درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۱-۵-۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ عصر

دکتر مریم یوسفی
سرزمین بلاگ حامد اسکندری

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
عکس عروسی یوزارسیف ( مصطفی زمانی ) ! و اخبار جدید
نویسنده پیام
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۲-۱۳۸۸ ۱۰:۳۴ عصر، توسط nazila.)
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 162
سپاس ها 686
سپاس شده 2590 بار در 1169 ارسال
ارسال: #1
Big Grin عکس عروسی یوزارسیف ( مصطفی زمانی ) ! و اخبار جدید

مصطفی زمانی در نقش یوسف پیامبر ٬ یوزارسیف و الهام حمیدی در نقش آشات ٬ همسر یوزارسیف در کنار خدمتکاران و ندیمه های قصر هنگام مواجهه با زلیخای پیر و ناتوان و کاهنان دستگیر شده ی معبد آمون در سریال یوسف پیامبر

مصطفی زمانی در نقش یوسف پیامبر ٬ یوزارسیف و الهام حمیدی در نقش آشات ٬ همسر یوزارسیف در کنار لیلا بلوکات در نقش ملکه نفر تی تی ٬ همسر اخناتون و کتایون ریاحی در نقش زلیخا ٬ همسر سابق عزیز مصر و ندیمه ی مخصوصش در حالیکه از شدت پیری و بیماری کور و ناتوان شده است و بعد توسط یوسف با اذن خداوند جوان می شود و با یوزارسیف ازدواج می کند و ایمان می آورد

مصطفی زمانی در نقش یوسف پیامبر ٬ یوزارسیف در حالیکه به صدارت مصر رسیده است هنگام مواجهه با پدرش بعد از سال ها فراق و دوری در سریال یوسف پیامبر

مصطفی زمانی در نقش یوسف پیامبر ٬ یوزارسیف در حالیکه به صدارت مصر رسیده است هنگام بازرسی زمین های کشاورزی در سریال یوسف پیامبر

مصطفی زمانی در نقش یوسف پیامبر ٬ یوزارسیف در حالیکه به صدارت مصر رسیده است و کتایون ریاحی در نقش زلیخا ٬ همسر سابق عزیز مصر در حالیکه ایمان آورده و در عین جوانی یا یوزارسیف ازدواج کرده است در سریال یوسف پیامبر

الهام حمیدی در نقش آشات ٬ همسر یوزارسیف در کنار لیلا بلوکات در نقش ملکه نفر تی تی ٬ همسر اخناتون و کتایون ریاحی در نقش زلیخا ٬ همسر سابق عزیز مصر و ندیمه ی مخصوصش هنگامی که زلیخا شال یوزارسیف را بر صورت می کشد و ضمن جوان شدن بینا و سالم می گردد در سریال یوسف پیامبر

الهام حمیدی در نقش آشات ٬ همسر یوزارسیف در کنار لیلا بلوکات در نقش ملکه نفر تی تی ٬ همسر اخناتون و سایرین در مراسم ازدواج یوزارسیف و آشات در حیاط قصر در سریال یوسف پیامبر

الهام حمیدی در نقش آشات ٬ همسر یوزارسیف در کنار عباس امیری در نقش عنخ ماهو ٬ کاهن اعظم و کیمونی و پادی آمون که اکنون توسط یوزارسیف زندانی شده اند در سریال یوسف پیامبر

مصطفی زمانی درباره به شهرت رسیدن خود با بازی در این مجموعه می‌گوید: باور کنید الان حدود دو ماه است که سعی می کنم عکس هایم را از کیوسک ها جمع کنم چرا که واقعا نمی خواهم وارد این نوع فضا ها شوم. این نوع فضا دنیایی که من برای آینده ام می‌خواهم نیست.

بازیگر نقش یوزارسیف افزود: از هر 10 عکسی که از من روی جلد بعضی نشریات چاپ شده، هشت تا از آنها مونتاژ است. لباسی را که هرگزنمی پوشم روی تن من مونتاژمی کنند و من بسیار آزار می بینم چرا که نمی خواهم این عکس‌ها معرف شخصیت من باشد. جالب اینکه وقتی سعی می کنم جلو این اتفاق ها را بگیرم همین حرکت من تبدیل به حاشیه می‌شود.

وی که با ضمیمه روزانه اعتماد گفت و گو کرده ادامه داد: ای کاش بتوانم از همین جا خواهش کنم به شخصیت افراد احترام بگذاریم. مونتاژعکس یک نفر، به سخره گرفتن خصوصیات شخصی اوست یا نوشتن در رابطه با زندگی خصوصی یک بازیگر که تازه پایش به این وادی گذاشته، چه واقعیت داشته باشد چه نداشته باشد، تجاوز به حریم خصوصی اوست و اگر این اتفاق ها نشانه شهرت است یا شهرت می آورد، من نه می پسندم و نه می گذارم به این نوع شهرت برسم.
گفتنی است زمانی در حال حاضر در فیلم«آل» به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کننده گی علی معلم بازی می‌کند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
محسن یگانه قطعات جدید می‌خواند
قاتل شدن محسن تنابنده در سریال جدید شاهگوش +عکس
شقایق فراهانی در فیلم جدید کلاشینکف
آلبوم جدید صادق آهنگران در کنار اندیشه فولادوند
انتشار آلبوم جدید خواننده «هم اتاقی
مصطفی زمانی ممنوع التصویر شد
سوتی جدید مجری زن تلویزیون ایران
درگذشت سومین هنرمند ایرانی در سال جدید
جزئیات فیلم جدید «گلشیفته فراهانی» و بازی در کنار برنده اسکار
سری جدید «خنده‌بازار» با آیتم‌ها و بازیگران جدید کلید خورد

اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۲۲-۱-۱۳۸۸ ۱۲:۲۴ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش تصویری موسیقی ایرانیان از کنسرت گروه موسیقی «شمس» dinator 0 355 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: dinator
  نقد و بررسی سینمای جشنواره‌ای در «مناظره» dinator 0 240 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ صبح
  ساخت مستند «زندگینامه مقام معظم رهبری -دومین رهبر انقلاب» یک ضرورت تاریخی است dinator 0 208 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ صبح
  یک اشتباه دیگر dinator 0 220 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ صبح
  چوب رهبری ارکستر ملی پس از ۴ سال بر دستان فرهاد فخرالدینی dinator 0 207 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ صبح

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 750.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

جستجو در انجمن