درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ عصر

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
« یا مولا دلم تنگ اومده ، شیشه دلم ای خدا زیر سنگ اومده ... » نماهنگی دیدنی و خاطره ا
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
غایب
اعتبار: 91
سپاس ها 503
سپاس شده 574 بار در 478 ارسال
ارسال: #1
« یا مولا دلم تنگ اومده ، شیشه دلم ای خدا زیر سنگ اومده ... » نماهنگی دیدنی و خاطره ا

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
دانلود کلیپ دیدنی از مداحی غلامحسین پیروانی
صلوات خاصه امیرالمومنین علی(ع)در نماهنگی سه زبانه(عربی، فارسی، انگلیسی)و زیبا همراه ب
نماهنگی نادر با صدای مرحوم ناصر عبدالهی در رابطه با غدیر خم و تصاویری از ایشان « ز لی
نماهنگی دیدنی در مدح و ثنای حضرت علی علیه السلام با صدای قاسم افشار« معبد شرقی توحید،
نماهنگی زیبا و پرشور از حامد هاکان به مناسبت عید غدیر خم
نماهنگی زیبا و دیدنی به مناسبت عید غدیر خم ، همراه با همخوانی دلنشین به زبان عربی و ز
نماهنگی زیبا و دیدنی در مدح حضرت امیرمومنان علی (ع) با همخوانی شیرین و شنیدنی عربی تق

۳-۹-۱۳۸۹ ۰۵:۱۷ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video ویدئو مناظره جنجالی در مورد نظریه ولایت مطلقه فقیه حسن الله یاری 0 301 ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ عصر
آخرین ارسال: حسن الله یاری
Video دانلود ویدئو زندگینامه حامد زمانی خواننده بسیجی حسن الله یاری 0 188 ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ صبح
Video دانلود ویدئو زندگینامه امام خامنه ای حسن الله یاری 0 207 ۲۸-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ صبح
  کلیپ تصویری و فایل صوتی در خصوص آل سعود ، وهابیت ، سلفیت ، داعش و تکفیری ها نگار313 12 529 ۲۷-۸-۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: نگار313
  کلیپ تصویری و فایل صوتی مخصوص امام زمانی ها نگار313 8 427 ۲۳-۸-۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ عصر
آخرین ارسال: نگار313

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 750.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

جستجو در انجمن