درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۹-۶-۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ صبح

پرداخت قبوض رویال بلاگ
سرزمین بلاگ حامد اسکندری

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
« یا مولا دلم تنگ اومده ، شیشه دلم ای خدا زیر سنگ اومده ... » نماهنگی دیدنی و خاطره ا
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
غایب
اعتبار: 91
سپاس ها 503
سپاس شده 557 بار در 465 ارسال
ارسال: #1
« یا مولا دلم تنگ اومده ، شیشه دلم ای خدا زیر سنگ اومده ... » نماهنگی دیدنی و خاطره ا

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . باید ابتدا در گروه ایران فروم عضو شوید برای عضویت سریع کلیک کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
دانلود کلیپ دیدنی از مداحی غلامحسین پیروانی
صلوات خاصه امیرالمومنین علی(ع)در نماهنگی سه زبانه(عربی، فارسی، انگلیسی)و زیبا همراه ب
نماهنگی نادر با صدای مرحوم ناصر عبدالهی در رابطه با غدیر خم و تصاویری از ایشان « ز لی
نماهنگی دیدنی در مدح و ثنای حضرت علی علیه السلام با صدای قاسم افشار« معبد شرقی توحید،
نماهنگی زیبا و پرشور از حامد هاکان به مناسبت عید غدیر خم
نماهنگی زیبا و دیدنی به مناسبت عید غدیر خم ، همراه با همخوانی دلنشین به زبان عربی و ز
نماهنگی زیبا و دیدنی در مدح حضرت امیرمومنان علی (ع) با همخوانی شیرین و شنیدنی عربی تق

۳-۹-۱۳۸۹ ۰۵:۱۷ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مداحی آذری زینب، زینب با صدای حاج سلیم موذن زاده Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ KHAN◕‿◕MI Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ 0 674 ۱۱-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ KHAN◕‿◕MI Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  دو کلیپ تصویری مداحی موبایل Maddahi 3gp Video Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ KHAN◕‿◕MI Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ 0 777 ۱۱-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ KHAN◕‿◕MI Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  دانلود صحنه های حذف شده مختارنامه Lord Forum 0 4,735 ۶-۹-۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Lord Forum
  مداحی رضا صادقی askdin 1 1,942 ۲۸-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ عصر
آخرین ارسال: sepehr2013
  مداحی تصویری ترکی محرم ۱۳۸۹ با کیفیت بسیار بالا Lord Forum 0 597 ۲۵-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ صبح
آخرین ارسال: Lord Forum

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 750.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

جستجو در انجمن