درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۶-۱۲-۱۳۹۶, ۰۴:۲۹ عصر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
يك گل بحث برانگيز، شياطين سرخ را از پيروزي محروم كرد
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
يك گل بحث برانگيز، شياطين سرخ را از پيروزي محروم كرد

يک گل بحث برانگيز، منچستر يونايتد را از کسب پيروزي در ديدار شامگاه سه شنبه خود مقابل بيرمنگام محروم کرد اما با اين حال، شياطين سرخ توانستند با يک تساوي به صدر جدول ليگ برتر فوتبال انگليس بازگردند.

چند ساعت پيش از اين ديدار، منچستر سيتي رقيب همشهري يونايتد موفق شده بود با پيروزي پرگل چهار بر صفر بر آستون ويلا، براي نخستين بار از سال 2007 طعم شيرين صدرنشيني را بچشد.
اکنون تنها تفاضل گل بهتر باعث شده است تا يونايتد بالاتر از سيتي قرار گيرد منتهي شاگردان آلکس فرگوسن دو بازي کمتر انجام داده اند.
در حالي که چنين به نظر مي رسيد که گل دقيقه 58 ديميتاز برباتف هر سه امتياز بازي با بيرمنگام در ورزشگاه سنت آندروز را نصيب يونايتد کرده است، گل بحث برانگيز ديرهنگام ''لي بوئر'' اين پيروزي را به تساوي تبديل کرد.
پيش از رسيدن توپ به بوئر، چنين به نظر مي رسيد که ''نيکلا زيگيچ '' مهاجم بيرمنگام مرتکب خطاي دست شده باشد و پس از آن نيز بازيکنان يونايتد معتقد بودند که بوئر در آفسايد است.
اين گل باعث شد تا بيرمنگام از جمع سه تيم قعرجدولي ليگ برتر و منطقه سقوط خارج شود.
به رغم اين تساوي، شياطين سرخ حداقل توانستند رکورد شکست ناپذيري خود را در اين فصل حفظ کنند.
در حالي که برباتف مهاجم بلغاري چهاردهمين گل فصل خود را براي يونايتد به ثمر رساند، ناکامي وين روني مهاجم تيم ملي انگليس در گلزني همچنان ادامه يافت.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
پيروزي ديرهنگام ايران مقابل ازبكستان با گل خلعتبري
ويدال: پيروزي مقابل چزه نا بسيار دشوار بود
استيوونس: از پيروزي بر آگسبورگ راضي هستم
مربي يووه:تجربه بازيکنانم پيروزي را رقم زد
طالبي: رشد تاكتيكي تيم ملي ايران تحسين برانگيز است
پورحيدري: پيروزي در شهرآورد هفتادويكم حق استقلال بود
خسرو حيدري : پيروزي حق استقلال بود
» الحاجی دیوف پنج سال محروم شد
معمتد به سومين پيروزي دست يافت تکواندو
خريد جديد استقلال 6 جلسه محروم شد

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۸-۱۰-۱۳۸۹ ۰۶:۰۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,169 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,145 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,057 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,054 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,093 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان