درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۱-۲-۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ صبح

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
نتانياهو مانع روند صلح است
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
نتانياهو مانع روند صلح است

رئيس حزب مخالف رژيم صهيونيستي و وزير سابق امور خارجه اين رژيم بنيامين نتانياهو را مانع روند صلح خوانده و تاكيد كرد كه فلسطيني‌ها به وي اعتماد ندارند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تزيپي ليوني، وزير سابق امور خارجه رژيم صهيونيستي و رئيس حزب مخالف كاديما در گفت‌وگو با شبكه 10 اسراييل اظهار داشت: فلسطيني‌ها، اروپايي‌ها و آمريكايي‌ها به بنيامين نتانياهو، نخست وزير اسراييل اعتماد ندارند.
وي در ادامه افزود: چيزي كه براي نتانياهو مهم است اين است كه از وي عكس بگيرند. نتانياهو هيچ اهميتي به روند صلح نمي‌دهد.
ليوني هم‌چنين تاكيد كرد: وي شخصيتي است كه اعتماد فلسطيني‌ها را نسبت به خود از دست داده است.
وزير سابق امور خارجه رژيم صهيونيستي هم‌چنين تاكيد كرد: حزب كاديما مذاكرات جدي با فلسطيني‌ها انجام داده است و در خصوص تمام مسائل با آن‌ها رايزني كرده است.
وي در ادامه افزود: در نشست شرم‌الشيخ از سال 2008 اعلام كردم كه من و طرف فلسطيني مذاكرات جدي انجام داديم. هم‌چنين خواستار عدم مداخله طرف‌هاي بين‌المللي در مذاكرات شدم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
روند کاهش قیمت مسکن در انگلیس سرعت گرفت
قاچاقچيان مکزيکي هنگام تلاش براي عبور از مرز خودروي خود را بالاي مانع مرزي جا گذاشتند
نتانياهو با جهان عرب صحبت مي‌كند
واتيكان حضور اخوان المسلمين در روند مردم سالاري مصر را ضروري دانست
شهرک سازی اسرائیل بزرگترین مانع در مذاکرات سازش است
روند استعفاها در دولت موقت تونس شدت گرفت
روند استعفاي وزيران تونسي همچنان ادامه دارد
منافع نفتي مانع فشار غربي‌ها بر قذافي
روند انقلاب ،از تهران تا قاهره
روند انتقال مسئوليت‌هاي امنيتي در افغانستان در نيمه اول2011 آغاز مي‌شود

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۸-۱۰-۱۳۸۹ ۰۸:۰۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روند کاهش قیمت مسکن در انگلیس سرعت گرفت maryam joon19 0 1,114 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  تاثیر بیکاری بر افزایش میزان خودکشی در آمریکا maryam joon19 0 984 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ عصر
  نگراني نخست وزير کانادا از تکرار رکود اقتصادي در جهان maryam joon19 0 994 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ عصر
  واکنش بازارهاي سهام داخلي و خارجي به پيروزي اوباما maryam joon19 0 905 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ عصر
  توکلائو، نخستين سرزمين در جهان که 100% برق خود را از انرژي خورشيدي تأمين مي کند maryam joon19 0 923 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان