درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۶-۵-۱۳۹۷, ۰۷:۳۵ عصر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
گاهي دلم مي خواهد بالوتلي را بزنم
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
گاهي دلم مي خواهد بالوتلي را بزنم

روبرتو مانچيني، سرمربي منچسترسيتي، گفت بعضي مواقع دلش مي خواهد ماريو بالوتلي را به اين دليل که بعد از گلزني خوشحالي نمي کند، با مشت بزند.

منچسترسيتي شب گذشته موفق شد 4-0 استون ويلا را شکست دهد و بالوتلي اولين هت تريکش در فوتبال جزيره را در اين ديدار ثبت کرد. اما علي رغم اين مسئله، سوپر ماريو به جاي خوشحالي، پس از گلزني تنها به يک لبخند ساده اکتفا کرد و در پايان بازي در توضيح اين حرکت گفت در پست من گلزني اتفاقي معمولي است.

اما مانچيني که خود يک مهاجم بود، اين واکنش بالوتلي را درک نمي کند.

مانچو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" گاهي دلم مي خواهد او را بزنم. وقتي در ليگ برتر هت تريک مي کنيد، بايد خوشحالي باشيد. من فکر کردم او بعد از گل اول شادي کرده است. حداقل کمي لبخند زد."

مانچيني تاييد کرد که اين مهاجم جوان ايتاليايي براي خانه دلش تنگ شده است اما تاکيد کرد که اين مسئله چندان غير طبيعي نيست.

او همچنين در مورد واکنش هواداران نسبت به بالوتلي گفت:" هواداران ماريو را دوست دارند. او بايد اين مسئله را درک کند زيرا اين براي يک بازيکن بسيار مهم است.

من هر روز با او سرو کله مي زنم به هر حال او بازيکن جواني است. او از 17 سالگي با من بوده به همين دليل او را به خوبي مي شناسم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
سرمربی تیم فوتبال تاجیکستان : ایران یکی از تیم های جام جهانی برزیل خواهد بود
حسینی: پرسپولیس از این هم بهتر خواهد شد/کریمی باید برگردد
يووه 3 ميليون يورو از قرارداد سورنسن مي‌خواهد
امینی: سایه فنی جیرو بالای سر جودوکاران خواهد بود/حرفی از اداره شورایی تیم ملی نزده‌ا
گزارش سایت فیفا از تیم ملی ایران؛ ایران با کی روش به مسیر ایده آل خود باز خواهد گشت
يووه آكوئيلاني را نمي‌خواهد
كاشاني استعفايي نداده؛ بايد ببينم مي‌خواهد با كدام مربي كار كند
مورينيو: كوئنترائو خريد خوبي خواهد بود
ساباتيني: رم يكي از قدرت‌هاي اروپا خواهد شد
هيدينک، اشنايدر را مي‌خواهد

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۹-۱۰-۱۳۸۹ ۰۵:۳۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,250 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,219 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,105 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,097 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,164 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان