درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۳-۷-۱۳۹۷, ۱۰:۰۲ عصرارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
بيانيه تحليلي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
ارسال‌ها: 9,117
تاریخ عضویت: ۲۳ شهريور ۱۳۸۹
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
بيانيه تحليلي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي

جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي در سالگرد ‌٩ دي ماه بيانيه‌اي تحليلي منتشر كرد.
به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در اين بيانيه آمده است:
در انقلاب اسلامي و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و در روند پربركت و رو به جلو و تعالي بخش آن، ايام ‌الله جايگاه و اهميت ويژه‌اي دارد. ايام اللهي همچون ‌١٥ خرداد، ‌٢٢ بهمن و ... و نهم دي ماه ‌١٣٨٨، به لحاظ منشاء تاريخي و ايجادي و هم به لحاظ ظرفيت ابقايي، تداوم بخش آرمان امام خميني(ره) و شهدا و منويات رهبري الهي و قدرتمند نظام بوده و مي‌باشند. به فرموده رهبر معظم انقلاب، حضور عظيم و تعيين كننده ملت مومن و با بصيرت و با غيرت ايران در راهپيمايي سراسري نهم دي ماه ‌٨٨، تجلي دست خدا و حركتي ماندگار در تاريخ انقلاب اسلامي بوده و از چند منظر قابل توجه و تحليل است:
مردم شريف و خداجوي ايران اسلامي، اوج و عمق بصيرت خود را با حضوري پرشور و آگاهانه در تاريخ انقلاب اسلامي و به عنوان يوم‌اللهي ديگر به نمايش گذاشت و ثبت نمود. همايش تاريخي و سراسري مردم در ‌٩ دي، قيام عاشورايي و حسيني اكثريت عظيم عليه حركت ضدديني، قانون‌شكنانه و ضد انقلابي اقليتي فريب خورده و مزدور فتنه‌گري بود كه در روز عاشورايي حسيني، كانون هميشه جوشان و الهام بخش و هدايت‌گر عاشوراي حسيني، نمادهاي عاشورايي اماكن مذهبي و مردم عزادار و هيات‌هاي مذهبي را مورد هجمه افتخاري و كينه توزانه بو سفياني، صهيونيستي و آمريكايي خود قرار داده بودند.
ضرورت شناسايي اركان و اهداف فتنه‌گران قبل ازا نتخابات:
نهم دي ماه ‌١٣٨٨، فرتر از منازعات ظاهري انتخابات خرداد ‌١٣٨٨، همايش عظيم و اعتقادي امت بود براي ولايت فقيه در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و شخصيت و مصداق بارز آن حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي (مدظله العالي)
نبايد با نگاه سطحي، پيشينه طولاني و تاريخي احزاب، شخصيت‌ها و دولت‌ها و جريانات سياسي و نظام استكباري بعد از پيروزي انقلاب اسلامي را فقط در حوادث قبل از انتخابات ‌٢٧ خرداد ‌٨٨ و حوادث و اقدامات جسارت‌آميز و هتاكانه روز عاشورا خلاصه و محدود نمود. با مروري اجمالي به سرفصل‌هاي مهم در بيش از سه دهه، به ويژه پس از رحلت امام خميني (ره)، معمار و بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و آغاز ولايت و امامت رهبر معظم انقلاب اسلامي، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، جرياني مصمم، كينه‌توز و منحرف همراه و همداستان با آمريكا و استكبار جهاني و فريب خورده و تحت تاثير آن‌ها، نمايان مي‌شود.
‌١- نقش دولت موقت بازرگان و عناصر منحرف آن پس از پيروزي انقلاب اسلامي فرصت تاريخي مديريتي در كشور در طول سه دهه در قالب احزاب منحله نهضت آزادي و جبهه ملي، در تضعيف اصول و ارزش‌هاي نظام اسلامي و انقلاب لحظه‌اي درنگ نكرده‌اند.
‌٢- بني‌صدر خائن جريان نفاق و منافقين چه در دوره تصدي امور در داخل و نيز پس از فراز به دامن آمريكا و غرب، همواره عليه نظام و ولايت تلاش نموده و مي‌نمايند و تا قيامت بايد پاسخگوي جنايات و به خاك و خون كشيدن بهترين فرزندان ايران اسلامي بوده، لحظه‌اي از ضديت با مردم، امام، شهدا و رهبري دست برنداشته‌اند.
‌٣- تلاش براي تسلط بر كشور يا محوريت منتظري بعد از رحلت امام كه با عزل وي توسط امام راحل، متوقف و مات شدند.
‌٤- در دوره حكومت كارگزاران با شعار توسعه اقتصادي و تحت‌الحمايه رييس دولت‌هاي وقت، فرهنگ تجمل‌گرايي، ويژه‌خواري، تضعيف فرهنگ بسيجي و تلاش براي تقرب به غرب و تضعيف اركان نظام و بي‌توجهي به ولي نعمت‌هاي اصلي انقلاب و نظام يعني مردم و امت حزب‌الله را به ادبيات و الگوي رايج مديريتي خود تبديل نمودند. ضمن اينكه با ميدان دادن به عناصر تندرو جريان چپ كه بعدا "اصلاح طلب"، "مشاركتي" و ... خوانده شدند، زمينه استيلاي فكري و مديريتي آنان را براي هشت سال بعد از خود فراهم كردند. واگذاري كانون مهمي به نام "مركز تحقيقات استراتژيك رياست جمهوري" به عنصر ايدئولوژيك و استاد جنگ رواني، يكي از اين نمونه‌هاست.
‌٥- در دوره به اصطلاح اصلاح طلبان، ضمن بهره‌گيري از تمامي ظرفيت‌هاي سياسي، مديريتي، مالي، قانوني (مجلس ششم همراه و متحد با دولت اصلاحات) و چراغ سبزهاي فراوان و حمايت‌هاي آشكار و پنهان، به شكل گسترده و با بي‌پروايي خاص خود، عليه اركان، مصالح و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و رهبري برنامه‌ريزي و اقدام نمودند.
‌١ /‌٥- ايجاد و تقويت كانون‌هاي فكري، فرهنگي، تشكيلاتي و سياسي مانند "حلقه كيان" با حضور مستمر و پررنگ عناصري همچون بشيريه، سروش و ... كه هم طراح شعارها و رويكردها و هم بسترساز و مجري استراتژي منتهي به پيروزي دوم خرداد و حوادث و فتنه‌هاي پس از آن بودند.
‌٢ /‌٥- گسترش آزادي و بي‌بند و باري فرهنگي، رسانه‌اي و مطبوعاتي با هدف حرمت‌شكني، ساختارشكني و سست كردن پايه‌ها، مباني و ارزش‌هاي گفتمان انقلاب اسلامي، نفوذ و حمايت از برخي سينماگران، نويسندگان و ... ضد دين و ضد نظام از جمله تلاش‌هاي اين حوزه بوده است.
‌٣ /‌٥- تلاش براي فتح سنگر به سنگر مراكز قدرت در كشور از جمله به صحنه كشاندن ظرفيت و عناصر و نمايندگان ساختارشكن مجلس ششم، براي تحميل نوشيدن جام زهر به رهبر معظم انقلاب و با هدف تسليم شدن در برابر باج‌خواهي‌ و هجمه‌ها و تهديدهاي نظام سلطه
‌٤ /‌٥- به ضعف كشاندن سياست خارجي نظام به ويژه در موضوع مهم هسته‌يي كه به پذيرش ذلت‌بار توقف غني‌سازي در تاسيسات هسته‌يي و بسته و قفل زده شدن آن‌ها منتهي شد.
‌٥/٥- برنامه‌ريزي همه‌جانبه براي كودتاي ناكام ‌١٨ تيرماه ‌١٣٧٨ كه با هدايت حكيمانه مقام معظم رهبري و هوشياري امت و بسيجيان هميشه بيدار و در صحنه به شكست و ناكامي آن‌ها منتهي شد.
‌٦ /‌٥- برنامه‌ريزي و تلاش براي خروج از نظام مقدس جمهوري اسلامي، ايجاد حاكميت دوگانه بين ارزش‌ها و باورهاي ديني و مباني ضد ديني و سكولاري و همراهي با شرايط سياسي و حاكميت غالب بر جهان و منطقه به ويژه بعد از حوادث ‌١١ سپتامبر و جنگ آفريني و تلاش همه جانبه جمهوري خواهان حاكم در آمريكا براي نابودي و براندازي حكومت و نظام اسلامي در ايران
‌٦- برخي فرازها از اشخاص حقيقي و رسانه‌هاي داخلي و خارجي:
‌١ /‌٦- روزنامه جامعه ‌٧ خرداد سال ‌٧٧: مجموعه احاديث موجود در حوزه‌هاي علميه حاوي همان مباني فكري طالبان است.
‌٢ /‌٦- هفته نامه آبان ‌٧٨ شهريور ‌٧٧: جمهوري اسلامي، حكومت لمپنيسم و فشار است.
‌٣ /‌٦- ايران فردا شهريور ‌٧٧: انزوا و عقب افتادگي ثمره دو دهه اول انقلاب است.
‌٤ /‌٦- هفته نامه آبان ‌٧٧: عبدالعلي بازرگان: جمهوريت با اسلاميت در تعارض است. جمهوري اسلامي يك چيز شتر مرغي است.
‌٥ /‌٦- هفته نامه هويت خرداد ‌٧٧: اوضاع فلاكت‌بار اقتصادي نتيجه حاكميت ‌٢٠ ساله پس از انقلاب و نتيجه حاكميت يك نفر به نام ولايت فقيه است.
‌٦/٦- كديور در مصاحبه با روزنامه آلماني فرانكفورت: اگر خواهان دموكراسي هستيم، ولايت فقيه بايد برچيده شود.
‌٧ /‌٦- مرداد ‌٧٩: اردوي تحكيم وحدت،
‌٨ /‌٦- جلايي‌پور: اگر گفتمان اصلاحات از رده خارج شود، مشكلات بايد كف خيابان‌ها با خون و خونريزي حل شود
‌٩ /‌٦- روزنامه نشاط ‌١٧ /‌٣/ ‌٧٨: خواستار راي‌گيري در مورد پوشش زنان شد.
‌١٠ /‌٦- هنري بركت آمريكايي: اگر مطبوعات اصلاح طلب ايران، اصل ولايت فقيه را بر كشتي ترديد سوار كنند، بار سنگيني از دوش آمريكا بر خواهند داشت.
‌١١ /‌٦- روزنامه نشاط ‌١٧ فروردين ‌٧٨: انقلاب اسلامي از مسير خود منحرف شده در زمينه آزادي و اقتصادي از رژيم شاه بدتر عمل كرده
‌١٢ /‌٦- ريچارد مكن مشاور كاخ سفيد: "با روي كار آمدن اصلاح طلبان، دوران تلخ سرگرداني آمريكايي سپري شده است و از اين پس بايد شاهد فرو ريختن ستون‌هاي اين نظام سركش باشيم."
‌١٣ /‌٦- روزنامه خرداد عبدالله نوري ‌٢٦ خرداد ‌٧٨: براي مردمي كه نظام ‌٢٥٠٠ ساله سراپا مسلح را برانداختند بر انداختن نظارت استصوابي شوراي نگهبان دشوار نخواهد بود.
‌١٤ /‌٦- در تعارض تكاليف ديني و حقوق بشر، حقوق بشر مقدم است.
‌١٥ /‌٤- روزنامه ايران ‌٩ خرداد ‌٧٨ در صفحه بزرگي انبوهي از بسيجيان جان بر كف را به تصوير كشيد و زير آن نوشت: ياران ديكتاتور
‌١٦ /‌٦- هوشنگ اميراحمدي در سي‌.ان‌.ان ‌١٣ /‌١١ /‌٧٧ : "امام خميني مردم ايران را دلسرد و نااميد كرد زيرا بسياري از قول‌هايي كه او به مردم ايران داده بود تحقق پيدا نكرد."
‌٦/١٧- نشريه جامعه سالم شماره ‌٤: علي حضوري: از انقلاب فرهنگي به بعد شاهد زدن – زنداني كردن و اعدام نيروهاي مقيد بوده‌ايم.
‌١٨ /‌٦- سعيد حجاريان ‌١٩ /‌٩ /‌٧٧ دوم خرداد سنگر و جبهه مردم سالاري را تا حدود زيادي در خاك حريف پيش برده و در حد بسيار بالايي خط جبهه را ترسيم كرده و طبقه ما مثل هر استراتژيست نظامي بايد ابعاد سنگرهاي مستحكم، مانع تك و پيشروي حريف بشويم.
مروري به حوادث قبل و بعد از انتخابات ‌٢٢ خرداد ‌١٣٨٨:
بر اساس آن‌چه كه در اشارات پيشين ملموس و مشهود است، اينك همه آثار حادث شده در ميان افكار عمومي و حوادث رخ داده در كف خيابان‌ها و معابر و فضاي رسانه‌اي جهان و كشور را ناشي از انتخابات خرداد ‌٨٨ و چند مناظره تلويزيوني بدانيم، بسيار ساده‌انديشي است. هرچند دشمنان انقلاب اسلامي و نظام، در داخل و خارج،‌ براي كلان، اجزاء و جاي جاي ظرفيت‌هاي انتخابات دهم برنامه‌ريزي كرده و از آن استفاده عملي نمودند، لكن توجه به برخي رئوس اقدامات رسانه‌اي و شخصيت‌هاي موثر حقيقي و حقوقي، احزاب و جريانات دوم خردادي، احزاب منحله نهضت آزادي و جبهه ملي و در راس همه آنها، نظام سلطه نشان دهنده عمق برنامه‌ها و توطئه همه‌جانبه آن‌هاست كه ذيلا به آنها اشاره مي‌شود:
‌٧- فتنه ‌٨٨، جرياني است كه در برگيرنده ظرفيت تمامي احزاب و شخصيت‌هاي ضد انقلابي و ضد نظام و نيز هجمه رسانه‌اي جهاني و گسترده عليه حاكميت و نظام اسلامي و در راس آن ولايت فقيه بود. در حوادث قبل و به ويژه بعد از انتخابات خرداد ‌٨٨، پرده از چهره و نيات باطني و برنامه‌هاي جريانات و يا اشخاصي برداشت كه عمدتا هماهنگ و پيرو سياست‌هاي نظام سلطه و برنامه ريزان فتنه عظيم بودند و يا دل در گرو قدرت داشته و سر خورده از دست دادن مناصب و حوزه نفوذ شخصي، احزاب و خانوادگي خواسته و ناخواسته، بازي در ميدان فتنه‌گران و دشمنان انقلاب را برگزيدند.
‌٧/١- برنامه‌ريزي براي انقلاب رنگين در كشور با كپي برداري از الگوهاي انقلاب‌هاي رنگين در جهان و با بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي انتخابات نهم رياست جمهوري
‌٢ /‌٧- طراحي و ترويج دروغ بزرگ تقلب در انتخابات و عدم ارائه هيچگونه سند و مستندي تاكنون.
‌٣ /‌٧- راه انداختن بلوا، آتش سوزي و اغتشاش‌هاي خياباني منجر به نابود كردن اموال عمومي و مردم و منتهي به قتل و جرح و شهادت برخي افراد بيگناه
‌٤ /‌٧- فعال شدن لابي‌هاي آشكار آمريكايي – صهيونيستي در جهان و منطقه در حمايت بي‌شائبه مالي، سياسي، رسانه‌اي و قانوني (كنگره آمريكا، شوراي امنيت، بنگاه‌هاي سخن پراكني حقوق بشري و ...) از فتنه‌گران
‌٧ /‌٥- نامه برخي شخصيت‌هاي برجسته كشور به رهبري و تهديد به خياباني شدن و به خيابان كشانده شدن مردم، در صورت عدم اجابت خواسته‌هاي غيراصولي آنان و بدين وسيله تلاش براي تحريك مردم و به صحنه اغتشاش و بلوا كشيدن آنها كه در عمل هم همان تهديدها به وقوع پيوست.
‌٦ /‌٧- مخدوش كردن ابهت، اقتدار و عظمت نظام و رهبري و مديريت اجرايي كشور، با گشايش جبهه‌هايي براي مداخله علني و حضور اجانب در مقدرات و امور داخلي كشور.
‌٧/٧- همراهي سران و عناصر اصلي داخلي جريان فتنه و فتنه‌گران فراري به خارج و احزاب وابسته و يا حامي آنان، با انتشار بيانيه‌هاي تحريك آموز و خط دهنده و در راستاي سياست‌هاي سلطه رسانه‌اي و خبري آمريكا – صهيونيسم و ديگران
اوج جسارت و ساختارشكني:
حضور بي‌سابقه و بي‌نظير چهل ميليون راي دهنده و با انتخاب قاطع رييس جمهور دهم، سراسيمگي سران فتنه‌گر و فتنه‌گران و برخي افراد فريب خورده و نيز نظام استكباري و صهيونيستي را چنان مبهوت و غافلگير نمود كه به جاي تعقل و در س آموزي، آنها را به انفعال و اقدامات انتحاري كشاند. برنامه‌ريزي براي حمله به هيات‌ها و عزاداران حسيني در روز عاشوراي سال ‌٨٨ را بايد مظهر اوج جسارت و ساختار شكني و علني كردن ضديت، بغض و كينه فتنه‌گران نسبت به اساسي‌ترين پايه‌هاي عقايد و احساسات ديني و مذهبي مردم عاشورايي ايران اسلامي قلمداد كرد.
دنياطلبان، منافقين، قدرت طلبان و منحرفين سياسي و فكري و حاميان استكباري آنان در سطح جهان، دست به دست يكديگر، آتش فتنه بزرگ روز عاشورا را برافروختند. همان آتشي كه برخي اموال و اماكن عمومي و بيت المال را خاكستر نموده و تعدادي از مردم بيگناه را مجروح و شهيد كرد. لكن زبانه‌هاي آن موجوديت جريان فتنه را در بر گرفت و ماهيت بوسفياني – يزيدي، آمريكايي و صهيونيستي و ضد انقلابي آنها را برملا ساخت و داغ ننگي هميشگي را بر چهره و پيشاني آنان گذاشت، سران و عناصر داخلي فتنه‌گر و فراريان آنها به دامان آمريكا و غرب،‌ با تلاش مذبوحانه، ابعاد جديدي از افكار و شخصيت ضد ديني و ضد انقلابي خود را آشكار نمودند كه تجميع، تدوين و تحليل آنها مي‌تواند براي مردم عزيز و فداكار و به ويژه نسل جوان ايران اسلامي در جريان شناسي سياسي و شناخت ماهيت جريان فتنه و فتنه‌گران و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي موثر واقع شود.
خروش و حماسه بي‌بديل مردم و ميثاق با رهبري
هر چند برنامه‌ها و توطئه‌هاي فتنه‌گران داخلي و اربابان و حاميان استكباري – صهيونيستي آنان، باعث خدشه وار شدن به نظام مقدس جمهوري اسلامي گرديد، لكن در دل خود فرصت‌هايي را خلق نمود كه "بصيرت‌افزايي، "جريان شناسي" و "دشمن شناسي"، "وحدت و اتحاد بين مردم و رهبري" از يك طرف و به صحنه كشاندن ظرفيت‌ها و احساسات عميق ديني، ملي و مردمي براي دفاع از كيان اسلام و تشيع و مصالح نظام و كشور، از بركات و ثمرات شيرين آن محسوب مي‌شود.
‌٨- به دنبال آشكار شدن ماهيت فتنه‌گران در روز عاشوراي حسيني، حركتي خود جوش و گسترده توسط مردم در تهران و ديگر نقاط كشور شكل گرفت و سيل عظيمي از مردم متالم از بي‌حرمتي فتنه‌گران به عاشورائيان حسيني در روز شهادت خون خدا و اهل بيت و اصحاب آن حضرت (ع)، به صحنه دفاع از دين خدا، ارزش‌هاي عاشورايي و گفتمان انقلاب اسلامي كشاند. تظاهراتي كه نهم دي را به يكي از ايام‌الله‌هاي فروزان در تاريخ پرافتخار انقلاب اسلامي و نهضت امام خميني (ره) تبديل نمود.
‌١ /‌٨- مديريت و درايت با حوصله و الهي و پيامبرگونه رهبر معظم انقلاب اسلامي در جريان فتنه، بارد يگر تبلور عزتمند و مقتدرانه جايگاه ولايت مطلقه فقيه و شخصيت بي‌بديل حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي را در راس نظام اسلامي به عنوان الگويي موفق و نجات بخش در اداره امور كشور به مردم حق جوي ايران اسلامي و در سراسر جهان ظلم زده به نمايش گذاشت.
‌٢ /‌٨- نقش برجسته و كم‌نظير مردم در خلق حماسه پرشور و تاريخي نهم دي، چنان عظيم و غافلگير كننده بود كه سبب شد برخي سطوح از مسئولين و برنامه‌ريزان كشوري از آنها عقب بمانند و پس از خلق حماسه و تجديد ميثاق مردم با رهبري معظم انقلاب، خود را دريافته و همراهي نمايند.
‌٣ /‌٨- پس از فرو نشستن آتش فتنه‌گران و به سنگ خوردن تيرهاي دشمنان انقلاب و به خود آمدن برخي فريب خورده‌هاي داخلي، اكنون برخي از سران و موثرترين جريان فتنه با برنامه‌ريزي و نيرنگي جديد، سعي در نفوذ مجدد در نظام و بازسازي خود و احزاب فتنه‌گر وابسته به خود، در قالب تظاهر به ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامي و رهبري دارند. ضمن باور به اينكه خداوند متعادل درهاي توبه و بازگشت را بر روي هيچ يك از بندگانش نبسته است، لكن كساني كه با قلم، بيان و عمل خود در آتش فتنه قبل و بعد از انتخابات ‌٨٨ دميده و حتي پس از حماسه عاشورايي نهم دي، خط توطئه و نيرنگ را رها نكرده‌اند، در صورتي مي‌توانند به دامان نظام و مردم برگردند كه به طور صريح و شفاف سران فتنه و حاميان آنها در نظام سلطه را محكوم كرده و از آنها اعلان برائت نمايند. ميان خود و نظام سلطه به لحاظ مباني فكري، عقيدتي و سياسي و شاخص‌هاي مربوطه، مرزبندي مشخص نمايند. مداخلات آمريكا، صهيونيسم و ديگر زورگويان و وابستگان آنها را محكوم نموده و نسبت خود با آنها و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و جايگاه ولايت مطلقه فقيه، امام راحل (ره)،‌ رهبري معظم انقلاب اسلامي و شهداي گرانقدر را به طور شفاف بيان و مشخص نمايند.
جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي با بهره‌گيري از عنايات و الطاف الهي و توجهات خاص حضرت بقيه‌الله الاعظم (ارواحنا فداه)، در آستانه يوم‌الله نهم دي، ضمن تجديد ميثاق با آرمان امام خميني (ره)،‌ مقام عظماي ولايت فقيه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي و شهداي گرانقدر، همچون قطره‌اي در ميان اقيانوس خروشان امت خداجوي ايران اسلامي، خانواده معظم شهدا و ايثارگران معزز انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي، سالروز ‌٩ دي اين حماسه ماندگار و فروزان را تبريك گفته، سلامتي و عزت روز افزون مقام معظم رهبري و سربلندي و سعادت دنيا و آخرت براي مردم باوفا و سربلند ايران اسلامي، هدايت و عاقبت بخيري براي جويندگان راه حق و ذلت و نابودي دشمنان قسم خورده و هدايت ناپذير داخلي و خارجي را از درگاه خداوند متعال مسالت مي‌نمايد.


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
پس از برادران لاریجانی، احمدی نژاد هم به رهبر انقلاب نامه نوشت
هشدار رهبر انقلاب خط نهایی برای سران قوا بود
نظر رهبر انقلاب در مورد ارتباط با آمریکا
نامه رییس قضا به رهبر انقلاب
ابراز تاسف آيت الله مکارم شيرازي از جوامع اسلامي
پیام مهم رهبر انقلاب درپی اهانت نفرت انگیز دشمنان اسلام به ساحت پیامبر
وزارت علوم برای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، مسوولیت بزرگی بر دوش دارد
رهبر انقلاب : با همه وجود از مردم عزیز ایران تشكر می‌كنم
افرادی باید در مجلس نهم حضور یابند كه ترویج دهنده ارزش های انقلاب اسلامی باشند
نمازجمعه این هفته تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شود

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۹-۱۰-۱۳۸۹ ۰۵:۴۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,138 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 983 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 1,002 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,470 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,759 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: irantaha


درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان