درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۹-۶-۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
تمام مدارس کشور به اینترنت ملی متصل می شود
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
تمام مدارس کشور به اینترنت ملی متصل می شود

حاجی بابایی گفت :آموزش و پرورش جایگاه خود را با بازتعریف این مجموعه به عنوان مهمترین نهاد مولد سرمایه اجتماعی و حاکمیتی به دست خواهد آورد.
وزیر آموزش و پرورش گفت: قراردادی با وزارت ارتباطات و فن آوری برای اتصال تمام مدارس کشور به اینترنت ملی منعقد شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مهر ، حمیدرضا حاجی بابایی شامگاه سه شنبه در دیدار با فرهنگیان استان سمنان گفت: تلاش می کنیم تمام مدارس کشور به اینترنت ملی متصل کنیم تا دانش آموزان و همکاران بتوانند به آخرین اطلاعات علمی دسترسی داشته باشند.
به گفته وی، آموزش و پرورش جایگاه خود را با بازتعریف این مجموعه به عنوان مهمترین نهاد مولد سرمایه اجتماعی و حاکمیتی به دست خواهد آورد.
وی تهیه نقشه جامع آموزش و پرورش، سند ملی آموزش و پرورش و برنامه درسی ملی را از جمله اقدامات مهم برای تحول مورد نظر مقام معظم رهبری دانست و افزود: در برنامه درسی ملی علاوه بر تغییر حجم و محتوای کتابهای درسی، تلاش بر تربیت نسلی اهل تفکر و اندیشه است.
حاجی بابایی با اشاره به اینکه امسال تعداد دفعات بیشتری شیر در مدارس توزیع شده است، گفت: ولی با برنامه ریزی های انجام شده توانسته ایم 100 میلیارد ریال از این محل صرفه جویی داشته باشیم.
وی از وجود 8 هزار مجتمع آموزشی در کشور خبر داد و افزود: این مجتمعهای آموزشی نیز باید در شهرها ایجاد شوند.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه 116 استخر وابسته به آموزش و پرورش در کشور وجود دارد، احداث استخر در شهرستانهای استان نیز تصویب شده است.
حاجی بابایی با بیان اینکه اگر بدانم در انجام کاری توانایی دارم لحظه ای درنگ نمی کنم، اظهار داشت: پیشرفت کشور وابسته به رشد آموزش و پرورش است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان نیز قبل از سخنان وزیر آموزش و پرورش گفت: در استان سمنان بیش از 9 هزار فرهنگی کار آموزش 103 هزار دانش آموز را در 113 واحد آموزشی به عهده دارند.
ابوالقاسم قزوهی پراکندگی موجود در استان را از جمله مشکلات آموزش و پرورش استان بیان کرد و افزود: امیدواریم این مشکل به عنوان یک عامل در بودجه بندی لحاظ شود.
وی گفت: بسیاری از واحدهای آموزشی استان دارای قدمت بالاست و امیدواریم با نگاه ویژه وزیر آموزش و پرورش بتوانیم علاوه بر تخریب و بازسازی این مدارس، اردوگاه ها و فضاهای مکمل با توجه به وضعیت مناسب آب و هوایی استان ایجاد کنیم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟
وزيرراه : " طرحهاي نيمه تمام " تاپايان دولت دهم " تكميل مي شود
روش های چانه زنی از نظام مالیاتی کشور حذف می شود
ظرفیت تولید آهن اسفنجی کشور 1.5 میلیون تن افزایش یافت
سکه تمام 55 هزار تومان دیگر ارزان شد/ دلار به زیر 3000 تومان بازگشت
وعده وزارت بهداشت برای ارائه خدمات رایگان دهان و دندان در کشور
افتتاح مجهزترین ساختمان پژوهشکده نانوی کشور در دانشگاه کاشان
موفقیت 3 دانشگاه کشور در حذف 90 درصدی آرسنیک از آبهای آلوده
ساخت نخستین پهباد عمود پرواز دنیا توسط محققان کشور
شرایط برای حذف کنکور در کشور مهیا نیست

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۵-۱۰-۱۳۸۹ ۰۹:۴۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,126 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 971 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 993 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,461 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,747 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان