درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۱۲:۴۳ صبح

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
"ناپیدا" دوباره پیدا شد
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
"ناپیدا" دوباره پیدا شد

رمان "ناپیدا" نوشته پل استر با ترجمه خجسته کیهان یک سال پس از انتشار توسط نشر افق به چاپ دوم رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، نویسنده در این رمان نیز همانند آثار پیشین خود داستانهایی تو در تو خلق کرده است که گاه به ادبیات معمایی شباهت دارند.

در بخشی از "ناپیدا" می خوانیم: چاقویی از ضامنش بیرون آمد. بورن فوراً با حرکتی شدید دستش را پایین آورد و پسره را زد، صاف توی شکمش، درست به هدف. پسر که چاقو شکمش را می‌درید، ناله کرد. شکم را با دست راست گرفت و آرام بر زمین افتاد. گفت چرا می‌زنی؟ هفت‌تیرم که گلوله ندارد.

پل استر متولد 1947 دانش‌آموخته ادبیات تطبیقی دانشگاه کلمبیاست. آثار او به 29 زبان ترجمه‌ شده و طرفدارانش در سراسر جهان همواره منتظر انتشار جدیدترین اثرش هستند.

با اینکه کشور ما هنوز به قانون بین‌المللی کپی‌رایت نپیوسته، ناشر ایرانی این کتاب به طور داوطلبانه برای خرید امتیاز انتشار ترجمه رمان "ناپیدا" اقدام کرده‌ و با پل استر به توافق رسیده ‌است.

چاپ دوم رمان "ناپیدا" با شمارگان 1500 نسخه در 272 صفحه به قیمت 5500 تومان منتشر شده است.

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۳:۴۴ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره چهارقزوین در 14رشته خدمات ارایه می دهد maryam joon19 0 1,199 ۱۵-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  پیشنهاد تاسیس بانک طلا ساناز کیانی 0 841 ۱۴-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ عصر
آخرین ارسال: ساناز کیانی
  اساسنامه دانشگاههای غیردولتی غیرانتفاعی بازنگری شود maryam joon19 0 805 ۱۳-۸-۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ عصر
  پیکر مرحوم آیت الله العظمی ملک حسینی در شیراز تشییع شد maryam joon19 0 854 ۱۳-۸-۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ عصر
  حفظ رتبه اول علمی در منطقه مستلزم التزام به تعهدات دینی و ملی است maryam joon19 0 836 ۱۳-۸-۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان