درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۹-۶-۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
اس ام اس سر كاري
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
اعتبار: 86
سپاس ها 0
سپاس شده 24 بار در 24 ارسال
ارسال: #1
اس ام اس سر كاري

------------------------------------------------
برق نگاهت چشماي خمارت لهجه ي حرف زدنت منو ياد گداي سر کوچمون ميندازه !
از خدا مي خوام توي زندگي موانع رو از سر راهت برداره ... چون خر نمي تونه مثله اسب از روي موانع بپره !!
كاشكي علم اونقدر پيشرفت مي كرد كه مي تونستم از همين جا بوسيله اس ام اس شصت پامو بكنم تو چشات !
براي نشون دادنه علاقم به تو 3تا کوه ميسازم: اولي کوه وفا دومي کوه صداقت سومي کوهي که هر وقت بهم گفتي دوستت ندارم از اون بالا پرتت کنم پايين !
برق نگاهت چشماي خمارت لهجه ي حرف زدنت منو ياد گداي سر کوچمون ميندازه !
از خدا مي خوام توي زندگي موانع رو از سر راهت برداره ... چون خر نمي تونه مثله اسب از روي موانع بپره !!
كاشكي علم اونقدر پيشرفت مي كرد كه مي تونستم از همين جا بوسيله اس ام اس شصت پامو بكنم تو چشات !
براي نشون دادنه علاقم به تو 3تا کوه ميسازم: اولي کوه وفا دومي کوه صداقت سومي کوهي که هر وقت بهم گفتي دوستت ندارم از اون بالا پرتت کنم پايين !
//////\\\\\\\
(< @ @> )
o00……00o
این عکس رو وقتی داشتی دختر همسایه رو دید میزدی ازت گرفتن....واقعا که....از تو بعید بود !
می خوام روی تمام سنگ های دنیا بنویسم دلم واست تنگ شده و آرزو میکنم یکی از اون سنگ ها به سرت بخوره تا بفهمی دل تنگی چه دردی داره!؟
صبح که از خواب پا ميشي 2 تا کار انجام بده 1: خدا را پرستش کن چون زنده اي 2: برو حموم چون بقيه زندگي مي کنن
خيلي بي فرهنگ و بي شعوري ... در جامعه امروز بيداد مي کنه !
هر چي زنگ ميزنم تلفنت نميگيره مثل اينکه جات خرابه . . . به مامانت بگو جاتو عوض کنه !
اسمت رو روي كوه نوشتم ريزش كرد، رو آب نوشتم بخار شد، رو كاغذ نوشتم پاره شد، آخه اينم اسمه تو داري؟
جذر عدد 4569876532رو بگير و عدد 1 رو به اون اضافه کن و تقسيم بر 3 کن و نتيجه رو ضربدر 2 کن و عدد بدست امده رو واسه اسکول بعدي بفرست !
زندگي قشنگه اگه با تو باشه مرگ قشنگه اگه براي تو باشه دلتنگي قشنگه اگه به خاطر تو باشه من قشنگم اگه با تو باشم اما تو هر کار بکني قشنگ نميشي پس بيخود زور نزن !
رو تموم گلبرگها نوشتم دوستت دارم ولي تو مثل بز خورديشون !
عزيز خوشگل كوچولو باربي جيگر نمكي نون خشكي دمپاي پاره پلاستيك آب گرم كن سماور شكسته خريداريم !
به اشتياق اولين دانه برف . به تحمل اخرين برگ پاييزي . به گرماي تن خورشيد و به زيبايي آسمان قسم مي خورم که سر کاري !
تنهايي دلم را با جذابيت نگاهت پاک کردي خونه قلبم رو از غمها شستي . . . حالا که داري زحمت ميکشي،روي اين ميز هم يه دستمال بکش !
خرج كن ولي اصراف نكن. عاشق شو ولي ديوانگي نكن. اسوده باش ولي بيخيالي نكن . حرف بزن ولي وراجي نكن. دوستت دارم........... ولي پورو نشو !
الا يا ايهاالساقي ادر کاسا و ناولها ... که عشق آسان نمود اول، ولي افتاد تالار و شام و عاقد و عکاس و آرايشگر و فيلم و لباس و تاج و کفش و کيف و ساک و سکه و شمش و پلاک و شمعدان و ساعت و زنجير و سرويس طلا... آنهم از آن سرويس خوشگلها... و از اين جور مشکلها !
مار و زرافه با هم ازدواج می کنن بچه شون می شه قورباغه !!! اگه گفتی چرا ؟ . . چون بچه دار نمی شدن بچه شونو از پرورشگاه میارن!
تو قلبمي تو خونمي تو همه وجودمي . . . رفتم دكتر، ميگه انگل داري !
عادل

جاوید
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۹:۲۶ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #2
RE: اس ام اس سر كاري

معلم اضیظم : عذ عینکه به من خاندن و نوشطن عاموخطی حذار بار اضط ممنونم !
نميدانم تا کدامين طلوع خواهم ماند و در کدامين غروب خواهم رفت.اما اميدوارم تا اخرين لحظه اي که در اين دنيا هستم تو را سر کار بگذارم !
قيمت ميوه در ميادين تره بار به شدت افزايش يافت. قدر خودتو بدون گلابي !
اگه يه روز فكر كردي كه يه نفر هر جا مي ري دنبالته و هر مشكلي واست پيش مياد واسش مهمه و ميخواد بهت كمك كنه مطمئن باش كه اون من نيستم !
اگه از کنار خر رد شدی ار ار کرد . . . بدون زوج مورد علاقشو پیدا کرده ...!!!
بني آدم اعضا يکديگرند که مثل سگ بهم مي پرند چو عضوي بدرد آورد روزگار که پنچر شود چرخ آموزگار تو کز محنت ديگران بي غمي گمونم پسر عمه شلغمی !
قيمت ميوه در ميادين تره بار به شدت افزايش يافت. قدر خودتو بدون هلو !
باغ گل رز با یه سبد ستاره میدم بهت ببر سر چهار راه بفروش سودشم نصف نصف !
امروز سالروز تولد پت و مته ! تو هم مثل من اين روز رو به خنگ ترين کسي که ميشناسي تبريک بگو!!!
گلي گم کرده ام در باغ هستي .............. خودت رو لوس نکن اون گل تو نيستي !
چند وقته نيومدي به خاطره نيومدنت مامانم و بابام هر شب باهم دعوا دارن! مهم نيست با چه ماشيني مياي! مهم نيست با چه لباسي مياي فقط بيا و اين آشغال ها رو از دم خونه بردار !
فوووووووووت فووووووووووت فوت فوووووت فوووووووووووووووووووووووو وووووووووت فووووت فوووووووووت فووووووووووووووووووووت فوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووت فوت مزاحم اس ام اس اي!!
ماه از زمستون میگذره . . . . خرس گنده ای مثل تو الان باید خواب باشه نه اینکه بدوه بیا اس ام اس بخونه
سلام میدونی رفیق؟ اگه حماقت وجود نداشت دانایی هم معنی نداشت اگه زشتی نبود زیبایی هم بی معنی بود می بینی؟ دنیا به تو هم نیاز داره
يک تو راست مي‌گي ، يکي پينوکيو يکي تو مهربوني ، يکي خرس مهربون يکي تو قشنگ راه مي‌ره ، يکي تنسي تاکسيدو يکي موهاي تو قشنگه ، يک موهاي آن‌شرلي يکي خونه شما قشنگه ، يکي خونه مادربزرگه يکي تو سفيدي ، يکي سفيد برفي يکي تو زبلي ، يکي ملوان زبل يکي ما دوتا با هم خوبيم ، يکي تام و جري يکي تو سركاري ، يکي اون نفري بعدي که مي‌خواي براش Send کني
راه رفتنت آخرشه خونت چقدر قشنگه ناقلا شنا کردنم که بلدی! رفتارت منو کشته چقدر با متانت و صبوری خیلی بلایی لاک پشت
آرزو مینکم بتونی ته دل مردم را ببینی و صدای دلشون را بشنوی و به دلشون آرامش بدی درست مثل سنگ توالت
اینو بدون که اگه کسی وارد زندگیت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اینکه یه خاطره به جا می ذاره می تونه یه تجربه هم به جا بذاره پس سعی کن خاطره های خوب و تجربه های مفید رو به خاطر بسپاری.....دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند !
شرمنده که SMS خالی بود، ولی عوضش پریدن شما روی گوشی عالی بود!
: اگر دلت گرفته بیا پایین ... ... اگر فکر می کنی هیچ کس دوستت نداره بیا پایین ... ... اگر خیلی تنهایی بیا پایین ... ... اااااااا، یعنی اینقدر بدبختی؟!
سیب، هلو، موز، آناناس، انجیر، پرتقال... این همه میوه... تو چرا شبیه شلغم شدی؟
ای کاش باران بودم، تا غبار رویت می شستم ... ... ... خودت که سال به سال صورتت رو نمی شوری!
خرج كن ولي اصراف نكن. عاشق شو ولي ديوانگي نكن. اسوده باش ولي بيخيالي نكن . حرف بزن ولي وراجي نكن. دوستت دارم........... ولي پورو نشو !
صداتومی خوام، نه برای لطافتش، برای اینکه پشت وانت داد بزنی نمکیه!
میدونی بی مغز ها سکته مغزی نمیکنن !!؟ خوش به حالت واقعا !!!
اگه خسته اي: به من تكيه كن اگه تنهايي: بيا پيشم اگه بي پناهي: پناهتم اگه پول مي خواي : مشترك مورد نظر در دسترس نمي باشد
1 cc دوستت دارم 1 قطره عاشقتم 1 ليتر به فكرتم 1 بشكه دروغ گفتم !
وقتی وارد دلم شدی، احساس کردم آتش در وجودم شعله ور شد. ای فلفل!
دستان پسرک می لرزید... چشمانش گشاد شده بود، دهانش باز مانده بود... توان حرف زدن نداشت... سکوت همه جا را فرا گرفته بود... آخر او هم مانده بود که چه طور میمون می تونه اس ام اس بخونه؟
اي با صفا تو را ميزنم صدا گر داشتي وفا اس ام اس ميفرستادي گدا
عادل

جاوید
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۹:۲۶ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #3

-------------------------
ببخشید مزاحم شدم مهرتون تو دلم جا مونده بود ، گفتم دنبالش نگردی
حیف که فقط تو یکی رو دارم ........ اگه از تو یه عالمه داشتم .... تا حالا یه گاوداری زده بودم ...
سلام گلم چطوری؟ از ديشب تا حالا فقط به u فکر می کردم. تمام فکر و ذهنم مشغوله u بود.امروز فردا هم می خوام به v.w.y.z فکر کنم
تو صحراي قلبم تو تنها شتري !
تو كه درخت زندگي من هستي كه الاغم را به آن مي بندم
می خواستم ببینم مسئول ارسال اس ام اس مخابرات سر کارشه یا باز هم جیم زده؟ تو راحت باش!
باغ گل رز با يه سبد ستاره ميدم بهت ببر سر چهار راه بفروش سودشم نصف نصف
سلام، اگه مسيج يا جوك جديد نداري، عكست رو بفرست بخنديم!
ميگن فردا ساعت 4 خوشگل‌ها رو مي‌گيرن تو رو خدا بيرون نرو نمي‌گيرنت ضايع مي‌شي
اگر مجنون شوي تو؛ من ليلي نشوم اگر خسرو شوي تو؛ شيرين نشوم گر شوي سام تو؛ من نرگس نشوم يک بار، فقط يک بار تو آدم شو نامردم اگر که حوا نشوم.
امروز عکست رو توی روزنامه دیدم فکر کردم خیلی معروف شدی و همه میشناسنت خوب که نگاه کردم بالاش نوشته بود گمشده
اگه دنباله یه آدم الافی بیا پایین . . . . . . . . تو که از اون الاف تری انقد اومدی پایین
اس ام اس رسید ، عمو قلی دید، هیشکی ندید ، میرزا خندید ، گربه پرید؟ اقا مجید اهی کشید وقتی وحید از راه رسید پرید یه رادیو خرید بعدشم از اخبار شنید. این اخبار سر کاری بید ، رفت و خوابید
خوشگلا رو دارن میگیرن ماكه فراری هستیم خوش بحالت كسی باهات كاری نداره!!
«فقط یک بار به تو می‌گویم دوستت دارم» چون خوب نیست آدم زیاد دروغ بگه!
هول نشو! استخون كه نیست اس ام اس اومده برات
این پیام جهت دیدن نام قشنگ من روی گوشی شماست وارزش دیگری ندارد
برروی سنگ سفیدی نشسته بودم وآمدنت را به انتظار میکشیدم وبادآمدنت را به گوشجان نواخت وتوآمدی پاهایم لرزیدوصورتم سرخ شدوآنگاه سیفون راکشیدم وتورا آب برد
کوتاه ترین فاصله برای دوست داشتن ، فقط یک لبخنده ولی تو نیشتو ببند !
بيا به سختي هامون فکر نکنيم ، به زندگي فکر کنيم ، به بهار ، به عشق ، به بهشت ، به جهنم ، به درک ، به تو چه، به من چه ، من نازيو طلاق نميدم!!!
عادل

جاوید
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۹:۲۷ صبح

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #4

دل به تو دادم تو به من قلوه دادي! نه! به من ساندويچ دلمه دادي! نه! دل به تو دادم که برام ناز کني نه بري براي من جيگرکي باز کني!!
بیا حواسمون رو پرت کنیم مال هرکی دورتر افتاد عاشقتره اول خودم . حواسمو بده تا پرت کنم !!!
صداتو ميخوام نه براي لطافتش ، براي اينكه پشت وانت داد بزني نمكيه !!!!
اگه شرتت آبيه ، خيلي مهربوني اگه شرتت سبزه ، احساساتي هستي اگه قرمزه ، شيطوني اگه زرده ، خيلي كثافتي پاشو برو حموم !!!
اگه خوابي بيدار شو .اگه بيداري بشين .اگه نشستي پاشو راه برو .اگه راه ميري بدو. اگه ميتوي يه پشتک بزن و خوشحال باش که از طرف من يه اس ام اس اومده واست
خرس ها با يک ظرف عسل خر مي شن . اسب با چند حبه قند . طوطي با تخمه . سگ با استخوان . راستي تو هنوز موز دوست داري
جيگرم، نفسم، همسرم، همدستم، همپام، همدلم درد مي کنه. دکتر خوب سراغ نداري؟
شتر ها 4 دسته هستند: 1.شتري که در خواب بيند پنبه دانه 2.شتري که با بارش گم ميشه 3.شتري که در خونه همه مي خوابه 4.شتري که داره اس ام اس مي خونه
1- تو نمي توني همه دندوناتو با زبونت لمس کني . . 2-همه احمقها بعد از خوندن حقيقت اول ، اون رو امتحان مي کنند . . 3- پس نتيجه مي گيريم حقيقت اول يه دروغ بود . . 4-الان تو لبخند زدي چون يه احمقي . . 5-به زودي اين اس ام اس رو براي يه احمق ديگه مي فرستي . . . دهه ، تو که هنوز نيشت بازه ديونه
مشترک عزيز اين اس ام اس را تنها افراد خوش تيپ و خوشگل ميتوانند بخوانند×*%^$4$4+! چيه نکنه توقع داري بتوني بخونيش
سلام عزيزم؛شنيدم پنج شنبه آينده جشن نامزديته تبريک ميگم ؛ واقعا خوشحال شدم . . . ستاد مبارزه با افسردگي دختران و پسران دم بختر
دوستت ندارم به اندازه اقيانوس، چون يه روز تموم مي شه. دوستت ندارم به اندازه خورشيد، چون غروب مي كنه. دوستت دارم به اندازه روت كه هبچوقت كم نمي شه!
SMS عاشقانه از طرف حیف نون: کاش مغز داشتم و مرگ مغزی می شدم و قلبم را به تو اهداء می کردم...
میگی بارونو دوست داری با چتر میری زیرش ! میگی گل رو دوست داری از شاخه می چینیش ! میگی پرنده ها رو دوست داری تو قفس نگهشون میداری ! بعد می خوای نترسم وقتی میگی دوستم داری ؟؟؟
توی حوضی كه ماهی نباشه قورباغه سالاره ! . . . . . چاكرتیم سالار !
بدون توي دنيا يه قلب هست كه فقط براي تو مي تپه اونم قلب خودته
جهان بيش از۶ ميليارد نفر جمعيت داره، يكي نيست به من احمق بگه: چرا واسه تــو اس ام اس ميدم؟
به حرمت گوسفندي كه جان حضرت اسمعيل رو نجات داد 7 بار بگو بعععع بعععع و اين SMS رو براي 7 تا گوسفند ديگه بفرست
- مثل شقايق زندگي کن ، کوتاه اما زيبا ، مثل پرستو ، فصلي کوچ کن ، اما هدفمند ، مثل پروانه بمير ، دردناک اما با عشق ، مثل خر عرعر کن ، بلند اما شمرده و خوانا!!!!
- اگه بنزين كوپني شده زياد ناراحت نيستم چون از اين به بعد قدر تو را بيشتر ميدونم و حد اقل براي رفتن به مزرعه سوار تو ميشم الاغ جونم.
عادل

جاوید
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۹:۳۰ صبح

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #5

گرمي دستانت سرخي لبهات تپش قلبت نرمي صدات همش مال فشار خونه برو دکتر!!
چشمات وقتي زيباست كه مال اشك باشه. اشك وقتي زيباست كه مال عشق باشه . عشق وقتي زيباست كه مال تو باشه. تو وقتي زيبايي كه دستت تو دماغت نباشه!!!!!
من تو رو 30% دوستت دارم ، 25% بدون تو نميتونم زندگي کنم ، 70% روزمو بهت فکر ميکنم ، 45% عاشقتم ، 29% آرزوي مني ، 100% سرکاري
ميدوني من دوست دارم من عاشقتم ميميرم برات ميبوسمت . . . چند تا ميم داره ؟
با عرض سلامي به بلندي بيل!!!!! به محكمي كلنگ! به گردي استانبلي! به سرعت فرغون! به تيزي شاقول! به انعطاف پذيري طناب! به لبريزي دوغاب! به سختي سيمان! به صافي ماله! به وسعت بشكه! به معرفت عمله! به قدرت كارگر! به ظرافت گچ كار! به لطافت معمار! به شجاعت صاحب كار! به رشادت مهندس! به صلابت جوشكار! به محبت صافكار! به رفاقت همكار! به سر كار گذاشتن توي بيكار
دوستت دارم، تو چي؟ خيلي مي خوامت، تو چي؟ دوريت اذيتم مي کنه، تو چي؟ بي تو مي ميرم، تو چي؟ ...... من الکي گفتم، تو چي؟
کجايي؟ نشستي اون بالا با تنهايي خودت حال مي کني، ما رو تحويل نمي گيري. الهي قربونت برم بي زحمت دو تا نارگيل بنداز پايين
ببينم، اگه يه روز از خواب بيدار بشي و ببيني: اون كه دوستش داري گذاشته رفته . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . اونوقت، صبحانه چي ميخوري؟
شرمنده اگه بد موقع بيدارت كردم . آب خوردي آفتابرو كجا گذاشتي ؟؟
الاغ شتر ميمون آخه يابو اسب گاو میش کلاغ بز بوزينه اين همه هيوون تو جنگله نميدونم چرا شير سلطانه جنگل شده.
بابا چی شده خیلی خودتو می گیری ؟ دیگه با ما نمی چرخی؟ با بهتر از ما می پری چی شده !؟ بابا این قدر دیگه خود گرفتن نداره که فقط از عکست روی چی توز استفاده شده!!!
لرزش صدات ، برق نگات ، تپش قلبت ، نفس های تند و عرقی که روی پیشونیت نشسته همه گویای یه چیز هستن : تیروئیدت پرکاره
یک گونی عشق تقدیم تو باد... عشقش مال خودت، ولی یادت نره گونی شو پس بدی
عشق مثل بادی است که در دل می پیچد.اگر نگهش داری خود آزرده می شویو اگر رهایش کنی دیگران!
هميشه ميگفتن پيدا کردن يه دوست خوب خيلي سخته اما من باورم نميشد تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي ...
تو هديه الهی از خداوندی برای سينه پر دردمن:عطر وجودت را برای شفا می بويم..........! ای شلغم
انگشتتو مشت کن..... مشته؟ مشته مشته؟ حالا محکم بزن تو چشمت تا کور بشی دوریمو نبینی......!!!
اگر تو با من باشی ، چراغ خونه ام باشی . . . . اونقدر روشن خاموشت می کنم تا بسوزی!
خری گم کرده ام با بار کاشی اس ام اس ميزنم شايد تو باشی
اگر مي خواهيد زندگي جديدي داشته باشيد با ما تماس بگيريد “” سازمان بازيافت زباله ”"
عادل

جاوید
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۹:۳۱ صبح

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #6

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
سلام گلم چطوری؟ از دیشب تا حالا فقط به u فکر می کردم. تمام فکر و ذهنم مشغوله u بود.امروز فردا هم می خوام به v.w.y.z فکر کنم

……………………………

اس ام اس رسید ، عمو قلی دید، هیشکی ندید ، میرزا خندید ، گربه پرید؟ اقا مجید اهی کشید وقتی وحید از راه رسید پرید یه رادیو خرید بعدشم از اخبار شنید. این اخبار سر کاری بید ، رفت و خوابید

……………………………

مشترک عزیز این اس ام اس را تنها افراد خوش تیپ و خوشگل میتوانند بخوانند×*%^$۴$۴+! چیه نکنه توقع داری بتونی بخونیش

……………………………

توی حوضی که ماهی نباشه قورباغه سالاره ! . . . . . چاکرتیم سالار !

……………………………

میدونی من دوست دارم من عاشقتم میمیرم برات میبوسمت . . . چند تا میم داره ؟

……………………………

نمیدانم تا کدامین طلوع خواهم ماند و در کدامین غروب خواهم رفت.اما امیدوارم تا اخرین لحظه ای که در این دنیا هستم تو را سر کار بگذارم !

……………………………

اگه یه روز فکر کردی که یه نفر هر جا می ری دنبالته و هر مشکلی واست پیش میاد واسش مهمه و میخواد بهت کمک کنه مطمئن باش که اون من نیستم !

……………………………

اگه از کنار خر رد شدی عر عرکرد . . . بدون زوج مورد علاقشو پیدا کرده …!!!

……………………………

گلی گم کرده ام در باغ هستی ………….. خودت رو لوس نکن اون گل تو نیستی !

……………………………

راه رفتنت آخرشه خونت چقدر قشنگه ناقلا شنا کردنم که بلدی! رفتارت منو کشته چقدر با متانت و صبوری خیلی بلایی لاک پشت

……………………………

شرمنده که SMS خالی بود، ولی عوضش پریدن شما روی گوشی عالی بود!

……………………………

سیب، هلو، موز، آناناس، انجیر، پرتقال… این همه میوه… تو چرا شبیه شلغم شدی؟

……………………………

حیف که فقط تو یکی رو دارم …….. اگه از تو یه عالمه داشتم …. تا حالا یه گاوداری زده بودم …
عادل

جاوید

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #7

برداشتن قدم هاي بزرگ در زندگي...
.
.
.
پاره شدن شلوار را در پي دارد!
ღ♥ღ

آدم آب حوض رو با چنگال خالی كنه... ولی SMS تكراری نخونه!

ღ♥ღ
نفهم ... بی لیاقت ... احمق ... بی شعور ... به کسی میگن که قدر گلی مثل تو رو ندونه!

ღ♥ღ
مي دونم تا SMS مياد دعا مي كني كه من باشم، مي خواستم بگم دعات مستجاب شد!
ღ♥ღ

يه قورباغه با يه اردک ازدواج مي‌كه، اگه گفتي بچه‌شون چی ميشه؟
.
.
.
.
بچه‌دار نمي شن، واسه‌شون دعا كن، زندگيشون داره از هم مي‌پاشه!

ღ♥ღ
ازعشق تو به كوچه پس كوچه ها زدم، الان عشقو ولش كن من گم شدم! حالا بايد چي کار کنم؟!

ღ♥ღ
انالله وانااليه راجعون...
ارسال كننده اين پيام كشته ومرده شماست.
ღ♥ღ

هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را ... هرگز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را
هیجان زده نشو! پشت یه کامیون نوشته بود!

ღ♥ღ
هه هه هه...
ببخشید، یه لحظه تو رو تو ذهنم تجسم کردم، نتونستم جلوی خنده مو بگیرم!
ღ♥ღ

اگر 10 تا گل رز دستت گرفتی و رفتی جلوی آینه و دیدی 11 تاست، تعجب نکن...
این نشون میده که تو هم کوری هم کودنی هم دچار توهم شدی!

ღ♥ღ
جوجوی من می شی؟
_,,,,,
_('ø')
<\ />
_J L
تا من پیشی بشم بخورمت؟
''_/\_/\
''(='+'=)
\(\___/)/

ღ♥ღ
*****م، نفسم، همسرم، همدستم، همپام، همدلم درد می کنه. دکتر خوب سراغ نداری؟
ღ♥ღ

صورت ماهت، چشماي نازت، طرز نگاهت، منو ياد گداي سر كوچمون مي ندازه!
ღ♥ღ

تو رو به قيمت جون، به همين يه لقمه نون، تو رو به ماه آسمون، به عاشقاي بي نشون تو رو به حرمت چشات، به همه مقدسات، تو رو به خود خدا، به هق هق شبونه هات قسمت مي دم...
جوراباتو بشور خفمون کردي!

ღ♥ღ
به خره میگن چه کاری بلدی؟ میگه عرعر می کنم، جفتک می زنم، الان هم دارم SMS می خونم!

ღ♥ღ
طوجه طوجه: عاموظش زبان فارصى در كمطر عز یک ماح 100% تزمينى
با ما تماص بگيريد

('.')
((
))
((
))
کاری ندارم، دارم کرم می ریزم!
ღ♥ღ

SMS ورزشی:
برو پایین
.
.
.
.
برو بالا
ღ♥ღ

تو برام اونقدر با ارزشی که حاضرم لیتر لیتر بنزیِنم رو به پات بریزم و آتیشش بزنم!

ღ♥ღ
این دو تا SMS هم مربوط به سهمیه بندی می شه:

در پی سهمِیه بندی شدن بنزیِن قیمت الاغ به شدت افزایش یافت... برو خوشحال باش قیمتت رفته بالا...!

ღ♥ღ
اگه بنزيِن كوپني شده زياد ناراحت نيستم، چون از اين به بعد قدر تو را بيشتر مي دونم و حد اقل براي رفتن به مزرعه سوار تو مي شم الاغ جونم!
ღ♥ღ

بر بالای برج میلاد با سوپرمن و بتمن ایسته کرده بودم که یه دفعه یاد تو افتادم. گفتم یک SMS برات ول کنم ببینم چی طور هستی؟ در سلامتی کامل به سر می بری؟ هو؟

ღ♥ღ
دعاي يك دختر مجرد: خدايا من از تو هيچي نمي خوام، فقط يه داماد خوب به مادرم قسمت كن!

ღ♥ღ
عشق ... سرکاریه
محبت ... تظاهره
مهربونی ... مسخرس
وفا ... مُرده
عهد و پیمان ... دلخوشیه
عاطفه ... تموم شده
مهر ... مدرسه ها باز می شه!
ღ♥ღ

آب ميوه صداتم، چرخ كرده نگاتم، قربون اون چشاتم، كشته خنده‌هاتم، كلاچ اون پاهاتم، من مرده هواتم، تا عمر دارم باهاتم!
(جمال هر چي با مرامه، سوت بلبلي)

ღ♥ღ
اي پيتزاي عشقم! همبرگر قلبم! كباب زندگيم! واسپاگتي افكارم! بي تو من فلافلم!

ღ♥ღ
دوستت دارم، تو چی؟
خیلی می خوامت، تو چی؟
دوریت اذیتم می کنه، تو چی؟
بی تو می میرم، تو چی؟
......
من الکی گفتم، تو چی؟
ღ♥ღ

درجات دیوانگی:
1. گیج
2. خنگ
3. پپه
4. گاگول
5.اسمت چی بود؟
ღ♥ღ

این نردبان ترقیه:
l-l
l-l
l-l
l-l
l-l
l-l
I.Q! ازش می رن بالا نه پایین!

ღ♥ღ
برو پايين سر کاري نيست
l-l
l-l
l-l
l-l
l-l
l-l
حالا ميخواي نردبونو بردارم اين پايين بموني؟
ღ♥ღ
تو را از سمیم غلب و با طمام وجود دوصت دارم (چیه؟ مگه بی صوادها دل ندارن؟)
ღ♥ღ

سوال تیزهوشان: 13 آبان چه روزیست؟
1) 17 مرداد 2)22 بهمن 57 3)آبان روز 13 ندارد. 4)روز 13 به در
5) هر دو تا 6)هر سه تا 7)هر 5 تا 8)پنج پنج تا
9)چرا پنج تا؟ 10) پس چند تا؟ 11)هر کی می گه 13 نیست، 17،18،19،20

ღ♥ღ
يه ضرب المثل چینی هست كه ميگه:
啊那會怎樣(台語唔、喔...乎你死乎你死去死啦!...唔、喔...乎你死乎你
عبرت گرفتي؟

ღ♥ღ

از خدا پول خواستم بانك داد
درخت خواستم جنگل داد
اتاق خواستم خونه داد
حالا ميترسم تو رو بخوام
يه گله گوسفند بده !!!

ღ♥ღ

هرگز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را
.
.
.
هیجان زده نشو !
پشت یه کامیون نوشته بود .

ღ♥ღ

وقتي كسي ناراحتت ميكنه 24 تا
ماهيچه استفاده ميكني تا اخم كني،
اما فقط 4 تا ماهيچه لازمه تا دستتو
دراز كني و بزني پس كلش!!!

ღ♥ღ

زندگی مانند گیتاریست که گاهی نوای غمگین می نوازد و گاهی نوای شاد...
امیدوارم که گیتار زندگیت همواره بندری بنوازد.

ღ♥ღ
...
دنبالم بیا
از پله ها برو پایین
!...
!...!...
!...!...!...
!...!...!...!...
!...!...!...!...!... بیا ... ... ...بپیچ
... مستقیم ... ... ... وایسا
2زاری داری؟ ... مرسی
1...1...0
الو، سلام پلیس 110؟ یه منگل 5 دقیقه است که افتاده دنبالم!
ღ♥ღ

آآآآآآآآآآآ
هاهاهاهاهاآ
آهاهاهاهاها
آآآآآآآآآآآ
...
...
ارادتمند شما، محمدرضا شجریان

ღ♥ღ

اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده...
بزن تو سرش، چون جوون باید یاد بگیره که روی پای خودش بایسته!

ღ♥ღ

O O O
این سه تا سنگ رو بگیر یه قل دو قل بازی كن.
تو كه اس ام اس جدید نداری!

ღ♥ღ

(ورژن جدید) یه قورباغه با یه اردک ازدواج می کنه، اگه گفتی بچه شون چی می شه؟
بچه دار نمی شن... براشون دعا کن و این پیغام رو واسه 10 نفر بفرست تا امشب یه خبر خوب بهت برسه... لطفاً کوتاهی نکن. یه نفر نفرستاد بچش قورباغه شد!
عادل

جاوید

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #8

اگر دریچه قلبم رو باز کنی اینو می شنوی:
...
...
...
ای یار! اون در لعنتی رو ببند، سوز میاد!

ღ♥ღ

اون دنیا خدا نمی پرسه مدل ماشینت چیه؟
می پرسه چند تا پیاده رو سوار کردی؟
...
...
قابل توجه خانم هایی که نمی دونن نیت پسرها الهیه!

ღ♥ღ

شعار هفته:
زليخا! حيا كن! يوزارسيف و رها كن

ღ♥ღ

بي وفا ديگه دوستم نداری؟
...
...
...
خیلی خوب، قلاده تو باز می کنم بری!

ღ♥ღ

امشب تلفن رو اشغال نکن، یکی از دوستام عاشقت شده، شماره تو رو به زور ازم گرفت، امشب بهت زنگ می زنه.
...
...
...
...
ستاد شادسازی دختران ترشیده

ღ♥ღ

تکنولوژی پیشرفت کرده...
قبلا زنگ می زدن در می رفتن... الان اس ام اس می دن در می رن!

ღ♥ღ
وقتی وارد دلم شدی احساس کردم آتش در وجودم شعله ور شد
...
...
...
ای فلفل!
ღ♥ღ

اگر تو با من باشی ... چراغ خونه ام باشی
...
...
اونقدر روشن خاموشت می کنم تا بسوزی!

ღ♥ღ

از عشق تو گفتيم و نمک گير شديم
تا ساحل چشمان تو تکثير شديم
گفتند غروب جمعه خواهى آمد
آنقدر نيامدى که ما پير شدي
اللهم عجل لوليک الفرج

ღ♥ღ

دیشب با حسی عاشقانه، در اندیشه ای بی کران و در سکوتی سرد، مرغ خیالم را پراندم به سویت، تا با تمام وجود از بلندای آسمان بر سرت بری...د و آنگاه بخندم!

ღ♥ღ

5 راه برای اینکه زیباترین عروس سال شوید:
...
...
...
اعتماد به نفست منو کشته! فکر می کنی شوهر گیرت میاد، عروس می شی؟!

ღ♥ღ
سربازی راهیست برای آدم کردن پسرها...
اما هیچ راهی برای آدم كردن دخترها وجود نداره!

ღ♥ღ
Λ Λ
Θ Θ

.(-)
مگه بهت نگفتم دیگه ع**** به این و اون نده؟
ღ♥ღ
هی!!!!
3 راه بیشتر نداری:
1 با من باشی
2 با تو باشم
3 توافق کنیم که با هم باشیم .

ღ♥ღ

غضنفر داشته بلندپروازی میکرده با تیرکمون می زننش!

ღ♥ღ

قسمتی از متن موجود نیست...
.
.
.
بقیه متن هم موجود نیست...
.
.
.
اصلا متنی در کار نیست...
.
.
.
ولی برای سر کار گذاشتن تو فکر بدی نیست!

ღ♥ღ

مشترک گرامي : به علت نداشتن حضور ذهن از سرکار گذاشتن شما معذوريم

ღ♥ღ

اگر کسي ناخواسته محبت شمارو به دلش دعوت کنه , شما چه کار مي کنيد ؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
( دعوت )
فيلمي متفاوت از ابـراهيم حاتمي کيا

ღ♥ღ

آب مايه حيات است. لطفا در مصرف برق صرفه جويي کنيد
اداره گاز .....

ღ♥ღ

اگه دلت گرفته برو پايين .
.
.
.
.
.
اگه فکر ميکني هيچکس دوست نداره ، برو پايين.
.
.
.
.
.
اگه خيلي تنها موندي برو پايين.
.
.
.
.
يعني اينقدر بدبختي ؟!!! خاک تو سرت !!!

ღ♥ღ

می خوام اسمتو با صابون توی ابرا بنویسم.
.
.
.
تا وقتی بارون میاد همه کف کنن !!!

ღ♥ღ

گر چه ما را نکني ياد ولي ما هستـيـم
دل به اميد پيامي که ندادي بستيـم

ღ♥ღ

تازگی ها طلا شدی ، گم شدی کیمیا شدی . دیگه پیام نمیزنی ، مثل غریبه ها شدی...

ღ♥ღ

تهوع آورترین شیوه صحبت ایرانی ها در سال 87 به این قرار منتشر میشود!
خوشگل = خوجل * خوبی = خوفی * تو بخورم = جیگلتو بخولم * عشق منی = عجق منی * قربونت برم = قلبونت بلم * چطوری؟ = تطولی؟ * چی کار می کنی = چیکال می کنی * سلام = شلام * دختر= دخمل * پسر = پسمل * عزیزم = عجیجم * جون = جونزززززز * دوست = دوکس * چی کارمیکنی=چیکال منی* و ...
عادل

جاوید
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۹:۳۲ صبح

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #9

قبض تلفن همراه اينجانب گم شده است. از يابنده تقاضا می شود كه مبلغ آن را پرداخت نمايد و رسيد بانک را به عنوان مژدگانی نزد خودش نگاه دارد!

ღ♥ღ

بانك معتادان جوان به زودی قرعی كشی می كند:
100دستگاه پیكنیك،10 كمك هزینه سفر به زاهدان،كمك هزینه خرید منقل و بافور و هزاران جایزه یك مثقالی...
ღ♥ღ

-

-

-

-

-

این پیامک جهت خراب کردن دکمه پائین شما بوده ! و ارزش دیگری ندارد !!!

ღ♥ღ

تو باغ دلم
تو تنهائی ،
تنهای تنها ،
پس سعی کن درست به گلها آب بدی! تنها آفتابه موجود!

ღ♥ღ

من هم یک روز اسکانیا بودم! غم روزگار این چنینم کرد!
نوشته پشت نیسان!

ღ♥ღ

هر چی هستی همون باش و هر چی نیستی نگو کاش!

ღ♥ღ

خانم ها، آقایان، جوانان! وقتی بوسه هست گاز چرا؟ در مصرف گاز صرفه جویی کنید
(روابط عمومی شرکت گاز ایران)
ღ♥ღ
سوال: برنامه نويس چگونه انسانيست؟
برنامه نويس موجوديست زنده که اغلب بصورت نشسته با کمي خميدگي روبروي خود را نگاه مي کند. اين موجود توانايي بسيار زيادي در گير دادن به يک موضوع و پلک نزدن را داراست. بيشتر طول عمر خود را بدون تحرک سپري مي کند و فقط انگشتانش داراي فعاليت بسيار زياد هستند. غالبا بصورت انفرادي يافت مي شود و در پاسخ به مخاطب همواره مي گويد: چي؟!? آنها شب زيست هستند. بين يک شاخه گل رز و يک تکه پارآجر تفاوتي قائل نمي شود و دنياي وي فقط نيم متر جلوتر از چشمانش است.
ღ♥ღ

لالا لالا نخواب دنيا خسيسه واسه کمتر کسي خوب مي نويسه
يکي لبهاش هميشه غرق خنده است يکي پلکاش توي خوابم خيس خيسه

ღ♥ღ
بند شلوارتم ولم کني ابروتو مي برم.
فرستنده: حامد

ღ♥ღ

گلي... گلي... گل رز... گل شب بو... گل ياس...
...
...
...
بنفشه مي کاريم، کود مي فروشيم...
گليه... گل!

ღ♥ღ

چند ماهه توي قلبم خونه کردي و تا حالا کرايه خونه ندادي!
اگه تا يک ماه ديگه با صاحب خونه ازدواج نکني حکم تخليه ميگره واست!

ღ♥ღ
گلي گم كرده ام در باغ هستي خودتو لوس نكن اون گل تو نيستي

ღ♥ღ

ببخشيد مزاحم شدم مهرتون تو دلم جا مونده بود، گفتم دنبالش نگردي

ღ♥ღ
تعريف مادر زن: مادر زن اسلحه اي است انفرادي كه با عيال حمل مي شود و با مهمات دروغ همسايگان مسلح شده و با زخمي كردن داماد بيچاره خنک مي شود. اين اسلحه بدون عقب نشيني بوده و شرايط جوي به هيچ وجه در او اثر ندارد مادر زن گاهي تک تير و گاهي رگبار شليک مي كند طول مادر زن بدون سر نيزه 2 متر مي باشد. تعداد تير در هر ثانيه يک ميليون فحش و ناسزا بوده و برد موثر آن انتقال داماد به بيمارستان و برد نهايي آن انتقال داماد به بهشت زهرا!!

ღ♥ღ
ببخشيد اشتباهي اس ام اس دادم !
خواستم واسه گل فروش بفرستم، به خود گل فرستادم !!!

ღ♥ღ
مي دونيد سريعترين راه به چنگ آوردن قلب يك مرد چيه ؟
پاره كردن سينه اش با يك كارد آشپزخانه!

ღ♥ღ
تو براي من يه فرشته بودي اما هيچ وقت منو دوست نداشتي و هميشه با رقيب هاي من پرواز كردي .خدا را شكر تازه فهميدم تو عزرائيلي

ღ♥ღ
از اونجا كه شتر در خواب بيند پنبه دانه، گهي لپ لپ خورد گه دانه دانه، وظيفه خود دونستم بيدارت كنم آخه داشتي بالشو مي خوردي

ღ♥ღ
مي خوام اتوبوس بسازم .... اتوشو دارم اما بوس ندارم .. يه بوس ميدي ؟ لازم دارم

ღ♥ღ
دوني فرق تو با موهات چيه؟ موهاتو ميشه اصلاح كرد ولي تو را عمراً !

ღ♥ღ
به غضنفر مي گن از چه لبي خوشت مياد؟ ميگه از لب جوب

ღ♥ღ
مردي ميره پيش كيشيش تا اعتراف كنه ميگه: من در زمان جنگ جهاني دوم به يک مرد در خانه خود پناه دادم
كشيش مي گه: خوب اين كه گناه نيست !
مرد مي گه: ولي من بهش گفتم به خاطر هر هفته كه خونه من بمونه بايد ۵ دلار بپردازه!
كشيش مي گه: درسته تو كارت خوب نبوده ولي تو كارت رو با نيت خوبي انجام دادي!
مرد مي گه: اوه متشكرم فقط يه سوال ديگه ....
كشيش: بگو فرزندم
مرد مي گه: آيا بايد بهش بگم جنگ تموم شده!!!!
ღ♥ღ

زوج جواني كنار ساحل نشسته بودند. آقاهه مي پرسه: عزيزم من اولين عشق تو هستم؟ خانمه مي گه: بله، البته كه هستي... من نمي دونم چرا شما مردا همه تون همين سوال تكراري رو مي پرسيد!

ღ♥ღ
وقتي يه سيب گاز مي زني و توش يه كرم درسته مي بيني ناراحت نباش ـ چون ممكن بود سيب رو گاز بزني و توش يه كرم نصفه ببيني
̎شكسپير̎

ღ♥ღ
خروسه پول نداشته ازدواج كنه ميره گالينابلانكا مي‌خره

ღ♥ღ
دقت كردي كه قشنگترين و عزيز ترين چيزاي دنيا هميشه يكين؟ ماه يكيه ... خورشيد يكيه ... زمين يكيه ... خدا يكيه ... مادر يكيه ... پدر يكيه ... منم يكي هستم

ღ♥ღ
حاصل ازدواجهاي زير رو مي دونين چي ميشه؟
اگه يه مرغ با يه دلفين ازدواج كنه =====> بچشون مرفين ميشه
اگه يه جغد با يه فوک ازدواج كنه =====>بچشون جوك ميشه
اگه يه قو بايه قناري ازدواج كنه =====>بچشون قوري ميشه
اگه يه پروانه با يه شبتاب عروسي كنه =====> بچشون پرتاب ميشه
ღ♥ღ

غضنفر ميره ثبت احوال ميگه يه شناسنامه واسه بچه ام ميخوام!
ميگن اسمش چيه؟
ميگه "شورلت"
ميگن اينكه اسم ماشينه يه اسم بزار كه به نام پدر و مادر بياد.
ميگه خب به اسم ما مياد ديگه من "بيوك" آقا هستم. همسرم هم "خاور" خانوم!

ღ♥ღ
زن خوب مثل دايناسور مي مونه كه نسلش منقرض شده ولي مرد خوب مثل سيمرغ مي مونه كه از اول يه افسانه بوده!

ღ♥ღ
به غضنفر ميگن با صداقت جمله بساز؟
ميگه: صدا ... قطع شد!

ღ♥ღ
روي بيلبورد زده سيو همان سيب است غضنفر ميگه دروغ ميگه من خوردم صابون بود.

ღ♥ღ
يك نفر در و پنجره ساز بوده، ميره خواستگاري، ازش مي پرسن: چكاره‌اي؟
ميگه: ويندوز نصب مي‌كنم!
ღ♥ღ
با ورود امید به فضا ناهید و زهره باید حجاب خود را رعایت کنند.

ღ♥ღ
ششمین پیام از ماهواره امید مخابره شد: یه دونه کارت شارژ 2000 تومنی ایرانسل بفرستید تا بازم پیام بدم.

ღ♥ღ

آخرين پيام از ماهواره اميد: من شارژم تموم شده بهتون ميسكال میزنم!

ღ♥ღ
ماهواره امید بعلت لایی کشی بین کرات، سرعت غیر مجاز، بوق زدن و ایجاد مزاحمت برای نوامیس فضایی به پارکینگ هدایت شد.

ღ♥ღ
یازدهمین پيام از ماهواره اميد: من بايد اينجا چيکار کنم؟!

ღ♥ღ

بند كفشتيم گره بزن خفه شيم.
ღ♥ღ
يه روز يه فيله روي ديوار نقطه اي آبي مي بيند نزديک مي رود مي بينه يه مورچه شلوار لي پوشيده است.
ღ♥ღ

ببخشید بیدارت کردم می دونم دیگه خیلی قدیمی شده اس ام اس سرکاری نیمه شب ولی خواستم امتحان کنم ببینم هنوز حال میده یا نه!!

ღ♥ღ

سلام اس ام اس زدم بگم سحری خواب نمونی يادت نره 4 ساعت ديگه بايد بيدار شي!

ღ♥ღ

ببين عزيز دلم پاشو...........
اگه پا نشی قهر ميکنما.............
خب دلم برات تنگ شده............
جون من پاشو............
پا شدی.............
آفرين عزيزم............
حالا که پاشدی ماچم کن بگير بخواب!

ღ♥ღ

مشترک گرامي اين اس ام اس براي بيدار کردن شما در نيمه شب فرستاده شده است لطفا پس از خواندنش لبخند بزنيد و سعي کنيد دوباره بخوابيد !

ღ♥ღ

اس ام اس نیمه شب
شرمنده به خدا، آره مي دونم خواب بودي، خوب بابا فحش نده ديگه، کارت داشتم که بيدارت کردم.
ميخواستم بدونم ماهي وقتي غذا ميخوره، آب نميره تو دهنش؟

ღ♥ღ

اومدم ازت معذرت خواهي کنم. مي دونم خيلي تعجب کردي که واسه چي ؟ بعد وقتي ميگم نمي فهمي ناراحت ميشي. آخه الان مگه ساعت 3 نصفه شب نيست. خب واسه اينکه نصفه شب بيدارت کردم اومدم ازت عذرخواهي کنم. ميشه منو ببخشي!

ღ♥ღ

مي خواستم يه چيز مهم رو بگم
پاهات از زير لحاف اومده بيرون. يه وقت سرما نخوري!

ღ♥ღ

ببين يکي ميخواست از خواب بيدارت کنه من نذاشتم
کار خوبي کردم؟

ღ♥ღ

ساعت دو امشب قراره همه عقب مونده ها شفا بگیرن اس ام اس زدم جا نمونی

ღ♥ღ

مي دونم خوابي عزيزم. ولي من از دوري و دلتنگي تو خوابم نمي بره، مطمئنم اگه مي دونستي من به خاطر تو نخوابيدم تو هم نمي خوابيدي!

ღ♥ღ
[/font]
[font=tahoma]یه سوال: اگه نصف شبی اس ام اس سرکاری بدم بیدارت کنم چی کار می کنی؟

ღ♥ღ

خوابي؟ مي خواستم sms بدم. باشه بعد مزاحم ميشم...

ღ♥ღ

سلام. ببخشيد بد موقع مزاحم شدم... راستش را بخواهيد يه سوالي داشتم خيلي وقت بود ذهنم را مشغول کرده بود، مي خواستم بپرسم... مي خواستم... اصلا ولش کن. بزار براي بعد، خوب؟

ღ♥ღ
بچه ها مي گن تو اهل سينمايي ... ما سر يه چيز دعوامون شده ... مگه راکي همون رمبو نيست؟!؟ البته اگه خوابي لازم نيست الان اس ام اس کني، فردا صبح هم بگي مشکلي نيست. ولي ما رو بي خبر نذار

ღ♥ღ

ميخواستم ببينم شب‌ها كه ميخواي بخوابي، گوشيتو خاموش مي‌كني كه سر كارت نزارن؟

ღ♥ღ

(اين مسيج مخصوص ساعت 3 بامداد است) ببخشيد عزيزم كه اين موقع شب مزاحم خوابت شدم چون يه سوال مهم برام پيش اومده، مي خواستم بدونم <<هواپيما بوق داره>>؟

ღ♥ღ

ببخشید که دیر وقته ولی یه سوال داشتم که خیلی وقت میخواستم ازت بپرسم که الآن یادم اقتاد: ایران به کشورهای دیگر نفت میفروشه بشکشو پس میگیره یا با بشکه میده؟!؟!؟!؟

ღ♥ღ

اگه خوابي بيدار شو .اگه بيداري بشين .اگه نشستي پاشو راه برو .اگه راه ميري بدو. اگه ميتوي يه پشتک بزن و خوشحال باش که از طرف من يه اس ام اس اومده واست

ღ♥ღ

شرکت ال جی شما را به ادامه خواب دعوت می کند...!!

ღ♥ღ
مرد اولي: امان از دست اين زنها!؟ زنم تمام دارائيمو برداشت و رفت!
دومي: خوش به حالت! زن من تمام دارائي مو برداشت و نرفت !!!! ؟؟؟؟؟

ღ♥ღ
يه ضرب المثل آموزنده هست كه مي گه:
مردن براي زني كه عاشقشي از زندگي باهاش آسون تره !!!!! ؟؟؟؟؟؟

ღ♥ღ
مرد به زن: عزيزم ممنونم ازت! تو اعتقاد به دين رو به زندگيم آوردي!
چون من قبل از ازدواج معتقد بودم جهنم اصلاً وجود نداره !!!!! ؟؟؟؟؟؟؟
ღ♥ღ
زن به شوهرش مي گه: شوهر همسايه هر روز صبح كه ميخواد بره سر كار زنش رو ميبوسه! تو چرا اين كار رو نمي كني؟
شوهر ميگه: آخه من كه زنه رو خوب نمي شناسم!!
ღ♥ღ
بچه از باباش مي پرسه: بابا، تو بهشت زنها از شوهراشون جدا زندگي ميكنند يا باهم هستن؟
باباهه ميگه: بچه جون، اگه زنها با شوهراشون يكجا باشن كه آنجا ديگه بهشت نميشه‎ !!!
ღ♥ღ
مرد احساس را كشف كرد و زن عشق را،
مرد كار را كشف كرد و زن خانه داري را،
مرد پول را اختراع كرد و زن خريد را،
از آن زمان، مرد چيزهاي بسيار زيادي كشف و اختراع كرد، و زن همچنان در حال خريد است ‎!!!
ღ♥ღ
يك زن نگران آينده است تا زماني كه شوهر كند
يك مرد هرگز نگران آينده نيست تا زماني كه زن بگيرد
يك مرد موفق مرديست كه درآمدش بيشتر از مبلغي باشد كه زنش خرج مي كند
يك زن موفق زنيست كه بتواند چنين مردي را پيدا كند
ღ♥ღ
مردان متاهل بيشتر از مردان مجرد عمر مي كنند در عوض مردان متاهل بيشتر آرزوي مرگ مي كنند
عادل

جاوید

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #10

با سلام ، به سیستم گویای نانوایی کشور خوش آمدید !
جهت اطلاع از قیمت نان بربری عدد ۱
نان لواش عدد ۲
نان سنگک یه رو خشخاشی عدد ۳
نان سنگک دورو خشخاشی عدد ۴
نان تافتون عدد ۵
انواع نان فانتزی عدد ۶
تماس با شاطر عباس عدد۷
.
.
.
وقتی خداوند غضنفر را آفرید فرشتگان جمع شدند به خدا گفتند:
سجده کنیم ؟
گفت نه سنگ دستشه فرار کنین !
.
.
.

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب والابازار
یا مدبر الشامو والنهار
یا محول الکارو والبیکار
حول حالنا الی احسن کار!
تحول بزرگ اقتصادی بر همگان مبارک..!
.
.
.
ساعت چیست !؟
اختراع غریبیست که جای خالیت را به رخ دلتنگیهایم میکشد !
.
.
.
امسال زمستون خیلی قشنگه ، چون با شروع میشه …
با تو نیستم ! با کفشامم !!!
.
.
.
آدمها ممکنه پسر باشن !
اما پسر ها نمیتونن آدم باشن !
به جای پسر ، دختر هم میتونین بنویسین !!!
.
.
.
مشترک گرامی!
یادآوری می شود: بنزین گرون شده ، نه اس ام اس !
.
.
.
هرچی هستی همون باش و هرچی نیستی نگو کاش
*
*
چیه دنبالم راه افتادی !؟
.
.
.
تو اگه دیدی دنیا برایت غیر قابل تحمله ، یه زنگ به من بزن
تا یه طناب دار واست بفرستم !
.
.
.
میدونین چینی ها اسم بچشون رو چجوری انتخاب میکنن ؟
از بلندی یه ظرف میندازن پایین صدای همونو میذارن اسم بچشون
مثل: دنگ دینگ دونگ یا دونگ دینگ دانگ !
.
.
.
خدایا
سهمیه دل ما رو تو کدوم کارت میریزى که به دل ما چیزى نمیرسه !؟
.
.
.
:…::.::”::””..”””:::”…”””””.”.:::”.”:”:”:…”:”.”:.”:”:
کاش کور بودی می فهمیدی چی نوشتم !
.
.
.
*****تو گاز گاز ! لپتو ماچ ماچ ! لبتو میک میک ! چشماتو آخ آخ !
دیوونتم وای وای !
به خودت نگیر بای بای !!!
.
.
.
اولین جلسه ی کلاس بود، استاد اسامی بچه ها را یکی یکی می خواند،
رسید به اسم «بارانه». شخص مورد نظر را که پیدا کرد پرسید: واسه چی بارانه؟
دختر جواب داد: واسه اینکه روز تولدم بارون میومده !
برادر اهل دلی از ته کلاس گفت: خوبه اون روز آفتابی نبوده !!!
.
.
.
تا حالا شده فک کنی که اگه
عمر نوح
صبر ایوب
خشم بروسلی
هیکل آرنولد
مغز انیشتین
جذبه ی هیتلر
پول بیل گیتس
و تبحر من در سرکار گذاشتن
رو داشتی چی می شد ؟
.
.
.
خیلی سخته وقتی بهت میگن : سریالی که عاشق هنر پیشه اش شدی
۱۰ سال پیش ساخته شده !!!
.
.
.
سلام خوبی ؟ من هفته دیگه دارم نامزد میکنم ، یه مهمونی کوچیکه حتما بیا
تورو خدا کادو با خودت نیار ، فقط یکی رو بیار باهاش نامزد کنم !!!
.
.
.
یه اردکه پاش گیر میکنه لای در اتوبوس میگه : مگ مگ !
همه میگن : آمریکا !!!
عادل

جاوید

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اس ام اس روز خلیج فارس زندگی کن 0 2,804 ۱۰-۲-۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: زندگی کن
Star اس ام اس ویژه تبریک روز مادرو روز زن زندگی کن 4 1,055 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۸ عصر
Wink پیامک خنده دار و سرکاری روز زن زندگی کن 0 833 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ عصر
Wink اس ام اس خنده دار مخصوص روز زن زندگی کن 0 833 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ عصر
Star اس ام اس روز مادر زندگی کن 2 954 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان