درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۶-۸-۱۳۹۷, ۰۳:۰۸ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
جوک حیوانات
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
اعتبار: 86
سپاس ها 0
سپاس شده 24 بار در 24 ارسال
ارسال: #1
جوک حیوانات

------------------------------------------------
یک روز یک پشه مشروب میخوره مست میکنه میره دم کارخونه پیف پاف میگه نفس کش بیا بیرون
به مرغه میگن چرا تخم نمیذاری میگه ای وا خدا مرگم بده من هنوز عقدم
از یه مار میپرسن نظرت راجع به عشق و عاشقی چیه؟ میگه پدر عشق و عاشقی بسوزه....من یک سال به پای دختر همسایه نشستم بعد فهمیدم شلنگ بوده
یه خره داشته میرفته چشمش به یه اسب میفته با حسرت میگه!!!! ای کاش تحصیلاتمو ادامه میدادم
ميدونی کدوم جونور زودتر از همه زن میگیره ؟ حلزون چون هم خونه داره هم ماشين
به خروس میگن مرغ چندحرف داره: میگه قربونش برم حرف نداره
يه مورچه عاشق مورچه همسايشون ميشه؛بعد از دو هفته ميفهمه چاي خشك بوده
یه روز یه دایناسور نر به یه دایناسور ماده میگه بیا اینجا دایناسور ماده میگه نمیام نره میگه بیا ماده میگه نمیام نره میگه همین کارا رو کردی نسلمون منقرض شد
مگسه كت و شلوار مي پوشه و داره جلو آيينه به سر و وضعش ميرسه، يك مگسه ديگه مي پرسه خبريه كه تيپ زدي؟ ميگه: سر كوچه ريدن
روباهی به زاغی گفت : چه دمی ، چه سری ، عجب پایی ! زاغ عصبانی شد و گفت : بی‌تربیت ! خجالت بکش . اون موقع من کلاس اول بودم. حالا شوهر دارم
یک روز آقا گرگه داشته گشاد گشاد راه ميرفته ميگن چي شده ميگه رفتم در خونه شنگول ومنگول گفتم منم منم مادرتون از بخت بد پدرشون خونه بود باور كرد تا دسته كرد توش
خروسه رو دیوار نشسته بود ماشین مرغ فروشی رد میشه میگه اخ جون سرویس دخترا
چند توله سگ برای باباشون تولد میگیرن روی کیک تولد مینویسن پدر سگ تولدت مبارک
یک روز آقا گرگه میره در خونه شنگول ومنگول میگه منم منم مادرتون میگن خفه شو آیفون تصویری داریم
به پشه می گن : چرا زمستون پیداتون نیست ؟؟؟ می گه : نه اینکه تابستونا خیلی برخوردتون خوبه
یک مورچه و یک زرافه باهم ازدواج می کنند شب عروسی مورچه گم می شه بعد از یک هفته پیداش می شه بعد زرافه بهش می گه : این همه مدت کجا بودی ؟ مورچه می گه : تو راه بودم که بیام بوست کنم
طرف داشته با خره فوتبال بازي ميكرده.بهش ميگن چرا با خر بازي ميكني؟ ميگه همچينم خر نيست. 3 به 1 جلوئه!
يه روز يه گنجشكه مي خوره به يه موتوريه ميوفته زمين بلند مي شه می بینه كه تو قفسه, به خودش مي گه :اههههههههههههه موتوريه مرده!!!
یه روزسه تا مرغ رو درمدرسه ي مرغ ها مي گيرن مي برن دفتر. به اولي ميگن تو چكار كردي؟ ميگه من ادامس خوردم. به دومي ميگن تو چكاركردي؟ ميگه من شلوغ كردم. به سومي ميگن تو چكاركردی؟ میگه من عكس خروس تو جيبم بود
دو تا جوجه عاشق همديگه مي شن . همش با هم بودن . اما وقتي بزرگ مي شن هر دو تا خروس مي شن ! . نکته ي اخلاقي : تا وقتي جوجه اي عاشق نشو
یکی یه سوسمار پیدا میکنه. از دوستش می پرسه: چیکارش کنم؟ دوستش میگه : ببرش باغ وحش فرداش دوستش می بینتش. می پرسه: چیکارش کردی؟ میگه : دیروز بردمش باغ وحش.. امروز هم می برمش سینما...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
انشایی درمورد حیوانات (جالبه، بخونید)
انشای دانش آموز کلاس دوم دبستان در مورد دوست داشتن حیوانات
عادل

جاوید
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۷:۵۰ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #2
RE: جوک حیوانات

دوتا سوسک پولدار با هم عروسی میکنن ماه عسل میرن توالت فرنگی
يه كره خره از باباش ميپرسه: خرها هم ميتونند زن بيگيرن؟ باباش ميگه آره اصولا خرها زن ميگيرن !
عنکبوته اکس میخوره، قالی می بافه!
یه خره با حسرت به یه اسبه نگاه می کنه و میگه: ای کاش تحصیلاتم رو ادامه می دادم
يه سيب زميني قل ميخوره ميره تو لونه ي جوجه تيغي جوجه تيغي هم داد ميزنه آخ جون داداشي از سربازي برگشته !
تمساحه ميره گدايي،‌ ميگه:‌به من بدبختِ مارمولك كمك كنيد!
يك بابايي يه ماهي تو پاكت دستش بوده، رفيقش ميبيندش، ازش مي‌پرسه: جريان ‌اين ماهيه چيه؟ ميگه: ‌دارم براي شام مي‌برمش خونه. ماهيه ميگه: مرسي من شام خوردم، منو ببر سينما!
يك روز يه گوسفنده با مامان باباش دعواش ميشه ميره سر كوچه تاكسی بگيره ، ميگه : كشتارگاه ، كشتارگاه
كبوتره دوپينگ ميكنه به جاي نامه ايميل ميبره!!!
يه بار يه مورچه ای داشته يه برنج با خودش ميبرده دوستش بهش میگه از کجا برنج آوردی ؟ میگه ""حمیییییییییید""
يه روز يه قورباغه قرص اكس ميخوره، تا شب كرال ميره
دوتاجوجه باهم قرار مي زارن وقتيكه بزرگ شدن باهم ازدواج كنن وقتي كه بزرگ مي شن ميفهمن كه هر دوتا شون خروسن
اسگل رو خوندي؟ حالا اينم ازگل! ازگل حيواني (يا پرنده اي !!) است كه هيچوقت از تابستون رو صرف جمع آوري آزوق ه نمي كنه، اما تمام طول زمستون رو دنبال اوون ميگرده!!
چند تا توله سگ برای باباشون تولد می گیرن روی کیک می نویسن: پدرسگ! تولدت مبارک!
خروسه سر کلاس به مرغه می گه: بهم نوک می دی؟ مرغه می گه نه! خروسه می گه به جهنم! با خودکار می نویسم.
حیف نان داشت با یه خره شطرنج بازی میکرد یکی دیگه رد می شه میگه عجب خر باهوشی، حیف نان میگه زیاد هم باهوش نیست یک یک مساوی هستیم!
اگه ديدي يه سوسك افتاده و داره دست و پا ميزنه ... نترس كاريت نداره داره به قيافت ميخنده
یک مورچه و یک زرافه باهم ازدواج می کنند شب عروسی مورچه گم می شه بعد از یک هفته پیداش می شه بعد زرافه بهش می گه این همه مدت کجا بودی مورچه می گه :تو راه بودم که بیام بوست کنم
يه روز يه بابا ميره ماهي بگيره تور رو مي اندازه تو دريا هرچي مي كشه درنمي ايد ميره زيره اب مي بينه ماهي ها تور را بستن دارن واليبال بازي مي كنند!!
یک کلاغ با یه زرافه عروسی می کنه بچشون کلافه می شه!
عادل

جاوید
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۷:۵۱ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #3
RE: جوک حیوانات

قورباغه وزنبور با هم ازدواج میكنند قورباغه میگه قوقوقوقوقوقوربونت برم زنبور میگه وظ وظ وظ وظ وظ وظ وظیفته
به یک پاندا میگن بزرگترین آرزویی که داری چیه میگه عکس رنگی بگیرم
یك روز یك گنجشك با یك موتوری تصادف می كند و بی هوش می شود. وقتی به هوش می آید، می بیند در قفس است. می زند توی سرش و می گوید: «بیچاره شدم، موتوریه مرد
اگه یه قورباغه با یه طوطی ازدواج كنه حاصل چی میشه؟ جواب: قوطی
یه بچه گربه از مامانش می پرسه : مامان بابای من کیه ؟ میگه : نمی دونم من سرم توی سطل آشغال بود
یه روز یه سوسکه از فا ضلاب میاد بیرون میگه به امید یه هوای تازه تر
به بزه می گن چرا زنگولت صدا نمی کنه؟ می گه گذاشتمش رو ویبره!
هر وقت یه سوسک تو دستشویی دیدی با دمپایی فورا” نکوب رو سرش بی توجه از بغلش رد شو این کارت از صدتا فحش ….. براش بدتره !!
خرگوشه تو جنگل ميمونه رو ميبينه ميگه:‌ به به آقا ميمونه! چی كارا ميكني؟!‌ ميمونه ميگه: هيچي! اين ورو نگاه ميكنيم، اون ورو نگاه ميكنيم،‌ آقا شيره و خانواده‌اش رو افشاگری ميكنيم! اين حرف ميرسه به گوش شيره، ميگه: الان ميرم حسابشو می‌رسم!‌ ميره پيش ميمونه ميگه: به به آقا ميمونه! چی كارا ميكني؟! ميمونه ميفهمه هوا پسه، ميگه:‌ هيچی قربان، ‌اينورو نگاه ميكنيم،‌ اونور رو نگاه ميكنيم،‌ چرت و پرت ميگيم!
يه بنده خدايي داشته شناي قورباغه ميرفته، لك‌لك مياد مي‌خوردش
اگه حيوونا قرار بود شغلي انتخاب کنن، حتما وال ملوان، گورخر زنداني، لک لک شالي کار، دارکوب نجار، زنبورعسل قناد، بلبل خواننده، کرم ابريشم بافنده، ميمون بندباز و کبوتر پستچي مي شدند
مرغه اکس میزنه به جای قدقد میگه قدس قدس ...
یه روز یه نفر می شنوره که تو قزوین کفتری با یه بال پرواز می کنه. میره قزوین و اون کفتر رو می خره می بره شهر خودشون ، ولی میبینه که کفتره داره با دو بال پرواز می کنه. برمیگرده قزوین پیش صاحب کفتر و میگه : این کفتر که درست پرواز میکنه ! مرده میگه : ببم جان این جا قزوینه و این کفتر از ترس ک....ش یه بالش رو میگیره اونجاش و پرواز میکنه!!!
یه روز از یك گربه چینی میپرسن اسمت چیه میگه میونگ
گرگه بعد از کلی جستجو آی دی شنگول و منگول رو گیر میاره ، بعد از چت کردن باهاشون قرار میزاره. وقتی می ره سر قرار می بینه چوپان دروغگو اومده!
یه دکتری رفته بوده یكی از دهات و بهشون اصول بهداشت و نظافت رو یاد می داده. اتفاقأ همون موقع یه گربه ای داشته...ونشو ( پشتشو ) می لیسیده و خودشو تمیز می كرده. جناب دكتروسط سخنرانی میگه: مثلأ نگاه كنید، حتی این گربه كه حیوونه و عقلش نمی رسه هم داره خودشو تمیز می كنه. یهو یكی از دهاتیها از وسط جمع بلند می شه میگه: آقای دكتر، نه فكركنی عقلمان نمی رسد ها، زبانمان نمی رسد.
دایناسور به دوست دخترش میگه بیا بریم سینما دوست دختره میگه نمیام میگه بریم رستوران میگه نه میگه بریم خونه ی من میگه نه
بهش میگه همین كارها رو كردی كه نسلمون مونقرض شد!
یه روز فیلی داشت راه می رفت و پایش روی مورچه ای رفت و مورچه با خوشحالی گفت : آخی ، قولنجم شکست.
فیلی و مورچه ای در زمستانی با هم ازدواج کردند وقتی از باشگاه بیرون آمدند فیل جلو راه می رفت و مورچه به دنبال او پا جای پای فیل می گذاشت. به برفها که رسیدند همین طور که مورچه می رفت افتاد توی جا پای فیل و فریاد زد : آه ! بسوزد پدر عشق! افتادم تو دام عاشقی..
روزی فیلی زخمی شد و او را برای جراجی به اتاق عمل بردند ، پس از عمل ، دکتر از اتاق خارج شد و با تعجب دید که مورچه ای جلوی در اتاق قدم می زند ، دکتر جلو رفت و پرسید : این جا چه می خواهی؟ مورچه جواب داد : آقای دکتر! این مجروح دوست من است ، آمده ام که اگر لازم شد برای آقا فیله خون بدهم.
عادل

جاوید
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۷:۵۱ عصر

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شعرطنز با موضوع دماغ عمل نکرده:) پریماه® 0 749 ۹-۱-۱۳۹۵ ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: پریماه®
Wink شعر طنز درباره عید نوروز از ایرج میرزا زندگی کن 0 720 ۱۲-۱۲-۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ عصر
آخرین ارسال: زندگی کن
  جالبه!!!! atish73 29 5,197 ۱۰-۳-۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ صبح
آخرین ارسال: *پرستو*
  طنز جالب و خواندنی از دنیای زن و شوهر ها Adel_Transporter 4 2,324 ۱۷-۹-۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ صبح
  مطلب هایی که هیچ جا پیدا نمیشه Lord Forum 98 17,353 ۲۹-۳-۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ صبح

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان