درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۱۱:۰۰ صبح

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
سخنگوي كاخ سفيد استعفا مي‌دهد
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
سخنگوي كاخ سفيد استعفا مي‌دهد

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري "آسوشيتد‌پرس "، "رابرت گيبس " سخنگوي مطبوعاتي كاخ سفيد و يكي از حاميان برجسته و بانفوذ رئيس‌جمهور آمريكا اوايل ماه فوريه سال جاري ميلادي از سمت خود استعفا مي‌دهد و از آن به بعد به عنوان مشاور عاليرتبه سياسي بيرون از كاخ سفيد و جهت كمك به " باراك اوباما " رئيس جمهور آمريكا براي پيروزي در دور دوم انتخابات رياست جمهوري آمريكا فعاليت خواهد داشت.

استعفاي گيبس در شرايطي اعلام مي‌شود كه اوباما رئيس‌جمهور آمريكا كه به انتخابات رياست‌جمهوري سال 2012 چشم دوخته است، در حال ايجاد تغييراتي در تيم كاركنان و مقامات عاليرتبه كاخ‌سفيد است تا به اين ترتيب بتواند با واقعيت‌هايي از جمله حضور غالب جمهوريخواهان در مجلس نمايندگان آمريكا و خارج‌شدن كنترل كنگره از دست دموكرات‌ها، تا حدودي كنار بيايد.

بر اساس اعلام گيبس، وي اوايل ماه فوريه سال جاري ميلادي كاخ سفيد را ترك خواهد كرد. هنوز جانشين گيبس در كاخ سفيد مشخص نشده است اما طبق اعلام گيبس تعيين جانشين او ظرف دو هفته آينده انجام خواهد شد. از جمله مدعيان عاليرتبه براي سمت جانشيني گيبس، "بيل بورتون " و "جاش ارنست " دو تن از معاونان او هستند و از طرفي "جي كارني " كه مدير ارتباطات "جو بايدن " معاون رئيس‌جهور آمريكا است نيز براي جانشيني گيبس مد نظر خواهد بود.

اوباما در واكنش به استعفاي گيبس اعلام كرد: به نظر من كناره‌گيري گيبس از سمت خود و فراهم شدن فرصتي براي وي جهت تامل و تجهيز دوباره براي ادامه فعاليتش، طبيعي است و اين كناره‌گيري در عين حال كه مي‌تواند كاخ سفيد را به چالش بكشد، فرصت‌هايي را نيز براي رويارويي با چالش‌هاي موجود فراهم خواهد كرد.
اوباما در ادامه گفت: آنچه اهميت دارد اين است كه نقش پراهميت گيبس در كاخ سفيد بدون تغيير باقي خواهد ماند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
وزیر انرژی انگلیس به اتهام تخلف رانندگی استعفا کرد
رئیس سرویس‌ امنیت ملی یمن پس از استعفا از کشور گریخت
نوری المالکی تهدید به استعفا کرد
نخست وزیر پرتغال استعفا کرد
سفیر یمن درسوریه استعفا کرد
دادستان كل ليبي استعفا كرد
يك مقام ارشد سفارت ليبي در كانادا استعفا داد
نماينده ليبي در اتحاديه عرب در اعتراض به سركوب معترضان استعفا كرد
سخنگوي وزارت امورخارجه حوادث خونين بحرين را محكوم كرد
دولت انتصابی "سلام فیاض" در فلسطین استعفا کرد

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۶-۱۰-۱۳۸۹ ۰۹:۱۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روند کاهش قیمت مسکن در انگلیس سرعت گرفت maryam joon19 0 1,174 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  تاثیر بیکاری بر افزایش میزان خودکشی در آمریکا maryam joon19 0 1,051 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ عصر
  نگراني نخست وزير کانادا از تکرار رکود اقتصادي در جهان maryam joon19 0 1,057 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ عصر
  واکنش بازارهاي سهام داخلي و خارجي به پيروزي اوباما maryam joon19 0 942 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ عصر
  توکلائو، نخستين سرزمين در جهان که 100% برق خود را از انرژي خورشيدي تأمين مي کند maryam joon19 0 977 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان