درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۱-۳-۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
اسارت یک ماهه دختر در خانه پسر جوان
نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #1
Sad اسارت یک ماهه دختر در خانه پسر جوان

آفتاب:ماموران‌ پليس‌ آگاهي‌ تهران‌ در جست‌وجوي‌ پسر جواني‌ هستند كه‌ يك‌ دختر 18 ساله‌ شهرستاني‌ را مدت‌ يك‌ ماه‌ به‌ اسارت‌ خود در آورده‌ بود.

اين‌ دختر 18 ساله‌ به‌ بازپرس‌ توكلي‌ رييس‌ شعبه‌ پنجم‌ دادسراي‌ جنايي‌ تهران‌ گفت‌:من‌ و برادرم‌ به‌ تنهايي‌ از شهرستان‌ به‌ تهران‌ آمده‌ايم‌ و در جنوب‌ تهران‌ زندگي‌ مي‌كنيم‌. من‌ چون‌ در روستا بزرگ‌ شده‌ام‌، سواد نداشتم‌ اما وقتي‌ به‌ تهران‌ آمديم‌ براي‌ اينكه‌ كاري‌ پيدا كنم‌ بايد خواندن‌ و نوشتن‌ ياد مي‌گرفتم‌، به‌ همين‌ خاطر به‌ كلاس‌هاي‌ نهضت‌ سوادآموزي‌ مي‌رفتم‌ تا اينكه‌ يك‌ ماه‌ قبل‌ در بازگشت‌ از كلاس‌ به‌ منزل‌ سوار يك‌ اتومبيل‌ پيكان‌ شدم‌ كه‌ پسرجواني‌ هم‌ روي‌ صندلي‌ عقب‌ آن‌ نشسته‌ بود.

آن‌ پسر كه‌ خودش‌ را حامد معرفي‌ كرد، پيشنهاد دوستي‌ داد اما من‌ نپذيرفتم‌. بعد به‌ من‌ گفت‌ كه‌ قصد ازدواج‌ دارد و آنقدر حرف‌ زد تا مرا خام‌ كرد و به‌ خانه‌اش‌ در تهرانپارس‌ برد. راننده‌ هم‌ به‌ احتمال‌ زياد از دوستانش‌ بود چون‌ ما را جلوي‌ آن‌ خانه‌ پياده‌ كرد و بدون‌ گرفتن‌ كرايه‌ رفت‌.

حامد مرا به‌ خانه‌ برد و به‌ من‌ تجاوز كرد و يك‌ ماه‌ به‌ زور مرا در آنجا نگه‌ داشت‌. وقتي‌ از خانه‌ بيرون‌ مي‌رفت‌ تمام‌ درها را قفل‌ مي‌كرد و حتي‌ گاهي‌ دست‌ و پاي‌ مرا مي‌بست‌ تا فرار نكنم‌. بعد از يك‌ ماه‌ بالاخره‌ يك‌ شب‌ مرا سوار همان‌ اتومبيل‌ كرد و در يك‌ جاي‌ دور و خلوت‌ پياده‌ كرد و رفت‌.

هيچ‌ جا را بلد نبودم‌، چند ساعتي‌ همان‌ اطراف‌ پرسه‌ مي‌زدم‌ كه‌ اتومبيل‌ پليس‌ مرا به‌ جرم‌ ولگردي‌ دستگير كرد. چند روز بازداشتگاه‌ پليس‌ بودم‌ تا اينكه‌ برادرم‌ كه‌ از همان‌ روزهاي‌ اول‌ به‌ خاطر گم‌ شدن‌ من‌ شكايت‌ كرده‌ بود مرا پيدا كرد و ماموران‌ من‌ را به‌ او تحويل‌ دادند.بعد از شكايت‌ اين‌ دختر 18 ساله‌، ماموران‌ تحقيقات‌ خود را براي‌ دستگيري‌ حامد كه‌ فراري‌ است‌، آغاز كردند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟
برگزاری دوره های آموزشی 20 ماهه ویژه تربیت تکاوران امدادگر زن
انهدام خانه بزرگ فساد در تبریز!
تصادف اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر بروجنی +(عکس)
درخواست یک زن جوان از علی کریمی و مردانگی وی
در یک مکان سری مخفی می شوم و به خانه ام باز نمی گردم!
بازداشت 22 دختر و پسر در یک پارتی شبانه
بازداشت 22 دختر و پسر در یک پارتی شبانه
شایعه جدید درباره دختر رفسنجانی
آقای وزیر نتوانست ثابت کند پول خرید خانه اش را ازکجا آورده
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۴-۱-۱۳۸۸ ۰۷:۴۰ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,013 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 920 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 960 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,416 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,698 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان