درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۱-۸-۱۳۹۷, ۱۱:۵۲ صبح

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
تصميمهاي داور تاثيرگذار بود
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
تصميمهاي داور تاثيرگذار بود

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد پس از شكست دراماتيك مقابل چلسي شاگردانش را شايسته نتيجه‌اي بهتر دانست.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در ديدار معوقه از هفته‌ي هجدهم ليگ برتر انگليس تيمهاي چلسي و منچستريونايتد در استمفوردبريج به مصاف هم رفتند كه اين ديدار در پايان با برتري 2 بر يك تيم لندني به پايان رسيد.
الكس فرگوسن در پايان ديدار گفت: در صحنه گل اول بد دفاع كرديم و نتيجه‌اش را ديديم. به نظر من ما خوب بازي كرديم و مستحق اين شكست نبوديم.
سرمربي اسكاتلندي منچستريونايتد با انتقاد از عملكرد داور بازي هم عنوان كرد: اين سومين سال پياپي است كه تصميم داور نتيجه بازي را تعيين مي كند و اين اصلا چيز خوبي نيست.
فرگوسن همچنين با تمجيد از عملكرد شاگردانش گفت: از عملكرد تك تك بازيكنانم راضي هستم. آنها مقابل تصميمات زيادي كه عليه‌شان گرفته شد، اعتراض نكردند و توانستند به خوبي خودشان را كنترل كنند. تيم ما در ديدار برابر چلسي خوب بازي كرد و فرصتهاي خوبي را به وجود آورد و باز هم تاكيد مي كنم كه ما مستحق اين شكست نبوديم.
سرمربي كهنه كار شايطين سرخ كه 54 سال است هدايت اين تيم را بر عهده دارد با انتقاد از ملاطفت داور نسبت به بازيكنان چلسي گفت: ديويد لوئيس يك بار بازيكن ما را بدون توپ زد و يك خطاي بد ديگر هم روي وين روني انجام داد. داور در شش قدمي صحنه حضور داشت اما كارتي از جيبش بيرون نياورد. اين تصميم ها بودند كه نتيجه بازي را رقم زدند.
فرگوسن در پايان درباره ديدار حساس هفته آينده تيمش مقابل ليورپول اظهار كرد: بايد براي يك بازي دشوار ديگر آماده شويم. وقتي تيم در يك بازي مي بازد بايد تمام بازيكنان از لحاظ روحي ريكاوري كنند تا بتوانند در بازي بعدي نتيجه بگيرند. بازي ما مقابل ليورپول هميشه سخت و دشوار بوده و فكر مي كنم امسال هم وضعيت به همين شكل باشد.
تيم منچستريونايتد هفته‌ي آينده بدون نمانيا ويديچ كه در ديدار با چلسي از زمين اخراج شد به مصاف ليورپول مي رود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
از 57 داور هیچ کس حق را به عبدولی نداد
ارباب‌زاده: داور دیدار با آرامکس اذیت‌مان کرد/ الریاضی را هم می‌بریم
داور ازبکستانی بازی استقلال و ذوب‌‌آهن را قضاوت می‌کند
خوراکچی: کمیته داوران به داور خاطی تخفیف دهد/تساوی در مشهد راضی کننده است
داور جهاني تكواندوي ايران اواخر تير راهي تاجيكستان مي‌شود
دايي: بهانه‌جويي مي‌كنند؛‌ داور مثل آب خوردن 3 پنالتي ما را نگرفت
پورغلامي: بعد از گل دوم ملوان،‌ داور به نفع استقلال سوت زد
پيکه: نه دوپينگ کرديم، نه شيرجه رفتيم و نه داور خريديم
ويکتور کاساي داور فينال ليگ قهرمانان شد
داور ژاپني ديدار سپاهان و بنيادكار را قضاوت مي‌كند

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۱-۱۲-۱۳۸۹ ۱۲:۰۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,272 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,242 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,127 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,115 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,184 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان