درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۳-۵-۱۳۹۷, ۰۶:۰۸ عصر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
مسوولان تيم با پاره شدن رباط صليبي بازيكنان، به فكر پزشك خواهند افتاد!
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
مسوولان تيم با پاره شدن رباط صليبي بازيكنان، به فكر پزشك خواهند افتاد!

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: بايد هجومي بازي كنيم تا مقابل مس سرچشمه به پيروزي برسيم.
علي حنطه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، در آستانه‌ ديدار تيمش در مقابل تيم دوم جدول رده‌بندي گروه ب ليگ دسته اول، عنوان كرد: در حال حاضر شرايط تيم رو به بهبود است و بازيكنان نيز با افكار من آشنا شده‌اند، تيم براي ديدار با مس سرچشمه در حال آمادگي است و به پيروزي فكر مي‌كنيم.
وي ادامه داد: در اين 8 روز بارش رحمت الهي باعث شد كه نتوانيم در زمين چمن طبيعي و استاندارد تمرين كنيم و ديروز براي اولين بار در چمن طبيعي تمرين داشتيم اما باز هم شكرگذار هستيم.
حنطه مشكل اصلي تيمش در اين ديدار را تفاوت ارتفاع از سطح دريا در شهر حريف با مشهد دانست و تشريح كرد: اختلاف ارتفاع مشهد با شهر ميزبان 1800 متر است و در آنجا با كمبود اكسيژن مواجه هستيم، اما بايد تمام تلاش‌مان را براي پيروزي انجام دهيم، ضمن اينكه فيلم ديدار مس با پيام مخابرات فارس را ديده و تا حدودي شناخت پيدا كرده‌ايم.
وي درباره اضافه شدن بازيكنان و يا كادر فني مورد نياز براي تيمش، اظهار كرد: در حال حاضر هيچ جاي خالي براي اضافه كردن بازيكن و يا كادر فني نداريم، فعلا مشكل اصلي ما نبود پزشك در تيم است كه مسوولان تيم حتما با پاره شدن رباط صليبي پاي بازيكنان به فكر آن خواهند افتاد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
خبر تلخ براي كشتي ايران/ رضا يزداني رباط صليبي پاره كرد
پزشك تيم فوتبال پرسپوليس: دست عليرضا محمد شكسته است
عابدزاده:معلوم است مرا نمی خواهند/ چه کسی می پذیرد مربی دروازه بانانش از خودش محبوب ت
كي‌روش: بازيكنان ايران خيلي دورتر ازانتظارات فوتبال جهاني هستند
به دنبال شكست تيم ملي واليبال ايران از چين،پيمان اكبري: بيش از 60 درصد بازيكنان مصدوم
ليگ برتر اسكي چمن يك هفته به تعويق افتاد
اعلام اسامي بازيكنان دعوت شده به تيم ملي فوتبال نوجوانان
محمدي: ارقام مطرح‌شده صحت ندارد؛ بازيكنان بازارگرمي مي‌كنند
باره‌سي: بازيكنان بارسلونا فوتبال را قسمتي از زندگي خود مي‌دانند
سيدصالحي: منتظر تماس مسوولان باشگاه استقلال هستم

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۱-۱۲-۱۳۸۹ ۱۲:۱۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,247 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,217 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,104 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,095 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,162 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان