درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۹-۷-۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ عصر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
روحاني: در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي كاراته شركت نمي‌كنم
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
روحاني: در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي كاراته شركت نمي‌كنم

قهرمان سابق كاراته جهان گفت: تصميم ندارم در مسابقات انتخابي تيم ملي شركت كنم.

حسين روحاني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: هنوز براي حضور در رقابت هاي قهرماني آسيا تصميم نگرفته ام؛ اما در پيكارهاي انتخابي تيم ملي شركت نخواهم كرد.
وي در پاسخ به اينكه در صورت عدم حضور در اين ميدان به اردوهاي تيم ملي دعوت نمي‌شود، تصريح كرد: برخي ها در گذشته بدون شركت در مسابقات انتخابي تيم ملي به اردوها دعوت و به پيكارهاي بين‌المللي هم اعزام شدند.
قهرمان جهان خاطرنشان ساخت: اگر كادر فني دوست داشت و صلاح دانست مرا هم مي تواند به اردوي تيم ملي دعوت كند؛ من كسي نيستم كه خودم را به تيم ملي تحميل كنم.
روحاني با اشاره به اينكه اكنون شرايط مسابقه را ندارد، يادآور شد: ليگ تازه تمام شده است. در جريان همان مسابقات نيز خيلي از ملي پوشان يا مي باختند يا مساوي مي كردند چون فشار كار زياد بود و بيشتر وقت را در اردوهاي تيم ملي بوديم.
وي تاكيد كرد: با تعطيلي ليگ اصلاً موافق نيستم چون همه مي دانند كه يك مبارزه از ساعت ها تمرين بهتر است. بايد طوري برنامه ريزي شود كه همه باشگاه ها در ليگ حفظ شوند نه اينكه به خاطر منافع يكي به ضرر ديگري كار كنيم، در كل بايد تيم ملي را نيز در اولويت قرار داد.
سريعترين كاراته كار جهان افزود: اگر بحث آسيب ديدگي هم مطرح است مي توان با چند روز استراحت آن را حل كرد. ليگ حتي از نظر روحي و رواني نيز مي تواند به ملي پوشان كمك كند چون وقتي در كوران مسابقه قرار گيري،‌عملكرد مطلوب‌تري خواهيد داشت.
وي در پايان تاكيد كرد: حسين روحاني به اين زودي ها از دنياي قهرماني نمي رود و تا پنجمين مدال جهاني را نگيرم، از دنياي قهرماني خداحافظي نخواهم كرد و همه هدف خود را روي مسابقات جهاني پاريس گذاشته ام.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
شیث رضایی برنده رقابت با نیکبخت واحدی(+عکس)
دالگلیش: نباید رقابت با منچسترسیتی را تمام شده بدانیم
تنیسور شگفتی‌ساز کانادایی قهرمان رقابت‌های تنیس چنای هند شد
رقابت آرسنال و سن‌ژرمن براي جذب هوندا
نمايندگان ايران به قرعه‌كشي رقابت‌هاي مقدماتي فوتسال دعوت شدند
برگزاري قرعه‌كشي انتخابي جام‌جهاني 2014 بر مبناي رده‌بندي ماه جولاي
كانتونا با شاگردانش در جشن خداحافظي اسكولز شركت مي‌كند
كانتونا با شاگردانش در جشن خداحافظي اسكولز شركت مي‌كند
شركت خطوط پروازي امارات هم به منتقدين فيفا پيوست
رقابت همدان و مشهد براي انتقال امتياز يك تيم ليگ برتري

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۱-۱۲-۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,272 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,240 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,126 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,115 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,182 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان