درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۱-۸-۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ عصر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
كلينتون پيگرد قذافي را به دليل بمبگذاري لاكربي خواستار شد
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
كلينتون پيگرد قذافي را به دليل بمبگذاري لاكربي خواستار شد

وزير خارجه آمريكا تصريح كرد كه معمر قذافي بايد به دليل دست داشتن در بمبگذاري لاكربي تحت پيگرد قانوني قرار بگيرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، هيلاري كلينتون وزير خارجه آمريكا تصريح كرد كه آمريكا در اين راستا به سرعت اقدام خواهد كرد و گفت كه حادثه لاكربي كه در آن 270 تن كشته شدند يكي از اتهام‌هاي فراواني است كه مي‌تواند عليه معمر قذافي رهبر ليبي در دادگاه لاهه مطرح شود.
وزير خارجه آمريكا تصريح كرد: به دليل اظهار نظرهاي اعلام شده در چند روز اخير توسط اعضاي سابق دولت ليبي اين موضوع آشكار شده است كه دستور انجام حادثه لاكربي توسط مقامات ارشد اين كشور صادر شده است.
وي در كميته روابط خارجي مجلس نمايندگان آمريكا خاطرنشان كرد كه وي در مورد اين موضوع با رابرت مولر مدير اف.بي.آي و اريك هولدر دادستان كل آمريكا مشورت خواهد كرد.
دادگاه لاهه نيز اخيرا اعلام كرده است كه در راستاي موضوع جنايت عليه بشريت در ليبي تحقيقاتي را آغاز مي‌كند.
روزنامه سوئدي اكسپرسن چند روز پيش به نقل از مصطفي عبدالله جليل كه اخيرا از سمت خود به عنوان وزير دادگستري ليبي استعفا داده بود گزارش داد: مداركي دارم كه نشان مي دهد كه قذافي دستور بمب گذاري در خطوط هوايي آمريكا بر فراز لاكربي را در سال 1988 صادر كرده است.
وي گفت كه شخص قذافي به عبدالباسط المقرحي تنها محكوم اين حادثه دستور داد كه در اين هواپيما بمبگذاري كند.
وزير خارجه آمريكا در ادامه در جمع قانونگذاران آمريكايي گفت:‌ ما به خوبي در جريان اقدامات قذافي براي دفاع از طرابلس و چند منطقه‌اي كه هنوز در اختيار دارد هستيم. مخالفان در ليبي در راستاي دفاع از مناطقي كه در اختيار دارند گام برمي‌دارند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
نتانیاهو: خواستار مذاکرات بدون پیش‌شرط با فلسطینی‌ها هستیم
بر خلاف پیشرفت مناسب کار ناظران عرب در سوریه پارلمان عربی خواستار بازگشت ناظران عرب ا
گفت‌وگوي تلفني كلينتون و نخست‌وزير جديد مصر
سازمان ملل آزادي زندانيان بحريني را خواستار شد
نمايندگان افغانستان و پاكستان خواستار افزايش همكاري‌هاي فيمابين شدند
رقیب ساركوزی خواستار برقراری حالت اضطرار اقتصادی در فرانسه شد
سریلانكا خواستار گسترش همكاری های قضایی و حقوقی با ایران شد
الجزایر خواستار عضویت در سازمان تجارت جهانی است
روسيه تحقيقات در مورد مرگ غيرنظاميان طي عمليات ناتو در ليبي را خواستار شد
صدها هزار تن در یمن محاكمه علی عبدالله صالح را خواستار شدند

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۱-۱۲-۱۳۸۹ ۱۲:۳۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روند کاهش قیمت مسکن در انگلیس سرعت گرفت maryam joon19 0 1,157 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  تاثیر بیکاری بر افزایش میزان خودکشی در آمریکا maryam joon19 0 1,037 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ عصر
  نگراني نخست وزير کانادا از تکرار رکود اقتصادي در جهان maryam joon19 0 1,043 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ عصر
  واکنش بازارهاي سهام داخلي و خارجي به پيروزي اوباما maryam joon19 0 932 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ عصر
  توکلائو، نخستين سرزمين در جهان که 100% برق خود را از انرژي خورشيدي تأمين مي کند maryam joon19 0 963 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان