درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۶-۵-۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
نخبگان جامعه خوراك لازم براي تصميم سازي را در اختيار دولتمردان قرار دهند
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
نخبگان جامعه خوراك لازم براي تصميم سازي را در اختيار دولتمردان قرار دهند

رييس دانشگاه بوعلي سيناي همدان با بيان اينكه مدير اجرايي توان و فرصت طراحي برنامه را ندارد گفت: متفكران جامعه و نخبگان علمي بايد خوراك و محتواي تصميم سازي و تصميم گيري را در اختيار آنان قرار دهند.
شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید. به گزارش ايرنا'محمد علي زلفي گل' سه شنبه شب در نشستي كه با موضوع'رسالت اساتيد دانشگاه در تبيين الگوي ايراني اسلامي' تشكيل شده بود افزود: براي طراحي درست و مناسب الگوي ايراني اسلامي پيشرفت، بايد سرمايه گذاري كلاني كرد.
وي اضافه كرد: براي رسيدن به اين هدف اساتيد دانشگاه علوم انساني به جاي طرح موضوعاتي كه دردي از جامعه رفع نكرده و تنها موجب توليد علم مي شود ذهن و ظرفيت خود را معطوف طراحي اين الگو كنند تا با طراحي نقشه جامع كشور، خوراك لازم را براي تصميم سازي چه در نهادهاي قانونگذاري و چه در مديريت اجرايي مهيا كنند.
رييس دانشگاه بوعلي سيناي همدان اضافه كرد:براي رسيدن به توسعه و پيشرفت احزاب و تفكرهايي كه فكر مي كردند بهتر مي توانند زمينه پيشرفت را مهيا كنند تحولات سياسي را رقم زده و دولت هاي زيادي را واژگون يا بركنار كردند.
زلفي گل اظهار داشت: آنهايي كه مدعي نظام مردم سالاري و تحقق خواسته هاي مردم بودند طراحي الگويي براي توسعه و پيشرفت را در اولويت فعاليت هاي خود قرار دادند.
وي يادآوري كرد: نظام اسلامي نيز در سه دهه اخير از اين قاعده مستثني نبوده و در زمان رياست جمهوري رهبر معظم انقلاب 'الگوي فرهنگي'، در دولت سازندگي 'الگوي توسعه اقتصادي'، در دولت اصلاحات'الگوي سياسي' و در دوره رياست جمهوري دكتر 'محمود احمدي نژاد' الگوي 'توسعه اجتماعي' مد نظر قرار گرفت.
وي اضافه كرد: تجربيات بيانگر ضرورت طراحي الگوي جديدي از توسعه با فراگيري بيشتر براي افزايش سرمايه هاي فرهنگي، سياسي، اجتماعي بود به همين منظور براي رفع نواقص طرح ها و الگوهاي پيشين رهبر فرزانه انقلاب طرح الگوي ايراني اسلامي پيشرفت را مطرح كردند.
وي تاكيد كرد: دانشگاهيان نقش برجسته اي در تدوين و طراحي اين طرح دارند و بايد اساتيد دانشگاه به سوالهاي طرح شده در اين زمينه پاسخ داده ويا به عنوان موضوع تحقيق و پايان نامه دانشجويان قرار دهند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
تلاش کشورها براي حذف از فهرست تحريم نفت ايران
ارتقا و توسعه فرهنگ بیمه‌ برای آسایش جامعه امری اجتناب ‌ناپذیر است
زارعی:دشمن دین‌زدایی و علم‌زدایی را هدف قرار داده‌ است
بانکها چه وامهایی را دیگر نمی دهند/ نرخ تجارت پول در بانکهای کشور چقدر است؟
مکانیزم نامعلوم تعیین نرخ در بورس ارز/ کارشناسان راهکار می‌دهند
عفاف و حجاب سمت و سوی اعتقادی جامعه اسلامی ما را نشان می دهد
شركت آونگان اراك در آستانه تولید قرار گرفت
اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار ارزي براي طرح سد 'نرماب'
فیلم من ترانه 15 سال دارم، روایتی ماندگار از چالش نوجوانان با جامعه
آیین‌نامه جذب و بكارگیری نخبگان برتر در دستگاه‌های دولتی تصویب شد

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۱-۱۲-۱۳۸۹ ۰۱:۱۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,103 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 956 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 980 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,446 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,731 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان