درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۹-۷-۱۳۹۷, ۰۱:۴۸ عصر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
انگیزه بالایی برای شکست تیم پروین دارم/ امیدوارم قربانی استیل‌آذین نشویم
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
انگیزه بالایی برای شکست تیم پروین دارم/ امیدوارم قربانی استیل‌آذین نشویم

سرمربی تیم فوتبال صبای‌قم با بیان اینکه علی پروین سلطان پرسپولیسی‌ها است، گفت: انگیزه زیادی برای شکست دادن تیمی دارم که هدایت آن را علی پروین برعهده دارد.

عبدالله ویسی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد دیدار تیمش برابر استیل آذین که هدایت آن را علی پروین برعهده دارد، گفت: در این مدت علی دایی، حمید درخشان و مهدی تاتار که پرسپولیسی هستند را شکست دادم، یک تساوی برابر مایلی‌کهن به دست آوردم و یک مرتبه به حمید استیلی باختم که این نشان می‌دهد کارنامه خوبی مقابل مربیان پرسپولیسی لیگ دارم.
وی افزود: علی پروین که پس از خداحافظی محمد خاکپور هدایت استیل آذین را برعهده گرفته، سلطان پرسپولیسی‌هاست. من برای ایشان که از بزرگان فوتبال ایران هستند احترام بالایی قائلم و بسیار ناراحتم تیمی که علی پروین بالا سر آن قرار دارد در چنین جایگاهی قرار گرفته است اما انگیزه بسیار بالایی دارم که مقابل تیم علی پروین به پیروزی دست یابم.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم با تاکید بر اینکه امیدوار است استیل آذین به حالت عادی خود برگردد زیرا بازیکنان بزرگی که سال‌ها برای فوتبال ایران افتخار آفرینی کردند، در این تیم حضور دارند، تاکید کرد: می‌دانم بازی بسیار سختی با تیم خطرناک استیل آذین پیش رو داریم اما تمام تلاشمان این است در این دیدار به پیروزی دست یابیم.
وی خاطرنشان کرد: استیل آذین در شرایط فعلی به دنبال آن است با قربانی کردن یک تیم به حالت عادی باز گردد اما ما تمام تلاشمان را به کار می بندیم که قربانی این تیم نباشیم. با تمام احترامی که برای کادر فنی و بازیکنان این تیم قائلم می‌‎گویم باید در این دیدار پیروز شویم.
ویسی در پایان گفت: پس از باخت به ذوب آهن بسیار ناراحت بودم زیرا در یک دقیقه پیروزی را با شکست عوض کردیم، به همین دلیل پس از آن بازی صحبت‌هایی را در مورد برخی از بازیکنان تیم انجام دادم اما پس از نشستی که با آنها داشتم این بازیکنان به من قول دادند از این به بعد با تمام توان در اختیار تیم باشم و این مشکل هم در مجموع برطرف شد.
دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و استیل آذین در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور جمعه هفته جاری برگزار می‌شود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی
اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد
اردلان: کمیته ملی المپیک پیگیر جذب مربی خارجی برای بوکس است!
شاهین طبع: بازی با نفت سپاهان محک خوبی برای بازیکنانم نبود
سرمربی تیم بوکس جوانان: امیدوارم در جهانی عملکرد خوبی داشته باشیم
گفتگو با قهرمان جهان در مورد دو سال محرومیت تلخ/ قربانی پدیده شوم
بهنام فر: تیم جوان و پرامیدی برای حضور در جهانی کاراته داریم
هدف‌مان قرار گرفتن بین سه تیم برتر جهان است/ باید پاناما را شکست دهیم
خسرو حیدری: ازبکستان برای نباختن به ایران می‌آید/ بازی در جام حذفی برای ملی‌پوشان سخت
سوشا مکانی: دوست دارم هرچه زودتر روز بازی با ازبکستان فرا برسد

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۱-۱۲-۱۳۸۹ ۰۷:۵۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,272 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,240 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,126 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,115 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,182 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان