درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۸-۵-۱۳۹۷, ۰۷:۴۲ عصر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
نمي‌دانيم كدام بازيكنان مي‌توانند با ما به بيشكك بيايند!
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
نمي‌دانيم كدام بازيكنان مي‌توانند با ما به بيشكك بيايند!

هومن افاضلي گفت: تيم ملي اميد براي بازي با قرقيزستان مشكلات زيادي دارد اما اميدوارم با كمك بازيكنان و فدراسيون نتيجه‌ي خوبي را در بيشكك بگيريم.
مربي تيم ملي فوتبال اميد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي صادر نشدن ويزايش براي سفر به قرقيزستان و مشكلات پيش روي بازيكنان تيم اميد براي خروج از كشور اظهار كرد: به نظر من اگر در بازي رفت با قرقيزستان هم دقت مي‌كرديد، متوجه مي‌شديد كه نمايش آنها نيز همانند اين كارشان بود. آنها سعي مي‌كردند هر طور شده و از هر راهي آن چيزي را كه مي‌خواهند به دست بياورند و در اين ميان قواعد اخلاقي را ناديده مي‌گرفتند.
افاضلي افزود: اگر الان هم ويزاي قرقيزستان صادر شود ديگر به درد من نمي‌خورد چرا كه من مي‌خواستم چند روز قبل از بازي به اين كشور بروم و مواردي از قبيل زمين بازي، هتل محل اقامت و شرايطي كه بازيكنانمان در آنجا خواهند داشت را ارزيابي كنم، اما تمرين‌هاي ما از روز شنبه شروع مي‌شود و ديگر سفر به قرقيزستان براي من مفيد نيست.
وي درباره‌ي مشكل خروج از كشور برخي از بازيكنان اميد گفت: طبيعتا اين موضوع براي ما مشكل‌ساز است و هنوز نمي‌دانيم كه چه كساني مي‌توانند با ما به قرقيزستان بيايند و چه كساني نمي‌توانند. در عين حال سرپرست تيم و مسوولان فدراسيون در حال تلاش براي رفع اين مشكلات هستند. اميدوارم با حداكثر توان به قرقيزستان برويم و يك نتيجه خوب هم براي كشور بدست بياوريم.
وي در پاسخ به اين سوال كه گفته مي‌شود سفير ايران در قرقيزستان اعلام كرده كه فدراسيون براي اخذ ويزاي اين كشور بايد 50 روز زودتر اقدام مي‌كرده، گفت: اين موضوع اصلا فوتبالي نيست، خود قرقيزها دو روز قبل از بازي‌شان با ما ويزاهاي خود را گرفتند، ضمن اينكه ما يك ماه پيش فهرست 40 نفر از بازيكنان‌مان را به سفارت قرقيزستان داده‌ايم، اما اينكه بگويند بايد از 50 روز قبل اقدام مي‌كرده‌ايم موضوع عجيبي است.
مربي تيم ملي اميد همچنين در مورد سرماي بيشكك، پايتخت قرقيزستان گفت: در بيشكك دماي هوا در روز 5 تا 9 درجه زير صفر و در شب هم بين 15 تا 20 درجه زير صفر است. به اضافه اينكه به احتمال زياد در روز بازي يك برف سنگين هم خواهد باريد كه همه‌ي اينها كار ما را در قرقيزستان سخت مي‌كند، اما در كل اميدواريم با وجود همه اين مشكلات از جمله ويزا و شرايط جوي كارمان را به درستي انجام دهيم چرا كه اين وظيفه‌اي است كه بر روي دوش ماست و به عنوان سرباز وطن بايد آن را به خوبي انجام دهيم.
وي افزود: اميدوارم در اين ميان باشگاه‌ها هم با ما همكاري كنند تا مشكلي از نظر در اختيار داشتن بازيكنان نداشته باشيم.
هومن افاضلي درباره‌ي مذاكره فدراسيون فوتبال با مجيد جلالي براي تيم ملي اميد گفت: به هر حال من روزي كه سرمربي‌گري تيم ملي اميد را پذيرفتم مي‌دانستم كه به طور موقتي سرمربي هستم، طبيعتا وقتي كه مي‌دانم يك مربي موقتي هستم انتظار دارم كه يك روزي فردي به جاي من بيايد. مجيد جلالي هم جزو مربيان خوشنام و بزرگ فوتبال ماست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
كي‌روش: بازيكنان ايران خيلي دورتر ازانتظارات فوتبال جهاني هستند
به دنبال شكست تيم ملي واليبال ايران از چين،پيمان اكبري: بيش از 60 درصد بازيكنان مصدوم
اعلام اسامي بازيكنان دعوت شده به تيم ملي فوتبال نوجوانان
كاشاني استعفايي نداده؛ بايد ببينم مي‌خواهد با كدام مربي كار كند
محمدي: ارقام مطرح‌شده صحت ندارد؛ بازيكنان بازارگرمي مي‌كنند
باره‌سي: بازيكنان بارسلونا فوتبال را قسمتي از زندگي خود مي‌دانند
دايي: چرا كي‌روش بدون تمرين بازيكنان پرسپوليس را خط زد؟
ترابيان: بازيكنان تيم ملي براساس سيستم مورد نظر كي‌روش انتخاب شده‌اند
دايي با بازيكنان پرسپوليس خداحافظي كرد
مظلومي: در مورد نقل و انتقال بازيكنان حرف نمي‌زنم

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۳-۱۲-۱۳۸۹ ۰۹:۵۲ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,251 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,219 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,105 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,098 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,165 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان