درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۰-۵-۱۳۹۷, ۰۷:۱۶ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
رييس دانشگاه 'ال اس ايي' لندن به دليل روابطش با رژيم قذافي استعفاء كرد
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 31
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
رييس دانشگاه 'ال اس ايي' لندن به دليل روابطش با رژيم قذافي استعفاء كرد

رييس مدرسه عالي اقتصاد و علوم سياسي لندن (دانشگاه ال اس ايي) به دليل روابطش با رژيم معمر قذافي مجبور به استعفا شد.
شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید. به گزارش ايرنا، سر 'هاوارد ديويس' روز پنجشنبه و پس از گسترش جنجال ناشي از فاش شدن قراردادهاي كلان دانشگاه 'ال اس ايي' با دولت ليبي از سمت خود كناره گيري كرد.
اين دانشگاه با وساطت سيف الاسلام قذافي پسر معمر قذافي قراردادهايي را براي آموزش افراد معرفي شده از سوي دولت ليبي منعقد كرده بود. بر اساس اين قراردادها دانشگاه 'ال اس ايي' قرار بود صدها نفر را جهت برعهده گرفتن مسئوليت هاي دولتي در رژيم قذافي آموزش دهد.
سيف الاسلام قذافي در سال 2008 ميلادي از اين دانشگاه در مقطع دكتري فارغ التحصيل شده و از آن زمان تاكنون نيز همواره روابط نزديكي را با مقامات آن داشته است.
همچنين گزارش شده است كه پسر معمر قذافي بيش از 5/1 ميليون پوند به دانشگاه 'ال اس ايي' لندن كمك مالي كرده است.
هاوارد ديويس پذيرفته است كه اين روابط با رژيم قذافي به وجهه دانشگاه 'ال اس ايي' لطمه زده و به همين دليل استعفاي خود را تسليم هيات امناي دانشگاه كرده كه آنها نيز آن را پذيرفته اند.
وي گفت: من مسئول حفظ وجهه دانشگاه هستم و تصورم بر اين بود كه پذيرش پول از دولت ليبي مشكلي ندارد ولي اكنون عكس آن ثابت شده است.
دانشگاه 'ال اس ايي' با انتشار بيانيه اي با اظهار تاسف استعفاي آقاي ديويس را پذيرفته و كميته اي را نيز مسئول تحقيق درباره روابط دانشگاه با دولت ليبي كرده است.
موضوع ارتباطات دانشگاه 'ال اس ايي' با رژيم معمر قذافي براي اولين بار از سوي سايت ويكي ليكس منتشر شد و در روزهاي اخير با تشديد بحران ليبي ابعاد تازه اي به خود گرفت.
سايت ويكي ليكس همچنين به نقل از مكاتبات ديپلماتيك آمريكا نوشته بود كه دولت انگليس نيز در قراردادهاي دولت ليبي و دانشگاه 'ال اس ايي' براي تربيت نخبگان آينده رژيم قذافي مشاركت داشته است.
سيف الاسلام قذافي روز پنجشنبه در مصاحبه اي با تلويزيون اسكاي نيوز گفت: انگليس در سال هاي اخير نزديك ترين شريك اقتصادي دولت ليبي در ميان كشورهاي اروپايي بوده است.
وي ابراز اميدواري كرد كه با عادي شدن شرايط در ليبي اين روابط دوستانه مجددا از سر گرفته شود.
اين در حالي است كه دولت انگليس طي يك هفته اخير چندين بار از معمر قذافي خواسته است كه از قدرت كناره گيري كند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
افتتاح مجهزترین ساختمان پژوهشکده نانوی کشور در دانشگاه کاشان
موفقیت 3 دانشگاه کشور در حذف 90 درصدی آرسنیک از آبهای آلوده
انديشه امام و رهبري علمي و فناوري اجتماعي دانشگاه و حوزه اقتصادي سياسي
رييس جمهور درگذشت دانش آموزان بروجني را تسليت گفت
اینجا دانشگاه است؛ کلاس مجردها+عکس
دانشگاه‌های کشور ۱۳ خرداد تعطیل است
استاد علوم دینی دانشگاه های بغداد: غرب برای تحریف بیداری اسلامی از اصطلاح 'بهارعربی'
استاد دانشگاه: نقد فرهنگ، لازمه تعلیم و تربیت است
تغییر نام خوابگاه زنجان دانشگاه صنعتی‌شریف به شهید مصطفی احمدی‌روشن
جزئیات ۲ جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد و چگونگی انتخاب فرهاد دانشجو

هیچ وقت نشد بهت بگم که من چقدر دوست دارم

نشد بهت یه روز بگم که من فقط تو رو دارم

صبح ها به یاد پا میشم شبها به یاد می خوابم

هیچ وقت نشد نفهمیدی که بی تو دنیا ندارم

تو همه دنیایی منی امروز فردا منی
[/font]
[font=Times New Roman]

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
[url=http://www.pic.iran-forum.ir/][/url]
۱۳-۱۲-۱۳۸۹ ۱۰:۰۰ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,104 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 957 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 981 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,446 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,731 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان