درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۷-۷-۱۳۹۷, ۰۶:۳۴ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
بیوگرافی ebru gundes
نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #1
Photo بیوگرافی ebru gundes

بیوگرافی ebru gundes
ابرو گوندش 12 اکتبر 1974 در استانبول به دنيا اومد .ابرو به عنوان یک فروشنده در یک فروشگاه لباس کار میکرد تو همون سالها چند تا از مشتریها که صدای ابرو رو شنیده بودن فهميدن که صدای ابرو قشنگه و اون رو به Neshe Demirket ( شرکت موزيک ) بردن . و خواستن صداي اون رو به عنوان يک صداي خوب و زيبا به همه اعلام کنن . اون شرکت چون اون زمان هنوز تشکيل نشده بود براي اينکه صداي ابرو رو ضبطش کنن ابرو رو به دست آقای Selchul Teki و یکی از مشتری ها سپردن . و ابرو هم با اين 2 آدم معروف موزيک اون زمان همکاری کرد قبل از اينکه ابرو آلبومی بده بیرون و معروف بشه براي اينکه بتونه رو صحنه خوب کار کنه و به صحنه عادت کنه به نزد خانم امل سایین رفت و پیش اون کار کرد . خواننده زيبا در مدّت زمان کوتاهی براي اينکه آلبوم بده بيرون شروع به کار کرد

سال 1993 آلبوم اوّلش به نام Tanri Misafiri (مسافر الهی) در دنياي موزيک م***** به پا کرد صاحبان شرکت موزيکی که ابرو اونجا بود با اين آلبوم ميليونها پول در آوردن که ابرو با اين آلبومش چند تا جايزه گرفت سال 1994 در کانال Keral به عنوان بهترين خواننده زن تا 3 سال جايزه رو گرفت

منبع : ebrugundes.ir

ابرو بلافاصله بد از اوّلين آلبومش دوّمين آلبومش رو به نام Tatli Bela (عشق شيرين) شروع به ساختن کرد و بعد از چند وقت که آماده شد اون رو پخش کرد خواننده جوان تو اين آلبوم آهنگهای رمانتيک خوند

آلبومه سوّمش سال 1995 به اسم Ben Daha Buyumedim (من هنوز بزرگ نشدم) پخش شد تو اين آلبوم آهنگهای Firtinalar (طوفانها) و Chok Mu Gordunuz (آيا شادابی را برای من زياد دانستی) عصیان ميکنه اين آلبومه ابرو سرآغاز دوستي ابرو با سردار اورتاچ بود

چهارمين آلبومش به اسم Kurtlar Sufrasi (سفره گرگها) بيرون اومد در اين ميان پيشنهاد بازيگری به ابرو ميشد و اون تو سريالهایی که اسم آلبومش رو داشتن به عنوان نقش اوّل بازی ميکرد

بد از 2 سال فاصله ساله 1998 آلبومه Sen Allahin Bir Lutfusun (تو لطفی از جانب خداوند هستی) به همکاريه ........ به بازار موزيک مياد آهنگ 12 در اين آلبوم به طرز و روش خوده ابرو بوده

ابرو سال 2000 با 1 آلبوم خيلی جديدی ظاهر شد به اسم Don Ne Olur (برگرد چی ميشه ؟). توي استوديو وقتی داشت ميخوند جلويه فيلمبردارا خونريزي مغزی ميکنه و به زمین میوفته بد از اينکه مدّتی در بيمارستان بود يک مدّته طولانی استراحت کرد و مجبور شد از طرفداراش دور بمونه. طرفداراش براي اينکه نسبت به ابرو ابراز علاقه کنن با ***يدن آلبوم Don Ne Olur اون سال بالاترين رکرده ***يد آلبوم در ترکیه رو رقم زدن

توي اين آلبوم که کارگردان اون آقای تاريک آقانسی بود آهنگهایی از آهنگسازانه جوانه اون سال بود آهنگه Hata (خطا) که مال Sezen Aksu بود در اين آلبوم جای گرفته بود توي اين آلبوم 1 سورپريز هم بود که آهنگ Deli Deli (مجنون مجنون ) بود که آهنگه بچه ها بود بعد از يک استراحت طولانی شبه 11 مارس 2000 در مرکز Bestenci کنسرتی اجرا کرد که پول اين کنسرت رو به بيمارستان بخشيد <><><><><>

بعد از اون هم در سال 2001 آلبوم جدیدش رو به اسم Ahdim Olsun به بازار عرضه کرد که خیلی این آلبوم زیبا هست و به خاطر کلیپهای زیادی که این آلبوم داشت خیلیها رو به خودش جذب کرد

بعد از اون یک سال استراحت کرد و در پایان سال 2003 آلبوم جدید خودش رو به نام Şahane عرضه کرد که در این آلبوم حرفهای نگفته خودش رو گفته در این آلبوم آهنگی به نام Alev Alev هست که ابرو این آلبوم رو با این آهنگ تبلیغ کرد . بهترین آهنگ این آلبوم هم از نظر معنی آهنگ Ben Insan Değilim (من انسان نیستم؟) هست

بعد از آلبوم شاهانه که بسیار زیبا بود در آ*** سال 2004 هم آلبوم Bize de Bu Yakisir رو عرضه کرد که در ترکیه رتبه سوم رو به دست آورد . این آلبوم 13 تا آهنگ زیبا داره که کل آهنگهای ابرو تا سال 2004 به 112 آهنگ رسیده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
بیوگرافی هدیه تهرانی
بیوگرافی نیما فلاح
بیوگرافی رضا قوچان نژاد
بیوگرافی ساره بیات
بیوگرافی کامبیز دیرباز
بیوگرافی بابک حمیدیان
بیوگرافی مینا ساداتی
بیوگرافی مهدی فخیمزاده
بیوگرافی میلاد عبادی پور
بیوگرافی نانسی عجرم
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۵-۱-۱۳۸۸ ۰۹:۴۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #2
RE: بیوگرافی ebru gundes

ابرو گوندش یک خواننده ی محبوب، زیبا و خوش صدا در ترکیه بشمار میره که لقب اون در ترکیه پرنسس هست. اون در زندگی شانس های زیادی داشته اما در کنار اون بدشانسی های اون هم کم نبوده که در ادامه حرفها متوجه اونها میشید.
وقتی بچه بوده پدرش (رمزی گوندش) از مادرش جدا میشه و ابرو فقط کمی خاطره از پدرش داشته اما از همون اول که ابرو سراغ پدرش رو گرفت به دروغ به اون فهموندن که پدرت فوت کرده و اون هم کم کم مجبور شد که باور کنه و تا همین چند سال پیش هم نمیدونست و همین موضوع باعث شده بود ابرو سراغ پدرش رو نگیره و به این فکر نباشه که اون رو پیدا میکنه، تا اینکه چند سال قبل به توسط کسی این موضوع رو متوجه میشه و کمی با مادرش سر این موضوع اختلاف پیدا میکنه. و توی یکی از برنامه ها به مجری اون برنامه گفت از دست دادن پدر برای همه سخت هست اما نه سخت تر از اینکه چندین سال سر قبر کسی دیگه گریه کنی و فکر کنی پدرت واقعاً مرده!!!
، ابرو گوندش چندین سال به اشتباه برای فوت کردن پدرش بالا سر سنگ قبر شخصی دیگه گریه کرده و این اون رو خیلی عذاب داده.

ابرو شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.سال 99 در حال ضبط آهنگهای آلبوم DON NE OLUR بود که یکدفعه سر اون گیج میره و سمت چپ میوفته از شانس خوب اون خیلی ها اونجا بودن و اون رو سریع به بیمارستان بردن، ابتدا حال اون خوب شده بود اما پس از آزمایشها و عکسبرداری متوجه شدن که دو تا از موی رگهای سرش پاره شده و باید عمل بشه، خوب بعضی بیماریها وجود داره که بعد از عمل ممکن جون بیمار به خطر بیوفته و زندگیش رو از دست بده، در اون سال، هم علم پزشکی اونقدر قوی نبود، هم اینکه عمل جراحی اونم روی یک خواننده بزرگ برای یک دکتر کار رو بسیار دشوار میکرد. اما خوب این کار باید انجام میشد، از یک طرف آلبوم ابرو کامل نشده بود از یک طرف هم جراحی ابرو انقدر سخت و خطرناک بود که نمیتونستن همین آهنگ ها که تعدادش 10 ترانه بود رو روانه بازار کنن. اما با تصمیماتی که گرفته شد این آلبوم با همین 10 ترانه پخش شد، تمام روزنامه ها و شبکه های تلویزیونی هر روز در مورد ebru حرف میزدن و خبر پخش آلبومش هم به گوش همه رسیده بود و مردم برای ابراز علاقه به این خواننده آلبوم اون رو خریداری میکردند تا اینکه همین آلبوم در سال 99 پر فروش ترین آهنگ سال ترکیه شد.
خوب دکتر روز جراحی رو تعیین کرده بود و دل توی دل مردم ترکیه نبود، واقعا مردم ebru رو دوست داشتن طوری که توی هر مصاحبه همه برای اون دعا میکردن و اشک می ریختن، حتی در ایران هم مردم نگران ابرو بودن که بلاخره چی میشه؟ خیلی از خواننده ها هم برای بهبودی اون به بیمارستان میرفتن و از نزدیک به اون روحیه میدادن که دو نفر از این خواننده ها ماهسون و عالیشان بودند.

خوشبختانه دکتر به اون خیلی روحیه داده بود و بلاخره اون رو جراحی کردن، ابرو گوندش با چشمهایی که ورم کرده بود بلاخره توی یکی از شبکه ها دیده شد و مردم خوشحال بودند، اما خوب این آخر ماجرا نبود دکتر هنوز اون رو یک آدم عادی خطاب نمیکرد. ابرو گوندش یک آدم بسیار احساسی هست و هیجان برای اون از هر چیزی بدتر بود، !

حدود 10 سال از این ماجرا میگذره و اون حالش خوبه اما در کنار این خوب بودنش خیلی روزها هم به علت همون بیماری رنج میکشه. 3 سال پیش در یک مصاحبه ای گفت که من اون روزها خیلی از مردن میترسیدم و تا الانش هم خیلی وقتها بهش فکر میکنم اما مجبورم یه جوری کنار بیام، ابرو هر بار که اون صحنه رو براش میذارن چشمهاش رو میبنده تا اون روزها براش تکرار نشه. .

.
ابرو در زندگیش دو بار ازدواج کرده که یکیش به اجبار مادرش قبل از خواننده شدنش بوده و دیگری با عمر دوراک، ابرو دلیل جدا شدنش از شوهر اولش رو قمار باز بودن اون مرد بیان کرده بود که ابرو خیلی زود از اون جدا شد و کم کم رفت سراغ خوانندگی، شوهر دومش هم که به قول خودش تنها کسیه که هنوزم عاشقش هست. و سومی هم در راهه که مجری برنامه پاپ استار عثمانتان هست.
یک مرد دیگه هم هست که بعضی ها به اشتباه فکر میکنن ابرو با اون ازدواج کرده بوده... نام اون هم uche هست که بازیکن تیم فنرباغچه بوده و ابرو به خاطر اینکه این تیم رو دوست داشت با این مرد کلیپ sen allahin bir lutfusun رو اجرا کرد تا به طرفداران این تیم این کلیپ رو هدیه کنه. ابرو هم فوتبالیه دیگه عاشق تیم فنرباغچه!!!

ابرو یکی از معدودترین خواننده هایی هست که به ساحل نمیره و لزومی برای آفتاب گرفتن نمیبینه و میگه من مایو نمیپوشم، عکس من هم با مایو پیدا نمیشه و یکبار تو مصاحبه گفت اونایی که ناراحت هستند که چرا عکسهای اونها توی روزنامه انداخته شده بهتره که به جای شکایت اینطور لباس نپوشن تا مثل من خیالشون راحت باشه... !.

در مورد جدی بودنش در کار هم بگم که شاید باور نکنید: ابرو وقتی تمرین میکنه مخصوصاً وقتی که کنسرت داشته باشه، انقدر جدی تمرین میکنه که هیچ کسی نمیتونه طرفش بره و با اینکه از آهنگ سازی زیاد چیزی نمیدونه از کار گروه خودش برای نواختن اشتباه آهنگ ایراد میگیره.
۵-۱-۱۳۸۸ ۰۹:۴۴ عصر

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #3

یک مطلب دیگه واسه کسانی که فکر میکنن ابرو خیلی مغروره!!!.
ا ابرو گوندش قبل از خواننده شدن در یک فروشگاه لباس فروشندگی میکرده و بارها گفته خیلی از روزها من لباس شیک نداشتم که بپوشم، و در برنامه پاپ استار همیشه به شرکت کننده هایی که خوش تیپ هستند اما زیاد جالب نمیخونند میگه سعی کنید بیشتر روی صداتون کار کنید نه تیپ! من اگر شدم ابرو گوندش یک روزی هم بوده که برای نداشتن لباس های خوب گریه کردم، اما خدا رو شکر میکنم که اون روزها تموم شده و من هر هفته بهترین لباس هارو میپوشم، شما هم اگر میخواهید خواننده بشید این رو بدونید که خوانندگی اول صدا میخواد بعد چیزهای دیگه که شما بعد از خواننده شدن میتونید بهش دست پیدا کنید. خلاصه ابرو گوندش تا جایی که تونسته سعی کرده به خیلیها بفهمونه که از هیچی به اینجا رسیده تا اونا هم دست از تلاش بر ندارند.

.

ابرو گوندش سالهاست که به هیچ وجه الکل استفاده نمیکنه چون یکی از دلالیش این هست که الکل برای بیماریش خطرناکه اگر دلیل دیگه ای هم باشه این فکر میکنم برمیگرده به اعتقادهای شخصی خودش، اما تا الان در چند برنامه مشاهده شده که وقتی برای ابرو مشروب آوردن اون به هیچ وجه نخورده و حتی بلعکس به اجبار کاری کرده که گارسون بیچاره اون رو خورده !!!

خلاصه ابرو اهل الکل خوردن نیست...
۵-۱-۱۳۸۸ ۰۹:۴۴ عصر

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #4

۵-۱-۱۳۸۸ ۰۹:۴۵ عصر

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up بیوگرافی هدیه تهرانی زندگی کن 0 1,833 ۱۵-۱-۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ صبح
آخرین ارسال: زندگی کن
Thumbs Up بیوگرافی نیما فلاح زندگی کن 0 1,571 ۱۵-۱-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ صبح
Thumbs Up زندگینامه سحر ولدبیگی زندگی کن 0 1,421 ۱۵-۱-۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ صبح
Thumbs Up بیوگرافی رضا قوچان نژاد زندگی کن 0 1,503 ۱۵-۱-۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ صبح
Thumbs Up بیوگرافی ساره بیات زندگی کن 0 1,519 ۱۵-۱-۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ صبح

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان