درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۰-۶-۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ صبح

پرداخت قبوض رویال بلاگ
سرزمین بلاگ حامد اسکندری

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
ماهان یا مدرسان شریف یا پارسه؟
نویسنده پیام
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ صبح، توسط سارینا65.)
*
آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #1
ماهان یا مدرسان شریف یا پارسه؟

سلام
من میخوام واسه ارشد کلاس و ازمون شرکت کنم اما نمیدونم بین ماهان و مدرسان شریف یا پارسه کدومو انتخاب کنم. کسی اطلاعاتی در این زمینه داره که کمکم کنه؟؟؟
۳-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ایگناسیو

نویسنده پیام
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ عصر، توسط simini.)
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
اعتبار: 70
سپاس ها 344
سپاس شده 327 بار در 216 ارسال
ارسال: #2
RE: ماهان یا مدرسان شریف یا پارسه؟

سلام دوست عزیز...
من پارسه رو انتخاب کرده بودم ولی بعد پرس و جو متوجه شدم جزوه های تخصصی پارسه عالین ولی تستهاش استاندارد نیست فک میکنم بهتر باشه از جزوه های پارسه و آزمون های مدرسان استفاده کنین...در مورد ماهان اطلاعاتی ندارم و یه نکته دیگه شنیدم مدرسان شریف تو کاردانی به کارشناسی موفق تر عمل کرده...شاید من اشتباه میکنم ولی این نظر بنده بود بهتره شمام یه کمی تحقیق کنین.فک میکنم اگه تو گوگل سرچ کنین جواب سوالتونو بگیرین،
موفق باشینA (35)

۴-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ عصر

نویسنده پیام
*
آفلاین
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #3

(۳-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ صبح)سارینا65 نوشته شده توسط: شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . باید ابتدا در گروه ایران فروم عضو شوید برای عضویت سریع کلیک کنید.سلام
من میخوام واسه ارشد کلاس و ازمون شرکت کنم اما نمیدونم بین ماهان و مدرسان شریف یا پارسه کدومو انتخاب کنم. کسی اطلاعاتی در این زمینه داره که کمکم کنه؟؟؟

سلام عزیزم منم خیلی دوست دارم جواب این سوالو بدونم واقعا نمیدونم کدومو انتخاب کنم برای ارشد؟
۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ صبح

نویسنده پیام
*
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #4

(۴-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ عصر)simini نوشته شده توسط: شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . باید ابتدا در گروه ایران فروم عضو شوید برای عضویت سریع کلیک کنید.سلام دوست عزیز...
من پارسه رو انتخاب کرده بودم ولی بعد پرس و جو متوجه شدم جزوه های تخصصی پارسه عالین ولی تستهاش استاندارد نیست فک میکنم بهتر باشه از جزوه های پارسه و آزمون های مدرسان استفاده کنین...در مورد ماهان اطلاعاتی ندارم و یه نکته دیگه شنیدم مدرسان شریف تو کاردانی به کارشناسی موفق تر عمل کرده...شاید من اشتباه میکنم ولی این نظر بنده بود بهتره شمام یه کمی تحقیق کنین.فک میکنم اگه تو گوگل سرچ کنین جواب سوالتونو بگیرین،
موفق باشینA (35)
سلام A (70)
نصیر از همشون بهتره.واقعا استادای نصیر بهترینن.علاوه بر این ساعت کلاساش از بقیه بیشتره و قیمتشم خیلی ارزونتره.تخفیفم میده A (89)
یعنی تا نصیر هست باید به پارسه و مدرسان و ماهان گفت زککی A (69) من آدرس سایتشو میذارم خواستی برو اطلاعات بیشترو ببین شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . باید ابتدا در گروه ایران فروم عضو شوید برای عضویت سریع کلیک کنید. A (92) A (92)
۲۶-۵-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ عصر
 سپاس شده توسط محسن خلیلی

نویسنده پیام
*
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #5

خیلی بده که آدم همینجوری جواب یه سوال تخصصی رو بده . . .
دوست عزیز اگه ممکنه در خصوص رشته ای که میخونین و رشته ارشد درخواستی بفرمائید تا بشه بهتر راهنمائیتون کرد
۶-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ عصر

نویسنده پیام
*
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #6

با سلام . من رشتم شيمي كاربردي بوده و الان ميخوام براي ارشد شيمي آلي قبول شم .... نميدونم آزمون هاي كدوم موسسه رو بدم و جزوه هاي كدومو بخرم ... كسي هست كه بدونه كدوم بهتره ؟؟؟؟ :|
۲۹-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط mahin82

نویسنده پیام
*
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #7

متاسفانه این موسسه مدرسان شریف خیلی بی مسئولیت هستند. در صورتی مشکل داشته باشی نه تنها شعب شهرستانهاش , بلکه مرکز تهران هم درست جواب نمیده

خدا نکند جزوه ات عقب بیفته , یک هفته به کنکور کتاب رو میدن تازه اگه اعتراض کنی که خیلی دیر شده و پولت رو بخوای , پول پس نمی دن و میگن نمیشه؟!!

اگه به هر دلیلی امتحان آزمایشی لغو بشه, روز اول میگن پولتون زود پس میدن! اما باور نکنید تازه اگه مرتب پیگیری کنید بیشتر از شش ماه طول میکشه؟ من هنوز بعد از 9 ماه نتونستم پولم پس بگیرم!!

من دکتری ساخت و تولید سال پیش شرکت کرده بودم امتحان لغو شد اما تا حالا نتونستم پولمو پس بگیرم.

گول تبلیغات مدرسان شریف را نخورید A (78) A (78) A (78)
(۳-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ صبح)سارینا65 نوشته شده توسط: شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . باید ابتدا در گروه ایران فروم عضو شوید برای عضویت سریع کلیک کنید.سلام
۱۵-۹-۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ عصر

نویسنده پیام
*
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #8

من حرفای
[b]شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . باید ابتدا در گروه ایران فروم عضو شوید برای عضویت سریع کلیک کنید.[/b]

رو تایید می کنم. من بسته مهندسی شیمی ثبت نام کردم. بسته ای که برام فرستادند کسری داشت. حالا با گذشت دو ماه و پیگیری از دفتر شهرمون و تهران هنوز کتابو برام نفرستادند.
باید در موسسه شون رو گل بگیرن.

گول تبلیغات مدرسان شریف را نخورید
۴-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ صبح

نویسنده پیام
*
آفلاین
سپاس ها 1
ارسال: #9

سلام.
آزمون های موسسه ای خوبه که هم جامعه ی آماریش بالا باشه و هم سوالاتش استاندارد باشه .به نظر من مدرسان شریف هم سوالاتش استاندارده و هم جامعه ی آماریش بالاست.من خودم تو آزمون هاش شرکت کردم به نظرم هر دو شرایط رو داشت .من که از آزمون هاش خیلی راضیم.
۱۴-۵-۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ عصر

نویسنده پیام
*
آفلاین
سپاس ها 0
سپاس شده 11 بار در 4 ارسال
ارسال: #10

بچه ها هر چی انتخاب میکنید

مدرسان شریف انتخاب نکنید

به قول یکی از کاربرا

گول تبلیغاتشو نخورید
۱۴-۵-۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile دانشجویان دختر!!! amir3faz 24 4,295 ۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ عصر
آخرین ارسال: neda 313
  زندگی خوابگاهی daffodil 1 756 ۲۶-۱۱-۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ صبح
آخرین ارسال: 77naderi
Rainbow فال دانشجو (طنز) *lostmoon* 3 757 ۲۶-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ صبح
Smile چرا وقتي دانشجو ميشيم استقلال و آزاديمون بيشتر ميشه؟؟؟ o0ran0os 9 1,608 ۲۶-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ صبح
  چند توصیف ye duste khub 6 1,359 ۲۶-۱۱-۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ صبح

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 750.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

جستجو در انجمن