درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۹-۵-۱۳۹۷, ۰۴:۰۷ صبح

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
قطبي: ثابت شد درخواستم براي پرواز اختصاصي منطقي بود
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 37
سپاس ها 0
سپاس شده 78 بار در 75 ارسال
ارسال: #1
قطبي: ثابت شد درخواستم براي پرواز اختصاصي منطقي بود

سرمربي تيم ملي فوتبال با اشاره به چگونگي بازگشت اين تيم از سنگاپور گفت: ثابت شد درخواست من براي در اختيار داشتن پرواز اختصاصي منطقي بود:

افشين قطبي پس از جلسه كميته فني در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروزدوشنبه بحث‌هاي زيادي در جلسه كميته فني برگزار شد. بيشتر آقاي دوستي در مورد تيم جوانان و برنامه‌هاي اين تيم توضيحاتي دادند و نظرات مختلفي را شنيديم. ما مي‌خواهيم بهترين امكانات را فراهم كنيم تا تيم‌هاي خوبی بسازيم.
وي در باره اظهارنظر مهرزاد معدنچي مبني بر اينكه برخي از بازيكنان براي تفريح همراه تيم ملي به قطر رفته بودند عنوان كرد: دوست ندارم به سئوالات حاشيه‌اي جواب بدهم. وقت ندارم خيلي مطالب را بخوانم. ما اردوي خوبي در قطر داشتيم. صحبت‌هايي كه در بيرون درباره تيم ملي مي‌شد چندان شفاف نبود مثلا يكي همين بحث كاپيتاني بود كه صحت نداشت. كسي در قطر براي تفريح نيامده بود و همه بازيكنان حرفه‌اي رفتار مي‌كردند.
سرمربي تيم ملي در خصوص انتقاد آندو تيموريان نسبت به خبرچيني بعضي از بازيكنان تصريح كرد: ‌نمي‌دانم درباره آن چه بگويم. همه ما تلاش خود را به كار گرفته‌ايم براي ساختن تيم ايده‌آل و حرفه‌اي. براي ساختن چنين تيمي زمان لازم داريم مثل زندگي كه براي رسيدن به يك هدفي بايد تلاش كرد. با هوش و هماهنگي خيلي از مسائل حل مي‌شود. اگر قبل از صحبت كردن فكر كنيم مي‌توانيم موفق شويم.

قطبي درباره خوشحالي‌اش بعد از گلزني مقابل سنگاپور گفت: من هميشه خوشحالي مي‌كنم حتي زماني كه در پرسپوليس بودم وقتي به صبا گل مي‌زديم خيلي خوشحالي مي‌كردم. شايد اين بار بدنم آماده‌تر بود، خوشحالي‌ام چشمگير‌تر شد. من عاشق اين مملكت و فوتبال آن هستم و بابت پيروزي‌ها خوشحال مي‌شوم. اگر كسي از خوشحالي كردن من انتقاد كند بي‌انصافي است.

وي درباره اينكه بيش از اين گفته بود دوپينگ در ورزش ايران وجود دارد يادآور شد: درباره اين موضوع بايد از آقاي هاشميان بپرسيد. از مردم تشكر مي‌كنم كه ما را حمايت مي‌كنند و قدم‌هاي بزرگي برداشتيم. كره شمالي را با همه نفراتش در تورنمنت قطر شكست داديم و بر بازي كنترل خوبي داشتيم و نشان داديم كه در بازي هجومي و دفاعي سازمان‌دهي خوبي داريم.

سرمربي تيم ملي درباره ميانگين سني گفت: آنهايي كه مي‌گويند تيم ملي جوان نيست بدانند كه ميانگين سني اكنون 25 ساله است. بعضي از جوان‌ها شايد در تيم ملي بوده باشند اما فرصت بازي كردن نداشتند ولي اكنون در تيم ملي بازي مي‌كنند.

قطبي كه در جلسه قبلي كميته فني درخواست پرواز اختصاصي براي تيم ملي را داشت در اين خصوص اظهار داشت: ثابت شد كه حرف من منطقي بوده است. اين بار براي بازگشت تيم ملي به ايران 18 ساعت تاخير داشتيم. هميشه بحث‌هاي من منطقي بوده است. تيم ملي بايد بهترين امكانات و شرايط را داشته باشد تا بازيكنان به موقع در تيم‌هاي باشگاهي خود حضور پيدا كنند. اين نوع سرمايه‌گذاري پاسخ مثبت خواهد داشت.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
تیم پرواز زنجان پیشتاز لیگ برتر فوتبال استان زنجان شد
منچستر سيتي درپي خريد شاگرد افشين قطبي
پنجره اتاق اختصاصي فرزند مسي رو به نيوكمپ باز مي شود ؛ عكس
خبر تلخ براي كشتي ايران/ رضا يزداني رباط صليبي پاره كرد
لشگري هم به فينال نرسيد/ شانس كسب سه برنز براي ايران
چهارمين مدال براي كاروان ايران/نواب نصيرشلال نقره گرفت
جدايي قطعي نكونام از اوساسونا/ پرداخت 2.5 ميليون يورو براي دريافت رضايت نامه
مذاکره با فرهاد مجيدي براي بازگشت به استقلال
روني: براي ديدار با اوکراين آماده ام
رقم پيشنهادي براي جذب ستاره رئال مادريد
۲۱-۱۰-۱۳۸۸ ۰۸:۴۲ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,251 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,219 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,105 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,098 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,165 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان