درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۹-۵-۱۳۹۷, ۰۴:۰۸ صبح

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
انتقاد آشتياني از برنامه 90
نویسنده پیام
کاربر 10 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 37
سپاس ها 0
سپاس شده 78 بار در 75 ارسال
ارسال: #1
انتقاد آشتياني از برنامه 90

مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: براي برنامه تلويزيوني90 و مصاحبه‌هاي گزينشي‌اش متاسفم:

به گزارش واحد مرکزي خبر، اميررضا واعظ آشتياني امروز پس از مراسم معارفه نامجو مطلق و محصص گفت :براي برنامه نود متاسفم که به صورت گزينشي صحبت هاي يک طرفدار را پخش مي کند که مي‌گويد چرا استقلال اينگونه بازي مي‌کند ، من نمي‌دانم مگر استقلال چگونه بايد بازي کند؟ به لحاظ فني همه کارشناسان ميان دو نيمه نظر دادند که استقلال خوب بازي کرد و معدل استقلال بيشتر از تيم حريف بود.

وي با احترام به طرفداران فهيم تيم استقلال تهران از آنان خواست 25 دي با حضور پرشور خود در ورزشگاه آزادي تودهني بزرگي به دهان آنهايي که خودشان پولکي هستند بزنند.

مديرعامل باشگاه استقلال تهران در پايان خاطرنشان کرد: براي ما اصلا ليدر معنا ندارد به ويژه ليدري که پول گرفته است و مي‌گويد از خانه تماس تلفني مي‌گيرم و سکوها را تحريک مي‌کنم.

وي با اعلام اينکه حاشيه‌ سازاني که عليه تيم اقدام مي کنند در پي منافع ميلياردي‌شان در باشگاه بوده و هستند گفت:اين افراد با به راه انداختن اين فضا براي فصل آينده برنامه‌هايي در ذهن دارند.

واعظ آشتياني افزود: اعضاي هيات مديره باشگاه در نشست اخير خود به بنده اختيار تام دادند تا درباره کادر فني تيم تصميم‌گيري کنم به همين سبب براي اينکه شاهد پيروزيهاي دوباره تيم باشيم و در ليگ قهرمانان آسيا نيز موفق ظاهر شويم مرتضي محصص از کارشناسان خوب و سرشناس فوتبال کشور که دانش بين‌المللي فوق‌العاده‌اي دارد و مجيد نامجو مطلق از مربيان خوب ايران را به کادر فني تيم اضافه کرديم.

وي با بيان اينکه در صورت پيروزي تيم در دو بازي آتي پاداش ويژه‌اي براي بازيکنان در نظر گرفته شده است تصريح کرد:افرادي معتقدند برخي بازيکنان استقلال پولکي هستند که اين واژه بيشتر شايسته خودشان است.

مديرعامل باشگاه استقلال تهران ادامه داد: از هيچ تلاشي براي موفقيت تيم استقلال دريغ نمي ‌کنم و حاشيه سازان افرادي هستند که با عواطف بازيکنان و مردم بازي مي کنند .

آشتياني مي گويد : حاشيه سازان بازي يکشنبه 20 دي که تعداد آنان حدود 30 تن بود مي‌ خواستند تيم را به حاشيه ببرند اما بازيکنان بايد بدون توجه به آنان براي سربلندي خود و تيمشان بجنگند.

وي اظهار داشت : اميدوارم با حضور مرتضي محصص به عنوان مشاور فني و مجيد نامجو مطلق به عنوان مربي خانواده گرمي را تشکيل دهيم و مطمئن باشيد تا روزي که من در باشگاه استقلال هستم از هيچ تلاشي براي موفقيت تيم دريغ نخواهم کرد و اجازه نمي ‌دهم منافع اين تيم و شما بازيکنان و مربيان به خطر بيافتد.

آشتياني با بيان اينکه افرادي با اخلاق غيرفرهنگي که در کارنامه دارند حاشيه هاي نادرستي را عليه استقلال به راه انداخته اند ، خاطرنشان کرد: شما ناموس و آبرويتان را از سر راه نياورده‌ايد که عده قليلي با حضور در ورزشگاه تماشاگران را هدايت کرده و عليه ‌تان شعار دهند به همين سبب با بازيهاي خوب و بي توجه به حواشي براي پيروزي تيم در بازيهاي آتي تلاش کنيد تا طرفداران واقعي استقلال با حضور بسيار گسترده ‌تري در مقايسه با گذشته براي تشويق‌ تان به ورزشگاه بيايند.

مدير عامل باشگاه استقلال تصريح کرد: استقلال فصل قبل با وجود آنکه در مقطعي 11 امتياز از صدر جدول فاصله داشت ،اما قهرمان شد و از ويژگي‌هاي امسال تيم استقلال با سرمربيگري مرفاوي نيز اين است که تا آخرين دقايق بازي برابر حريفان مي‌جنگد.

آشتياني درخصوص خبر استعفاي مرفاوي نيز عنوان کرد:اين مربي از اهانت هايي که صورت گرفت بسيار ناراحت بود اما به او گفتم براي موفقيت تيم با قدرت به کارش ادامه بدهد.

وي درباره اينکه اعلام شده مرفاوي دو هفته فرصت دارد و اگر نتايج تيم بهبود نيابد کنار گذاشته مي شود اضافه کرد :بي شک نتايج تيم استقلال در بازي هاي پيش رو با برد همراه است و با مرفاوي ادامه خواهيم داد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
فوتبال قهرمانی جوانان آسیا؛ انتقاد سرمربی تیم اردن از فشردگی بازی ها
سفر 15 روزه محمد بنا به اسپانیا/ سرپرست تیم ملی: برنامه‌های کشتی فرنگی لطمه نمی‌خورد
برنامه ورزشكاران ايران در اولين روز بازي‌هاي پارالمپيك
مظلومی: برای استقلال جام آورده‌ام!/ ماجرای انتقاد بچه 20 ساله از تاکتیک استقلال
ناظریان: هرکسی بهترین برنامه را به فدراسیون ارائه کند لایق سرمربیگری است
اعلام برنامه هفته بیست‌ودوم تا بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال
آغاز اردوی تیم ملی اسکیت سرعت بانوان و اعلام برنامه اختتامیه لیگ برتر اسکیت هاکی
انتقاد قلعه نوعی از نوع بازی تیم ملی
در آستانه اعزام تيم ملي به جام جهاني هندبال، قاسم شعبانپور: برنامه‌ريزي براي جوانان م
تمام برنامه‌هاي تداركاتي لغو شد سرمربي تيم ملي هندبال جوانان: تنها در سالن مي‌دويم و
۲۳-۱۰-۱۳۸۸ ۱۲:۱۷ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,251 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,219 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,105 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,098 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,165 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان