درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۷-۸-۱۳۹۷, ۰۷:۱۱ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
درخشش مهاجم سابق پرسپولیس در فرانسه
نویسنده پیام
کاربر 6 ستاره
*
غایب
اعتبار: 26
سپاس ها 1254
سپاس شده 1274 بار در 652 ارسال
ارسال: #1
درخشش مهاجم سابق پرسپولیس در فرانسه

ابراهیم توره مهاجم سابق تیم های پیکان، پرسپولیس و سپاهان این روزها در پیراهن موناکو خوش می درخشد و همه نگاه ها را به خود خیره کرده است.
او در این فصل موفق شده 14 گل را وارد دروازه حریفان کند که این نیمی از گل های به ثمر رسیده توسط تیمش در لیگ است.

ابراهیم توره که در سال های حضورش در لیگ برتر ایران 60 گل را به نام خودش به ثبت رسانده، با درخشش در این تیم فرانسوی نظر مسئولان تیم آرسنال را هم به خود جلب کرده است.

در حال حاضر تیم موناکو که هدایت آن را کلودیو رانیری سرمربی سابق تیم های چلسی و یوونتوس بر عهده دارد با 32 امتیاز در صدر جدول لیگ 2 فرانسه قرار گرفته و با ادامه این روند می تواند در پایان فصل به راحتی به لیگ 1 صعود کند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست
پرسپولیس fc-perspolis
اتفاق عجیب برای بازیکن مشهور پرسپولیس ؛ عکس
پرسپولیس با ۵ گل پدیده را حذف کرد/ شاگردان دایی حریف الوند همدان شدند
جدیدترین خرید نیم فصل پرسپولیس
قهرمانی و کمک داور دوم بازی سپاهان و پرسپولیس از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم شدند
اسامي محرومین بازی پرسپولیس سپاهان اعلام شد
مسی ایران با پرسپولیس قرارداد 10 ساله بست
مبلغ قرارداد پرسپولیس با خلعتبری چقدر است؟
ممکن است تغییراتی در باشگاه استقلال و پرسپولیس ایجاد شود
- من اگه فوتبالیست می‌شدم از اونایی می‌شدم که دو میلیارد می‌گیرن تو تیم محبوب بچگی‌شون بازی کنن.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم، می‌شدم عین مهدوی‌کیا. یه رفیق هم دارم اگه فوتبالیست می‌شد، می‌شد مث یحیی. این شد که فوتبالیست نشدیم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با مشت حاجی رو نمی‌زدم. به شیوه ریگی عمل می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم کلا سوتی می‌دادم کسی شک نکنه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با انگشت‌هام مفاهیم خاصی رو به تماشاچیا منتقل می‌کردم. مفاهیمی مثل پیروزی، دعوت به آرامش و همینا به جان خودم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم به کی‌روش می‌گفتم بابا ما حالا یه چیزی گفتیم!؟ تو هم عجب اخلاق چیزی داریا!!

- من اگه فوتبالیست می‌شدم هیچوقت برنامه نود نمی‌رفتم، لااقل یه‌چیم شبیه کریمی بشه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با همه‌ی تیم‌ها قرارداد می‌بستم و هر هفته برای یکی‌شون بازی می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم دو روز مونده به شروع لیگ قراردادمو تمدید می‌کردم تا غیرت و تعصبمو نشون بدم.

-من اگه فوتبالیست می‌شدم هرکی ازم انتقاد می‌کرد دهنشو کاهگل، ایزوگام، قیرگونی؛ دیگه انتخاب با خودش بود.
۱۱-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک اختصاصی تراختور mahsun seven 1,609 121,317 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mahsun seven
  ویسی: افراد بزرگ پشت پرده تبانی و فسادند Siva68 0 757 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: Siva68
  وحید شمسایی: تهدید به مرگ شدم! Siva68 0 707 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ صبح
  كيانوش رستمي مدعي شد: حسين رضازاده دروغ مي‌گويد Siva68 0 830 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح
  دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست Siva68 0 703 ۱۰-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان