درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۶-۸-۱۳۹۷, ۱۱:۲۱ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
سجادی: انتخاب فدراسیون فوتبال ایران جای تعجب ندارد
نویسنده پیام
کاربر 6 ستاره
*
غایب
اعتبار: 26
سپاس ها 1254
سپاس شده 1274 بار در 652 ارسال
ارسال: #1
سجادی: انتخاب فدراسیون فوتبال ایران جای تعجب ندارد

حمید سجادی پس از افتتاح مرکز آموزش علمی – کاربردی پرسپولیس، عنوان کرد: خیلی خوشحالم که پرسپولیس این کار را انجام داد و افتتاح این مرکز کار ارزشمندی است. افتتاح این مرکز باعث می‌شود رویکرد جدید فکری و علمی به ورزش ما آورده شود که برای مخاطبان فوتبال هم جذاب خواهد بود. همچنین از همه کسانی که حمایت کرده‌اند تا این کار انجام شود، به ویژه آقای عباسی و رویانیان تشکر می‌کنم.

سجادی همچنین سوال خبرنگاری مبنی بر این که آیا بازداشت کریم صفایی به دلیل شکایت وزارت ورزش و جوانان است؟ تصریح کرد: من اطلاعی از این موضوع ندارم.

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین درباره اصلاح اساسنامه توضیح داد: کارهای اصلاح اساسنامه انجام می‌شود. اصلا این کار از دو سال پیش آغاز شده بود و در آینده نزدیک نیز به پایان خواهد رسید.

سجادی همچنین درباره انتخاب فدراسیون فوتبال ایران به عنوان بهترین فدراسیون آسیا، خاطر نشان کرد: این انتخاب جای تعجب ندارد، بلکه باید برای آن تبریک هم بگوییم. مطمئنا AFC برای نمره دادن به فدراسیون‌ها شاخص‌های معینی دارند، مثلا ممکن است فاکتور توسعه فوتبال یا توسعه فوتبال پایه از جمله شاخص‌های AFC باشد. ما نمی‌توانیم همه شاخصه‌ها را در قهرمان شدن خلاصه کنیم. فکر می‌کنم AFC جمیع جهات را در نظر گرفته است و فدراسیون ایران را انتخاب کرده است. این انتخاب باعث خوشحالی وزارت ورزش و جوانان است و امیدواریم بقیه فدراسیون‌ها نیز این گونه مقام‌ها را کسب کنند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
فدراسیون فوتبال: فرهاد مجیدی دوپینگی نبود
آخرين خبرهاازتيم ملي فوتبال ايران
آخرين خبرهاي فوتبال ايران درتعطيلات ميان فصل
وضعيت دورگه ها و لژيونرهاي ايراني در فوتبال دنيا
آخرين خبرهاازکميته انضباطي وكميته استيناف فدراسيون فوتبال
آخرين خبرها از داوري فوتبال ايران
آخرين اخبار فوتبال جام حذفي ايران
تاپيك اختصاصي اخبار تيم ملي فوتبال ايران
احمدزاده درباره بحث رشوه در فوتبال مي گويد
مسی ایران با پرسپولیس قرارداد 10 ساله بست
- من اگه فوتبالیست می‌شدم از اونایی می‌شدم که دو میلیارد می‌گیرن تو تیم محبوب بچگی‌شون بازی کنن.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم، می‌شدم عین مهدوی‌کیا. یه رفیق هم دارم اگه فوتبالیست می‌شد، می‌شد مث یحیی. این شد که فوتبالیست نشدیم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با مشت حاجی رو نمی‌زدم. به شیوه ریگی عمل می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم کلا سوتی می‌دادم کسی شک نکنه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با انگشت‌هام مفاهیم خاصی رو به تماشاچیا منتقل می‌کردم. مفاهیمی مثل پیروزی، دعوت به آرامش و همینا به جان خودم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم به کی‌روش می‌گفتم بابا ما حالا یه چیزی گفتیم!؟ تو هم عجب اخلاق چیزی داریا!!

- من اگه فوتبالیست می‌شدم هیچوقت برنامه نود نمی‌رفتم، لااقل یه‌چیم شبیه کریمی بشه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با همه‌ی تیم‌ها قرارداد می‌بستم و هر هفته برای یکی‌شون بازی می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم دو روز مونده به شروع لیگ قراردادمو تمدید می‌کردم تا غیرت و تعصبمو نشون بدم.

-من اگه فوتبالیست می‌شدم هرکی ازم انتقاد می‌کرد دهنشو کاهگل، ایزوگام، قیرگونی؛ دیگه انتخاب با خودش بود.
۱۱-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک اختصاصی تراختور mahsun seven 1,609 121,309 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mahsun seven
  ویسی: افراد بزرگ پشت پرده تبانی و فسادند Siva68 0 757 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: Siva68
  وحید شمسایی: تهدید به مرگ شدم! Siva68 0 707 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ صبح
  كيانوش رستمي مدعي شد: حسين رضازاده دروغ مي‌گويد Siva68 0 830 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح
  دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست Siva68 0 703 ۱۰-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان