درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۳-۸-۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
طرح زوج و فرد بین رویانیان و فتح الله زاده!
نویسنده پیام
کاربر 6 ستاره
*
غایب
اعتبار: 26
سپاس ها 1254
سپاس شده 1274 بار در 652 ارسال
ارسال: #1
طرح زوج و فرد بین رویانیان و فتح الله زاده!

مدیرعامل پرسپولیس گفت: در رابطه من و فتح‌الله زاده طرح زوج و فرد برقرار است؛ چرا که روزهای زوج با هم دعوا می‌کنیم و روزهای فرد با هم دوست هستیم.

افکارنیوز : محمد رویانیان امروز در حاشیه مراسم افتتاح مرکز آموزش علمی- کاربردی پرسپولیس در خصوص انتخاب علی فتح الله زاده بعنوان شوالیه گفت: این عنوان مبارک فتح الله زاده باشد، قدیمی‌ها این لقب‌ها را به افراد می دادند؛ این پشنهاد به بنده هم شد که بعنوان شوالیه انتخاب شوم، اما تمایلی نداشتم؛ چرا که من سرباز یاران بزرگ هستم نه یک شوالیه.

وی افزود: بهترین لقب برای او حاجی فتح الله زاده است؛ هواداران او را دوست دارند من هم او را دوست دارم.

مدیر عامل پرسپولیس با اشاره به درگیری‌های لفظی خود با علی فتح الله زاده گفت: در رابطه من و فتح الله زاده طرح زوج و فرد برقرار است؛ چرا که در روزهای زوج با هم دعوا می‌کنیم و روزهای فرد با هم دوستیم و جمعه‌ها نیز روز استراحت‌مان است.

رویانیان خاطرنشان کرد: من فتح الله زاده دو روز قبل از مسابقه با هم جنگ داریم، دو روز هم کری می‌خوانیم و روز بازی هم برابر یکدیگر قرار می‌گیریم؛ یعنی پنج روز برای هر بازی.

وی به احتمال رویارویی استقلال و پرسپولیس در جام حذفی اشاره کرد و گفت: اگر در جام حذفی با این تیم روبه رو شویم، در این فصل سه بار با استقلال روبه رو خواهیم شد؛ یعنی ۱۵ روز با فتح الله زاده جنگ خواهیم داشت.

مدیرعامل پرسپولیس درباره حضور علی کریمی در مراسم انتخاب برترین‌های آسیا خاطرنشان کرد: برای ما افتخار بود، البته او می‌توانست برترین بازیکن سال آسیا نیز شود، اما پشت پرده‌ رفتارهای مشکوکی وجود داشت که به این عنوان دست نیافت.

رویانیان افزود: علی کریمی همین جوری هم اول است؛ بنابراین چه اول باشد، چه دوم و چه سوم، افتخار است و باید بپذیریم که کریمی یک ستاره است.

وی در خصوص جوایزی که هدایتی به کریمی قول داده است، افزود: البته ما نیز جوایزی برای کریمی در نظر گرفته ایم، ولی دوست داشتیم دوستان عجله نکنند؛ بنابراین از همان دوستان تقاضا داریم که در مراسم تجلیل از مهدوی کیا و علی کریمی حاضر شوند.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: قیمت آن ماشینی که هدایتی قصد داشت به کریمی دهد را نمی‌دانم، اما او بیاید این کادو را به ما بدهد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست
رویانیان: 7 آذر با میلان بازی می‌کنیم
واکنش فتح الله زاده به خداحافظی مجیدی در بازی با مس ؛ باید با مجیدی و قلعه نویی صحبت
آنچه در جلسه فتح‌الله‌زاده و سفیر برزیل گذشت
حرکت چراغ خاموش وزارت ورزش برای تغییر رویانیان/ سنگی که دولت دهم جلوی پای وزیر ورزش د
درگیری با رویانیان؛ آخرین زورآزمایی احمدی‌نژاد/ دولت رودروی هواداران پرسپولیس
یت‌الله ممدوحی صعود ایران به جام جهانی فوتبال را تبریک گفتند
فتح الله زاده :استقلال را در حد قهرمانی آسیا می بندم/اخبار خوبی برای هواداران داریم
فتح‌الله‌زاده رسما ماندنی شد
نقی زاده : روزی به پرسپولیس برمی گردم/ نه از دایی ناراحتم، نه هیچ کس دیگر
- من اگه فوتبالیست می‌شدم از اونایی می‌شدم که دو میلیارد می‌گیرن تو تیم محبوب بچگی‌شون بازی کنن.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم، می‌شدم عین مهدوی‌کیا. یه رفیق هم دارم اگه فوتبالیست می‌شد، می‌شد مث یحیی. این شد که فوتبالیست نشدیم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با مشت حاجی رو نمی‌زدم. به شیوه ریگی عمل می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم کلا سوتی می‌دادم کسی شک نکنه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با انگشت‌هام مفاهیم خاصی رو به تماشاچیا منتقل می‌کردم. مفاهیمی مثل پیروزی، دعوت به آرامش و همینا به جان خودم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم به کی‌روش می‌گفتم بابا ما حالا یه چیزی گفتیم!؟ تو هم عجب اخلاق چیزی داریا!!

- من اگه فوتبالیست می‌شدم هیچوقت برنامه نود نمی‌رفتم، لااقل یه‌چیم شبیه کریمی بشه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با همه‌ی تیم‌ها قرارداد می‌بستم و هر هفته برای یکی‌شون بازی می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم دو روز مونده به شروع لیگ قراردادمو تمدید می‌کردم تا غیرت و تعصبمو نشون بدم.

-من اگه فوتبالیست می‌شدم هرکی ازم انتقاد می‌کرد دهنشو کاهگل، ایزوگام، قیرگونی؛ دیگه انتخاب با خودش بود.
۱۱-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک اختصاصی تراختور mahsun seven 1,609 121,298 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mahsun seven
  ویسی: افراد بزرگ پشت پرده تبانی و فسادند Siva68 0 757 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: Siva68
  وحید شمسایی: تهدید به مرگ شدم! Siva68 0 706 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ صبح
  كيانوش رستمي مدعي شد: حسين رضازاده دروغ مي‌گويد Siva68 0 829 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح
  دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست Siva68 0 703 ۱۰-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان