درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۳-۸-۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
تلاش فدراسیون فوتبال برای کاهش تماشاگران؟/استقلال و پرسپولیس جعمه ها بازی نمی کنند!
نویسنده پیام
کاربر 6 ستاره
*
غایب
اعتبار: 26
سپاس ها 1254
سپاس شده 1274 بار در 652 ارسال
ارسال: #1
تلاش فدراسیون فوتبال برای کاهش تماشاگران؟/استقلال و پرسپولیس جعمه ها بازی نمی کنند!

در حالی که در گذشته تلاش می‌شد برای افزایش تماشاگران، دیدارهای استقلال و پرسپولیس در روزهای تعطیل برگزار شود اما اخیرا این رویه برعکس شده است.
به گزارش نامه، فوتبال ایران همیشه به داشتن طرفداران بیشمار مشهور بود و در این بین استقلال و پرسپولیس تا حدی متمایز نسبت به تیم های دیگر اما مدتی است که از حضور چشمگیر طرفداران خبری نبوده و حداقل مانند گذشته نیست.

مسئولان سابق فوتبال همواره بازی های سرخابی ها را در روزهای تعطیل یا نیمه تعطیل برگزار می کردند تا به حضور بیشتر تماشاگران کمک کنند اما عجیب است که در سالهای اخیر دیدارهای این تیم دو تیم بیشتر در روزهای غیر تعطیل برگزار شده است.

در فصل جاری 16 هفته از مسابقات برگزار شده و پرسپولیس تنها 2 بار در روز جمعه به میدان رفته است؛ یک بار در دربی تهران و یک بار نیز برابر مس در کرمان.

وضعیت برای استقلال نیز تعریفی ندارد و این تیم در فصل جاری تنها سه بار در روز جمعه بازی کرده است.

بی شک برگزاری مسابقات استقلال و پرسپولیس در روزهای غیر تعطیل و ساعات اداری روند کاهش تماشاگران را تسریع می بخشد و باید دید مسئولان فدراسیون فوتبال که اخیرا عنوان برترین فدراسیون آسیا را نیز کسب کرده اند، چه توجیهی برای این تصمیم دارند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست
گفتگوي جالب و تاریخی مجیدی و قلعه نویی در رختکن استقلال
پیام جمشیدی برای خداحافظی فرهاد مجیدی
یادداشت وارده : خیلی تند و فلفلی برای دایی
اولتیماتوم تیموریان به استقلال/ آندو در تمرینات شرکت نمی‌کند!
رویانیان: 7 آذر با میلان بازی می‌کنیم
فدراسیون فوتبال: فرهاد مجیدی دوپینگی نبود
پرسپولیس fc-perspolis
واکنش فتح الله زاده به خداحافظی مجیدی در بازی با مس ؛ باید با مجیدی و قلعه نویی صحبت
اتفاق عجیب برای بازیکن مشهور پرسپولیس ؛ عکس
- من اگه فوتبالیست می‌شدم از اونایی می‌شدم که دو میلیارد می‌گیرن تو تیم محبوب بچگی‌شون بازی کنن.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم، می‌شدم عین مهدوی‌کیا. یه رفیق هم دارم اگه فوتبالیست می‌شد، می‌شد مث یحیی. این شد که فوتبالیست نشدیم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با مشت حاجی رو نمی‌زدم. به شیوه ریگی عمل می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم کلا سوتی می‌دادم کسی شک نکنه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با انگشت‌هام مفاهیم خاصی رو به تماشاچیا منتقل می‌کردم. مفاهیمی مثل پیروزی، دعوت به آرامش و همینا به جان خودم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم به کی‌روش می‌گفتم بابا ما حالا یه چیزی گفتیم!؟ تو هم عجب اخلاق چیزی داریا!!

- من اگه فوتبالیست می‌شدم هیچوقت برنامه نود نمی‌رفتم، لااقل یه‌چیم شبیه کریمی بشه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با همه‌ی تیم‌ها قرارداد می‌بستم و هر هفته برای یکی‌شون بازی می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم دو روز مونده به شروع لیگ قراردادمو تمدید می‌کردم تا غیرت و تعصبمو نشون بدم.

-من اگه فوتبالیست می‌شدم هرکی ازم انتقاد می‌کرد دهنشو کاهگل، ایزوگام، قیرگونی؛ دیگه انتخاب با خودش بود.
۱۱-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک اختصاصی تراختور mahsun seven 1,609 121,298 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mahsun seven
  ویسی: افراد بزرگ پشت پرده تبانی و فسادند Siva68 0 757 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: Siva68
  وحید شمسایی: تهدید به مرگ شدم! Siva68 0 706 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ صبح
  كيانوش رستمي مدعي شد: حسين رضازاده دروغ مي‌گويد Siva68 0 829 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح
  دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست Siva68 0 703 ۱۰-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان