درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۶-۸-۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
فوتبال ایران تکنیکی تر از انگلستان است
نویسنده پیام
کاربر 6 ستاره
*
غایب
اعتبار: 26
سپاس ها 1254
سپاس شده 1274 بار در 652 ارسال
ارسال: #1
فوتبال ایران تکنیکی تر از انگلستان است

جی‌لوید ساموئل در حاشیه تمرین امروز این تیم در خصوص تفاوت‌های فوتبال ایران و انگلستان اظهار داشت: فوتبال ایران تکنیکی‌تر است ولی در انگلستان و اروپا بازی‌ها فشرده‌تر و تمرینات سخت‌تر خواهد بود.

وی همچنین در خصوص شانس تیم ملی ایران برای صعود به جام جهانی گفت: ایران از مربی خوبی برخوردار است و به اعتقاد من این تیم به جام جهانی صعود خواهد کرد.

ساموئل در خصوص ویژگی‌های فوتبال ایران گفت: تماشاگران ایرانی خیلی خاص هستند که همانند آنها را در هیچ کجا ندیدم.

هافبک تیم استقلال در پاسخ به این سؤال که تفاوت بین بازی مقابل منچستریونایتد و بازی مقابل پرسپولیس را در چه می‌بیند گفت: هر کدام از این مسابقات شرایط خاص خودش را دارد اما بازی مقابل پرسپولیس آن هم با حضور 100 هزار نفر حس خاصی دارد که تا به حال تجربه نکرده‌ام.

وی در پایان در خصوص اینکه نظرش در مورد جواد نکونام چیست گفت: او یک بازیکن حرفه‌ای است و از اینکه در کنار این بازیکن حضور دارم خوشحال هستم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
فدراسیون فوتبال: فرهاد مجیدی دوپینگی نبود
آخرين خبرهاازتيم ملي فوتبال ايران
آخرين خبرهاي فوتبال ايران درتعطيلات ميان فصل
وضعيت دورگه ها و لژيونرهاي ايراني در فوتبال دنيا
آخرين خبرهاازکميته انضباطي وكميته استيناف فدراسيون فوتبال
آخرين خبرها از داوري فوتبال ايران
آخرين اخبار فوتبال جام حذفي ايران
تاپيك اختصاصي اخبار تيم ملي فوتبال ايران
احمدزاده درباره بحث رشوه در فوتبال مي گويد
مسی ایران با پرسپولیس قرارداد 10 ساله بست
- من اگه فوتبالیست می‌شدم از اونایی می‌شدم که دو میلیارد می‌گیرن تو تیم محبوب بچگی‌شون بازی کنن.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم، می‌شدم عین مهدوی‌کیا. یه رفیق هم دارم اگه فوتبالیست می‌شد، می‌شد مث یحیی. این شد که فوتبالیست نشدیم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با مشت حاجی رو نمی‌زدم. به شیوه ریگی عمل می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم کلا سوتی می‌دادم کسی شک نکنه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با انگشت‌هام مفاهیم خاصی رو به تماشاچیا منتقل می‌کردم. مفاهیمی مثل پیروزی، دعوت به آرامش و همینا به جان خودم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم به کی‌روش می‌گفتم بابا ما حالا یه چیزی گفتیم!؟ تو هم عجب اخلاق چیزی داریا!!

- من اگه فوتبالیست می‌شدم هیچوقت برنامه نود نمی‌رفتم، لااقل یه‌چیم شبیه کریمی بشه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با همه‌ی تیم‌ها قرارداد می‌بستم و هر هفته برای یکی‌شون بازی می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم دو روز مونده به شروع لیگ قراردادمو تمدید می‌کردم تا غیرت و تعصبمو نشون بدم.

-من اگه فوتبالیست می‌شدم هرکی ازم انتقاد می‌کرد دهنشو کاهگل، ایزوگام، قیرگونی؛ دیگه انتخاب با خودش بود.
۱۱-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک اختصاصی تراختور mahsun seven 1,609 121,309 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mahsun seven
  ویسی: افراد بزرگ پشت پرده تبانی و فسادند Siva68 0 757 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: Siva68
  وحید شمسایی: تهدید به مرگ شدم! Siva68 0 707 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ صبح
  كيانوش رستمي مدعي شد: حسين رضازاده دروغ مي‌گويد Siva68 0 830 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح
  دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست Siva68 0 703 ۱۰-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان