درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۷-۸-۱۳۹۷, ۰۷:۲۸ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
کفاشیان: باشگاه های دیگر از پرسپولیس الگو بگیرند
نویسنده پیام
کاربر 6 ستاره
*
غایب
اعتبار: 26
سپاس ها 1254
سپاس شده 1274 بار در 652 ارسال
ارسال: #1
کفاشیان: باشگاه های دیگر از پرسپولیس الگو بگیرند

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در مراسم افتتاحیه مرکز علمی- کاربردی پرسپولیس با اعلام این مطلب که باشگاه پرسپولیس باید الگوی سایر باشگاه‌ها باشد، از اینکه روزی محمد رویانیان نباشد تا این برنامه‌ها را ادامه دهد، ابراز نگرانی کرد. علی کفاشیان که در مراسم افتتاحیه این مرکز آموزش عالی گفت: شب گذشته وقتی سردار این خبر را به من داد، بسیار خوشحال شدم و با وجود کسالتی که داشتم در این برنامه شرکت کردم. آقای رویانیان در صحبت های خود به مسائلی اشاره کردند که دغدغه ما در سال های اخیر بوده اند و آقای تاج شاهد این مساله است. وی ادامه داد: از 33 سال قبل در امر مدیریت ورزش فعال هستم. اگر 30 سال قبل پرسپولیس این کارها را شروع می‌کرد نه تنها از تیم به باشگاه بدل می‌شد، بلکه با این همه هوادار به موسسه ای بزرگ بدل شده بود. پرسپولیس در سال‌های گذشته، فرصت‌ها را از دست می‌داد ولی حالا فرصت ایجاد می‌کند. مثلا وقتی در دومیدانی بودم به ما گفتند یک زمین در شرق تهران وجود دارد که برای پرسپولیس در نظر گرفته‌اند ولی آنها نخواسته‌اند و حالا دیگران می‌خواهند آن را تصاحب کنند، بهتر است که ما برویم و آن را برای ورزش بگیریم.

کفاشیان افزود: آقای رویانیان هم کار درست را انجام می‌دهد. بالاخره برد و باخت همیشه وجود دارد. او حرف‌هایی زد که نشان می‌دهد در حال علاج بیماری است و نباید براساس نتایج فعلی تیم قضاوت کرد. امیدوارم باشگاه‌های دیگر هم از پرسپولیس الگوبرداری کنند. کفاشیان خاطر نشان کرد: البته می‌دانم هواداران پرسپولیس روی نتیجه حساس هستند. نتایج پرسپولیس مثل نتایج تیم ملی است. با پیروزی آن همه خوشحال هستند و با شکستش همه ناراحت و عصبانی می‌شوند. من نگرانم که اگر روزی آقای رویانیان برود، تمام این پروژه‌ها از بین برود. فوتبال ما نیاز به این کارها دارد. فوتبال نیاز ندارد از جایی دیگر پول بیاورد. الان حق فوتبال را می‌خورند. از اینجا پول در می‌آورند و جای دیگر خرج می کنند، اعتراض هم بکنیم، هجمه راه می‌اندازند، وی افزود: حالا که پرسپولیس دست به این کار زده خیال ما راحت شده است. ما دیگر وارد این عرصه نمی‌شویم. نیروها را برای آموزش به همین جا می‌فرستیم و خودمان کار دیگری خواهیم کرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست
مصطفوی: تمام ملت بگویند انتخابات فارس و بوشهر ایراد دارد، کفاشیان قبول نمی‌کند
پرسپولیس fc-perspolis
اتفاق عجیب برای بازیکن مشهور پرسپولیس ؛ عکس
پرسپولیس با ۵ گل پدیده را حذف کرد/ شاگردان دایی حریف الوند همدان شدند
جدیدترین رنکینگ باشگاه های جهان؛ صعود 15 پله اي پرسپوليس و سقوط 4 پله اي استقلال
جدیدترین خرید نیم فصل پرسپولیس
علی کفاشیان: احمدی‌نژاد برای برکناری دایی تماس نگرفت
قهرمانی و کمک داور دوم بازی سپاهان و پرسپولیس از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم شدند
اعتراض باشگاه پرسپوليس با بيانيه شديداللحن
- من اگه فوتبالیست می‌شدم از اونایی می‌شدم که دو میلیارد می‌گیرن تو تیم محبوب بچگی‌شون بازی کنن.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم، می‌شدم عین مهدوی‌کیا. یه رفیق هم دارم اگه فوتبالیست می‌شد، می‌شد مث یحیی. این شد که فوتبالیست نشدیم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با مشت حاجی رو نمی‌زدم. به شیوه ریگی عمل می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم کلا سوتی می‌دادم کسی شک نکنه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با انگشت‌هام مفاهیم خاصی رو به تماشاچیا منتقل می‌کردم. مفاهیمی مثل پیروزی، دعوت به آرامش و همینا به جان خودم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم به کی‌روش می‌گفتم بابا ما حالا یه چیزی گفتیم!؟ تو هم عجب اخلاق چیزی داریا!!

- من اگه فوتبالیست می‌شدم هیچوقت برنامه نود نمی‌رفتم، لااقل یه‌چیم شبیه کریمی بشه.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم با همه‌ی تیم‌ها قرارداد می‌بستم و هر هفته برای یکی‌شون بازی می‌کردم.

- من اگه فوتبالیست می‌شدم دو روز مونده به شروع لیگ قراردادمو تمدید می‌کردم تا غیرت و تعصبمو نشون بدم.

-من اگه فوتبالیست می‌شدم هرکی ازم انتقاد می‌کرد دهنشو کاهگل، ایزوگام، قیرگونی؛ دیگه انتخاب با خودش بود.
۱۱-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک اختصاصی تراختور mahsun seven 1,609 121,318 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mahsun seven
  ویسی: افراد بزرگ پشت پرده تبانی و فسادند Siva68 0 758 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: Siva68
  وحید شمسایی: تهدید به مرگ شدم! Siva68 0 707 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ صبح
  كيانوش رستمي مدعي شد: حسين رضازاده دروغ مي‌گويد Siva68 0 830 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ صبح
  دایی: رویانیان در پرسپولیس تنهاست Siva68 0 703 ۱۰-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان