درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۸-۷-۱۳۹۷, ۰۵:۳۹ صبحارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
اگر شخصیت های هنری سیاستمدار میشدند چه میشد؟
نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
********
آفلاین
ارسال‌ها: 38,512
تاریخ عضویت: ۳ اسفند ۱۳۸۷
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #1
Lightbulb اگر شخصیت های هنری سیاستمدار میشدند چه میشد؟

اگر شخصیت های هنری سیاستمدار میشدند چه میشد؟


عطاالله مهاجرانی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی در دوران خاتمی یکبار در مراسم جشنواره فجر گفت : ما سیاستمداران و نظامیان و حکومتیان رفتنی هستیم ولی شما هنرمندان و شاعران و فرهنگیان ماندنی هستید. در درستی این سخن هیچ شکی نیست. ولی ساده لوحی را آنجا میبینم که گروهی تصور میکنند هرچه سیاهی است از سیاستمداران سرچشمه گرفته و هرچه پاکی و زیبایی است از هنرپیشگان!! چندی به پرسشی یکسان از سرشناسان دنیای بازیگری هالیوود در وبلاگ دکتر جلیل دوستخواه (شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.) برخوردم. نمیدانم کدام نهاد آنرا انجام داده. حتا نمیدانم پرسش چه بوده و همچنین نمیدانم که آیا فقط از همین تعداد پرسش شده و یا بخشی گزیده شده و در این وبلاگ قرار گرفته است. ولی مطمئنم که از اساس نمیتواند خیالی باشد چراکه دکتر دوستخواه کسی نیست که در وبلاگش مطلبی بی بنیاد جای بگیرد.شما را به خواندن نظر این افراد به عنوان قضاوت و داوری در مورد جنگ خاورمیانه به انگلیسی اصل (برگرفته از همان وبلاگ) و البته ترجمه فارسی آن از من به همراه توضیح من دعوت میکنم. به دلیل فی البداهه نویسی فیلم های محدودی از هر هنرپیشه به ذهنم رسید. از این جهت پوزش.

نظر هنرپیشگان سرشناس هالیوود درباره جنگ ناپایان پذیر اعراب و یهودیان در خاورمیانه

: Hollywood & War

Tom Cruise :
The Arabs are the source of terrorism, they don’t spare anyone without attacking them.
I hope that Israel destroy all of them.

تام کروز : (ماموریت غیر ممکن، گزارش اقلیت)

“اعراب سرچشمه تروریسم هستند. آنها به کسی رحم نکرده و به همه حمله میبرند. امیدوارم اسرائیل همه شان را نابود کند”!!

توضیح : شما گویا اعراب را همان آدم بدهای فیلم های خودت میدانی. فقط امیدوارم مثل فیلمهات یک تنه به جنگ آنها نروی چون بدون جلوه های ویژه شما حتا توان کشتن یک گربه را نداری چه برسد به جنگ با تروریستها.Richard Gere:
Arabs are burden on the world and should be annihilated.


ریچارد گیه ر : (شغال، بی وفا، شیکاگو)

“اعراب بر دوش جهان سنگینی میکنند و باید از روزگار محو گردند”!!!

توضیح : حالا اصلا کاری به این ندارم که شما با این همه ادعا به این آسانی حکم به محو شدن 250 میلیون آدم (اعراب) از روزگار میدی!! ولی کشته مرده ی این بایدتم! خدا رو شکر که حتا تو فیلمهاتم هیچوقت خیلی مهم نبودی. اگه تو یه کاره ای بودی چی میشد؟!! کوره آدم سوزی هیتلری رو بر ضد اعراب به پا میکردی؟!!

Keanu Reeves:
If the Arabs are strong enough, they would destroy the whole world, therefore, we should annihilate them.


کیانو ریوز: (ماتریکس، سرعت)

اگر اعراب به اندازه کافی نیرومند بودند، همه دنیا را ویران میکردند. بنابراین ما باید آنها را نابود کنیم!!!

توضیح : بدبختانه بر خلاف فیلمهات، در دنیای حقیقی نه تنها شما، بلکه ارتش بزرگ و مجهز آمریکا هم توان نابودی حتا یکی از گروههای عرب را ندارد چه برسد به کل اعراب. وقتی کیهان تهران نوشت که ماتریکس به سفارش لابی یهودیان ساخته شده که جهان رو برای تسلط یهودیان آماده کنه ما قبول نمیکردیم ولی …

Harrison Ford:
Arabs are dirtier creatures than animals and we Jews are the chosen people, there is no comparison.


هریسون فورد : (ایندیانا جونز، هواپیمای ریاست جمهوری )

“اعراب مخلوقاتی کثیف و پست تر از حیوان هستند و ما یهودیان قوم برگزیده. مقایسه ای در کار نیست”!!!

توضیح : شما تو فیلم ایندیانا جونز نقش یک آدم ضد هیتلر و ضد فاشیسم رو بازی میکردی. من اون زمان اصلا نمیدونستم که به خاطر یهودی بودنته. به هر حال برخی از شما یهودیان هم تو فاشیست بودن تفاوتی با نازی ها ندارید. اونا با لذت یهودی میکشتن. شما با لذت عرب میکشید. خوشحالم که فیلمهات در دنیای حقیقی تکرار نشد و تو وارون فیلنامه ها، در واقعیت رئیس جمهور نشدی و نمیشی. از نظر ما، به ویژه ما ایرانیها اتفاقا میشه شما یهودیان رو با اعراب مقایسه کرد. ادیان سه گانه رو شماها ایجاد کردید و سپس جنگهای مذهبی رو شکل داده و این وسط ملتهای دیگر رو به بدبختی کشوندید. حالا میگید ما قوم برگزیده هستیم!! برگزیده شدید برای بدبختی تاریخی؟!! شما یه سری به کتاب اشعیا و کتاب دانیال و کتاب استر و کتاب عزرا و نحمیا بیانداز تا روشن شی که اگر ایرانیها نبودند، قوم برگزیده به سیاهچال فراموشی و نابودی ابدی میرفت. خدا را شکر که استیون اسپیلبرگ به عنوان یک یهودی وجود داره تا نشه به طور مطلق داوری کرد. کسی که در “فهرست شیندلر” جنایت بزرگ هیتلر بر ضد یهودیان رو نشون میده ولی در “مونیخ” نشون میده که با وجود یهودی بودن، به دور باطل خونریزی میان این دو قوم پی برده و از اونطرف دیوار نیوفتاده.

Arnold Schwarzenegger:
The Arabs are terrorists and Israel is making the world a safer place. Well done Israel .

آرنولد شوارتزنگر : (ترمیناتور، کماندو، )

اعراب تروریست بوده و اسرائیل جهان را امن تر میگرداند. آفرین بر تو اسرائیل!

توضیح : با توجه به اینکه به هر حال شما الان یک سیاستمدار هستید، تصور میکنم که این جمله ای که از شما نقل شده ناقص و نامفهومه. البته که شما محافظه کار هستی و مواضع سختی در قبال تروریسم اسلامی داری ولی جمهوری خواهان اینقدر تابلو از اسرائیل سخن نمیگن. اینکه پیش از ورودت به سیاست در اینباره مثل باقی دوستانت از یک کودک 10 ساله اهل خاورمیانه کمتر میفهمیدی درست. ولی بعیده که در لباس فرمانداری یک ایالت 30 میلیون نفری چنین سخن بگی. نمیدونم.

Will Smith:
Both sides are wrong and the killing must be stopped.ویل اسمیت : (پسران بد، آی روبات، روز استقلال)


“هر دو جناح در اشتباه هستند. جنایت باید متوقف شود”.

توضیح : میدونی چیه؟ فقط تو خوبی!! باشه الان بهشون میگم که جنایت رو متوقف کنن! خوبه؟

Sandra Bullock :
I don’t know much about the subject but the war should end to stop the blood shed on both sides.

ساندرا بولاک : (سرعت)

من زیاد درباره موضوع نمیدانم ولی جنگی که منجر به خونریزی شده از هر دو سو باید ترک گردد!!

توضیح : با توجه به اینکه خودت اعتراف کردی چیزی نمیدونی، پس ادعایی نداری و جمله خنده دارت رو فراموش میکنیم. فقط امیدوارم دست کم یکی دو ساعت وقت بذاری و تو یکی از کتابخونه های پر تعداد و غنی اون کشور ثروتمندتون بفهمی که اصلا قضیه چیه؟ جنگ سر چیه؟

Sean Connery :
We are talking from the point of strength, what if we were the weak ones?

شان کانری : (جیمز باند گلد فینگر، صخره)

“ما داریم از موضع قدرت سخن میگوییم. ولی اگر در طرف ضعیف ماجرا بودیم چه” ؟

توضیح : بستگی دارد سخن شما از موضع قدرت چی باشه؟ برخی از این دوستانت که باهاشون هم بازی بودی هیچی نشده چنان احساس قدرت میکنند که حکم به نابودی میلیونها آدم میدن. به هر حال خوشحالم که این “ما” ی شما هیچ ربطی به دولتمردان آمریکایی نداره. شما هالیوودی ها اونقدر هم که تصور میکنید قدرت ندارید. اگه داشتید جورج بوش بر خلاف خواست شما بر جان کری پیروز نمیشد. به هر حال باید بهت تبریک گفت چون در شهر کورها “فرد یک چشم” پادشاه است.

Anthony Hopkins :
Israel means war and destructions and we Americans are behind this war and I am ashamed of being American.

آنتونی هاپکینز : (سکوت بره ها، هانیبال)

اسرائیل یعنی جنگ و ویرانی و ما آمریکاییها در این جنگ پشت آنها هستیم. من شرم دارم که یک آمریکایی هستم!!!

توضیح : اگر اینکه کشوری بجنگد یعنی آن کشور مترادف جنگ و ویرانی است، آمریکا نه فقط به جهت پشتیبانی از اسرائیل بلکه به خاطر جنگهایی که از پیش از تولدش تا امروز هرگز از آن جدا نبوده نیز معنایی جز جنگ و ویرانی نخواهد داشت!! آمریکا هم شرم دارد که تو آمریکایی هستی. حیف که سن پدر بزرگم رو داری. احترامت واجبه!!

Angelina Jolie:
Arabs and Moslems are not terrorists. The world should unite against Israel .

آنجلینا جولی : (مهاجم مقبره، آقا و خانم اسمیت)

اعراب و مسلمانان تروریست نیستند. جهان باید بر علیه اسرائیل یکپارچه شود!!!

توضیح : شنیده بودیم شما بودایی شدی ولی گویا داری مسلمون میشی!! دو بار رفتی پاکستان به سر بچه های یتیم دست کشیدی، اونها هم تحویلت گرفتن جو گیر شدی؟ از کسی که به خاطر بازی تو یکی دو تا فیلم با موضوع آسیای شرقی اونقدر جوگیر بشه که بودایی بشه، انتظاری جز این هم نمیره. فقط خدا رو شکر که آمریکا زنان سیاستمداری از جنس آلبرایت و رایس و هیلاری و … هم نداره وگرنه از زنهای آمریکایی ناامید میشدم.George Clooney:
Bush, Sharon, Blair and Rice are names that history will damn.


جورج کلونی : (توفان کامل، یازده یار اوشن)

“بوش، شارون و بلر و رایس نامهایی هستند که تاریخ آنها را نفرین خواهد کرد”!!!

توضیح : جورج کلونی رو تاریخ نفرین نمیکنه ولی همین تاریخ به مواضع سیاسیش که فقط به جهت مطرح کردن خودش بوده و تریپ گرفتن های مضحکش جلوی خبرنگاران خواهد خندید

. Mel Gibson:

Zionists are the source of destructions, I wish I can fight against them.

مل گیبسون : (سلاح مرگبار، شجاع دل، نشانه ها، کارگردان مصائب مسیح)

“صهیونیست ها!! سرچشمه ویرانی هستند. ایکاش میتوانستند بر ضد آنها بجنگم”!!!

توضیح : شما هم دلت واسه اعراب و آوارگان فلسطینی نسوخته. شما هنوز تو جو فیلم مزخرف و حال بهم زن مصائب مسیحت هستی. واسه همین زیادی یهود ستیز شدی. ادعای روشنفکریت هم میشه. یهود ستیزی از جنس مسیحیت مربوط به قرون وسطاست. منو یاد پاپهای اون دوره انداختی. کسانی که همونقدر ازشون حالم به هم میخوره که از بن لادن و ملا عمر و امثالهم. از طرف سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد اقامه نماز جمعه و دفتر نمایندگی بیت رهبری در حوزه و عقیدتی سیاسی سپاه و کلی نهاد خفن دیگه تو ایران واست دعوت نامه اومده. آخه اونا نمیدونن که مواضع ضد یهود تو به خاطر تعصب فاشیستی مسیحیته!!! پیش از این “شان پن” مورد تفقد ملوکانه حاکمیت ایران قرار گرفته بود.

Al Pacino
Take look at Israel ’s history and you would know who is the terrorist


آل پاچینو : (پدرخوانده، تب، وکیل مدافع شیطان)


نگاه کنید به تاریخ اسرائیل. آنگاه خواهید فهمید که چه کسی تروریست است؟

توضیح : نگاه کردیم. و فهمیدیم که چه کسی تروریسته!! شخصیت محترمت تو دنیای بازیگری سر جای خودش. ولی گمونم زیادی برنامه های انگلیسی شبکه سحر و اخبار انگلیسی شبکه خبر جمهوری اسلامی رو نگاه میکنیا!!!Dustin Hoffman:
Humanity seized to exist when Israel was established.


داستین هافمن : (من سام هستم، پاپیون)

“انسانیت به زور تسلیم شد هنگامی که اسرائیل تاسیس شد”!!!

توضیح : با همین زور، انسانیت تسلیم شد وقتی مسیحیت جهانشمول شد. با همین زور، انسانیت تسلیم شد وقتی سرخپوستان آمریکا از شما مهاجرین اروپایی شکست خوردند. و یک سلسله زنجیری ادامه پیدا میکنه تا شما آقای داستین هافمن میشی مردی مطرح و محبوب و ثروتمند و شناخته شده در جهان.

خوشحال تر میشدم اگه نظر دیگر بزرگان هالیوود از جمله بروس ویلیس، رابرت دونیرو، نیکول کیدمن، جان تراولتا، نیکلاس کیج، برات پیت، کوین کاستنر، تام هنکس، جولیا رابرتز و مایکل داگلاس و … رو هم میدونستم. هرچند میشه حدس زد که چطوره!!! یا از این طرف دیوار افتادن یا اونطرف یا از وسط افتادن!!!باز هم لازم به ذکره که احتمالا این دسته گزینش شده هستند. و نمیشه هیچ آماری گرفت و حکم داد که موضع هالیوود بیشتر به کدام جریان نزدیکه. چون نیاز به دانستن مواضع جمع بزرگتری هستیم تا بتوانیم بگوییم که اکثریت با کدام جناح است. با سپاس از شما.

پ.ن: دوستان باور کنید که ما کپی پیست کار نیستیم ولی دلیل اینکه این مطلب را پیست کردم این بود که به دلیل **** بودن دلیشز نمی تونم توش اکانت بسازم.اگه دوستی مردانگی کنه و ما رو کمک کنه که اکانت دلیشز رو راه بیاندازیم ممنون می شم.من هم دیگر مجبور نمی شم مطلب مردم رو بدزدم!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
شخصیت شناسی از روی آدامس مورد علاقه‌
2 باور غلط درمورد شخصیت
گروه خونی و شخصیت انسانها
داستان شخصیت چیست؟
شما با کدام شخصیت معروف به دنیا آمدید
اسم‌ها شخصیت انسان را می‌سازند
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۱۲-۱-۱۳۸۸ ۱۲:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up قبل و بعد از رعد و برق به چه نکاتی توجه کنیم زندگی کن 0 733 ۱۵-۷-۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: زندگی کن
Thumbs Up شنبه به نوروز افتاد زندگی کن 0 1,017 ۲۹-۱۱-۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ صبح
آخرین ارسال: زندگی کن
  انرژی مثبت amir3faz 15 4,061 ۱۲-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: amir3faz
Lightbulb دانستنی های جالب به روایت اعداد و ارقام زندگی کن 0 1,808 ۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: زندگی کن
Lightbulb 6 اشتباه آقایون در ازدواج زندگی کن 0 1,805 ۱۳-۲-۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ عصر
آخرین ارسال: زندگی کن


درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان