درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۵-۷-۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ صبحارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
حجت الاسلام والمسلمين غفورى آقاى خاتمى تاريخ را تحريف نكنيد
نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
********
آفلاین
ارسال‌ها: 38,512
تاریخ عضویت: ۳ اسفند ۱۳۸۷
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #1
حجت الاسلام والمسلمين غفورى آقاى خاتمى تاريخ را تحريف نكنيد

نامه سرگشاده حجت الاسلام والمسلمين غفورى
آقاى خاتمى تاريخ را تحريف نكنيد


خبرگزاري فارس: حجت الاسلام والمسلمين غفورى خطاب به سيد محمد خاتمي نوشت: مگر شما همان سيدمحمد خاتمى نيستيد كه به همراه 33 نفر ديگر از نمايندگان دوره اول مجلس شوراى اسلامى، از اقدام انقلابى دادستان انقلاب در توقيف نشريات روز دفاع نموديد، و حتى در همان دوران يك روز 40 نشريه توقيف شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، متن نامه حجت الاسلام والمسلمين غفورى صاحب امتياز و مديرمسئول نشريه وظيفه به شرح ذيل است:
صفحه چهارم نشريه اعتماد در ششم خرداد 88، به نقل از حجت‏الاسلام سيدمحمد خاتمى وزير ارشاد دولت ميرحسين موسوى در تيترى بزرگ به همراه عكس ايشان آورده است: "نه دانشجويى ستاره‏دار شد نه روزنامه‏اى توقيف " بديهى است كه هر كس براى رأى جمع نمودن به نفع نامزد مطلوب خويش از تمام امكانات استفاده مى‏نمايد، و حق سيدمحمد خاتمى است كه از اين آزادى و فضايى كه به لطف خدا و خون صدها هزار شهيد و جانباز به‏وجود آمده است بهره ببرد، بالاخره ايشان يك دوره نماينده مجلس و يازده سال وزير ارشاد و هشت سال رئيس جمهور اين مردم بوده از او انتظار دارند كه حرف حق و واقعى را كتمان ننمايد و لابد ايشان هم به بركت اين همه رياست و مسئول بودن اَداى دين مى‏كند و اجازه نمى‏دهد كه تاريخ تحريف شود و انشاءالله ايشان راهبرد آن حكيم راحل و مراد مؤمنين را در ذهن دارند كه فرموده است: "امروز قلم‏هاى مسموم در صدد تحريف واقعيات هستند بايد نويسندگان امين اين قلم‏ها را بشكنند. " (صحيفه نور، ج 2، ص 84) سيد گرامى آقاى خاتمى اولاً با شجاعت و افتخار تمامى دنيا را آگاه كن در مقابله با دشمنان خارجى كه صدر انقلاب دانشگاه در ايران را پايگاه دشمن كرده بودند به دستور امام(ره) و ياران او اصل دانشگاه تعطيل شد تا استاد و كارمند و دانشجو و دانشگاهى كه ستاره دشمن شده بودند پاكسازى شوند و نسل جوان به‏ويژه دانشجويان را مطلع كن كه اگر همت والاى آن روز نبود، چه بر سر كشور مى‏آمد، چرا شما مجاهدت بزرگان را كه شما هم در خدمتشان بوديد با كلمات مبهم و چند پهلو ناديده مى‏گيريد؟ چرا از عمليات پاكسازى دشمن و سنگر آن‏ها يعنى دانشگاه توسط مجاهدان صدر انقلاب نمى‏گويى و برعكس در فكر پاك كردن اين رشادتها برآمده‏اى؟ آيا اگر دشمن مجدد به اسم دانشجو يا روزنامه‏نگار يا... به تخريب بنيان پاكسازى شده هجوم آورد و نفوذ كرد بايد تابلوى تسليم برافراشت يا اين‏كه توصيه امام راحل در برخورد با آنان را عمل نمود و نسل جوان را به همان توصيه رهنمون ساخت؟
ثانياً، چرا از توقيف روزنامه در نظام اسلامى مرتبط با هر دوره‏اى كه باشد واهمه داريد، چرا كتمان مى‏كنيد؟ مگر شما همان سيدمحمد خاتمى نيستيد كه به همراه 33 نفر ديگر از نمايندگان دوره اول مجلس شوراى اسلامى، از اقدام انقلابى دادستان انقلاب در توقيف نشريات روز دفاع نموديد و حتى در همان دوران يك روز 40 نشريه توقيف شد. اگر فراموش كرده‏ايد، من كه هيچكدام از مسئوليت‏هاى شما در انقلاب نصيبم نشده، اما افتخار عضويت در مدرسه عشق به انقلاب و امام و رهبرى را دارم، يادآورى كنم، به روزنامه كيهان مورخ 26/1/1360 مراجعه كنيد، در نامه 34 نماينده از دوستان شما چون سيدمحمد خوئينى‏ها، سيدعبدالواحد موسوى لارى، سيدعطاءالله مهاجرانى، لطيف صفرى، اسدالله بيات و... ديگران آمده است كه در آن وقت هجوم ملى‏گراها و اتباعشان به اقدام قوه قضائيه در توقيف نشريات توطئه‏گر و همراه دشمن را محكوم نموده‏ايد و من و امثال من از اين اقدام مدافعين انقلاب خوشحال بوديم، پس چرا امروزه رنگ عوض نموده و از توقيف‏ها برائت پيدا مى‏كنيد؟ آيا ميزان حال فعلى است، يا آن زمان كه شما وقت فرزند فاضل امام امت بوده‏ايد؟ آيا حالا شرمنده از آن مجاهدت هستيد؟ برادر ياد داريد كه حضرت آيت‏الله موسوى اردبيلى دادستان وقت در مصاحبه‏اى با نشريه كيهان 19/1/1360 دليل توقيف نشريات را اين‏گونه بيان داشتند: "قرار بود بعد از عيد مسائلى كه ايجاد تحريك در سطح جامعه مى‏كند، مطرح نشود و سعى كنيم به اختلافات پايان داده و در جهت رفع بحران سياسى كوشا باشيم، لذا براساس تشخيص.... و شكايات واصله مقالات روزنامه ميزان به علت اين‏كه اين روزنامه سبب تشنج در جامعه مى‏شد، دستور توقيف آن صادر گرديد " حتماً ياد داريد كه آن توقيف هيچگاه رفع نشد و تشخيص مقام قضايى در آن وقت نيز از نوع نظارت استصوابى بوده است چون نافذ بود و گرنه استطلاعى آن‏كه نفوذى ندارد و موجب توقيف نمى‏شود و مى‏دانيد كه امام امت در همان ايام به آقاى كروبى يكى از نامزدهاى فعلى انتخابات دهم كه صاحب نشريه هم مى‏باشد و به همراه خانواده شهدا محضر امام مشرف شده بودند فرمود: "بايد مجله‌اي راه بيندازيد كه وقتى جوان‏ها باز مى‏كنند، شكل و صورت و عكس‏هاى مجله و تيترهاى مجله طورى باشد مقابل آن‏كه پنجاه سال ما را به نابودى كشيد، شما بايد جبران آن خرابى پنجاه ساله را بكنيد پنجاه سال جامعه ما هر مجله‏اى را باز كردند... همه انحرافى بود... خدا به داد شما رسيد. (صحيفه نور، ج 15، ص 37)
آرى، من براى اين‏كه احتمال دادم نشريه اعتماد اشتباهى چاپ كرده يادآورى نمودم و انشاءالله شما هم دستور اصلاح مى‏دهيد و اگر چنانچه حرف شما باشد و اصلاح نشود به تحريف تاريخ انقلاب توسط شما هشدار مى‏دهم و اظهار تأسف مي‌كنم، برادر خاتمى از اقدامات انقلابى توسط هركس و سليقه دفاع كن و از سستى و اهمال افراد و دستگاه‏هاى مختلف كه در طول انقلاب به‏ويژه در دوران وزارت و رياست جمهورى شما، خيانت مطبوعات را نديده و موجب سرافكندگى نزد امام و رهبرى و پيروانش شده‏اند برائت بجوى و استغفار نما، تا شرمنده سرمايه‏گذاران واقعى نظام اسلامى يعنى شهيدان، آزادگان، جانبازان و خيل مردم فداكار نباشيم. مگر جلب رأى چه قيمتى دارد كه از حربه‏هاى نامشروع بشود آن را حاصل كرد؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام صدیقی اقامه می‌شود
سیف الاسلام قذافی در مکانی امن نگهداری می‌شود
پاسخ حجت الاسلام ذوالنور به یک سوال:"برخی می پرسند آیا حمایت رهب
رحيمي: به سخناني كه براي تخريب دولت مطرح مي‌شود توجه نكنيد
هرگز در تاريخ انقلاب حاكميت دوگانه نداشتيم
واکنش حجت الاسلام نواب به ادعای جوانفکر: دولت به حوزه پول ندهد،
گاف اوباما؛ رئيس جمهور آمريكا 3 سال عقب‌تر از تاريخ
خرمشهر تاريخ گوياي پايداري و جاودانگي انقلاب است
به آگهي‌ واگذاري يا اجاره خودروهاي گذرموقت اطمينان نكنيد!
حجت الاسلام صدیقی: جریان انحرافی دم از امام زمان می زند
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۱۷-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۱۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,138 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 984 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 1,002 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,470 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,759 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: irantaha


درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان