درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۸-۴-۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
«هاله نور احمدی نژاد» تکذیب شدنی نیست
نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
اعتبار: 26
سپاس ها 0
سپاس شده 50 بار در 42 ارسال
ارسال: #1
«هاله نور احمدی نژاد» تکذیب شدنی نیست

قلم - هر چند آقای احمدی نژاد در مقابل چند ده میلیون نفر در تلویزیون بگوید که « من نگفتم هاله ی نور » ، اما فیلم ها و تصاویر و روایت هایی که از آن شده، همگی تصدیق کننده ی آن واقعیت هستند.

به گزارش قلم نیوز، عکس های زیر، مربوط به دیدار آقای احمدی نژاد با آیت الله جوادی آملی در قم در سال 84 است که در آن آقای احمدی نژاد مدعی می شود هاله ی نوری او را در زمان سخنرانی در مقر سازمان ملل فرا گرفته و او خودش آن را احساس کرده بود.

متن گفته های آقای احمدی نژاد به این شرح است:

« خودشون انقدر علیه ما تبلیغ کرده بودن که همه گوش ها و چشم ها به سمت ما بود، که این احمدی نژاد کی هست ... و عجیب بود که تو خیابون راه میرفتیم ...توی هر ساختمون که میرفتیم همه توجه ها به سمت هیات ایرانی بود...اصلا دیگران کانهم وجود نداشتند ... من روز آخری که صحبت می کردم یه نفر از این همین هیات به من گفت...گفت وقتی که شروع کردی بسم الله و الهم گفتی ...من دیدم یه نوری اومد اینجوری تو رو احاطه کرد [احمدی نژاد در هنگان تعریف کردن این قسمت، با دست دایره ای را ترسیم می کند که اشاره اش به همان هاله ی نور ادعایی است] و تو رفتی توی حسی و حصاری ... تا آخر ... خودم هم اینو حس کردم ... احساس کردم که فضا یه دفعه عوض شد اونجا ...و همه ...تمام این بیست و هفت-هشت دقیقه ... تمام این سران ... مژه نمیزدن ... این که میگم مژه نزدن غلو نمی کنم ها ... اغراق نیست ... چون نگاه میکردم ... همینطوری مبهوت بودن ... انگار که یه دستی اینا رو همه رو گرفته بود و نشونده بود ... چشم ها رو باز کرده بود ببینن جمهوری اسلامی و ایران چیست ... »

(احمدی نژاد در حال ترسیم تصویری از هاله ی نوری که به دور خود مشاهده کرده بود )

بنابر این گزارش، آیت الله جوادی آملی پس از سخنان احمدی‌نژاد، عمل به وعده را یکی از نشانه‌های مؤمنین دانست و چند روایت در این زمینه ذکر کرد: یکی از معصومین به منزل یکی از صحابه رفت و در خانه متوجه شد که فرزند خردسال وی در حال گریستن است. علت را جویا شد و دریافت که صحابه مورد نظر به فرزند خود به دروغ وعده خرما داده است. حضرت ناراحت شد و فرمود به بچه‌ها نباید وعده دروغ داد.

جوادی آملی در ادامه به ذکر روایت دیگری پرداخت: پیامبر یکی از یاران خود را دید که جلوی چهارپای خود لباسش را بالا زده است. علت را جویا شد. آن صحابه گفت حیوان گرسنه است و برای اینکه راه برود لباس را بالا آورده‌ام که حیوان به امید غذا به حرکت خود ادامه دهد. پیامبر گفت: به حیوان هم وعده دروغ ندهید.

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.

شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
شرایط برای حذف کنکور در کشور مهیا نیست
پس از برادران لاریجانی، احمدی نژاد هم به رهبر انقلاب نامه نوشت
وزیر سابق دولت احمدی نژاد:برکناری پی در پی وزیران به بدنه دولت آسیب زد
مخالفت اژه‌ای با احمدی‌نژاد
شهیدی که در قبر خندید/ کدخدایی،عابدزاده و وردی‌نژاد چه گفتند/ آرزوی مهران مدیری
عواقب ناشی ازنگه داری گونه های جانوری وحشی برعهده سازمان محیط زیست نیست
تولید فناوری در كشور همپای تولید علم نیست
پیام دبیر دومین كنفرانس هالیوودیسم و سینما در پی ترور 'شهید احمدی روشن'؛
'جذام' بیماری نفرین شده نیست!
برخی خطاهای پزشكی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست
۱۸-۳-۱۳۸۸ ۰۲:۱۵ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,074 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 950 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 977 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,442 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,726 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان