درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۰-۷-۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ عصرارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
جلالی زاده: در شأن انشان کرد و اهل سنت نیست به دولت نهم رأی دهد که سراسر کارنامه‌اش س
نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
*****
آفلاین
ارسال‌ها: 11,813
تاریخ عضویت: ۱۳ فروردين ۱۳۸۸
اعتبار: 26
سپاس ها 0
سپاس شده 50 بار در 42 ارسال
ارسال: #1
جلالی زاده: در شأن انشان کرد و اهل سنت نیست به دولت نهم رأی دهد که سراسر کارنامه‌اش س

استان کردستان - دکتر جلال جلالی زاده از نمایندگان پیشین کردستان در مجلس و دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان کرد در جمع پر شور دانشجویان دانشگاه آزاد سنندج به ایراد سخن پرداخت و ضمن « خطرناک » توصیف کردن تداوم اختناق و آزاد ستیزی در سایه دولت نهم تأکید کرد که کردها و اهل سنت ایران برای ایجاد تغییر و جلوگیری از تداوم وضعیت نگران فعلی همزمان سایر نیروهای هوادار تغییر و دموکراسی خواه از مهندس موسوی حمایت می کنند و اصلا در شأن انسان کرد و اهل سنت نیست به دولت نهم رأی دهد که سراسر کارنامه‌اش در کردستان سیاهی و دروغ است.به گزارش قلم نیوز از سنندج، او گفت: حرکت تغییر و آزادی خواهی در ایران آغاز شده و مخالفان آن شاید برای مدتی کوتاه بتوانند مقابل آن بایستند، اما هیچ کس و هیچ قدرتی نمی تواند مانع سیل خروشان اراداه مردم و جنبش آزادی خواهی شود.
جلالی زاده که سخنانش در میان تشویق حضار هر چند وقت یک بار قطع می شد، شایسته مردم ایران نیست که امروز شاهد جامعه ای عقب مانده، توسعه نیافته همراه با خفقان و محدودیت ابتدایی ترین حقوق و آزادی باشند.
وی با اشاره به اینکه حمایت از مهندس موسوی را معرفی یک قهرمان نیست گفت : جامعه نیاز به قهرمان ندارد، هر کدام از ما باید برای مقابله با بی عدالتی و بی اخلاقی یک قهرمان باشیم. این فعال سیاسی کرد اهل سنت با دعوت از جوانان و دانشجویان برای مشارکت فعال و تأثیرگذاری در انتخابات ریاست جمهوری، افزود : ویژگی دانشگاه این است که نهاد مرجع و الگو آفرین در جامعه است.
او گفت: امروز در سایه عملکرد دولت نهم دانشجویان ستاره دارد و سرکوب مطبوعات توقیف و آزادیخواهان زندانی می شوند. اگر دانشجو و دانشگاهی نتواند سخنان ملت را بر زبان آورد چه کسی مطالبات مردم را مطرح کند؟
وی با اشاره به اینکه اگر در انتخابات گذشته ریاست جمهوری یک میلیون نفر دیگر شرکت می کرد ، امروز با چنین شرایطی مواجه نبودیم ، افزود : تحریم کنندگان تحلیل درستی از وضعیت مردم ندارند، دانشجویان تلاش کنند تحریمیها را به صحنه بیاورند.
عضو شورای مرکزی مشارکت گفت : امروز دولت نهم بر اساس شرایط قرون وسطایی قصد دارد با سیب زمینی و سهام عدالت آرای مردم را خریداری کند، وقتی این گونه با پول بیت المال تبلیغات گسترده انتخاباتی می شود، مردم حق دارند بپرسند 270 میلیارد دلار پول نفت کجاست ؟ نماینده سابق سنندج با بیان اینکه امروز در کردستان رأی مهندس موسوی اول است، گفت : وقتی محبت کسی در دل مردم فراگیرد، اگر تمام شهر را نیز برای کاندیدایی خاص چراغانی و تبلیغاتی شود، بی اثر است.
جلالی زاده روز انتخابات را "جمعه سرنوشت ساز" خواند و گفت : این دوره انتخابات بسیار مهم و سرنوشت ساز است و شایسته است برای دفاع از آزادی، هویت و کیان خود در انتخابات مشارکت جدی داشته باشند.
وی با بیان این خبر که مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان در تازه ترین مواضع خود از مهندس موسوی حمایت کرده ، افزود : موسوی از حقوق قومیت ها دفاع و اصول 12،15،19 قانون اساسی را اجرا و مصم است عقب ماندگیها را جبران و تبعیض مثبت را در کردستان عملیاتی کند.
وی با انتقاد از عملکد سیاسی ، فرهنگی و عمرانی دولت نهم در کردستان، تاکید کرد: نیروگله گازی، پتروشیمی، فرودگاه سقز،طرح راه آهن،تراکتورسازی و پروژه راه میاندوآب ـ کرمانشاه که از کردستان می‌گذرد از موفقیتهای دولت اصلاحات است که دولت نهم قصد دارد آنها را به نام خود مصادره کند. وی افزود: حتی اجرای اصل 15 قانون اساسی با تدریس زبان کردی در دانشگاه کردستان و ثبت در دفترچه کنکور در سال 83 در دستور کار قرا گرفت اما با روی کارآمدن دولت نهم مانع اجرای این برنامه‌ها شدند.
وی با اشاره به اینکه مسِؤلان غیربومی درکردستان نتوانسته ‌اند با مردم ارتباط برقرار کنند به گونه‌ای که حتی حاضر نشدند در تشییع جنازه مرحوم مهندس ادب همکارمردمی خود در مجلس ششم حاضر شوند، افزود: در شأان انشان کرد نیست به دولت نهم رأی دهد که سراسر کارنامه‌اش در کردستان سیاهی و دروغ است.
وی نگاه مهندس موسوی به منطقه کردی را امیدوار کننده توصیف کرد و اظهار داشت:یکی از برنامه‌های مهندس موسوی حذف نگاه امنیتی به کردستان است که در 30 سال گذشته برمناطق کردنشین سایه انداخته است.
جلالی زاده در پاسخ به سوالی در خصوص مواضع اپوزسیون کردی گفت: وقت آن رسیده است همه پشت میز مذاکره بنشینند و گفتگو را به عنوان محور کار دستور کار قرار دهند.
جلالی زاده گفت: کردها امروز تاثیرگذارترین اقلیت در انتخابات ایران هستند و با حمیات از مهندس موسوی می‌توان بازی اقتدارگرایان را به هم زد.
وی افزود: اگرچه مشارکت کردها در قدرت و استفده از شایستگان اهل سنت در مدیریت کلان کشور حق طبیعی آنهاست، اما ما به دنبال استیفای حقوق شهروندی ، حذف نگاه امنیتی و تحقق شعار ایران برای همه ایرانیان هستیم.او گفت: کردها به دنبال بازیابی شخصیت انسانی و حقوق از دست رفته ملی خود هستند و مهندس موسوی امروز بهترین گزینه برای تحقق این رویاهای سبز است.
نماینده سنندج در مجلس ششم گفت: پیامهای موسوی و مواضع شفاف او در باره حقوق اقلیتها، تحول‌خواهی و تبعیض مثبت در کردستان به خوبی شنیده شده و کردها روز 22 خرداد پاسخ به رفتارهای تحقیر آمیز دولت و سیاست"عدالت با سیب زمینی" و نوزیع سهام عدالت را خواهند داد.
سخنان جلالی زاده با استقبال گرم دانشجویان دانشگاه آزاد همراه شد و قبل از ورود او ، دانشجویان با تشکیل حلقه سبز شعار" صل عل محمد، یار موسوی آمد" از وی و دکتر محمدی علی توفیقی عضو سنندجی شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب استقبال کردند. دانشجویان به هنگام سخنرانی جلالی زاده نیز بارها با کف‌زدن های طولانی و سردادن شعار از مهندس موسوی حمایت کردند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
وزيرراه : " طرحهاي نيمه تمام " تاپايان دولت دهم " تكميل مي شود
اقدام مقابله با مثل دولت با پتروشیمی‌ها/ ثبات ارزی به صلاح است
شرایط برای حذف کنکور در کشور مهیا نیست
وزیر سابق دولت احمدی نژاد:برکناری پی در پی وزیران به بدنه دولت آسیب زد
حسینی پاسخگوی بودجه میلیاردی "لاله" در مجلس/ انتقاد به سیاست‌های فرهنگی دولت
استفاده از مه‌پاش در سراسر کشور تصویب شد
متهم اول جنایت،صهیونیسم و دولت آمریکا
سازمان کنفرانس اسلامی دولت آمریکا را مکلف به برخورد با مسببان این فاجعه کند
دولت آمریکا از مسلمانان عذرخواهی کند
دست گل جدید دولت
۱۸-۳-۱۳۸۸ ۰۱:۵۷ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
***
آفلاین
ارسال‌ها: 14,148
تاریخ عضویت: ۱۲ خرداد ۱۳۸۸
اعتبار: 90
سپاس ها 84
سپاس شده 484 بار در 427 ارسال
ارسال: #2
RE: جلالی زاده: در شأن انشان کرد و اهل سنت نیست به دولت نهم رأی دهد که سراسر کارنامه‌اش س

قرار شد هر جا پست این مدلی میزاریم منبع رو هم ذکر کنیم :s

حتی روز" مرگم "هم با هم تفاهم نداریم
من سفید میپوشم
تو سیاه...
۱۸-۳-۱۳۸۸ ۰۱:۵۹ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
********
آفلاین
ارسال‌ها: 38,512
تاریخ عضویت: ۳ اسفند ۱۳۸۷
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #3
RE: جلالی زاده: در شأن انشان کرد و اهل سنت نیست به دولت نهم رأی دهد که سراسر کارنامه‌اش س

منبع : قلم نیوز :Laughing 2:
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۱۸-۳-۱۳۸۸ ۰۲:۰۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
*****
آفلاین
ارسال‌ها: 11,813
تاریخ عضویت: ۱۳ فروردين ۱۳۸۸
اعتبار: 26
سپاس ها 0
سپاس شده 50 بار در 42 ارسال
ارسال: #4
RE: جلالی زاده: در شأن انشان کرد و اهل سنت نیست به دولت نهم رأی دهد که سراسر کارنامه‌اش س

واقعا باید بخندیم آخه کارمون از گریه کردن گذشته
۱۸-۳-۱۳۸۸ ۰۲:۰۱ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,142 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 985 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 1,006 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,474 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,762 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: irantaha


درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان