درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۰-۶-۱۳۹۷, ۰۸:۴۳ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
اسم من را هم در ليست كذب اساتيد حامي ميرحسين نوشته‌اند
نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #1
Lightbulb اسم من را هم در ليست كذب اساتيد حامي ميرحسين نوشته‌اند

مسئول كميته دانشگاهيان ستاد انتخاباتي احمدي‌نژاد در همدان:
اسم من را هم در ليست كذب اساتيد حامي ميرحسين نوشته‌اند :Laughing 2::Laughing 2:

خبرگزاري فارس: مسئول كميته دانشگاهيان ستاد انتخاباتي احمدي‌نژاد در همدان با اشاره به انتشار ليست كذب اساتيد حامي ميرحسين موسوي در همدان گفت: علاوه بر آن كه برخي از اسامي منتشر استاد نيستند، تعجب‌آور اين است كه اسم من را هم در اين ليست نوشته‌اند.‌

بهزاد محمدي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: وجود سليقه‌هاي متفاوت در ميان كانديداها و رقابت آن‌ها براي دستيابي به مسئوليت اجرايي كشور در ايجاد فضاي پر شور و نشاط انتخاباتي نقش مؤثري داشته است.
وي گفت: متأسفانه در برخي موارد فضا به گونه‌اي رقم زده مي‌شود كه طرفداران و حاميان بعضي از كانديداها در سطح جامعه با بازيچه قرار دادن جوانان از احساسات آن‌ها براي رسيدن به اهداف خود سوء استفاده مي‌كنند.
مسئول كميته دانشگاه‌هاي ستاد انتخاباتي احمدي‌نژاد در همدان ضمن تأكيد بر لزوم توجه به معيارهاي و ملاك‌هاي رهبري در خصوص فرد مناسب اداره كشور افزود: سخنان مقام معظم رهبري در سردشت در خصوص ويژگي‌هاي رئيس‌جمهور اصلح هيچ شبهه‌اي را باقي نگذاشت و به نظر من احمدي‌نژاد بيشترين همخواني را با معيارها و ملاك‌هاي مورد نظر رهبري دارد.
وي با اشاره به برگزاري مناظره بين كانديداهاي انتخاباتي خاطر نشان كرد: انجام مناظره يك ضرورت و نياز مردمي است چرا كه مي‌تواند در تشخيص افراد براي شناسايي توانمندي‌هاي نامزدها، واقعي بودن شعارهاي طرح شده از جانب آن‌ها و تصميم‌گيري شفاف مردم نقش بسزايي ايفا كند.
محمدي اذعان داشت: مناظره مي‌تواند سمت و سوي فضاي انتخاباتي در جامعه را به نفع مردم و كشور موجب شود به نحوي كه مردم پس از شنيدن سخنان كانديداها نسبت به انتخاب فرد اصلح براي انجام مسئوليت سنگين رياست جمهوري اقدام كنند.
وي در خصوص تخريب برخي از كانديداها تصريح كرد: تخريب به هيچ وجه به صلاح امنيت نظام نيست چرا كه افراد بايد به عنوان عضوي از يك خانواده، در يك فضاي سالم و نقدپذير به رفع نواقص موجود پرداخته و البته بايد عوامل مفاسد اقتصادي در كشور نيز به منظور برخورد جدي با آن‌ها به مراجع قانوني معرفي شوند.
اين استاد دانشگاه در پايان با اشاره به انتشار اعلام حمايت برخي اساتيد دانشگاهي استان در حمايت از ميرحسين موسوي خاطر نشان كرد: در اين اعلام حمايت كذب كه متأسفانه در يكي از روزنامه‌هاي همدان نيز منتشر شده است، اسامي تعدادي از اساتيد وجود دارد كه صحت اين حمايت را رد كرده‌اند، ضمن آن كه اسامي برخي از كارمندان دانشگاه‌ها نيز به عنوان استاد دانشگاه درج شده است و حتي اسامي تكراري نيز در ليست وجود دارد.
وي گفت: انتشار دهندگان اين نامه حتي بدون اطلاع برخي از اين اساتيد اقدام به ذكر اسامي آنها در حمايت از موسوي كرده‌اند به گونه‌اي كه با نهايت تعجب اسم بنده نيز كه با سمت مسئول كميته دانشگاه‌هاي ستاد احمدي‌نژاد فعال هستم نيز در اين ليست ديده مي‌شود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
ليست جرائم جديد رانندگي
دست نوشته افشین قطبی برای زنده یاد ناصر حجازی/ این «عزیزکرده» ه
دو بازيكن از ليست پرسپوليس خط خوردند
مظلومي به باشگاه استقلال ليست داد
انتشار ليست هزينه‌هاي تيم فوتبال نفت تهران
ليست جديد تيم ملي فوتبال اعلام شد
نكاتي از ليست جديد تيم‌ملي
"‌رامسفلد" و 3 مقام ارشد نظامي آمريكا در ليست تحريم ايران قرار گ
"‌رامسفلد" و 4 مقام ارشد نظامي آمريكا در ليست تحريم ايران قرار گ
سردار نقدي: سپاه و بسيج حامي دولت احمدي نژاد هستند
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۱۹-۳-۱۳۸۸ ۰۲:۲۷ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,126 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 972 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 994 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,461 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,749 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان