درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ عصر

سرزمین بلاگ حامد اسکندری

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
پیامک های عاشقانه
نویسنده پیام
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱-۱۳۹۰ ۰۵:۳۱ صبح، توسط admin.)
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
اعتبار: 26
سپاس ها 0
سپاس شده 47 بار در 41 ارسال
ارسال: #1
پیامک های عاشقانه

مجموعه پيامك مجموعه پيامك جديد مجموعه اس ام اس مجموعه اس ام اس جديد پيامك پيامك لاو پيامك مناسبتي پيامك جالب پيامك جديد پيامك عاشقانه اس ام اس فلسفي اس ام اس لاو اس ام اس مناسبت اس ام اس مناسبتي اس ام اس جالب اس ام اس جديد اس ام اس روز اس ام اس عارفانه اس ام اس عاشقانه دانلود پيامك دانلود پيامك جديد دانلود پيامك روز دانلود پيامك عاشقانه دانلود اس ام اس دانلود اس ام اس عاشقانه

سهم من از شب شايد همان ستاره اي باشد که هميشه پنهان است هميشه هميشه هميشه... و يا به قول قاصدک ستاره اي من همان است که پيدا نيست ...

شايد رفتم...از هر جايي که هستم...از هرجايي که قرار است باشم.. از هر جايي که آدمکها خوشحالند که آنجا پيدايم ميکنند... خدا حافظ..همين حالا...براي رفتني که شايد همين روزها بيايد ...

مردان هميشه ميخواهند اولين عشق يک زن باشند ، زنان ميخواهند آخرين افسانه يک مرد باشند

امشب باز قطرات اشك بيقرارانه تو را فرياد مي زنند . بغضي راه گلويم را بسته .... نميدانم شايد همين عشق است كه مي خواهد فرياد برآورد! اما ديگر تاب و تواني برايش باقي نمانده . هنوز هم قلبم با هر طپش تو را جست و جو مي كند اما اينجا فقط غمي است كه از زيبايي يك عشق به يادگار ماند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
اس ام اس احساسی و عاشقانه سری جدید
اس ام اس زیبای عاشقانه مرداد ۹۳
اس ام اس عاشقانه
اس ام اس و پیامک های گوناگون
پیامک جدید آشتی کردن و منت کشی
جملات عاشقانه و احساسی
متن های غمگین عاشقانه
پیامک های تبریک تولد
اس ام اس و پیامک جدید ناراحتی گریه دار
اس ام اس عاشقانه غمگین ۹۳
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۱۶ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #2
RE: پیامک های عاشقانه

احساساتت رو روم بنويس .عصبانيتهات رو روم خط خطي كن . اشكاتو باهام پاك كن.حتي اگه سردت شد بسوزونم تا گرم بشي .فقط دورم ننداز

وقتي كه ديگر نبود به بودنش نيازمند شدم وقتي كه ديگر رفت به انتظار امدنش نشستم وقتي كه ديگر نمي توانست مرا دوست بدارد من او را دوست داشتم وقتي او تمام شد من تازه اغاز شدم وچه سخت است متولد شدن مثل تنها زندگي كردن مثل تنها مردن

جائي بنويس : هيچ كس 2 بار زندگي نمي كند روزي 2 بار به اين نوشته نگاه كن
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۱۸ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #3

خنده ات رو به همه بده، ولي لبخندت را به يه نفر، عشقت را به همه بده،ولي وجودت را به يه نفر، بذار همه عاشقت باشن، ولي خودت عاشق يه نفر باش

من آموخته ام به خود گوش فرا دهم و صدايي بشنوم که با من ميگويد اين لحظه مرا چه هديه ميدهد نياموخته ام گوش فرا دادن صدايي را که با من در سخن است و بي وقفه ميپرسد من بدين لحظه چه هديه خواهم داد

نياز و تو خودم کشتم که هرگز تا نشه پشتم زدم بر چهره ام سيلي که هرگز وا نشه مشتم من آن خنجر به پهلويم که دردم را نمي گويم به زير ضربه هاي غم نيافتد خم به ابرويم مرا اينگونه گر خواهي دلت را آشيانم کن من آن نشکستني هستم بيا و امتحانم کن

عشق يعني خاطرات بي غبار دفتري از شعر و از عطر بهار عشق يعني يک تمنا يک نياز زمزمه از عاشقي با سوز و ساز عشق يعني چشم خيس مست او زيرباران دست تو در دست او عشق يعني ملتهب از يک نگاه غرق درگلبوسه تا وقت پگاه

اي کاش تنها يکنفر هم در اين دنيا مرا ياري کند اي کاش مي توانستم با کسي درد دل کنم تا بگويم که . من ديگر خسته تر از آنم که زندگي کنم تا بداند غم شبها يم را.... تا بفهمد درد تن خسته و بيمارم را......... قانون دنيا تنهايي من است.............. و تنهايي من قانون عشق است.... و عشق ارمغان دلدادگيست........ و اين سرنوشت سادگيست...........

راه رسيدن به مو فقيت پر از مشكلات است كه بايد با به كار گيري همه توان خويش در جهت رفع آنها برآييد و بدانيد كه هيچ كاري بي رنج و مشقت به سرانجام نرسيده و نخواهد رسيد.

كسي كه همه راهها را مي جويد، همه را از دست مي دهد انسان بايد به خواسته دروني خود گوش فرا دهد و دل به هدفي مشخص بسپارد و دنبال كارهاي متفاوت نباشدو تمام نيروي رواني و بدني خود را صرف يك كار بخصوص با توجه به علايق ،امكانات و قابليتهايش بنمايد

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #4

بيا شب‌هاي هجران را سحر کن به عشق خود دلم را شعله‌ور کن در اين شبهاي سرد بي‌ترنم لبانم را پر از شير و شکر کن

تبه کردم جواني را کنم خوش زندگاني را چه سود از زندگاني چون تبه کردم جواني را

سکوت رابهانه کني که عشق خواندني شود! *بخوان که از صداي تويترانه ماندني شود

اگه چشمات پرسيد بگو نديدمش... اگه گوش هات پرسيد بگو نشنيدمش... اگه دستت لرزيد بگو مال سرماست... اما اگه دلت لرزيد به خودت دروغ نگو دوستش داري!

نگار روزي ديگر فرا رسيده است.اگر چشم هايت گشوده شده اندو اگر مي تواني صادقانه لبخند بزني بدان که خداوند................... هنوز عاشق توست !!!!!!!!!!!!!!!

فكر بيدار ، فكري است كه اصل و منشاء و رسالت خود را بشناسد . اگر انسان به خود ايمان داشته باشد هر غير ممكن ، ممكن مي شود . ما به اين دنيا نيامده ايم تا يكديگر را داوري كنيم ، بلكه وظيفه ي ما دوست داشتن و ياري رساندن ، به همديگر است ما بايد از گذشته درس عبرت بگيريم اما خود را زنداني آن نسازيم و با عشق و پشتكار دنياي بهتري بنا كنيم .

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #5

هميشه به انتهاي گريه كه مي رسم

صداي ساده فروغ از نهايت شب را مي شنوم

صداي غروب غزلها

صداي بوق بوق نبودن تورا در تلفن

آرام تر كه شدم شعري از دفاتر دريا را مي خوانم

و به انعكاس صدايم در آيينه اتاق خيره مي شوم

در برودت اين همه حيرت كجا مانده يي آخر؟

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #6

از دشمني تا دوستي يک لبخند از جدايي تا پيوند يک قدم .

از توقف تا پيشرفت يک حرکت از عداوت تا صميميت يک گذشت .

از شکست تا پيروزي يک شهامت از عقب گرد تا جهش يک جرات .

از نفرت تا علاقه يک محبت از خست تا سخاوت يک همت .

از صلح تا جنگ يک جرقه از آزادي تا زندان يک غفلت

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 162
سپاس ها 686
سپاس شده 2623 بار در 1184 ارسال
ارسال: #7

پیامک های عاشقانه

اگر آسمان چشمان من امشب اشکباران است خیالی نیست اگر فاصله ی بین من و تو به وسعت روزگاران است خیالی نیست مرا همین بس که عشقت در چهارجوب ویران وجودم پنهان است.

چشماتو دایورت کردی رو قلبم خیالی نیست ...
حداقل از رو ویبره درش بیار تا اینقدر دلمو نلرزونه !

خیانت تنها این نیست که شب را با دیگری بگذرانی ... خیانت میتواند دروغ دوست داشتن باشد ! خیانت تنها این نیست که دستت را در خفا در دست دیگری بگذاری ... خیانت میتواند جاری کردن اشک بر دیدگان معصومی باشد

کاش کسی تو دلمون پا نمیذاشت... کاش اگه پا میزاشت دلمون رو تنها نمیذاشت... کاش اگه تنها میذاشت رد پاش رو روی دلمون جا نمیزاشت

میدونی چقدر دوست دارم؟ به تعداد تارای موی سرت ضرب در تعداد نفسهایی که تااخره عمرت میکشی به علاوه تعداد هرچی ستاره تو آسمونه

موقعی که می خواستمت می ترسیدم نگات کنم،موقعی که نگات کردم ترسیدم باهات حرف بزنم. موقعی که باهات حرف زدم ترسیدم نازت کنم،موقعی که نازت کردم ترسیدم عاشقت بشم حالا که عاشقت شدم میترسم از دستت بدم

عشق، تنها مهمانی است که بدون دعوت وارد میشود،کافیست درخانه قلب را بازبگذارید.

عشق، یک لحظه آرامش است و هزار لحظه گرفتاری.

اگر در زندگی چاره ای جز سوختن نداری بسوز اما مثل شمع؛ نه مثل سیگار .

وقتی دهکده ای می سوزد دودش را همه می بینند اما وقتی قلبی می سوزد کسی شعله اش را نمی بیند .

وققتی خاطرات آدم زیاد میشه

دیوار پر از عکس میشه

اما همیشه دلت واسه او نی تنگ میشه که

نمی تونی عکسشو به دیوار بزنی

تو را به جرم نگاه زیبایت در زندان قلبم

محکوم به حبس ابد میکنم

تا در محضر خدای عاشقان اعتراف کنی که دوستم داری

اگه مثل اشک تو چشمهایم

باشی قول میدم رای موندنت تا آخر عمرم

گریه نکنم

یه من، یه تو، یه فاصله ......نه نشد.

بی من ، یه تو ، یه فاصله...... نه نشد.

بی تو ، یه من یه فاصله ........ بازم نشد.

یه من ، یه تو ، بی فاصله ..........حالا شد.

دنیا مثل بازیه گل یا پوشه / با تو گله .... بی تو پوچه

نگو بارگران بودیم و رفتیم

نگو نا مهربان بودیم و رفتیم

بگو بادیگران بودیم و رفتیم .

کاش میشد اشک را تهدید کرد / مدت لبخند را تمدید کرد

کاش میشد از میان لحظه ها / لحظه دیدار تورا نزدیک کرد

اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #8

آيينه پرسيد که چرا دير کرده است نکند دل ديگري او را سير کرده است خنديدم و گفتم او فقط اسير من است تنها دقايقي چند تأخير کرده است گفتم امروز هوا سرد بوده است شايد موعد قرار تغيير کرده است خنديد به سادگيم آيينه و گفت احساس پاک تو را زنجير کرده است گفتم از عشق من چنين سخن مگوي گفت خوابي سال‌ها دير کرده است در آيينه به خود نگاه مي‌کنم ـ آه! عشق تو عجيب مرا پير کرده است راست گفت آيينه که منتظر نباش او براي هميشه دير کرده است

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #9

تكيه به شونه هام نكن... من از تو افتاده ترم.... ما كه به هم نميرسيم... بسه ديگه! بذار برم..... كي گفته بود به جرم عشق؟ يه عمري پرپرت كنم... يه گوشه اي كنج قفس... چادر غم سرت كنم.... من نه قلندر ميشمو.... نه قهرمان قصه ها.... نه برده ء حلقه به گوش.... نه مثل اون فرشته ها... من عاشقم...همينو بس! غصه نداره...بي كسيم! قشنگيه قسمت ماست! كه ما به هم نميرسيم

چارلي چاپلين به دخترش: تا وقتي قلب عريان كسي را نديدي بدن عريانت را نشانش نده

در حقيقت اين عمر نيست که مي گذرد اين ماييم که رهگذريم

زندگي يه درام خنده دار و شايد هم يک کمدي غم انگيز باشد
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۱۹ عصر

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #10

بزرگي را گفتم زندگي چند بخش است ؟ گفت دو بخش : كودكي و پيري...... گفتم پس جواني چه شد ... گفت با عشق ساخت ، با بي وفايي سوخت ، با جدايي مرد

از تو نماند تاب جدايي دگر مرا بهر خدا مرو به سفر يا ببر مرا ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ جــــان و تـنـم استـمـاع رفــتـن تـُسـت مرو که گر بروي خون من به گردن تُست

براي سلام / براي ديدن / براي خنديدن / براي بخشيدن / براي دوست داشتن / فردا خيلي دير است / براي زنده بودن / زندگي كردن / براي جاودانه شدن فردا خيلي دير است / فردا هرگز / هرگز نخواهد آمد / فردا هرگز نخواهد آمد / كاش بدانند مردم / كسي كه امروزش را از دست دهد به بهانه فردا / فردا را نخواهد يافت / امروز فردايي است كه ديروز منتظرش بوديم / باز هم منتظري / هيچ كس بر در اين خانه نخواهد كوبيد كه برخيز /

از دشمني تا دوستي يک لبخند از جدايي تا پيوند يک قدم . از توقف تا پيشرفت يک حرکت از عداوت تا صميميت يک گذشت . از شکست تا پيروزي يک شهامت از عقب گرد تا جهش يک جرات . از نفرت تا علاقه يک محبت از خست تا سخاوت يک همت . از صلح تا جنگ يک جرقه از آزادي تا زندان يک غفلت

خودمو گول ميزدم توي دورنگي ... نمي خواستم ببينم دل سنگي...مي ديدم داشتي يواش يواش ميرفتي ... اما خواستم خوش باشي توي زرنگي...هي ميگفتم دل خوش فردا ميمونم ... واسه خوندن تو بودي تنها بهونم..

حتي زماني که ناراحت هستي..اخم نکن ولبخند بزن ..زيرا ممکنه کسي عاشق لبخند تو بشه...

هميشه يادت باشه که در هر اتفاقي حکمتي نهفته هست...
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۱۹ عصر

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش بانک شماره موبایل همراه اول samadyan 0 75 ۲۳-۷-۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: samadyan
  اس ام اس ویژه ولادت امام رضا (ع) امشاسپند 0 142 ۱۶-۶-۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: امشاسپند
Heart اس ام اس خواندنی شهریور ماه جدید ΛĿ❦ИƐß❦Y 2 197 ۶-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ΛĿ❦ИƐß❦Y
Heart اس ام اس احساسی و عاشقانه سری جدید ΛĿ❦ИƐß❦Y 0 183 ۶-۶-۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ عصر
Exclamation اس ام اس های خیانت و نامردی جدید ΛĿ❦ИƐß❦Y 0 152 ۶-۶-۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 750.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

جستجو در انجمن