درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
اس ام اس های خنده دار و سرکاری
نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #1
اس ام اس های خنده دار و سرکاری

اس ام اس های خنده دار و سرکاری - sms خنده دار - اس ام اس طنز - اس ام اس های جدید و زیبا

A (53)A (53)A (53)A (53)A (53)

يه اسبه زنگ ميزنه سيرک ميگه با مدير سيرک کار دارم . گوشي رو ميدن به مديرسيرک اسبه بهش ميگه آقا من کار ميخوام مديره ميگه کار نيست اسبه همينطور اسرارميکنه آخرش مديره ميگه کشتيمون حالا چه کار بلدي؟ اسبه ميگه احمق مگه نميبيني؟ دارم باهات حرف ميزنم

سرهنگ: اسمت چيه؟ سرباز: ممد / سرهنگ: اين چيه دستت؟ سرباز: تفنگ / سرهنگ: تفنگ؟ اين مملكتته, آبروته, زندگيته, شرافتته, خواهرته, مادرته, و …. / سرهنگ رو به سرباز دوم : اسمت چيه؟ سرباز: غضنفر / سرهنگ: اين چيه دستت؟ ترکه: اين خواهرومادر ممده

به غضنفر میگن کی آدم میشی؟ میگه هی من اهل این قرتی بازِِِِِِیها نیستم

به غضنفر مي گن سفرهمکه چطور بود مي گه عالي ،خيابوناش تميز ، برجاش بلند ، ماشينا همه اخرين مدل يهجاي ديدني هم داشت كه خيلي شلوغ بود من نرفتم

غضنفر داشته پشت بوم خونش رو آسفالت ميكرده آسفالت زياد مياره* سرعت گير ميذاره

به پشه ميگن: چرا زمستون پيداتون نيست؟؟؟ ميگه: نه اينکه تابستونا خيلي برخوردتون خوبه

غضنفر ميره دستشوئي زنونه ميگيرنش ميگن : مگه کوري نميبيني زنونست؟ ميگه : من چکار کنم اينجا نوشته: زنا، نه! اونطرف هم نوشته: مردا، نه

روي برگ گل نوشتم دوستت دارم.....
.................
ولي تو همه را مثل بز خوردي!!!

تودر قلب من جا داري تو در رگهاي من جا داري رفتم دكتر گفت انگل داري

دوست داشتم جيگرتو بخورم اما حيف بايد تا عيد قربان سال ديگه صبر کنم

سلام اين اس ام اس صرفآ جهت يادآوري به شما براي مسواک زدن است و ارزش قانوني ديگه اي ندارد . شب بخير

سلام .... تو رو خدا ببخش...نمي*خواستم اين موقع شب بيدارت كنم ..... واقعاً ببخش....سعي كن دركم كني ... من موبايلم گم شده زنگ بزن به گوشيم تا ببينم كجاست .شرمنده*ام

من تازه فهميدم که تو تنها کسي هستي که تو جاده ها ي پر پيچ و خم زندگيم تنهام نميزاري و ميشه بهت اعتماد کرد ازت ممنونم لاستيک دنا !

بد ترین درد این نیست که عشقت بمیره بد ترین درد این نیست که به اونی که دوستش داری نرسی بد ترین درد این نیست که عشقت ندونه دوسش داری بد ترین درد اینه که دستشویی داشته باشی اما دستشویی اون طرفا نباشه.

مي دوني فرق روز پدر با روز مادر چيه؟
روز مادر طلا فروشي ها شلوغه، روز پدر جوراب فروشي ها!
ولي شباهتشون اينه كه پول هردو از جيب بابا مي ره!

هر وقت کسی رو دیدی احساس کردی میخواد بغلت کنه و فقط تو می بینیش... زبونت بند اومده... صدایی نمی شنوی... زمان نمی گذره...
مطمئن باش عزرائیله

می دونی فرق من با توپ چیه؟ توپ رو باید شوت کرد تا گل بشه، اما من خودم گلم!
حالا می دونی فرق تو با توپ چیه؟ توپ رو باید شوت کرد اما تو خودت شوووتی!!!

مشترک گرامی:

مسانه ی شما پر شده است لطفا هر چه

سریعتر نسبت به تخلیه ی آن اقدام نمایید.

( سازمان کنترل نا محسوس شب ادراری )

یونجه ی خوب سراغ داری؟

اگه نداری از یه خر دیگه سوال کنم!؟!

بزرگترین درس زندگی این است

که گاهی احمق ها هم درست می گویند

دوست دختر دوست پسر تو پارک قدم مي زدن دختره مي گه عزيزم فکر مي کني اگه اين درخت کاج زبون داشت الان به ما چي مي گفت؟ پسره مي گه مي گفت من بلوطم کاج نيستم

مي دوني مزاياي مجرد بودن چيه؟
از هر طرف تخت که عشقت بکشه مي توني بياي پايين!

لره با خدا قهر مي کنه، صبح که از خونش مياد بيرون ميگه: به اميد بعضي ها‎!

معتاده پيغام گير مي خره رو پيغامگيره مي ذاره: هشتم........ولي خشتم !

به لره ميگن خيلي اقايي ميگه ما بيشتر

به يك تركه مي گويند نظرت درباره ي نوشابه چيست؟
ميگه آب داره ، گازم داره اگر برق و تلفن و فاضلاب هم داشت خوب بود

غضنفر میره بالا درخت چنار . میپرسن چیکار میکنی؟ میگه دارم توت میخورم! میگن الاغ اون درخت چناره. میگه الاغ خودتی، توت تو جیبمه.

عروس خانم دوشيزه ************* آيا وکيلم شما را به مهر : گوگل عدد سکه بهار آزادي / يک وب کم / سند يک سايت اينترنت اختصاصي دات کام / يک مودم idsl / اينترنت پرسرعت به اندازه طول عمر نوح! / lcd و شمعدان / يک هدست بي سيم / چهارده روم اختصاصي به نيت چهارده ... / پنج گيگا بايت ميل اينباکس اختصاصي به نيت پنج ... به عقد دائم آقاي در بياورم ؟ جمعيت : عروس رفته آف هاش رو چک کنه!!! حاج آقا : براي بار دوم آيا وکيلم ؟ جمعيت : عروس رفته ويروس کش آپديت کنه

طرف به دوستش ميگه شنيدم که تو ظرف شستن به خانمت کمک مي کني!؟ .... اي زن ذليل!! دوستش ميگه: خوب مگه چيه، اون هم توي رخت شستن به من کمک ميکنه

خروسه به مرغه میگه یه نوک بده مرغه میگه برو گمشو عوضی خروسه میگه نده با خودکار مینویسم
از تركه مي پرسن : شما به موتور سيكلت چي مي گيد ؟ مي گه دوچرخه ي عصباني ؟!؟!؟!
به ترکه میگن میدونی محرم چه مناسبتیه؟ میگه فکر کنم هفته جهانی قیمه پلو .
به يک نفر ميگن با ((کيبورد)) جمله بساز :ميگه : کيف من را کي برد
این منم . اگه گفتی چرا به این حال و روز افتادم !
0-<--<
نه خیر ، از دوریت نمردم ، دارم آفتاب می گیرم برنزه شم

یه قورباغه با یه اردک ازدواج میکنه اگه گفتی بچّه شون چی میشه ؟
.
..
.
بچّه دار نمیشن ، واسشون دعا کن ، زندگیشون داره از هم می پاشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
پیامک خنده دار و سرکاری روز زن
اس ام اس خنده دار مخصوص روز زن
خنده بازار ایران فروم
اس ام اس سرکاری نوروز ۹۵
اس ام اس و جوک خنده دار
سری جدید جوکهای خنده دار
جملات طنز و خنده دار
اس ام اس سرکاری و خنده دار
جوکهای خنده دار درلاین و وایبر
اس ام اس خنده دار و ضد دختر
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۵۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #2
RE: اس ام اس های خنده دار و سرکاری

تركه مي خواست نماز بخونه مهر نداشت امضا كرد !!!.

تركه كنار يه چاهي وايساده بوده، هي ميگفته:* سيزده،..سيزده،..سيزده.. يكي از اونجا رد ميشده، مي*پرسه: ببخشيد قربان، مي*تونم بپرسم داريد چيكار مي*كنيد؟ تركه يقه يارو رو ميگيره، پرتش مي*كنه تو چاه، ميگه: چهارده،...چهارده،...چهارده!!!

از تركه ميپرسن: ببخشيد ساعت چنده؟ ميگه: والله تقريباٌ سه و خورده اي. ميپرسن: ببخشيد، دقيقاٌ چنده؟
ميگه: دقيقاٌ هفت و سي و يك دقيقه!!

تركه داشته راديو پيام گوش ميداده،* گزارشگره ميگفته: راه بهارستان به امام حسين بسته*است، راه انقلاب هم به امام حسين بسته*است....
*تركه ميگه:* باشه بابا بستس كه بستس، ديگه چرا هي قسم ميخوري؟!!!

به دريا بنگرم، دريا تو بينم. به صحرا بنگرم، صحرا تو بينم. نميدونم چه كس بر عينكم ريد، كه هر جا بنگرم آنجا تو **بينم

ختر و پسر جواني باهم توي پارک راه مي رفتند.دختر به پسر گفت عزيزم اگر اين درخت کاج مي توانست حرف بزند، درباره ما چه مي گفت؟ پسر: مي گفت من کاج نيستم، بلوطم احمق جان!

تركه به رفيقش مي گه من يه تمساح پيدا كردم چيكارش كنم؟ ميگه ببرش باغ وحش. فردا رفقيش مي گه برديش؟ تركه مي گه : آره . تازه امشب هم مي خوام ببرمش سينما

نام:اواره ... شهرت : سرگردان ..... شغل:گداي محبت ..... نام مادر:چشم انتظار ...... نام پدر: سلطان غم..... جرم:به دنيا امدن..... محکوميت:زندگي کردن.... مدت گذشته:28سال.... تاريخ ازادي:مرگ.... تلفن:اه وناله ..... ادرس:شهر بي مهري -چهارراه انتظار-خيابان سوزوگداز-کوچهء نامردي-پلاک تنهاي

به يك تركه مي گويند نظرت درباره ي نوشابه چيست؟
ميگه آب داره ، گازم داره اگر برق و تلفن و فاضلاب هم داشت خوب بود

غضنفر میره بالا درخت چنار . میپرسن چیکار میکنی؟ میگه دارم توت میخورم! میگن الاغ اون درخت چناره. میگه الاغ خودتی، توت تو جیبمه.

عروس خانم دوشيزه ************* آيا وکيلم شما را به مهر : گوگل عدد سکه بهار آزادي / يک وب کم / سند يک سايت اينترنت اختصاصي دات کام / يک مودم idsl / اينترنت پرسرعت به اندازه طول عمر نوح! / lcd و شمعدان / يک هدست بي سيم / چهارده روم اختصاصي به نيت چهارده ... / پنج گيگا بايت ميل اينباکس اختصاصي به نيت پنج ... به عقد دائم آقاي در بياورم ؟ جمعيت : عروس رفته آف هاش رو چک کنه!!! حاج آقا : براي بار دوم آيا وکيلم ؟ جمعيت : عروس رفته ويروس کش آپديت کنه

طرف به دوستش ميگه شنيدم که تو ظرف شستن به خانمت کمک مي کني!؟ .... اي زن ذليل!! دوستش ميگه: خوب مگه چيه، اون هم توي رخت شستن به من کمک ميکنه

ترکه می خواسته آتش نشان بشه بهش میگن خوب حالا اگه جنگل آتیش گرفت و آب نداشتیم چی کار می کنیم ترکه میگه:تیمم می کنیم

يه بار يه نفر مزاحمي زنگ ميزنه خونه يه بنده خدا ميگه:اقا من از سازمان اب زنگ مي زنم لطفا برين شير اب رو باز كنين ببينين اب مياد اون بنده خدا ميره شير اب رو باز مي كنه مي ياد مي گه بله اب مي ياد طرف مي گه پس مي خواستي نوشابه بياد

از شركت پگاه مزاحمتون مي شم عكستون روي شيشه شير قديمي شده لطفا يه عكس جديد برامون بفرستيد

گفتم اي يار گفتي زهرمار
گفتم ازعشق تومن بيمارم گفتي مگه من پرستارم
گفتم ازعشق تومن ميميرم گفتي مگه من مرده شورم
گفتم مراچقدردوست داري گفتي اندازه ستاره هاي اسمان
درآسمان نگاهي كردم ديدم هيچ ستاره اي نبود

تركه بچش بعد از عيد فطر به دنيا مياد، اسمشو ميگذاره: پس فطرت............

يه روز يه فارس ميره خونه خدا . خلا صه خيلي از كاراش پشيمون ميشه و توبه ميكنه و ميگه من قسم ميخورم ديگه واسه تركا جك نسازم , همون موقع يه تركه ميزنه پشتش ميگه آقا ببخشيد قبله كدوم طرفه ؟؟............

تركه داشته بچشو نصيحت مي*كرده، ميگه پسرم اگه خواستي زن بگيري از فاميل بگير، نيگا كن، مثلا داييت زن داييتو گرفته، عموت زن عموتو گرفته، منم كه مامانتو گرفتم................

ترکه ميره از ملاي محل ميپرسه: ببخشيد حاج آقا، با کفش ميشه نماز خوند؟ حاج آقا ميگه: نه برادر، نميشه. ترکه ميگه: ولي من خوندم شد.......

يکي دلش واسه ماهي ميسوزه يکي واسه ماهي گير ولي کسي دلش واسه تو که سر قلابي نمي سوزه...........

خیلی دوستت دارم. یه روز میام دنبالت تا با هم بریم یه جای دور که دست هیچ کس بهمون نرسه.
قربانت عزرائیل

صبح ها نمیتونم صبحونه بخورم چون دوستت دارم.ظهرها نمیتونم ناهار بخورم چون دوستت دارم.شبها نمیتونم شام بخورم چون دوستت دارم.شبها نمیتونم بخوابم....چون گرسنمه!!!

تو مثل خورشید میمونی...میدونی چرا؟ چون از همون نگاه اول میشد فهمید که از پشت کوه اومدی!!!.

خرسها با يه ظرف عسل خر ميشن... اسبها با چند حبه قند... طوطي با تخمه... سگ با استخوان ...مرد با زن زيبا ...زنا با يكم تعريف ... راستي برات موز خريدما

عربه بچش تو اتوبوس به دنيا مياد اسمشو ميذاره ابدوالواحد

تركه سوار تاكسي بوده ... بعد از مدتي يكي پياده ميشه و درو محكم ميبنده ...
راننده ميگه : الاغ بي شعور ... يه كمي جلوتر يه نفر ديگه پياده ميشه و باز در و محكم
ميبنده و بازم راننده ميگه : الاغ بي شعور ... خلاصه نوبت به تركه ميرسه و تركه هم
با دقت در و آهسته ميبنده ميبينه راننده داره نگاش ميكنه به راننده ميگه :
چيه ... الاغ باشعور نديدي
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۵۷ عصر

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #3

از این به بعد از خونه بيرون نرو، چون خيلي دوست دارم، نمي خوام از دستت بدم،هرجا هستي تورو خدا از ساعت 9 دیرتر نیا ……آخه الان وقت جمع آوري زباله هست

يكي دلش واسه ماهي ميسوزه ....
يكي دلش واسه ماهي گير .....
ولي هيچكي دلش واسه تو نميسوزه كه سر قلابي

به اندازه چشمام دوستت دارم
.
.
.
ارادتمند موش كور

مي دوني شباهت تو با گل چيه؟
.
.
هر دو تون عشقين با اين تفاوت که….گل عشق زنبور عسله ولي تو عشق مگس.

خيلي حالم بده. نميدونم چي كاركنم………..تصادف كردم, شونم شكسته. .
دارم ميرم يه برس بخرم.
.

آخه
گاو
الاغ
يابو
بز

مورچه
آبدزدک
اينهمه حيوون چرا شير سلطان جنگل شد ؟
.

میدونی فرق تو با گاو چیه؟
ببخشید شوخی کردم اصلا باهم هیچ فرقی ندارید.

-+-+-+-+-+-
-+-+-+-+-+-
-+-+-+-+-+-
-+-+-+-+-+-
بشین جمع و منها کن ببین چندمین باره که سر کار رفتی؟

چشمهای درشت و زیبایت را که به من میدوزی و با لبهای زیبا آواز می خوانی، احساس می کنم که بیش از همیشه عاشقت هستم،….تو زیباترین قورباغه ی این برکه ای.

تو صحرای قلبم تو تنها شتری

نگاه اولت بر من اثر کرد
نگاه دومت دیوانه ام کرد.
نگاه سومت عاشق ترم کرد
نگاه آخرت دیگه هیز بازی بود

عباس قادری ثابت کرد خوانندگی قیافه نمی خواد
هایده ثابت کرد هیکل نمی خواد
شماعی زاده ثابت کرد صدا هم نمی خواد
پس چرا تو خواننده نمیشی؟

آرزو مینکم بتونی ته دل مردم را ببینی
و صدای دلشون را بشنوی
و به دلشون آرامش بدی
درست مثل سنگ توالت

:..:: .-. : .:::-.::.:- ..:..::..
..-..::-.. ::.- ..:.:.- :::-.
:... .. .: .-:::... -::.. .:
:-..:-.. : ..: . -: .. ...::.:.:
كاش كور بودي مي فهميدي چي نوشتم

حیف که فقط تو یکی رو دارم ....
اگه از تو یه عالمه داشتم ....
تا حالا یه گاوداری زده بودم

سلام میدونی رفیق؟
اگه حماقت وجود نداشت دانایی هم معنی نداشت
اگه زشتی نبود زیبایی هم بی معنی بود می بینی؟
دنیا به تو هم نیاز داره

روزی ممکنه موهاتو از دست بدی
حتی دندوناتو یا حتی عقلتو
اما یه چیزی رو هیچ وقت از دست نمی دی اونم قشنگیته
آخه آدم چیزی رو که نداره از دست نمی ده

از کنج لبت بوسه ای چو قند گرفتم
از قند لبت من مرض قند گرفتم

تا حالا فکر کردي اگه توماس اديسون نبود، مجبور بوديم تو تاريکي تلويزيون نگاه کنيم؟

هميشه مي گفتن پيدا کردن يه دوست خوب خيلي سخته اما من باورم نمي شد.
تا اينکه تو رو ديدم که براي پيدا کردن من چه قدر زحمت کشيدي!

اسمان را ستاره زيبا مي كند، باغچه را گل، عشق را محبت، بيابان را چمن، چشم را اشك، و تورا عمل كردن دماغ زيبا مي كند

پای مورچه رو تصور کن ( الهی )
.
.
.
حالا تصور کن جوراب داره
.
.
.
حالا تصور کن جورابش سوراخه
.
.
.
دلم برات اندازه سوراخه جوراب مورچه شده!
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۵۸ عصر

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #4

يه بار يه شيرازيه زنگ ميزنه فرودگاه و ميگه: كاكو شيراز تهرون چقدر راهه؟ كارمنده ميگه: يه لحظه. ميگه: خيلي ممنون و قطع مي كنه.

يک گل خوشگل پشت ويترين گل فروشي ديدم!!! خواستم برات بخرمش. به فروشنده گفتم :اون گل چند؟ گفت:اون گل نيس آينه ست

به لره میگن پاشو سحره.میگه بزار بخوابم.خودم فردا بهش زنگ میزنم

معنی علامت های مختلف:
@
دورت بگردم..
؟
گوشم با شماست
+
حواسم جمعته
#
اسيرتم
$
همه هستيمي
w
تاج سرمي
7878
بالا بري پايين بري دوست دارم

در چشمهايت نگاه كردم تمام زيبايي هاي آفرينش خدا را ديدم
جو نگيردت باباتو چشمات خودمو ديدم

مي خوام روي بلندترين قله وايسم فرياد بزنم بگم دوست دارم
ولي حسش نيست تا بالا برم

نفهم
بي لياقت
نامرد اوزي
.
.
.
به كسي ميگن كه قدر گلي مثل تو رو ندونه

ترکه رتبه اول کنکور رو مياره بهش ميگن چه کار کردي؟ ميگه روزي 25 ساعت درس مي خوندم !!!! ميگن مگه ميشه ؟ ميگه : آره ، صبح يک ساعت زود تر بيدار مي شدم

شترها بر 5 دسته اند : 1- اونایی که در خواب پنبه دانه میبینند 2-اونایی که با بارشون گم میشن 3- اونایی که در خونه های مردم میخوابن 4-اونایی که دولا دولا سواری میدن و اونایی که الان دارن اس ام اس می خونن

اصفهانيه ميخواسته عکس بگيره ميره اتوبان تهران کرج با سرعت بالاي 120 شروع ميکنه به دويدن

يه تهرانيه مياد خالي ببنده روي آبادانیه رو كم كنه ميگه: سگاي ما هر وقت بخان بيان تو خونه اول در ميزنن بد مييان داخل! آبادانیه ميگه:ولوک مگه سگاتون كليد ندارن؟

برداشتن قدمهاي بزرگ در زندگي باعث پاره شدن خشتك انسان ميشود

به ترکه مي گن: مي دوني امام رضا رو چه جوري شهيد كردن؟ مي گه : آره، نامردا تو حرمش بمب گذاشتن

يه بار يه خيارو خيارشورباهم ميرفتند يه نفر از خياره ميپرسه اين كيه باها ت ميگه خواهرمه ترشيده..

لره ميره سوپر ماركت ميگه يه مايع ظرفشويي خوب بدين ..... صاحب مغازه ميگه : گلي خوبه؟ ..... لره ميگه: مرسي سلام ميرسونه

به تركه ميگن يه جمله بساز که توش آب باشه . ميگه : لوله

به تركه ميگن اسمت چيه؟ ميگه اسمم حمزه است ولي بچه ها به من ميگن شيش كوچولو!!!!

تركه باباش ميميره هفتش خيلي شلوغ مي شه واسه چهلم بليط مي فروشه

بسمه تعالي، غرض مزاحمت بود، كه بحمدالله حاصل شد

شعر نو : خاک تو سرت خيلي عني هميشه در قلب مني ريدم به اون قيافت دوست دارم کثافت ... !

روز تو رو تو كوچه ديدم و عاشقت شدم.... فرداش تو خيابون ديدمت و ديوونت شدم...... امروز تو اتوبان ديدمت خدا آخر و عاقبتم و به خير كنه! عجب 206ي هستي

به دو تا چشم توجه كردي؟ با هم نگاه مي*كنند، مي*چرخند، اشك مي*ريزند، مي*خوابند، با اينكه حتي همديگه*رو نمي*بينند، اين يعني رفاقت! اما همين دوتا چشم تا يه خانوم*رو مي*بينند، يكي*شون بسته مي*شه، (چشمك)! نتيجه اخلاقي: خانم*ها گند مي*زنند به هر چي رفاقته

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #5

از غضنفر مي*پرسن: پارسال روز زن چه كادويي به زنت دادي؟ ميگه: بردمش كيش. ميگن: اي ول بابا، دمت گرم، خوب حالا امسال چيكار مي*كني؟ ميگه: ميرم ميارمش.

يه گنجشكه با موتور تصادف ميكنه از هوش ميره ،وقتي به هوش مياد ميبينه تو قفسه ،تو سرش ميكوبه ميگه بيچاره شدم ،موتوريرو كشتم .

الهي مورچه گازت بگيره شامپو بره تو چشمات مگس بره تو گوشت اگه فراموشم کني!!!!!

غضنفر با خوشحالي به دوستش ميگه بالاخره اين پازل رو بعد از ۲ سال حل كردم . دوستش ميگه: ؟ می گم 2 سال زیاد نیست : نه بابا رو جعبه اش نوشته 4 تا 7 سال

غضنفر ميره بانك وام بگيره، ضامن نداشته، منفجر مي شه

غضنفر ميره مكه؛ وقتي برمي گرده رفقاش ميپرسن: تعريف كن چجوريا بود؟ ميگه: خدا كه خانه نبود، ملت همه تو حياط ولو بودن !!!

ميگن خدا به اندازه دل هر کس بهش نعمت ميده .. پس دل تو بايد خيلي بزرگ باشه که خدا من رو بهت داده

غضنفر داشته با يه خره شطرنج بازي ميکرده بهش ميگن چرا داري با خر بازي ميکني ميگه : همچينم خر نيست , دو هيچ جلو است.

به یارو ميگن چرا جورابات يه لنگش آبي يكي قرمز ؟ ميگه والا نميدونم بدبختي اينه كه يه جفت ديگه هم تو خونه دارم همين طوري

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #6

زنان به خوبي مردان ميتوانند اسرار را حفظ كنند ولي به يكديگر مي گويند تا در حفظ آن شريك باشندA (87)A (69)

يه تركه راديولوژيست مي شه يه مریض مياد جواب عكسشو بگيره بهش مي گه يه دنده سمت راست قفسه سينتون شكسته كه من تو فتو شاپ واستون درستش كردم.

نحوه عملکرد حراست دانشگاه : ديروز : از پذيرفتن خانم هاي بدحجاب معذوريم!!! امروز: از پذيرفتن خانم ها، با شلوار کوتاه معذوريم!!! فردا : خواهشا با شلوار وارد شويد

ميخواستم شمع باشم و تا آخر عمر به پات بسوزم، ولي نامرد اديسون، برق رو اختراع كرد

وقتی یک مرد از ازدواج می ترسه, واسه این نیست که از دل بستن به یه زن می ترسه, بلکه دل بریدن از بقیه زنهاست که اونو میترسونه

به غضنفر میگن بستنی کیم رو چه جوری می خورن؟ میگه: میذارن لای بربری ، سیخشو در میارن.

یه روز آشغالی میاد دمه خونه ی غضنفر میگه : آشغال دارین؟ غضنفر داد میزنه: خانوم توی خونه آشغال داریم ؟ زنش میگه: آره داریم غضنفر میگه: آره داریم، نمی خوایم

تو يه عروسي اقوام داماد ميگن نون و پنير و نعنا مادر عروس شد تنها، پدر عروس ميشنوه وبلند ميگه نون و پنير و پونه پس من چوسم تو خونه؟

طرف يه كاغذ مي خوره تو سرش مي ميره بعد كه كاغذ رو باز مي كنن ميبينن توش نوشته آجر

بزرگترين مشغله فكري كودكان ايران اينه كه چرا داداش كايكو دستمال قدرتشو تو جيب خودش نميذاشت..

غضنفر لنگ بوده با کشتی میره سفر, وقتی برمیگرده دوستش میگه سفر خوب بود؟ میگه نه بابا همش استرس داشتم چون هی میگفتن لنگرو بندازید تو آب.

به یارو میگن تولدت کیه؟ میگه 15آذر, میگن چه سالی؟ میگه هر سال

روي فرش دل من جوهري از عشق تو ريخت، آمدم پاك كنم عشق تو را بدتر شد، خلاصه ريدي به فرش!!
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۵۹ عصر

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #7

يه باباي اصفهاني مي خواسته بچشو نصيحت كنه مي گه بیجه هميشه سر به زير باش. پسر ميگه : خوب چرا بابايي؟ -- پسر جان به سه دليل: 1-مي گن پسر سر به زيريه 2- اگه سكه اي رو زمين باشه بر مي داري 3- پشت يغت چرك نمي كنه تا هي پيرهن يشوريم مصرف آبمون بره بالا. ..

از يک ديونه ميپرسن چرا ديونه شدي؟ ميگه من يک زن گرفتم که يک دختر 18 ساله داشت دختره زنم با بابام ازدواج کرد. پس زنم مادرزنه مادرشوهرش شد دختر زن من پسري زاييد که داداشه من و نوه ي زنم بود . پس نوه ي منم بود پس من پدربزرگه پسرم بودم . پس زن من….. زياد فکر نکن! قاطي ميکني...
صبح ها نمی تونم صبحونه بخورم چون دوستت دارم. ظهرها نمی تونم ناهار بخورم چون دوستت دارم. شبها نمی تونم شام بخورم چون دوستت دارم .شبها نمیتونم بخوابم...چون گرسنمه
جشنواره فيلمهاي ايرانسل: من ترانه ديگه شارژ ندارم، در جستجوي آنتن، چند ميگيري اس.ام.اس ندي؟؛ شبا آنتن نميده آي

بدون توي دنيا يه قلب هست كه فقط براي تو ميتپه…….. و اونم قلب خودته

ميدوني فرقه سوزن با فرقون چيه ؟
.
.
.
.
كور خوندي هميشه كه اين پايين جواب نيست!!!
يه بار هم خودت جوابو پيدا كن

ميدوني فرق تو با راه چيه؟؟؟...................................... ....................... راه رو بايد بري تا به آخرش برسي اما تو خودت آخرشيييييي

به اندازه موهاي سرم دوستت دارم، به اندازه موهاي ريخته شده ام عاشقتم، به مقدار دفعه هايي كه شونه كردم بهت وفادارم شناختي؟
.
.
منم منم حسن كچل
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۴:۵۹ عصر

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #8

امیدوارم امشب که میخوابی قشنگترین و بهترین آدم دنیا رو تو خواب ببینی ... ولی سعی کن بهش عادت نکنی چون من هر شب نمیتونم بیام به خوابت !!!

اگه جوک جدید نداری عکست رو بده بخندیم

یه روز یه ترکه با خانوادش می رن پارک ، کنار حوض وسط پارک وسایلشون رو پهن میکنن ، یه دفه پسرش بهش میگه :بابا من چایی می خوام برام می ریزی ؟ همون موقع یه لر خوشتیپ با نامزدش میان اونجا .بعد پدره به پسرش چایی می ده .بعد دیگه همین ، بهشون خوش میگذره و اینا ! ..

سلام وقتي به قيافه تو فکر مي کنم........................به شوخ طبعي خدا پي مي برم

خره وسط جنگل داد میزنه: من شیر میخورررررم.. پلنگ میخورررم..... گرگ میخورم..... شیره از پشت درخت میاد بیرون، خره میگه بعضی وقتها گه زیادی هم میخورم!!

وقتي خاطره هاي آدم زياد ميشه ديوار اتاق پرازعكس ميشه ولي هميشه دلت واسه كسي تنگ ميشه كه نميتوني عكسشو بزني به ديوار

خيلي ها مترسک رو دوست ندارن چون پرنده ها رو مي ترسونه ولي من دوسش دارم چون تنهايي رو درک مي کنه

بی معرفت شدی ... محل نمی ذاری ... آف نمی ذاری ... خودتو واسه ما میگیری ... این همه بی محلی واسه چیه ؟؟؟ حالا خوبه فقط چی توز از عکست برای تبلیغ استفاده کرده

وقتی بارون می بارد همه چیز زیبا می شه ... گلها ... درختها ... همه چیز .............. میگما می خوای یه سر زیره بارون برو شاید فرجی شد .

جهان بيش از۶ ميليارد نفر جمعيت داره، يكي نيست به من احمق بگه: چرا واسه تو اس ام اس میدم؟؟..
الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم ... بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم

پاسخ اپراتور موبايل در بروجرد هنگامي كه مشترك در دسترس نيست : مشترك مورد نظر نيستا . نه كه نيستا . هستا . دم دست نيستا

يه روز يه لره تو هواپيما تفنگو ميذاره رو مخ خلبان و ميگه:از همينجا صاف ميري بندرعباس خلبانه ميگه:حالا چرا بندرعباس؟ لره:آخه دوستم قراره از اونجا قاچاقي ببردم دوبي !
اصفهانیه وصیت می کنه بعد از مرگش روی قبرش بنویسن من مُردم، ولی مغازه باز است
۲۸-۳-۱۳۸۸ ۰۵:۰۰ عصر

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #9

هيچ مي دوني چقدر گلي...
...
واسه دستهات ضرر داره؟ فقط از مايع ظرفشويي جام استفاده کن!
تو تو دماغ من چيکار ميکني؟!
.
.
.
تعجب نکن آخه تو نفس مني
چه غمگينانه مي پيچد درونكوچه ي قلبم.
صداي تو كه مي گفتي: نون خشكيه...!
_!!!!!!!_
(*__*)
~~\!!!!!!!!/~~
( . )
---------------
اس ام اس هات چقدر خنکه!
يخ زدم،يه چندتا اس ام اس گرم بفرستد،يخم باز شه!
چقدر سخته تو خيالت ساعت ها باهش حرف بزني اما وقتي ديديش هيچ چيزي جز سلام نتوني بهش بگي چقدر سخته وقتي پشتت بهشه دونه هاي اشك گونه هاتو خيس كنه اما مجبور بشي بخندي تا نفهمه كه هنوزم دوسش داري.
i|i|i|i| |i|i|i|
اين قبرها رو مي بيني؟يه دونه اش خاليه،اونم من گرفتم تا برات بميرم .
چشمامو رو هم ميزارم و...
...
چيه فکر کردي تو رو به يادم ميارم؟!نه بابا، مي*گيرم مي*خوابم.
مي دوني فرق تو با موهات چيه؟
اونارو مي شه اصلاح کرد، ولي تورو هرگز!
....

گفتي كه مرا دوست نداري گله اي نيست بين من و عشق تو ولي فاصله اي نيست گفتم كه كمي صبر كن و گوش به من كن گفتي بايد بروم حوصله اي نيست پرواز عجب عادت خوبيست ولي حيف رفتي تو و ديگر اثر از چلچله اي نيست گفتي كه كمي فكر خودم باشم و آن وقت جز عشق تو در خاطر من مشغله اي نيست رفتي تو خدا پشت و پناهت به سلامت بگذار بسوزد دل من مسئله اي نيست.

زندگي گفت که آخر چه بود حاصل من؟ عشق فرمود تا چه گويد دل من,عقل ناليد کجا حل شود مشکل من , مرگ خنديد در خانه ي ويرانه ي من.

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
سپاس ها 686
ارسال: #10

يه روز یکی پدرش ميميره ميره خاكش ميكنه بعد فيتيله پيچش ميكنه..

من گلم تو منگلي... با هم ميشم گلمنگلي

يه روز يه مرده ميره معدن بقيه اش باشه بعدا...

يه روز به يه نفر ميگن با (لوبيا) جمله بساز ميگه كوچولوبیا

تركه ميره پرورش اندام اسب ميشه

يک روز يک تركه يک خبر داغ ميشنوه .گوشش تاول میزن

يه منافق ميره جهنم . فرداش بمب ميزاره . همه شهيد ميشن ميرن بهشت..

لوتی ترین اس ام اس سال : آب دماغتیم

آنتی هیستامین بخور فنا شیم

تو که از کوچه ی مشتاق دلم میگذری

کوچه بن بست است باید دور بزنی

خیلی پستی
.
.
.
.
.
وبلندی ها را باید طی کرد تا به گلی چون تو رسید

میدونی فرق تو با گاو چیه

بابا شوخی کردم

هیچ فرقی ندارید

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اس ام اس روز خلیج فارس زندگی کن 0 2,860 ۱۰-۲-۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: زندگی کن
Star اس ام اس ویژه تبریک روز مادرو روز زن زندگی کن 4 1,084 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۸ عصر
Wink پیامک خنده دار و سرکاری روز زن زندگی کن 0 845 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ عصر
Wink اس ام اس خنده دار مخصوص روز زن زندگی کن 0 850 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ عصر
Star اس ام اس روز مادر زندگی کن 2 973 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان