درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۱-۲-۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #1
Photo عاشقانه 2

به عقيدهء پرنده محبوس آسمان لبريز از پروازهاي برباد رفته است
-----------------------------------

گل تشنه در هواي باراني انتظار باغبان را نمي كشد
-------------------------
به خاطر من نرو به عشقمون تکيه کن بغض تو بشکن آروم اگه مي خاي گريه کن به خاطر من بمون تو خاطرت مي مونم خودم ستارت ميشم تو ميشي آسمونم*به خاطر من بيا من که برات ميميرم بيا و فرياد بزن حرفمو پس مي گيرم

-----------------------
يا تو يا هيچ کس ديگه به خاطر تو مي خونم يا تو يا هيچ کس ديگه قدر چشاتو ميدونم يا تو يا هيچ کس ديگه به خاطر تو مي شکنم يا تو يا هيچ کس ديگه من از تو دل نمي کنم يا تو يا هيچ کس ديگه مي خام بگم دوست دارم يا تو يا هيچ کس ديگه بي تو نفس کم ميارم يا تو يا هيچ کس ديگه مي خام بگم ديوونتم اينو همش دلم ميگه بزار بگم دوست دارم يا تو يا هيچ کس ديگه

آه قحطي ستاره است.قحطي عشق است.قحطي دستي گرم است که دست تو را بگيرد

و بگويد:سلام.قحطي يک لبخند صميمي ست.
هيچ چشمداشتي ندارم از آن هايي که دوست شان مي دارم.از آنها جز اين نمي خواهم*که آزاد باشند.اين حق آنهاست که گاهي بي هيچ دليل وتوجيهي مرا ترک کنند و بروند.دلايل و توجيح ها همواره کاذبند.بنابراين نيازي به آنها ندارم.
----------------------------
هيچ چشمداشتي ندارم از آن هايي که دوست شان مي دارم.از آنها جز اين نمي خواهم*که آزاد باشند.اين حق آنهاست که گاهي بي هيچ دليل وتوجيهي مرا ترک کنند و بروند.*دلايل و توجيح ها همواره کاذبند.بنابراين نيازي به آنها ندارم.
-----------------------------
دوست داشتم در سرزميني به دنيا مي آمدم که مردمش جُز از عشق نمي گويند،*جزازعشق نمي نويسند،جُز خواب عشق را نمي بينند، وجز از عشق نمي ميرند.*البته هيچ سرزميني اين گونه نيست.افسوس!
اگر کسي را دوست داري راحت از او دست مکش چون ممکن است ديگر کسي را به اندازه ي او دوست نداشته باشي و اما اگر کسي تو را دوست داشت راحت از او دست برندار چون ممکن است ديگر کسي تو را به اندازه ي او دوست نداشته باشد
------------------------
تلخ ترين خاطره فرهاد شيرين است.
---------------------------
گفته بودي صبر کن تا يک شب اميدت بر آرم
من که در اميد يک شب صبر کردم روزگاري

----------------------
داني دم مرگ شمع به پروانه چه گفت؟ گفت : اي عاشق بيچاره فراموش شدي. سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد. گفت : طولي نکشد که تو نيز خاموش شوي.
----------------------
وقتي بارون مي گيره چشام از عشق تو خيسه
دل برات به قول سهراب زير بارون مي نو يسه
تنها آرزوم هميشه تا يادم نرفته راستي
کاش يه روز به هم بگي من همونم که مي خواستي

قلب خانه اي است با دو اتاق خواب در يك رنج و در ديگري شادي زندگي مي كند. نبايد زياد بلند خنديد و گرنه رنج در اتاق ديگري بيدار مي شود.
قلب من ميگويد که ديگر دوستم نداري زماني که با تو بودن تپشي فرح انگيز در قلب من ايجاد ميکرد.و حال با تو بودن تپشي نا مطبوع قلب مرا فرا ميگيرد زيرا تشويش شنيدن کلام ديگر دوستت ندارم به لرزه دچارش ميسازد. زماني هر تپش قلبم سخني مي گفت

مي گفت دوستم دارد من نيز دوستش دارم.اما حالا ميگويد دوستم ندارد .آخر چرا؟
هرگز براي عاشق شدن ، به دنبال بهار و باران و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي ميرسي که ماه را بر لبانت مينشاند.
------------------

دوسِت داشتم ولي هرگز نگفتم نگفتــم تـا ز چشــــم تـو نيفتـم نگفـتـم تــا نــدوني عاشـــقم مــن نـدوني بعــدِ تــو از پـا مي افتـم خيــال کـردم اگـــه روزي بـــدوني مي ري شعر جدايي رو مي خـوني مي ري تنها ميشم با بغض و گـريه تــوي شهــــر و ديـــار بي نشــوني

--------------------------

اگر كتاب زندگي چاپ دوم مي داشت هرگز نمي گذاشتم كه اينقدر غلط چاپي داشته باشد
--------------------------
دوسِت داشتم ولي هرگز نگفتم نگفتــم تـا ز چشــــم تـو نيفتـم نگفـتـم تــا نــدوني عاشـــقم مــن نـدوني بعــدِ تــو از پـا مي افتـم خيــال کـردم اگـــه روزي بـــدوني مي ري شعر جدايي رو مي خـوني مي ري تنها ميشم با بغض و گـريه تــوي شهــــر و ديـــار بي نشــوني

وقتي نيستي نگاهم دست خالي به چشمم باز مي گردد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
اس ام اس عاشقانه آخرین روزهای زمستان
پیامک های عاشقانه
متن‌های عاشقانه و آموزنده
اس ام اس های عاشقانه وزیبا
عاشقانه ترین جملات
اس ام اس های عاشقانه رومانتیک
پیامک بسیار دل انگیز عاشقانه
اس ام اس های عاشقانه و زیبا بهمن ماه 93
اس ام اس عاشقانه و غمگین
اس ام اس های عاشقانه و احساسی زیبا
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۲۶-۱۲-۱۳۸۷ ۰۳:۰۴ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
اعتبار: 26
سپاس ها 0
سپاس شده 50 بار در 42 ارسال
ارسال: #2
RE: عاشقانه 2

خون که قرمزه رنگ عشقه .....اشک که بي رنگه درد عشقه
-------------------
اگه اين روزا حس كردي توي قلبت بجاي صداي "تاپ تاپ "صداي اره و تيشه مياد نترس! مريض نشدي "من دارم توي دلت واسه خودم يك كلبه مي سازم"
----------------------
من از نهايت شب حرف مي زنم من از نهايت تاريکي و از نهايت شب حرف مي زنم اگر به خانه ي من آمدي براي من اي مهربان چراغ بيار و يک دريچه که از آن به ازدحام کوچه ي خوشبخت بنگرم
---------------------
پلکهاي مرطوب مرا باور کن ، اين باران نيست که ميبارد ، صداي خسته ي من است که از چشمانم بيرون ميريزند
---------------------
تو اين دنيا هر کسي يه نيمه گمشده داره که فقط لايق همونه پس سعي نکن در ساختن پازل زندگيت تقلب
---------------------
هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند
-----------------------
اگه ديدي تو آسمون هيچ ستاره اي نيست ناراحت نشو خودم حاضرم تا صبح برات چشمک بزنم تا بشم تک ستاره ي دلت
-----------------------
اگر دنياي ما دنياي سنگ است بدان سنگيني سنگ هم قشنگ است اگر دنياي ما دنياي درد است بدان عاشق شدن از بحررنج است اگر عاشق شدن پس يک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است
----------------------
برتراند راسل: ترس از عشق، ترس از زندگي است، آنان كه از عشق مي گريزند، مردگاني بيش نيستند
-----------------------
بوسه اختراع طبيعت است براي هنگامي كه كلام قادر به بيان احساسات نيست
------------------------
اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشكنم تا زماني كه مي‌افتي در آغوشم بگيرمت
-----------------------
اگر بوي گلي را دوست نداري شاخه هايش را نشكن
-----------------------
ميداني چه مي شود وقتي تمام احساساتت و عشقت را جمع كني و همه را به يك نفر هديه كني ..! مايه نشاطش باشي و تمام تلاشت شاد نگهداشتن او باشد . اما او بي اعتنا باشد و بي تفاوت . اينچنين است كه لحظه هاي خاموشي جان مي گيرد
مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي
------------------------
درود بر تمام عاشقاني که راه عشق را پيمودند و عشق را در سينه حبس کردند و حرمت آنرا نگه داشتند... درود بر تمام عاشقاني که عشق را فهميدند و از عشق به زيباييها رسيدند
------------------------
ديده از ديدار خوبان بر گرفتن مشکل است / هر که را اين نصيحت ميکند بي حوصلست
-----------------------
روز اول شوخي شوخي جدي شد شوخي ترين جدي عمرم دوست داشتن تو بود و جدي ترين شوخي عمرم از دست دادن تو
-----------------------
دوستي شايد عشقست که ميسازدو ميسوزد و شايد ترانه ايست که هر دم آوايش در دل جاريست ليکن هر چه هست زيباست
------------------------
دبير فارسي بودم نامت را اولين غزل از صفحه کتابها مي نهادم اگر دبير جبر بودم عشق مجهول تو را بر قلب معلوم خودم بخش ميکردم تا معادله محبت پديد آيد اگر دبير هندسه بودم ثابت مي کردم که شعاع نگاهت چگونه از مرکز قلبم گذشت
سوختم باران بزن شايد تو خاموشم کني / شايد امشب سوزش اين زخم ها را کم کني

آه باران من سراپاي وجودم آتش است / پس بزن باران بزن شايد تو خاموشم کني
۱۱-۲-۱۳۸۸ ۱۱:۱۱ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اس ام اس روز خلیج فارس زندگی کن 0 2,629 ۱۰-۲-۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: زندگی کن
Star اس ام اس ویژه تبریک روز مادرو روز زن زندگی کن 4 1,003 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۸ عصر
Wink پیامک خنده دار و سرکاری روز زن زندگی کن 0 796 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ عصر
Wink اس ام اس خنده دار مخصوص روز زن زندگی کن 0 798 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ عصر
Star اس ام اس روز مادر زندگی کن 2 902 ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان