درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۱-۳-۱۳۹۷, ۰۷:۰۲ صبح

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
دمپسی از حضور در فولام راضی است
نویسنده پیام
کاربر 5 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 8
سپاس ها 0
سپاس شده 47 بار در 28 ارسال
ارسال: #1
دمپسی از حضور در فولام راضی است

سایت گل : کلینت دمپسی مهاجم فولام از اینکه در این تیم بازی می کند خوشحال است و اعلام کرد بعد از رقابت های جام کنفدراسیون ها به این باشگاه بازمی گردد.آمریکا در نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها با نتیجه دو بر صفر اسپانیا را مغلوب کرد، دمپسی گل دوم تیمش را در این دیدار به ثمر رساند.

دمپسی 26 ساله معتقد است از زمانی که به فولام آمده پیشرفت قابل توجهی داشته است.او در گفتگو با روزنامه Sunday Mirror گفت :"دو سال دیگر با فولام قرارداد دارم و از اینکه در فولام بازی می کنم بسیار خوشحال هستم.پیشرفتم را مدیون فولام هستم و به هیچ عنوان نمی خواهم تا قبل از پایان قراردادم این تیم را ترک کنم.روی هاجسون سرمربی تیم نقش بسیار عمده ای در پیشرفتم داشت.از زمانی که به انگلیس آمدم فوتبالم بسیار پیشرفت داشته است."دمپسی در سال 2007 از باشگاه نیوانگلند از لیگ MLS به فولام پیوست و در 81 بازی برای این تیم موفق شده 14 گل به ثمر برساند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
بهنام فر: تیم جوان و پرامیدی برای حضور در جهانی کاراته داریم
دکیک : کسب تجربه دلیل اصلی حضور مغرب در جام جهانی است
بعد از حضور تماشاگر نما ها ؛ پدیده ناشایستی دیگر در فوتبال فارسی | ظهور هنرپیشه نماها
شکست اوساسونا در حضور مسعود شجاعی
حضور مار در رختکن تیم راه آهن
تمرین پرسپولیسی ها با حضور نیکی کریمی
حضور همسر عابدزاده در مراسم کمک به زلزله زدگان
نگاهي به حضور ايران درالمپيك از1948 تاكنون
میر ابوطالب: کرمی می‌تواند در تمرینات تیم ملی و باشگاهی حضور داشته باشد
دنيزلي براي حضور زايد در تمرينات شرط گذاشت
تالار گفتگوی ایرانیان
شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
۸-۴-۱۳۸۸ ۰۸:۵۰ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,226 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,198 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,081 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,085 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,149 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان