درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۴-۴-۱۳۹۷, ۰۲:۱۳ عصرارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
ازدواج ابرو گوندش با پسر ایرانی + عکس
نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
********
آفلاین
ارسال‌ها: 38,512
تاریخ عضویت: ۳ اسفند ۱۳۸۷
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #1
ازدواج ابرو گوندش با پسر ایرانی + عکس

ازدواج ابرو گوندش با پسر ایرانی + عکس

ازدواج بحث برانگيز ابرو گوندش با رضا ضراب


موضوع از آنجايي آغاز شد كه mega magazine هاي تركيه چند وقت پيش ، قبل از اين ماجرا ها از رضا ضراب و ابرو گوندش تصاويري پخش كرد كه تاريخ آن بر ميگردد به حدودا 3 ماه پيش كه اصلا توجهي به آن نشد ! كانال استار كه با صراحت كامل و زير نويس زرد رنگ رضا ضراب را تاجر ايراني خطاب كرد نيز در مورد ارتباط دوستانه او با ابرو پرداخت . نكته حائز اهميت اين است كه تا به حال ديده نشده رضا ضراب بصورت مجزا با خبرنگاران صحبتي كند و در مورد درستي يا نادرستي اين خبر ها نيز مطلبي را عنوان كند اما چيزي كه به خوبي مشخص است اينست كه اين دو بارها و بارها با يكديگر در مراسم هاي رسمي و غير رسمي همراه يكديگر بوده اند . بعد از شنيده شدن خبر اينکه امراه از يک دختر ايراني به نام شادي سهند خوشش آمده و ميخواهد با او ازدواج کند ايبار ابرو ديگر رسما با يک پسر ايراني ازدواج کرد و مراسم عقد کنان بصورت علني به دور از چشم رسانه ها برگزار کرد و تمام خوانندگان را دعوت کرد .

بعد از چند وقت دوباره طبق خبري که چند شب پيش در برنامه mega magazin از کانال star پخش شد ، عنوان شد که رضا ضراب همان آقايي است که نامش جديدا با ابرو گوندش گفته مي شود كه دوست ايراني ابرو گوندش است که با وي ازدواج کرده است .
ابرو گوندش که بالاخره در سال 2010 با دوست پسر ايراني اش که از سال 2009 با او آشنا شده بود يعني رضا ضراب، تاجر ثروتمند تبريزي مقيم استانبول ازدواج کرد. اين ازدواج طي يک مراسم پنهاني و تنها با حضور نزديکان در استانبول صورت گرفت . ابرو گوندش در اين مدت طولاني که با رضا ضراب بود بالاخره اعتراف کرد و خبر ازدواجش با رضا ضراب را شرح داد و گفت من با رضا ضراب يک ساله که هستم و همچنين در بين خانواده مان به رسميت ازدواج کرديم و از کساني که در کنار ما بودند تشکر ميکنم . طبق گفته هاي ابرو او هفته ي پيش بصورت علني عقد کرده و در روز کنسرتش اين خبر را به خبرنگاران اعلام کرده و گفته شاهدين ازدواجشان خانواده شان بوده اند .در خبر آمده كه ابرو در خانه و تنها با تعداد 6 نفر از آشنايان نزديك ازدواج كرد . ابرو به جاي لباس عروس يك لباس سفيد رو ترجيح داده بود و آخر هفته 3 روز با رضا به تعطيلات خواهد رفت. ابرو سومين بار ازدواج ميكنه اولين ازدواج در سن 16 سالگي بوده بعد دومين بار با وكيل ازدواج كرد واين براي سومين بار است كه ازدواج ميكند و به همين راحتي ابرو عروس ايرانيها شد.


حالا كل اين مسائل يك طرف ، بحث هاي پيرامون رضا ضراب از طرف ديگر توجه مردم علي الخصوص ايران را به خود توجه كرده است و در آينده پس از انتشار اين خبر ها نيز بيشتر به خود جلب خواهد كرد . آنهم اينست كه مردم تركيه به رضا ضراب حساسيت زيادي پيدا كرده اند و به دليل اهميت موضوع و ازدواج يك پسر ايراني با ابرو ، نيز مردم تركيه به نوعي نسبت به اين عمل واكنش نشان داده و به اصطلاح حسودي مي كنند به اين صورت كه آنها معتقدند كه رضا ضراب ايراني نيست بلكه به عقيده آنها رضا ضراب اذربايجاني هست و دليل آن را مشهور بودن رضا ضراب در باكو و تهيه شعرهاي آلبوم جديد گونل (گونل كه اصالتا آذربايجاني است) مي دانند


رضا ضراب ايراني و متولد تبريز است و آقا رضا متولد سال 1362 است و هم اكنون 27 سال دارد و در زمان جنگ خانواده ضراب به دوبي رفته و رضا پسر کوچک خانواده در ترکيه مانده و آنجا به فعاليت مي پردازد كه پس از چند سال پدر رضا ضراب پس از بازگشت به ايران نيز کارخانه فولاد سازي تاسيس ميكند . اين كارخانه هم اكنون به نام حسين ضراب ، پدر رضا ضراب است و همچنان به فعاليت خود ادامه مي دهد . مدير عامل اين كارخانه حسين ضراب و رئيس هيئت مديره كارخانه نير رضا ضراب است . آگهي تاسيس کارخانه كلا بنام خانواده ضراب مي باشد . خانواده رضا ضراب يك خانواده كاملا مذهبي و مومن هستند و كل اعضاي خانواده پيرامون شغل تجارت كم و بيش فعاليت داشته اند كه از جمله فعاليت هاي پدر رضا ضراب را ميتوان : شركت بين المللي واردات و صادرات ، كشتيراني (در استانبول تركيه) ، کارخانه فولاد سازي (در تيکمه داش آذربايجان شرقي) ، صرافي (در دبي) و خلاصه تجارت بين كشور ايران با كشورهاي همسايه دانست كه همين امر باعث مي شود كه از رضا ضراب هم يك تاجر ساخته شود . لازم به ذكر است كه خود رضا ضراب هم اكنون ، يک شرکت تجاري بزرگ با عنوان کارخانه کشتي سازي رويال در استانبول ترکيه دارد كه در اصل متعلق به پدرش است و چند سالي است که در ترکيه و در استانبول زندگي ميكند به عنوان تاجر ايراني در تركيه فعاليت مي كند .

پدر رضا ضراب كه پدر يك خانواده اصيل ايراني است ، به نوعي ازدواج پسرش با ابرو را مناسب نميديد و به دليل مسائل عرفي ابرو را عروس مناسبي براي خانواده نمي دانست اما مادر رضا ضراب در تماس تلفني با ابرو رضايت خودش را اعلام كرد و براي ابرو و پسرش آرزوي خوشبختي كرد و به دنبال آن پدر رضا ضراب هم موافت خود را اعلام كرد و بدين ترتيب در مراسم عقد ابرو و پسرشان شركت كردند . در اين بين سيبل جان هم ازدواج ابرو را با رضا ضراب تبريك گفت و براي ابرو آروزوي بچه دار شدن كرد و به او هدايايي هم داد ! ابرو و رضا در خانه اي که در Kemerburgaz قرار دارد قرار است با هم زندگي کنند كه اين خانه را هر ماه 10 bin TL اجاره کردند و همچنين يک سري تغييرات در خانه داده شد كه 100 bin TL بابت اين تغييرات خرج شده است.

طبق تحقيقاتي كه انجام شد اين اطمينان حاصل گرديد كه شعرهاي آلبوم جديد گونل را همين رضا ضراب ايراني ساخته است اما ساخت آهنگهاي گونل و يا شعرهاي آلبوم جديد او دليل بر اين نميشود که وي ايراني نيست و آذربايجاني است . البته مسائل حاشيه اي زيادي هم در مورد رضا ضراب به وجود امده كه رضا ضراب از 17 سالگي با گونل دوست بوده كه صحت آن را تاييد نميكنيم به اين دليل كه با اين احتساب يعني گونل 13 ساله بوده كه با رضا ضراب دوست بوده كه از نظر ما توجيه منطقي ندارد . در تحليل هاي خود سايتهاي مختلف تركيه آمده است كه رضا ضراب ايراني است . اما براي علاقه مندان به ابرو شايد جالب باشه كه چرا خود رضا ضراب صراحتا اعلام نميكنه اهل كجاست ؟!! چرا نميگه كه ايرانيه تا ايرانيها هم در خوشحالي اون سهيم باشند ؟!! علت اصلي كه رضا خودش را از خبرنگارها مخفي ميكنه اينه كه بخاطر اينکه مشکلي برايش در ايران بوجود نياد خودش را از خبرنگاران و دوربين هاي خبري دور مي كند .

در جديدترين گزارش mega magzin آمده است که ابرو در ايران طرفدارهاي زيادي دارد و رضا هم يکي از طرفدارهاي ايراني ابرو بوده است ، بنظر ميرسد اين عامل باعث شده كه مدير سايت فارسي ابروگوندش از وي دلخور گردد . آقاي علي عليپور كه يكي از همكاران ماست و مديريت سايت فارسي ابرو گوندش را در ايران بر عهده دارد و تا كنون فعاليت هاي موثري براي وي در ايران انجام داده است و نيز بارها و بارها با ابرو گوندش ملاقات حضوري داشته است و با وي گفتگو هايي داشته و عكس شخصي هم داشته است نيز بنظر ميرسد از ابرو گوندش دلخور گرديده است .


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
بازیگران زن و مرد ایرانی با تحصیلات خیلی بی ربط به سینما! + تصاویر
درخشش چشمگیر بازیگر زن ایرانی در بالیوود + عکس
آیا کامبیز دیرباز ازدواج کرده است ؟
ورزش مورد علاقه بازیگران ایرانی+عکس
این بازیگر زن ایرانی همیشه نمازش را اول وقت می خواند + عکس
گوهر خیراندیش : چه کسی گفته من ازدواج کرده ام ؟!
گلشیفته : دختر خوبی نبودم، در 20 سالگی ازدواج کردم !!
کشف حجاب بازیگر زن ایرانی مقابل چشم همسرش (عکس)
انیمیشن های ایرانی به زودی راهی شبه قاره می شوند
ازدواج فرزاد حسنی و آزاده نامداری ۲ مجری توانا
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۱۳-۴-۱۳۸۹ ۰۸:۲۳ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
کاربر 8 ستاره
*
آفلاین
ارسال‌ها: 3,980
تاریخ عضویت: ۱۹ اسفند ۱۳۸۸
اعتبار: 48
سپاس ها 85
سپاس شده 662 بار در 389 ارسال
ارسال: #2
RE:ازدواج ابرو گوندش با پسر ایرانی + عکس

عالی ممنون0


سیم آخر ؟؟؟ .... نه ....
تا شقایق هست زندگی باید کرد
اینجا انتهای ِ راه است گویی
و من گم گشته ام در هزار توی ِ زندگی

میخواستم به سیم آخر بزنم ...
اما ...
اینجا برای ِ پایان , انتخاب ِ خوبی نیست...
راهی دیگر خواهم یافت....
گویی تمام ِ راه ها بسته اند...
و من برای ِ ادامه
راهی نو خواهم ساخت....
آری ... آری ...


تا شقایق هست ... زندگی باید کرد
۱۳-۴-۱۳۸۹ ۰۹:۰۳ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
کاربر جدید بدون ستاره
*
آفلاین
ارسال‌ها: 23
تاریخ عضویت: ۶ تير ۱۳۸۹
اعتبار: 2
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #3
RE:ازدواج ابرو گوندش با پسر ایرانی + عکس

راستی ابرو چند سالشه؟
پسره 27 سالشه .فکر کنم ابرو دوتای اون سن داره.
آینده ، هر کسی رو از حالش نجات میده.
۱۳-۴-۱۳۸۹ ۱۰:۱۹ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
کاربر 8 ستاره
*
آفلاین
ارسال‌ها: 3,980
تاریخ عضویت: ۱۹ اسفند ۱۳۸۸
اعتبار: 48
سپاس ها 85
سپاس شده 662 بار در 389 ارسال
ارسال: #4
RE:ازدواج ابرو گوندش با پسر ایرانی + عکس

برو گوندش ۱۲ اکتبر ۱۹۷۴ در استانبول به دنیا آمد.ابرو به عنوان یک فروشنده در یک فروشگاه لباس کار می کرد.تو همون سالها چند تا از مشتریها که صدای ابرو رو شنیده بودن فهمیدن که صدای ابرو قشنگه و اون رو به Neshe Demirket ( شرکت موزیک ) بردن, و خواستن صدای اون رو به عنوان یک صدای خوب و زیبا به همه اعلام کنن.

اون شرکت چون اون زمان هنوز تشکیل نشده بود برای اینکه صدای ابرو رو ضبطش کنن ابرو رو به دست آقای Selchul Teki و یکی از مشتریها سپردن.وابرو هم با این دو شخص معروف موزیک اون زمان همکاری کرد. قبل از اینکه ابرو آلبومی بده بیرون و معروف بشه برای اینکه بتونه رو صحنه خوب کار کنه و به صحنه عادت کنه به نزد خانم امل سایین رفت و پیش اون کار کرد.خواننده زیبا در مت زمان کوتاهی برای اینکه آلبوم بده بیرون شروع به کار کرد.

سال ۱۹۹۳ اولین آلبومش به نام Tanri Misafiri ( مسافر الهی ) در دنیای موزیک م***** به پا کرد.صاحبان شرکتی که ابرو اونجا بود با این آلبوم میلیونها پول در آوردن که ابرو با این آلبومش چند تا جایزه گرفت. سال ۱۹۹۴ در کانال Kral به عنوان بهترین خواننده زن تا سه سال جایزه رو گرفت.
ابرو بلافاصله بعد از اولین آلبومش آلبوم دوم خودشو به نام Tatli Bela ( عشق شیرین ) رو شروع به ساختن کرد و بعد ازچند وقت که آماده شد اون رو پخش کرد. خواننده جوان تو این آلبوم آهنگهای رومانتیک خواند.
آلبوم سومش سال ۱۹۹۵ به اسم Ben Daha Büyümedim ( من هنوز بزرگ نشدم ) پخش شد.توی این آلبوم آهنگهای Firtinalar ( طوفان ها ) و Çok Mu Gardünüz ( آیا شادابی را برای من زیاد دانستی ) عصیان میکنه. این آلبوم سرآغاز دوستی ابرو با Serdar Ortaç بود.
چهارمین آلبومش به اسم Kurtlar Sofrasi ( سفره گرگها ) در سال ۱۹۹۶ بیرون اومد . در این میان پیشنهاد بازیگری به ابرو می شد و اون تو سریالهایی که اسم آلبومش رو داشتن به عنوان نقش اول بازی میکرد.
بعد از دو سال فاصله یعنی در سال ۱۹۹۸ آلبوم Sen Allahin Bir Lütfüsün ( تو لطفی از جانب خداوند هستی ) به بازار موزیک اومد.آهنگ ۱۲ در این آلبوم به طرز و روش خود ابرو بوده.
ابرو سال ۲۰۰۰ با یک آلبوم خیلی جدیدی ظاهر شد به اسم Dön Ne Olür ( برگرد چی میشه ). توی استودیو وقتی داشت میخوند جلوی فیلمبردارا خونریزی مغزی میکنه و به زمین میوفته . بعد از اینکه مدتی در بیمارستان بود یک مدت طولانی استراحت کرد و مجبور شد از طرفدارانش دور بمونه. طرفدارانش برای اینکه نسبت به ابرو ابراز علاقه کنن با خریدن آلبوم Dön Ne Olür اون سال بالاترین رکورد خرید آلبوم در ترکیه رو رقم زدن.
توی این آلبوم که کارگردان اون آقای تاربک آقانسی که آهنگسازی از آهنگسازهای جوان اون سال بود آهنگ Hata ( خطا ) که مال Sezen Aksu بود جای گرفته بود.توی این آلبوم یه سورپریز هم بود که آهنگ Deli Deli ( مجنون مجنون ) بود که آهنگ بچه ها بود.ابرو بعد از یه استراحت طولانی شنبه ۱۱ مارس ۲۰۰۰ در مرکز Bestençi کنسرتی اجرا کرد که پول این کنسرت رو به بیمارستان بخشید.
ابرو در سال ۲۰۰۱ با ارائه یکی از بهترین آلبوم هایش دنیای موزیک ترکیه رو متحول کرد.نام این آلبوم Ahdim Olsün است که دو ترانه Sensizim ( بی تو هستم ) و Seni Seviyorum ( تو را دوست میدارم ) آنرا از دیگر آلبومهایش متمایز ساخته است.
این خواننده موفق در سال ۲۰۰۳ نیز یک آلبوم به نام Şahane ( شاهانه ) به عرصه موزیک تقدیم کرده است.ابرو در سال ۲۰۰۴ آخرین آلبومشو تا به الآن با نامBize De Bu Yakişir ارائه کرده است.
البته در خبرها آمده که ابرو امسال به درخواست یک کمپانی در مصر یک آلبوم به زبان عربی ارائه خواهد کرد. ظاهرا کمپانی مصری به خاطر تشابه صدای ابرو با ام کلثوم خواننده فقید این کشور، این پیشنهاد را به ابرو داده است و گفته میشود این آلبوم در اواخر تابستان امسال به بازار ارائه خواهد شد.


سیم آخر ؟؟؟ .... نه ....
تا شقایق هست زندگی باید کرد
اینجا انتهای ِ راه است گویی
و من گم گشته ام در هزار توی ِ زندگی

میخواستم به سیم آخر بزنم ...
اما ...
اینجا برای ِ پایان , انتخاب ِ خوبی نیست...
راهی دیگر خواهم یافت....
گویی تمام ِ راه ها بسته اند...
و من برای ِ ادامه
راهی نو خواهم ساخت....
آری ... آری ...


تا شقایق هست ... زندگی باید کرد
۱۳-۴-۱۳۸۹ ۱۱:۳۲ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش تصویری موسیقی ایرانیان از کنسرت گروه موسیقی «شمس» dinator 0 1,248 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: dinator
  نقد و بررسی سینمای جشنواره‌ای در «مناظره» dinator 0 893 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ صبح
آخرین ارسال: dinator
  ساخت مستند «زندگینامه مقام معظم رهبری -دومین رهبر انقلاب» یک ضرورت تاریخی است dinator 0 841 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ صبح
آخرین ارسال: dinator
  یک اشتباه دیگر dinator 0 934 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ صبح
آخرین ارسال: dinator
  چوب رهبری ارکستر ملی پس از ۴ سال بر دستان فرهاد فخرالدینی dinator 0 831 ۱۱-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ صبح
آخرین ارسال: dinator


درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان