درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۷-۵-۱۳۹۷, ۰۹:۳۶ صبح

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
فابرگاس: دوست دارم به بارسلونا بروم، ولی..
نویسنده پیام
کاربر 5 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 8
سپاس ها 0
سپاس شده 47 بار در 28 ارسال
ارسال: #1
Video فابرگاس: دوست دارم به بارسلونا بروم، ولی..

فابرگاس: دوست دارم به بارسلونا بروم، ولی..
بار دیگر سوالاتی درباره آینده سسک مطرح شده، اما این بار رسانه‌ها این سوالات را طرح نکرده‌اند...

* آرسنال
* بارسلونا

سایت گل: سسک فابرگاس کاپیتان آرسنال در یک گفتکو رفتنش به بارسلونا را تکذیب نکرده است. با وجود آن که او بارها اعلام کرده به توپچی‌ها وفادار است، اما مرتبا از او پرسیده می‌شود که آیا به بارسلونا خواهد رفت یا نه. رسانه‌ها هرگز از پاسخ‌های او متقاعد نشده‌اند. طرفداران او در شهر زادگاهش مارسمه هم به همچنین.

فابرگاس روز شنبه این هفته به همراه جرارد پیکه، دوست صمیمی‌اش به مجتمع ورزشی آرنیس دمار رفته بود تا در اردوی تابستانی «کمپوس سسک» شرکت کند. در این کمپ، 70 دانش‌آموز حضور داشتند. یکی از اولین سوالاتی که آنها پرسیدند این بود: «سسک، چرا به بارسلونا برنمی‌گردی؟» به نوشته روزنامه ال‌موندو دپورتیوو، او پاسخ داد: «دوست دارم، اما قراردادی با آرسنال دارم و باید به آن احترام بگذارم.» هیچ کدام از طرفداران جوان او از این پاسخ خیلی خوشحال نشدند. آنها رو به پیکه کرده و گفتند: «چرا سسک را راضی نمی‌کنی به بارسلونا بیاید؟»

و مدافع آبی و اناری‌پوش هم گفت: «نمی‌دانم چند بار تلاش کردم تا او را متقاعد کنم، اما هیچ راهی برای حال حاضر وجود ندارد.» فابرگاس همچنین به یک طرفدار آرسنال گفت: «کاپیتان آرسنال هستم و به بازی در این تیم ادامه می‌دهم.»

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
وست بروم از سد ساوتهمپتون قعرنشین گذشت
دوست ندارم از استقلال جدا شوم
سوشا مکانی: دوست دارم هرچه زودتر روز بازی با ازبکستان فرا برسد
لقب «آقامعلم» را بیشتر از «مجید کامپیوتر» دوست دارم
قلعه‌نويي نمي‌گذارد به پرسپوليس بروم
کرار:دوست دارم يادراستقلال يانجف بازي کنم
نيمار در نشست خبري:‌ اجازه نمي‌دهيم بارسلونا مثل هميشه بازي كند
پاسخ زادمهر به دايي:‌ برايش آرزوي سلامتي دارم!‌
السد 0 – بارسلونا 4: پاي داويد ويا شکست
هواداران بارسلونا خطاب به رونالدو:برو ایران گل بزن
تالار گفتگوی ایرانیان
شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
۱۳-۴-۱۳۸۸ ۰۹:۰۲ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,250 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,219 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,105 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,098 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,164 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان