درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۷-۵-۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ عصر

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
فوری{اندر فواید سیگار}؛ دانشمندان به تازگی کشف کردند.......
نویسنده پیام
کاربر جدید بدون ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 3
سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال
ارسال: #1
فوری{اندر فواید سیگار}؛ دانشمندان به تازگی کشف کردند.......

مواد موجود در سيگار ، ضربان قلب و فشار خون را بالا مي برد، روي قلب و عروق خوني فشار مي آورد و خطر سکته هاي مغزي را بيشتر ميکند .* با مصرف سيگار خون و اکسيژن کمتري به دستها و پا ها مي رسد و ممکن است باعث سياه شدن و قطع انگشتان شود.
* گاز هاي سمي موجود در سيگار ، بصورت لايه اي ، داخل راههاي تنفسي و ريه ها را مي پوشاند . همانند دوده اي که در دود کش بخاري مي نشيند .* سيگار بروز پوکي استخوان را تسريع مي کند .

نخیر جان دلم این خبرا نیست.........
برادر من، عزیز جان بنده امروز به عنوان یک جوجه پزشک به شما ثابت خواهم نمود که سیگار دارای محسنات بس وصف ناشندنی است لهذا از پیش کسوتان عزیز تمنا میکنم دست از سر این «نه چندان دراز لوله دودزای بینوا» بردارند.
برای اینکه حوصله خواننده عزیز به تنگ نیاید بنده فقط فهرست وار به گوشه ای از فواید بیکران این عزیز دل بسنده میکنم.
1) از طایفه خودمان شروع میکنم: آیا میدانید «روزانه» چند پزشک بینوا از سرطان مری و انواع و اقسام امراض ریه و گرفتاریهای گوارشی و پانکراسی و چه و چه که از صدقه سریه همین طفل معصوم قرین زندگی سیگاریها شده دارند نون میخورند.
2) پر کردن اوقات فراغت: آقا مگه مدام ملت گله نمیکنند از کمبود تفریحات و نبود فعالیتهای مفرح برای وقتهای بیکاریشون. خوب بشینن دور هم سیگار بکشند چه کاریه آدم پول خرج کنه بره مسافرت یا چه میدونم خودشو از نفس بندازه بره کوه یا کی حال و حوصله ورزش و مطالعه داره. هان چه کاری راحتتر از سیگار کشیدن.
3) برادر من شما اصلا میدونی چند صد رقم سازمان حفاظت از محیط زیست و گارد ویژه لایه ازن و حامیان فضای سبز و غیره و ذالک داریم. اگر چنانچه خدایی ناکرده هوا آلوده نباشه که تمام این جان بر کفانِ طبیعت دوست عزیز از کار بی کار میشن. پس بکشید و نهراسید از نهی پزشکانی که چشم ندارند این خدمت عظیمو ببینند.
4) حتما استهظار دارید که دروازه ورود به سرزمین مخدریجات همین برادر بشر دوستمون آقای آقا سیگار هستند، لذا چنانچه این مقوله بسیار ارزشمند رو از مردم بگیریم اولا بزرگترین خیانتو به سازندگان (سیا ساکتی) کردیم که دیگه سوژه ای برای کلیپ ساختن نخواهند داشت و از طرف دیگه قریب نیمی از زحمت کشان نیروی انتظامی بیکار خواهند گردید.
5) فایده از این دست بسیار است و با اندک درنگی خودتان لیست بی پایانی از مزایا و محسنات را خواهی یافت لذا در پایان بنده تنها میتوانم بگویم حقیقتا باید به عزیزان سیگاری غبطه خورد چراکه برای تداوم بسیاری از مشاغل و قوانین اجتماعی و هنجارهای حاکم، بی هیچ منت و چشم داشتی سلامتیشان را به خطر افکنده و جان بر کف در حال خدمت به همنوعانشان هستند. تازه برا این کار (تهیه سیگار) پولم میدند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
فواید گوجه‌فرنگی برای سلامت و زیبایی
گیاه آویشن و فواید آن
برترین فواید روغن زیتون
فواید بامیه برای سلامتی
فواید کلم برای سلامتی و زیبایی
فواید شگفت‌انگیز نوشیدن آب داغ چیست؟
فواید برتر سیب برای سلامتی و زیبایی
فواید برگ‌های اکالیپتوس برای سلامتی
روش هایی برای کاهش وزن فوری
ویتامین D چیست؟ فواید و مضرات ویتامین دی کدام است؟
۱۴-۴-۱۳۸۸ ۰۲:۲۹ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #2
RE: فوری{اندر فواید سیگار}؛ دانشمندان به تازگی کشف کردند.......

A (69)A (69)

جالب بود ... ممنون دوست عزیز

خدایی یک ساعت خندیدم A (87)A (87)
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۱۴-۴-۱۳۸۸ ۰۲:۳۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up مصرف زیاد تنقلات در عید و مشکل سوء هاضمه زندگی کن 0 645 ۲۲-۱۲-۱۳۹۴ ۰۴:۳۲ عصر
آخرین ارسال: زندگی کن
  ۱۰ فرمان غذایی برای تغذیه سالم tanha37 0 1,030 ۱-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ عصر
آخرین ارسال: tanha37
  رایج ترین سوالات برای لاغر شدن Lorax 1 1,026 ۱۸-۷-۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: amin.jm
Thumbs Up چربی سوزی را با خوردن نارگیل و سیب سرعت بخشید زندگی کن 0 832 ۲۹-۵-۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ صبح
  چطور در ۷ روز ۸ کیلوگرم لاغر شوید زندگی کن 0 943 ۲۴-۵-۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان