درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۷-۵-۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ عصر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
یونایتد در فکر جذب اشلی یانگ
نویسنده پیام
کاربر 5 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 8
سپاس ها 0
سپاس شده 47 بار در 28 ارسال
ارسال: #1

گفته می شود منچستریونایتد بعد از جذب آنتونیو والنسیا و مایکل اوون قصد دارد یک بازیکن دیگر به خدمت بگیرد...
2009/7/6 9:55:44
EPL: Ashley Young, Reading - Aston Villa (PA)
Photo Gallery
Zoom
EPL: Ashley Young, Reading - Aston Villa (PA)
Related Links
Teams

* منچسترسیتی
* منچستریونایتد

سایت گل : به نوشته روزنامه People سرالکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد قصد دارد اشلی یانگ هاقبک جوان استون ویلا را به خدمت بگیرد.اخیرا شایعاتی مبنی بر احتمال رفتن یانگ از استون ویلا مطرح می شود ، روزنامه های انگلیسی چلسی را مقصد بعدی این بازیکن می دانند.اما منچستریونایتد ممکن است در جذب این بازیکن از چلسی سبقت گرفته و با توجه به رفتن کریس رونالدو و کارلوس تبس این بازیکن می تواند جانشین مناسبی برای هر یک از این دو بازیکن باشد.

مارتین اونیل سرمربی استون ویلا بدون شک مخالف فروش این بازیکن 23 ساله خواهد بود و قصد دارد در فصل آینده در رقابت های لیگ اروپایی از او بهره لازم را ببرد.اما استون ویلا در صورت دریافت یک پیشنهاد قابل توجه از منچستریونایتد ممکن است با انتقال او به اولدترافورد موافقت کند.

استون ویلا گرت بری را که به منچسترسیتی رفت از دست داد ، آنها همچنین مارتین لارسن را که به دلیل مصدومیت مجبور شد از دنیای فوتبال خداحافظی کند را نیز از دست دادند.باید دید یانگ سومین بازیکنی خواهد بود که آنها از دست می دهند یا خیر.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
تاتنهام براورتون غلبه کرد/ مردان ردنپ هم‌امتیاز با من‌یونایتد
بایرن از اینتر انتقام گرفت/ تساوی مارسی - من یونایتد
کئیروش: رونالدو به یونایتد باز نمی گردد
یونایتد به دنبال جذب ژولیو سسار
چلسی و آرسنال باختند:من یونایتد در آستانه صدرنشینی
اشلی کول: من نمی توانم مثل مالدینی تا 40 سالگی بازی کنم
من یونایتد از شکست تساوی ساخت
منچستر یونایتد رونی را به آمریکا فرستاد
اینتر باخت /منچستر یونایتد در آستانه صعودقرار گرفت
گروه C لیگ قهرمانان اروپا:برد سه گله یونایتد و والنسیا
تالار گفتگوی ایرانیان
شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
۱۵-۴-۱۳۸۸ ۱۱:۰۰ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,250 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,219 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,105 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,098 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,165 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان