درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۸-۳-۱۳۹۷, ۰۲:۴۲ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
ایران مجازی به شما نیاز دارد
نویسنده پیام
کاربر 5 ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 8
سپاس ها 0
سپاس شده 47 بار در 28 ارسال
ارسال: #1
Question ایران مجازی به شما نیاز دارد

ایران مجازی به شما نیاز دارد

من امروز يه بازي جديد اينترنتي را به شما معرفي مي کنم اسم اين بازي Erepublik است و اين بازي فقط به صورت دستور (text) در اينترنت هست که همين ويژگي باعث شده به راحتي با سيستمDial-up قابل بازي باشد و بدليل اينکه فقط در اينترنت هست شما نياز به سيستم خاص يا نصب چيزي نيستيد.
شما در اين بازي مي توانيد عضو هر کشوري از ليست کشور هاي بازي ( ايرانم داره) بشويد و در واقع يک شهروند آن کشور شويد و چرخه عادي زندگيرا انجام دهيد که عبارت است از سه بخش کلي:
1.اقتصادي:که شما اول بايد دنبال کار بگرديد و بعد اگر خواستيد شرکت خود را تاسيس کنيد

2.چرخه سياسي: که عضو يک حزب شويد و اگر پول داشتيد حزبي تاسيس کنيد و عضو مجلس شید و اگر شانس و زبون چرب و نرم داشته باشید تا مقام رياست جمهوري ايران پيشرفت کنيد.

3.ارتشي: که شما با تمرين نظامي خود را آماده براي جنگ مي کنيد و اگر جنگي رخ دهد از کشورتان دفاع خواهيد کرد و اگر خوش شانس و قوي باشيد به درجات بالاي نظامي برسيد. شما در اين بازي مي توانيد خريد کرده و يا حتي روزنامه تاسيس کنيد اين بازي کاملا به صورت آزاده و شما مي تونيد به راحتي عضوش شيد. و يکي از ويژگي هاي منحصر به فرد بازي اينه که اصلا محدود نيست يعني شما اگر فکري به زهنتون برسه در 90% موارد مي تونيد اجرا کنيد...(از تاسيس گروه جنگي (يا تروريستي) تا مافيا قدرت و بازار سياه) البته کاراي خوبم مي شه کرد...
به گفته خود درست کننده هاي سايت فقط 15 دقيقه (اينترنتشون دايل آپ بوده فکر کنم ) در روز وقت مي خواد که اين بازي رو بازي کنيد که اونم عبارته از:

1.کار کردن و تمرين نظامي کردن (که تا 1 ماه اول حداقل همينه)

2.اگر تو حذبتون نماينده کنگره شيد بررسي لايحه هاي مجلس (يا خودتون بديد)

البته من هيچ تظميني نمي کنم که با 15 دقيقه به جايي برسيد ولي با 1 ساعت مي تونيد تو 1 ماه حتي رئيس جمهور ايران بشيد (اگر عرضش رو داشته باشيد)....

اين بازي علاوه بر بازي بودن براي دنياي واقعي هم خوبه چون براي پيشرفت بايد ارتباط بر قرار کنيد و همين خودش کلي خوبه....

آدرس سایت مافیا با اموزش:www.erepublikmafia.com
ادرس سایت بازی:erepublik.com

توجه داشته باشید که در هنگام عضو شدن کشور را china و شهر را lioaning در کنار این شهر نوشته این شهر توست ایران تسخیر شده.

در این زمان که من این مقاله رو میدم هند میخواد به ایران حمله کنهو جو بدی هم بر علیه ایران درست کرده

الان کشورتون به شما نياز داره بياين عضو بشيد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
نسخه بدون نیاز به نصب، بازی Crazy Frog Racer 2
نسخه بدون نیاز به نصب، بازی Crazy Taxi
دانلود Operation Flashpoint Red River نهایت هیجان در جنگ های مجازی
دانلود Virtua Tennis - بازی مسابقات مجازی تنیس
Virtual Villagers 5 New Believers 2011 - بازی روستاییان مجازی ایمان آورندگان جدید
دانلود بازی پرورش مجازی اسب و سوارکاری - Secret of the Magic Crystals v1.0
Virtual Villagers 5 New Believers 2011 - بازی روستاییان مجازی ایمان آورندگان جدید
Virtual Families 1.00.02 - بازی استراتژی خانواده مجازی
دانلود بازی مزرعه دار و زندگی مجازی - Harvest Moon
بازی تنیس در دنیای مجازی
تالار گفتگوی ایرانیان
شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
۱۸-۴-۱۳۸۸ ۰۶:۳۴ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up دانلود بازی Ashes of the Singularity برای PC زندگی کن 0 2,558 ۱۷-۱۲-۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ صبح
آخرین ارسال: زندگی کن
Thumbs Up دانلود بازی Rise of the Tomb Raider برای PC زندگی کن 0 1,067 ۱۷-۱۲-۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ صبح
Thumbs Up دانلود بازی Resident Evil 0 HD Remaster برای PC زندگی کن 0 966 ۱۶-۱۲-۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ عصر
  دانلود والپیپر Killzone Shadow Fall samin_m 0 1,353 ۲۴-۱۲-۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ عصر
آخرین ارسال: samin_m
  دانلود بازی فکری اندروید – Draw the Path samin_m 0 1,469 ۲۴-۱۲-۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: samin_m

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان