درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲-۷-۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
پروین: اگر پرسپولیس امسال هم نتیجه نگیرد، هواداران تحمل نمی کنند
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
اعتبار: 90
سپاس ها 84
سپاس شده 484 بار در 427 ارسال
ارسال: #1
پروین: اگر پرسپولیس امسال هم نتیجه نگیرد، هواداران تحمل نمی کنند

بعد از اینکه حضور علی پروین به عنوان مدیرفنی در پرسپولیس مطرح شد قبل از جدی شدن حضورش، این خبر تکذیب شد. البته مسئولان باشگاه هرگز به صراحت این خبر را تکذیب نکردند، با مطرح شدن موضوع ماندن یا نماندن علی کریمی، نام پروین باز هم بر سر زبان ها افتاد. انصاری فرد از پروین خواست تا با کریمی صحبت کند و او راضی به تمدید قرارداد کند که در نهایت کریمی استیل آذین را انتخاب کرد. همیشه صحبت های پروین راجع به مسائل فوتبال از جمله پرسپولیس شنیدنی است.

• علی آقا بالاخره شما را در پرسپولیس می بینیم یا خیر؟
- من همیشه پرسپولیسی بودم و هر زمان از من کمک خواستند، دریغ نکردم. دنبال پست هم نیستم.
• یعنی پست مدیرفنی کنسل شد؟
- قرار بود جلسه ای تشکیل شود و تصمیم گیری کنند که چندان برایم مهم نیست.
• هر زمان پرسپولیس دچار مشکل می شود، نام شما را به میان می آوردند ماجرا چیست؟
- (خنده...) گفتم هر زمان بخواهند آماده کمک کردن به آنها هستم. تیم بالاخره یک بزرگتر می خواهد!
• بعد از آن همه حرف و حدیث کرانچار سرمربی پرسپولیس شد. نظرتان راجع به این انتخاب چیست؟
- همیشه گفتم اگر قرار است مربی خارجی برای تیم بیاورند باید کارنامه خوبی داشته باشد. می گویند کارنامه اش خوب است. به هر حال الان نمی شود در موردش نظر داد چند تا بازی که بگذرد، بهتر می شود راجع این مربی نظر داد.
• به نظر شما پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته است؟
- شاید بازیکنان بزرگ در این تیم کم باشند اما بازیکنان جوان و جویای نامی در تیم حاضرند که می توانند با این انگیزه حتی بهتر از بزرگ ترها بازی کنند.
• خیلی ها معتقدند مشکلات فصل گذشته پرسپولیس عملکرد انصاری فرد بوده است. امسال هم هواداران به خاطر عملکرد ضعیف تیم در فصل نقل و انتقالات از انصاری فرد ناراحت هستند؟
- انصاری فرد هم زحمت کشیده و هر کاری از دستش برآمده انجام داده. هیچ مدیری کامل نیست. انصاری فرد هم اشتباهاتی داشته اما هواداران نباید از الان قضاوت کنند. اجازه دهند چند بازی انجام شود اگر بازی ها و نتایج به مذاقشان خوش نیامد آن وقت اعتراض کنند.
• بیشترین ناراحتی هواداران بابت از دست دادن علی کریمی است؟
- کریمی بازیکن خوبی است و در پرسپولیس موثر بود. من با او صحبت کردم بماند اما...
• انصاری فرد گفته بود، کریمی به شما هم بی احترامی کرده است...!
- وقتی با او حرف زدم قرار شد به من زنگ بزند و جواب قطعی اش را بدهد که زنگ نزد. حالا هم که به استیل آذین رفته . انشا ء الله که آنجا موفق باشد.
• در صورتی که تیم نتیجه نگیرد، باز هم پرسپولیس وارد بحرانی به مراتب بدتر از پارسال می شود؟
- هواداران هم صبر و طاقتی دارند اگر صبرشان سر بیاید لب به اعتراض خواهند گشود و تحمل نخواهند کرد. انصاری فرد باید حواسش را جمع کند. امسال اگر تیم نتیجه نگیرد اتفاقات خوبی پیش روی تیم نیست. اول از همه اوست که باید جوابگو باشد.
• در مقابل استیل آذین در یارگیری خوب عمل کرده، می گویند زور هدایتی بیشتر بوده است؟
- هر کسی زورش بیشتر باشد موفق تر است؛ هدایتی زورش بیشتر بود و موفق تر است، وقتی پول باشد همه چیز هست.
• علی آقا این رقم های نجومی باعث پیشرفت فوتبال ما می شود؟
- به هیچ وجه. این جوری فوتبال از بین می رود. باید بودجه ای یکسان در اختیار همه تیم ها قرار بگیرد. اینجوری خیلی از تیم ها در اواسط فصل کم می آورند و جا می ماندند و تیم های دیگر به خاطر همین مساله به بالای جدول می رسند و فوتبال لطمه می بیند.
• مدیران می گویند نباید با پول های زیاد بازیکنان را جذب کرد اما عملاً بر سر یک بازیکن برای دست یابی به هدفشان هرچقدر بازیکن بخواهد پرداخت می کنند...
- همین اخلاق ها باعث می شود یکسری آدم غیر فوتبالی پا به میدان بگذارند و از این میان سود ببرند. پول های کلان در فصل نقل و انتقالات به لیگ و تیم ملی ما ضربه می زند. باید ریشه ای عمل کرد.
• علی آقا شنیده اید سیروس محجوب می خواهد باشگاه نیوکاسل را بخرد. او گفته قصد دارد از حضور شما در این تیم استفاده کند؟
- به سلامتی. چیزهایی شنیده ام اما هنوز که این خرید انجام نشده هر وقت تمام شد در موردش حرف می زنم.
• محمد مصدوم شده و معلوم نیست به بازی مس برسد...
- مشکلش جدی نیست و انشاء الله که می رسد.
• همه فکر می کردند او هم به استیل آذین خواهد رفت اما از پرسپولیس سردر آورد؟
- او علاقه خاصی به پرسپولیس داشت. من هم با رفتنش به این تیم موافق بودم، قسمت این بود.
• چه قدر می تواند در پرسپولیس موفق باشد؟
- این مساله دست خودش است. همیشه گفته ام اگر خوب تمرین کند بازی می کند و در زمین باید عملکردی داشته باشد که مربی او را کنار نگذارد اگر هم بد تمرین کرد جایش روی نیمکت است و کسی نمی تواند برایش کاری کند. به او گفته ام از من توقع خاصی نداشته باش که برایت کاری کنم.

منبع:http://bordobakht.com/global/news13394.html

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
شعار سرخ پرسپولیسی ها (بمناسبت برد پرسپولیس)
اگه طرفدار پرسپولیس هستی کلیک کن
پرسپولیس به تیم تستی نیروی زمینی‌ ۵ گل زد
محمد پروین همه رو سرو کار گذاشت
عکسهای پیشکسوتان پرسپولیس
تقویم پرسپولیس
اجرای سرود پرسپولیس با حضور اینها
به نظرشما بهترین سر مربی تاریخ باشگاه پرسپولیس؟
وعده ی ما سال دیگه پرسپولیس تو اسیا !!!!
اخبار باشگاه پرسپولیس

حتی روز" مرگم "هم با هم تفاهم نداریم
من سفید میپوشم
تو سیاه...
۱۰-۵-۱۳۸۸ ۰۵:۱۸ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
کاربر جدید بدون ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #2
RE: پروین: اگر پرسپولیس امسال هم نتیجه نگیرد، هواداران تحمل نمی کنند

به امید قهرمانی پرسپولیس A (1)
سید صادق سیدی
شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
طراحی، راهی برای بیان افکار
شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . برای عضویت سریع کلیک کنید.
۱۰-۵-۱۳۸۸ ۰۵:۲۵ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
اعتبار: 90
سپاس ها 84
سپاس شده 484 بار در 427 ارسال
ارسال: #3
RE: پروین: اگر پرسپولیس امسال هم نتیجه نگیرد، هواداران تحمل نمی کنند

حتما همین طوره A (1)A (1)

حتی روز" مرگم "هم با هم تفاهم نداریم
من سفید میپوشم
تو سیاه...
۱۰-۵-۱۳۸۸ ۰۵:۴۰ عصر

نویسنده پیام
*
آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #4
RE:پروین: اگر پرسپولیس امسال هم نتیجه نگیرد، هواداران تحمل نمی کنند

حالا كه نتيجه گرفتيم

اييييييييييييييييينه.....

تبريك0

بنصرالله ينصر من يشاء و هو العزيز الرحيم
۴-۳-۱۳۸۹ ۰۷:۱۴ صبح

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شعار سرخ پرسپولیسی ها (بمناسبت برد پرسپولیس) Ramana 56 22,271 ۴-۶-۱۳۸۹ ۰۴:۳۵ صبح
آخرین ارسال: شاگرد قلم
  ملامحمد به تهران نمی آید amir_ali_xdl 0 1,388 ۳۱-۵-۱۳۸۹ ۰۸:۰۴ صبح
آخرین ارسال: amir_ali_xdl
  هادی نوروزی به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد amir_ali_xdl 0 1,412 ۳۱-۵-۱۳۸۹ ۰۸:۰۲ صبح
  قرارداد پرسپوليس با اوسال فسخ شد amir_ali_xdl 0 1,507 ۳۱-۵-۱۳۸۹ ۰۷:۵۲ صبح
Tongue دانلود آهنگها و ترانه های خاطره انگيز پرسپوليس admin 1 23,183 ۳۱-۵-۱۳۸۹ ۰۵:۳۴ صبح
آخرین ارسال: Pink Is Love

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان