درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۹-۶-۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ عصرارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
همكاري با نيروهاي آمريكايي جهت به اغتشاش كشيدن كشور
نویسنده پیام
کاربر 2 ستاره
*
آفلاین
ارسال‌ها: 210
تاریخ عضویت: ۲۵ اسفند ۱۳۸۷
اعتبار: 9
سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال
ارسال: #1
همكاري با نيروهاي آمريكايي جهت به اغتشاش كشيدن كشور

گزارش خبرنگاران فارس - قسمت هفتم
همكاري با نيروهاي آمريكايي جهت به اغتشاش كشيدن كشور

خبرگزاري فارس: همكاري با نيروهاي آمريكايي جهت به اغتشاش كشيدن كشور، طرح بمبگذاري در حوزه هاي رأي گيري،تلاش براي به قدرت رساندن گروهك نهضت آزادي، ارتباط با شبكه ها و رسانه هاي بيگانه و ارسال اطلاعات و عكس جهت تهييج آشوبگران از ديگر اتهامات متهمان كودتاي مخملي اعلام شد.معاون دادستان عمومي و انقلاب تهران به نمايندگي از مدعي‌العموم در ادامه گزارش كيفر خواست را به اين شرح قرائت كرد:

همكاري با نيروهاي آمريكايي جهت به اغتشاش كشيدن كشور
آقاي احمد كريمي فرزند محمود عضو ديگري از شبكه تروريستي وابسته به سرويس هاي اطلاعاتي آمريكايي است كه به همراه دو متهم ديگر يعني حامد روحي نژاد و محمدرضا علي زماني براي ديدار، توجيه و دريافت مأموريت از مقامات آمريكايي و اسرائيلي به صورت غيرقانوني از كشور خارج شده، به سليمانيه عراق مي روند.
متهم نامبرده در جريان ملاقات و تماس با افسران اطلاعاتي آمريكا و برقراري جلسات متعدد، آمادگي خود را براي هرگونه اقدام عليه جمهوري اسلامي ايران اعلام مي نمايد. متهم و تيم همراه، پس از دريافت پشتيباني هاي لازم از جمله پول و تجهيزات مخابراتي، جهت انجام عمليات بمب گذاري و تروريستي در اماكن دولتي، مذهبي، جمع آوري اطلاعات از مراكز نظامي به ويژه سپاه و بسيج و تهيه چارت سازماني نيروهاي مسلح وارد كشور مي شوند.
متهم نامبرده به همراه ديگر اعضاي شبكه، پروژه هاي مختلفي را جهت ايجاد آشوب و ناامني در كشور در برهه برگزاري انتخابات دهم و پس از آن تدارك ديده بودند كه قبل از موفقيت در انجام انفجار و عملياتهاي تروريستي دستگير شدند.

ورود به صحنه آشوب هاي پس از انتخابات
حامد روحي نژاد يكي ديگر از اعضاء اين شبكه تروريستي حدود يك سال و نيم در عراق اقامت داشته است. وي در اواخر سال گذشته از سوي افسر آمريكايي رابط اطلاعاتي خود مأموريت پيدا مي كند كه به تهران آمده از طريق بمب گذاري و ترور صحنه انتخابات ايران را ناامن و به آشوب بكشد كه قبل از موفقيت در عمليات مذكور، توسط نيروهاي امنيتي دستگير و در اين پرونده بازداشت مي باشد.

طرح بمبگذاري در حوزه هاي رأي گيري انتخابات رياست جمهوري
اميررضا عارفي فرزند احمد عضو ديگر اين شبكه از طريق ارتباط با فردي به نام فرود فولادوند با سرويس اطلاعاتي آمريكا مرتبط بوده است.
نامبرده به همراه يكي ديگر از متهمان اقدام به ساخت بمبي قوي آتش زا مي نمايد و در چند مرحله شدت انفجار آن را در بيابانهاي اطراف تهران آزمايش مي كند.
نامبردگان با تهيه فيلمي از اين آزمايشات و ارسال آن به آمريكا، طرح هاي خود را براي انفجار در امامزاده زيد(ع) بازار، امام زاده علي اكبر(ع) چيذر، حسينيه فاطميون در خيابان مجاهدين اسلام، نصب بمب روي تانكر انتقال بنزين و برخورد آن با پمپ بنزين مقابل مجلس شوراي اسلامي، بمب‌گذاري در حسينيه شهرك وليعصر و مرقد مطهر حضرت امام خميني(ره) اعلام مي‌كنند.
با تأييد اين طرح از افسران رابط، متهم نامبرده اقدام به طراحي ساخت بمب هاي قوي براي كارگذاشتن در حوزه رأي گيري حسينيه ارشاد و مسجدالنبي نارمك مي نمايد تا در روز انتخابات با انفجار آن، ضمن كشته و مجروح كردن صدها رأي دهنده، روند برگزاري انتخابات را دچار مشكل نمايند كه در نهايت پيش از هر اقدامي، متهم و تيم همراه وي توسط نيروهاي گمنام آقا امام زمان(عج) بازداشت مي شوند.

تلاش براي تضعيف نظام اسلامي و به قدرت رساندن گروهك نهضت آزادي
آقاي عماد بهاور فرزند محمد حسين، مسئول شاخه جوانان گروهك نهضت آزادي و عضو دفتر سياسي گروه است. نامبرده از سوي نهضت آزادي مأموريت پيدا مي كند تا به صورت نفوذي از سوي نهضت آزادي در ستاد 88 و كمپين دعوت از موسوي فعال شود و خطوط نهضتي ها را به اين ستاد منتقل نمايد.
از جمله اقدامات وي تشكيل ستاد جوانان آقاي موسوي در ستاد قيطريه، برگزاري همايش هاي سه گانه موج سوم، سازماندهي ستاد 88 در استانها و هماهنگ نمودن نهضتي ها در استانها با اين ستادها و انتشار و توزيع جزوات انتخاباتي است.
ديدار اعضاي شاخه جوانان نهضت آزادي به همراه امير خرم از اعضاي شوراي مركزي نهضت آزادي با قربان بهزاديان نژاد مسئول ستاد انتخاباتي آقاي موسوي در راستاي همكاري و هماهنگي نهضتي ها با ستاد موسوي، با هماهنگي متهم مزبور صورت گرفته است.
وي در راستاي كار تبليغي هماهنگ و در يك اقدام تشكيلاتي اقدام به تهيه فيلم تبليغاتي در حمايت از موسوي و كروبي با آرم نهضت آزادي مي كند اين فيلم ها در تيراژ بالا و حمايت مالي فردي ناشناس منتشر و توزيع مي شود.
متهم مزبور با اظهارات كذب و با درج مقالات و مصاحبه هايي در روزنامه ها و سايت هاي خبري اقدام به سياه نمايي ازاوضاع جاري كشور، تخريب اقدامات نظام، تشويش اذهان عمومي، ايراد افترا به مسئولان برگزار كننده انتخابات و گسترش فضاي يأس و نوميدي در جامعه از طريق تكرار ادعاهاي واهي درخصوص عملكرد نظام نموده است.
متهم مزبور همچنين نقش فعالي در راه اندازي تلويزيوني اينترنتي موج در ستاد قيطريه در ايام انتخابات داشته است.
وي علل و انگيزه هاي خود را از اين فعاليت ها، ترويج افكار سكولاريستي و تضعيف نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و به قدرت رساندن گروهك نهضت آزادي عنوان كرده است.

ارتباط با شبكه ها و رسانه هاي بيگانه و ارسال اطلاعات و عكس جهت تهييج آشوبگران
ارسال خبر، گزارش، عكس و فيلم از صحنه هاي آشوب و اغتشاش به رسانه هاي بيگانه از ديگر اتهام بازداشت شدگان حوادث اخير است.
اين افراد با ارسال اخبار و تصاوير آشوبهاي خياباني به شبكه هاي تلويزيوني و خبري، نقشي مهم در تحريك و تهييج افكار عمومي به ويژه ايرانيان مقيم خارج كشور عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران داشته اند.
متهمان ابراز داشته اند با دريافت پول از رسانه هاي خارجي، اقدام به تشكيل خانه هاي تيمي و مجردي كرده اند و از طريق اينترنت پر سرعت اقدام به ارسال عكس و فيلم نموده اند.
در تصاوير و فيلمهاي ارسال شده، چهره هاي آشوب زده و بحراني از كشور ارائه شده و بينندگان تصور مي كنند آشوبگران، مردم ايران هستند كه در اعتراض به نتايج انتخابات به خيابانها آمده اند.
مجيد سعيدي فرزند ناصر، يكي از عكاسان بازداشت شده مي گويد: "بنده در تجمعات غيرقانوني ميدان انقلاب، ميدان آزادي، ميدان هفت تير، ميدان ولي عصر(عج) و ميدان بهارستان اقدام به گرفتن عكس از تجمعات غيرقانوني كردم و سپس اين تصاوير را از طريق خانه اي تجهيز شده در حوالي ميدان هفت تير به گروهك ضدانقلابي مرز پرگهر در آمريكا، آژانس گيتي ايميج در انگلستان و دفتر سيپا در فرانسه ارسال كردم.
ضمنا نامبرده اعتراف كرده است طبق قراردادي كه با موسسه گيتي ايمِيج داشته، قرار بوده در قبال ارسال تصاوير اغتشاشات روزانه 225 دلار دريافت نمايد. عكاس نامبرده هيچ گونه مجوزي براي عكاسي از اغتشاشات نداشته و با عناصر خارج كشور همكاري داشته است.
يكي ديگر از متهمان "ساتيار امامي " فرزند عبدالصمد، در تشريح اقدامات ضدامنيتي خود مي‌گويد: "به درخواست آلفرد يعقوب زاده از عكاسان دفتر سيپا فرانسه، در تجمع غيرقانوني 18 تير در ميدان انقلاب شركت كرده و عكس هاي اين تجمع را همان شب به فرانسه ارسال كردم و روز بعد اين عكسها در نشريات ضد انقلاب و سايت هاي خبري ضد انقلاب به منظور تهييج گروه هاي آشوبگر عليه امنيت كشور و تبليغ عليه نظام منتشر گرديد. "
تهيه تصاوير از مراكز نظامي و هسته اي كشور و ارسال آن به خارج كشور از ديگر موارد اتهامي ساتيار امامي است كه در اين باره مي گويد: "در قبال 1000 يورويي كه از آلفرد يعقوب زاده دريافت كردم، اقدام به ارسال تصاويري از نيروگاه اتمي بوشهر به فرانسه نمودم. "
مازيار بهاري از ديگر متهمان دستگير شده، در اعترافات خود مي گويد: "در جريان آشوبهاي پس از انتخابات، دو مقاله براي مجله نيوزويك به رشته تحرير در آوردم و در آن به دفاع از آشوبگران و حمله به نظام اسلامي پرداختم. براي فعاليت خود در نيوزويك روزانه 200 دلار دريافت مي كردم. همچنين پس از ارسال فيلم حمله به پايگاه بسيج در خيابان محمد علي جناح، مسئولان شبكه 4 انگليس متعهد شدند به خاطر ارسال اين فيلم دو دقيقه اي، 2100 پوند به بنده پرداخت نمايند. "
همچنين محمد رسولي فرزند حسين، كه در تجمع غيرقانوني ميدان آزادي و در حين فيلمبرداري از اغتشاشات دستگير شده است مي گويد: "در تجمعات پس از انتخابات به صورت فعال شركت مي كردم. يكي از مهمترين اهداف من براي شركت در اين تجمعات، تهيه فيلم از اغتشاشات و ارائه آن به شبكه هاي ماهواره اي از جمله بي بي سي بود كه در چند مورد فيلم هاي ارسالي ام از بي بي سي پخش گرديد. "

شركت در تجمعات غيرقانوني همراه با سلاح سرد و آلات مجرمانه
عليرضا اشراقي فرزند محمد جواد كه در حين تحريق و تخريب بانكها و اماكن دولتي در خيابان كريم‌خان‌زند توسط مأموران امنيتي و انتظامي دستگير شده، در اعترافات خود مي گويد: "در تمامي تجمعاتي كه پس از انتخابات برگزار شد، با قمه و سلاح سرد حضور داشتم. در روزهاي اوليه آشوبها، تصميم گرفتم سلاحي بسازم كه بتوانم دوربين بانكها و اماكن دولتي را تخريب كند و البته در اين كار هم موفق بودم و با ساخت تيركمان دست سازي كه تيرهاي آن از ميخ هاي پاشنه كفش بود، اقدام به ضرب و جرح مأمورين و تخريب دوربينهاي مدار بسته بانك ها و اماكن دولتي مي كردم. "

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
تير خلاص بر پيكر آمار رسمي كشور
وزارت بهداشت: نیمی از مبتلایان به سل در كشور به سل ریوی مبتلا هستند
حمایت ویژه دولت برای راه اندازی قطار شهری در پنج كلانشهر كشور تا پایان سال 91
ارایه خدمات سلامت به مسافران نوروزی در 450 منطقه كشور
سفرهای نوروزی در كشور 30 درصد افزایش یافت
75 درصد حوادث تعطیلات نوروزی در جاده های كشور رخ می دهد
آموزش زایمان طبیعی اولویت اساسی دانشكده های مامایی در كشور است
66 هزار كیلومتر پروژه راه و راهسازی در سطح كشور در حال اجراست
400 میلیون دلار كالا امسال از گمركات گیلان به خارج از كشور صادر شد
صیانت از منابع طبیعی كشور به هم افزایی و تعامل دستگاه های مرتبط نیاز دارد
۱۰-۵-۱۳۸۸ ۱۰:۴۴ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن خشن، طعمه‌هايش را به صندلي مي‌بست eli joon 5 3,126 ۱۶-۱۰-۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ورزش 5
Question ممنوع شدن تبلیغ چیپس و پفک در تلویزیون ! زندگی کن 1 971 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  ایرانیان در مناطق مختلف کشور چقدر خانه هایشان را گرم می کنند؟ maryam joon19 1 993 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  درخواست افزایش قیمت محصولات سایپا ارائه شد maryam joon19 1 1,461 ۱۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: irantaha
  نرخ تورم مهرماه 24.9 درصد maryam joon19 2 1,748 ۱۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: irantaha


درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان