درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۱-۳-۱۳۹۷, ۰۷:۱۹ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
شیث رضایی: چرا من جزء برترین‌های اخلاق نبودم؟
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
اعتبار: 90
سپاس ها 84
سپاس شده 484 بار در 427 ارسال
ارسال: #1
شیث رضایی: چرا من جزء برترین‌های اخلاق نبودم؟

سئوال مدافع پرسپولیس از مسئولان فدراسیون:
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به بی‌حاشیه بودنم در صبای قم نمی‌دانم چرا سازمان لیگ مرا جزء برترین‌های اخلاق قرار نداد.

شیث رضایی در خصوص انتخاب برترین های اخلاق فوتبال ایران اظهار داشت: برای کریم باقری که یکی از اسطوره‌های پرسپولیس است همیشه احترام خاصی قائل هستم و هیچ وقت قصد بی احترامی به او را ندارم اما نمی‌دانم چه کسی افرادی که مرد اخلاق لیگ گذشته را انتخاب کرد و کدام مجمع آن را تائید کرده است.
وی تاکید کرد: من در لیگ قهرمانان آسیا، جام حذفی و لیگ برتر ۴۰ بازی انجام داده باشم و فقط ۳ کارت زرد گرفتم اما هیچ کس به من توجه نکرد. با توجه به بی حاشیه بودم در صبای قم برای من جای سئوال دارد که چرا سازمان لیگ به عملکرد من بی‌توجه بود.
رضایی ادامه داد: ظاهرا عملکرد بازیکنان صبای قم در فصل گذشته دیده نشده است. مثل اینکه سازمان لیگ فراموش کرده که من با توجه به اینکه ۳ کارت زرد در فصل گذشته داشتم که دو مورد آن در برنامه ۹۰ اشتباه اعلام شد جزو بازیکنان صبای قم بودم.
این بازیکن یادآور شد: در انتخاب برترین های اخلاق بیشتر به سرشناس‌ها توجه می‌کنند. من امیدوار هستم در آینده بیشتر به بازیکنان توجه و انگیزه را در برابر آنها چند برابر کنند. البته همانطور که در صبا بوده‌ام در پرسپولیس خواهم بود چون دوست دارم چهره واقعی‌ام را مردم ببیند نه که آنها را فریب دهم.
مدافع پرسپولیس درباه بازی مقابل مس کرمان گفت: همیشه بازی اول اهمیت زیادی دارد. ما نباید فراموش کنیم امتیازات در اوایل لیگ برتر ارزش زیادی دارد.
وی افزود: پرسپولیس ۱۲ بازیکن خود را از دست داده و میانگین سنی این تیم پایین آمده است. از هواداران می‌خواهم صبور باشند و سعی کنند بستری آماده کنند تا پرسپولیس به شرایط ایده آل برسد.
پرسپولیس در اولین بازی خود در لیگ برتر ۱۵ مرداد میهمان مس کرمان است.

منبع:http://bordobakht.com/global/news13438.html

حتی روز" مرگم "هم با هم تفاهم نداریم
من سفید میپوشم
تو سیاه...
۱۲-۵-۱۳۸۸ ۰۸:۵۵ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شعار سرخ پرسپولیسی ها (بمناسبت برد پرسپولیس) Ramana 56 22,025 ۴-۶-۱۳۸۹ ۰۴:۳۵ صبح
آخرین ارسال: شاگرد قلم
  ملامحمد به تهران نمی آید amir_ali_xdl 0 1,374 ۳۱-۵-۱۳۸۹ ۰۸:۰۴ صبح
آخرین ارسال: amir_ali_xdl
  هادی نوروزی به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد amir_ali_xdl 0 1,397 ۳۱-۵-۱۳۸۹ ۰۸:۰۲ صبح
  قرارداد پرسپوليس با اوسال فسخ شد amir_ali_xdl 0 1,486 ۳۱-۵-۱۳۸۹ ۰۷:۵۲ صبح
Tongue دانلود آهنگها و ترانه های خاطره انگيز پرسپوليس admin 1 23,139 ۳۱-۵-۱۳۸۹ ۰۵:۳۴ صبح
آخرین ارسال: Pink Is Love

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان