درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲۸-۶-۱۳۹۷, ۰۱:۳۶ صبح

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
مديرعامل ابومسلم: به بقال سر كوچه هم بدهكاريم!
نویسنده پیام
مدیر بازنشسته تالار
مدیر بازنشسته
آفلاین
اعتبار: 90
سپاس ها 84
سپاس شده 484 بار در 427 ارسال
ارسال: #1
مديرعامل ابومسلم: به بقال سر كوچه هم بدهكاريم!

مديرعامل ابومسلم: به بقال سر كوچه هم بدهكاريم! همان بهتر كه «نامداري» به ابومسلم نيايد / تيم ابومسلم مشکلي براي حضور در ليگ نهم ندارد

در حالي كه بنا به گفته عزيزمحمدي، رييس سازمان ليگ برتر فوتبال در صورتي که باشگاه ابومسلم خراسان تا يك‌شنبه براي پرداخت بدهي‌هايش اقدام نکند از حضور در ليگ‌برتر محروم خواهد شد، مديرعامل اين باشگاه همچنان بر حل شدن اين مساله اصرار دارد.
باشگاه ابومسلم خرسان به دليل داشتن شاكيان خصوصي و بدهكاري به آن‌ها از سوي سازمان ليگ تعليق شده است و اگر تا يك‌شنبه نسبت به پرداخت بدهي‌هايش اقدام نكند از حضور در ليگ‌برتر محروم خواهد شد و اين درحالي است كه مديرعامل اين باشگاه ضمن تكذيب مصاحبه قبلي خود مبني بر رفع تعليق باشگاه در جلسه با رييس كميته انضباطي نسبت به حل اين مشكل تا فردا اطمينان داد.

حسين قاسمي با بيان اينكه هرگز نگفتم با رييس كميته انضباطي جلسه داشته‌ام، افزود: من آن در روز فدراسيون بودم و قرار بود در خصوص رفع تعليق ابومسلم با شريفي جلسه داشته باشم اما وي به دليل گرفتاري‌هاي شغلي در جلسه حاضر نشد. من با او تلفني صحبت كردم و وي نيز قول داد در صورتي كه 3 - 4 مورد مشكل پيش آمده حل شود، از ابومسلم رفع تعليق خواهد شد.

وي در واكنش به صحبت‌هاي عزيزمحمدي، رييس سازمان ليگ برتر فوتبال ايران مبني بر اينكه اگر ابومسلم تا فردا بدهي‌هايش را نپردازد نمي‌تـواند در ليگ‌برتر شركت كند، اظهار داشت: آقاي عزيز محمدي چه كاره است كه در اين خصوص صحبت كند؟ ما بابت حق پخش تلويزيوني و تبليغات دور زمين از سازمان ليگ طلبكاريم، لذا از آن‌ها خواسته‌ايم به جاي اينكه اين پول را به باشگاه بپردازند، بدهي‌هاي باشگاه به شاكيان را پرداخت کنند و حتي کفاشيان نيز با اين مساله موافقت کرده است.

مديرعامل باشگاه ابومسلم با تاكيد بر اينكه مشكل بدهي‌ها تا فردا حل خواهد شد و ابومسلم مشكلي براي حضور در ليگ‌برتر نخواهد داشت، افزود: تاكنون خود فدراسيون با همين پولي كه ابومسلم از سازمان ليگ طلب دارد، بدهي سه نفر از شاكيان را پرداخته است و من درآخرين صورت حساب مالي كه از فدراسيون گرفتم اين مساله لحاظ شده بود.

وي خاطرنشان كرد: ساعت 5 بعدازظهر فردا جلسه‌اي با شريفي، رييس كميته انضباطي پيرامون همين مساله داريم و مطمئن هستم كه مشكل تعليق باشگاه رفع خواهد شد؛ به هر حال شريفي در اين زمينه قول داده و بايد به قولش عمل كند.

وي در واكنش به صحبت‌هاي احسان خرسندي، با بيان اين كه او اصلا در حد ابومسلم نيست، گفت: خرسندي سال گذشته در كل بازي‌ها 10 دقيقه هم براي ابومسلم بازي نكرد؛ او اصلا در حد ابومسلم نيست كه بخواهد اينگونه حرف بزند.

قاسمي حضور صلاح حسن، مهاجم تيم ملي فوتبال عراق در ابومسلم را قطعي عنوان كرد و اظهار داشت: 90 درصد كار انتقال صلاح حسن به باشگاه ابومسلم تمام شده است؛ ما با او قرارداد بسته‌ايم و او قراردادش را امضا و براي ما ارسال كرده است؛ در حال حاضر خلدون ابراهيم را به عراق فرستاده‌ام تا همراه با صلاح حسن به مشهد بيايد.

وي گفت: فكر مي‌كنم حضور صلاح حسن در ابومسلم 100 درصد است و او طي امروز يا فردا قراردادش را در هيات فوتبال مشهد ثبت خواهد كرد.

وي همچنين در واكنش به اظهار نظر اشكان نامداري، دروازه‌بان فصل گذشته استقلال تهران مبني بر اينكه به دليل مشكلات مالي ابومسلم به اين تيم نمي‌روم، اظهار داشت: همان بهتر كه نامداري نيايد، ما مشكلي از اين بابت نداريم.

مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان در پاسخ به اينكه برخي مي‌گويند شما از ژان تيگانا به ناصر پورمهدي رسيديد تا بتوانيد بر مربي تيم تسلط داشته باشيد و تيم را خودتان ارنج كنيد، نظر شما در اين رابطه چيست، تصريح کرد: اصلا چنين مسايلي صحت ندارد؛ ژان تيگانا در همان مراحل اوليه گفت نمي‌آيد و استويچكف هم تا مرز حضور در ايران و امضاي قرارداد پيش آمد اما متاسفانه برخي از داخل ايران به او پيغام دادند كه ابومسلم بد حساب است و بدين ترتيب او را از آمدن به ايران منصرف كردند.

وي خاطرنشان كرد: من حتي دو جلسه با استويچيكف داشتم و به او گفتم هنوز دو هفته است به باشگاه آمده‌ام و از زمان حضور وضعيت اين باشگاه را بهبود بخشيده‌ام، لذا شما به مسايل قبلي باشگاه كار نداشته باش، تو با من داري قرارداد مي‌بندي و از خود من چك بگير ولي او قبول نكرد.

وي با بيان اينكه البته برخي حق دارند در خصوص وضعيت مالي باشگاه ابومسلم با بدبيني صحبت كنند، افزود: ما به بقال سر كوچه هم بدهكاريم؛ متاسفانه اين بدهي‌ها از زمان مديريت ناصر شفق به وجود آمده و بني‌اسد هم نتوانست آن‌ها را رفع كند؛ من يك نفر چه كار مي‌توانم انجام دهم؛ فقط بايد جواب طلبكارها را بدهم و نمي‌توانم به فكر باشگاه باشم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
مديرعامل باشگاه پاس همدان: ما نمي‌خواستيم سرچشمه را بخريم، آنها مي‌خواستند بفروشند
كمالوند: به دليل تعهد به تراكتورسازي با ابومسلم مذاكره نكردم
نشست خبري سرمربي جديد تيم فوتبال سايپا به همراه مديرعامل دوشنبه برگزار مي‌شود
مديرعامل كارخانه فولاد مباركه: هر تصميمي هيات مديره باشگاه بگيرد، از آن حمايت مي كنم
احضار مديرعامل، کادر فني و بازيکنان تراکتورسازي تبريز به کميته انضباطي
مديرعامل باشگاه تراكتورسازي: احتمال دارد تصميمات تندي بگيريم
مديرعامل باشگاه مس: مرفاوي هنوز برنامه فصل آينده را ارايه نكرده است
اعتصاب بازيكنان ، تمرينات ابومسلم را تعطيل كرد
سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان از سمت خود استعفا كرد
چاره‌اي جز پيروزي بر ابومسلم نداريم

حتی روز" مرگم "هم با هم تفاهم نداریم
من سفید میپوشم
تو سیاه...
۱۲-۵-۱۳۸۸ ۱۱:۲۳ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 163
سپاس ها 686
سپاس شده 2806 بار در 1259 ارسال
ارسال: #2
RE: مديرعامل ابومسلم: به بقال سر كوچه هم بدهكاريم!

:):):)
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۱۲-۵-۱۳۸۸ ۱۱:۲۶ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جدال سرنوشت ساز نمایندگان همدان برای بقا در کورس قهرمانی maryam joon19 0 1,259 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: maryam joon19
  شرایط خاص فدراسیون مانع از ادامه همکاری شد maryam joon19 0 1,225 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر
  خوش خدمت‌ها پاسخگوی جام‌حذفی باشند/ پیدا کردن جانشین افشین سخت است maryam joon19 0 1,110 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
  اسامی 30 بازیکن برای غرب آسیا اعلام شد/ رویارویی کی‌روش و رایکارد maryam joon19 0 1,102 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ عصر
  فوتبال ایران 14 پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد/ 4 آسیا، 44 دنی maryam joon19 0 1,170 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان