درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۲-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ صبح

پرداخت قبوض رویال بلاگ
سرزمین بلاگ حامد اسکندری

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
یک روش ساده برای احضار جن
نویسنده پیام
مدیر پرتال ایران فروم
آفلاین
اعتبار: 26
سپاس ها 0
سپاس شده 47 بار در 41 ارسال
ارسال: #1
یک روش ساده برای احضار جن

نمي دانم کاري که مي کنم درست است يا نه اما از انجايي که مي دانم افراد زيادي مثل خودم علاقمند به علوم غريبه هستند و احتمالا سوالات زيادي ذهنشون رو به خودش مسغول کرده مي خوام روشي رو که خودم بهش رسيدم و خيلي چيزها برام روشن شد رو توضيح بدم قبلش ذکر چند نکته لازمه:
1. از دوستاني که قصد متهم کردن من به دروغ گويي دارند ! تقاضا دارم يکبار روش رو امتحان کنند و در صورتي که جواب نگرفتند اونوقت متهم کنند!
2. کسي که اين احضار رو انجام مي ده در صورتي که نيروي دروني و روحي بالايي نداشته باشه ممکنه تا مدتي دچار کسالت ، افسردگي و در موارد حاد تر جنون بشه ! بنابراين هيچ مسئوليتي متوجه من نخواهد بود.
3. کساني که قدرت تمرکز قوي تري دارند در احضار موفق ترند چون قراراست شما مديوم باشيد
روش احضار جن:
در يک اتاق نيمه تاريک و ساکت ترجيحا نيمه شب (که تمرکز بالاتر و احتمال موفقيت دو چندان است) بنشينيد .10 دقيقه تمرکز کنيد و در اين مدت فقط به اجنه و ارتباط با اونها فکر کنيد. سوره جن را تا آخر بخوانيد. سپس يک قلم و کاغذ بر داريد و قلم را در دست گرفته نزديک کاغذ نگه داريد بطوريکه نوک قلم روي کاغذ باشد . سپس بگوييد از ارواحي که در اينجا حاضر هستند مي خواهم که از طريق اين قلم با من صحبت کنند و چند بار اين جمله را تکرار کنيد.و بگوييد سلام .خواهيد ديد که دست شما بدون اراده و خواست شما شروع به نوشتن مي کند و جواب شما را مي دهد و اين بدليل اين نکته است که جن اکنون در بدن شما ميهمان است و از طريق دست شما با شما ارتباط برقرار کرده البته در صورتي که از تمرکز بالاتري برخوردار باشيد نيازي به قلم و کاغذ نخواهيد داشت و جن بصورت ذهني با شما حرف مي زند و تفاوت ميان افکار خودتان و حرفهاي جن ميهمان برايتان کاملا ملموس خواهد بود و اينجاست که به معناي واقعي کلمه ي "وسوسه " پي خواهيد برد.در حين جلسه براي اينکه مطمئن شويد اينها تلقين نيست از جن بخواهيد که به نحوي حضور خودش رو براتون ثابت کنه مثلا پرده رو تکون بده يا ضربه اي به در بزنه
.در ضمن مراقب باشيد که سر کار نريد چون جنها هم مانند ما انسانها خوب و بد دارند و ممکن است يک جن شرور به تور شما بخورد که بخواهد کمي اذيتتان کند مثلا خودش را بعنوان روح يکي از بستگانتان معرفي کند و اشک شما را در بياورد بعد آخر سر بفهميد که داره شما رو دست مي ندازه و بهتون مي خنده ( جنها اغلب از اين کارها لذت ميبرند)
اکثر اوقات در اين احضار ها اين اجنه هستند که حاضر ميشند و احتمال حضور ارواح خيلي کمه.
در پايان جلسه خداحافظي کنيد و بگوييد "اخرج به حق سليمان بن داوود" تا جن از بدن شما خارج شود.
از دوستاني که اين روش رو امتحان خواهند کرد تقاضا ميکنم که نتيجه رو در همين بحث اعلام کنند و اگر به مشکلي برخوردند سريعا با من تماس بگيرند و یا نظر بگزارید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
احضار عفریت
ازدحام مردم در بیمارستانی متروکه برای جن و ارواح !!
یک تمرین ساده و بی خطر برای حرکت دادن اجسام از راه دور (سایکوکنیسس)
80 روش برای برون فکنی(توضیحات کامل کامل)
فعال سازی چشم سوم(اینکارخیلی ساده میباشدوهمه افراد میتوانندانجام دهند
افزایش قدرت تله پاتی با چند تمرین ساده
روشی ساده برای هاله بینی ...
نقدی برای بررسی سفر به زمان
ساده ترین نوع جهان‌های دیگر
توضیحی علمی برای لحظات قبل از مرگ
۱۴-۵-۱۳۸۸ ۱۱:۲۹ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hasti101 ، seyd javad ، Lolo khor khore ، یاقوت ارغوانی

نویسنده پیام
مدیر کل ایران فروم
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 162
سپاس ها 686
سپاس شده 2612 بار در 1180 ارسال
ارسال: #2
RE: یک روش ساده برای احضار جن

نقل قول: از دوستاني که قصد متهم کردن من به دروغ گويي دارند ! تقاضا دارم يکبار روش رو امتحان کنند و در صورتي که جواب نگرفتند اونوقت متهم کنند!

البته باید بگم که این حرفها از زبان نویسنده مطلب هست نه DeViL عزیز !
اینکه زاده آسیایی رو میگن ، جبر جغرافیایی ...
۱۴-۵-۱۳۸۸ ۱۱:۳۸ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
*
آفلاین
اعتبار: 2
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #3

جواب نداد
۲۱-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

نویسنده پیام
کاربر جدید بدون ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 2 ارسال
ارسال: #4

(۱۴-۵-۱۳۸۸ ۱۱:۲۹ صبح)DeViL نوشته شده توسط: شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . باید ابتدا در گروه ایران فروم عضو شوید برای عضویت سریع کلیک کنید.

نمي دانم کاري که مي کنم درست است يا نه اما از انجايي که مي دانم افراد زيادي مثل خودم علاقمند به علوم غريبه هستند و احتمالا سوالات زيادي ذهنشون رو به خودش مسغول کرده مي خوام روشي رو که خودم بهش رسيدم و خيلي چيزها برام روشن شد رو توضيح بدم قبلش ذکر چند نکته لازمه:
1. از دوستاني که قصد متهم کردن من به دروغ گويي دارند ! تقاضا دارم يکبار روش رو امتحان کنند و در صورتي که جواب نگرفتند اونوقت متهم کنند!
2. کسي که اين احضار رو انجام مي ده در صورتي که نيروي دروني و روحي بالايي نداشته باشه ممکنه تا مدتي دچار کسالت ، افسردگي و در موارد حاد تر جنون بشه ! بنابراين هيچ مسئوليتي متوجه من نخواهد بود.
3. کساني که قدرت تمرکز قوي تري دارند در احضار موفق ترند چون قراراست شما مديوم باشيد
روش احضار جن:
در يک اتاق نيمه تاريک و ساکت ترجيحا نيمه شب (که تمرکز بالاتر و احتمال موفقيت دو چندان است) بنشينيد .10 دقيقه تمرکز کنيد و در اين مدت فقط به اجنه و ارتباط با اونها فکر کنيد. سوره جن را تا آخر بخوانيد. سپس يک قلم و کاغذ بر داريد و قلم را در دست گرفته نزديک کاغذ نگه داريد بطوريکه نوک قلم روي کاغذ باشد . سپس بگوييد از ارواحي که در اينجا حاضر هستند مي خواهم که از طريق اين قلم با من صحبت کنند و چند بار اين جمله را تکرار کنيد.و بگوييد سلام .خواهيد ديد که دست شما بدون اراده و خواست شما شروع به نوشتن مي کند و جواب شما را مي دهد و اين بدليل اين نکته است که جن اکنون در بدن شما ميهمان است و از طريق دست شما با شما ارتباط برقرار کرده البته در صورتي که از تمرکز بالاتري برخوردار باشيد نيازي به قلم و کاغذ نخواهيد داشت و جن بصورت ذهني با شما حرف مي زند و تفاوت ميان افکار خودتان و حرفهاي جن ميهمان برايتان کاملا ملموس خواهد بود و اينجاست که به معناي واقعي کلمه ي "وسوسه " پي خواهيد برد.در حين جلسه براي اينکه مطمئن شويد اينها تلقين نيست از جن بخواهيد که به نحوي حضور خودش رو براتون ثابت کنه مثلا پرده رو تکون بده يا ضربه اي به در بزنه
.در ضمن مراقب باشيد که سر کار نريد چون جنها هم مانند ما انسانها خوب و بد دارند و ممکن است يک جن شرور به تور شما بخورد که بخواهد کمي اذيتتان کند مثلا خودش را بعنوان روح يکي از بستگانتان معرفي کند و اشک شما را در بياورد بعد آخر سر بفهميد که داره شما رو دست مي ندازه و بهتون مي خنده ( جنها اغلب از اين کارها لذت ميبرند)
اکثر اوقات در اين احضار ها اين اجنه هستند که حاضر ميشند و احتمال حضور ارواح خيلي کمه.
در پايان جلسه خداحافظي کنيد و بگوييد "اخرج به حق سليمان بن داوود" تا جن از بدن شما خارج شود.
از دوستاني که اين روش رو امتحان خواهند کرد تقاضا ميکنم که نتيجه رو در همين بحث اعلام کنند و اگر به مشکلي برخوردند سريعا با من تماس بگيرند و یا نظر بگزارید.
باید 10 دقیقهی دقیق باشه یا نه
باد قرانو بلند بخونم یا نه بسم الله بگم یا نه
۱۵-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ عصر

نویسنده پیام
کاربر جدید بدون ستاره
*
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #5

(۱۴-۵-۱۳۸۸ ۱۱:۲۹ صبح)DeViL نوشته شده توسط: شما قادر به مشاهده لينک ها نمي باشيد . باید ابتدا در گروه ایران فروم عضو شوید برای عضویت سریع کلیک کنید.

روش احضار جن:
۱۶-۱-۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ صبح

نویسنده پیام
کاربر جدید بدون ستاره
*
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #6

ده دقیقه اش کم وزیاد بشه اشکال داره ئقیق باید باشه
باید سوره رو با صدای بلند بخونم بسم الله بگم
۱۶-۱-۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ صبح

نویسنده پیام
کاربر جدید بدون ستاره
*
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #7

چند بار باید بگم ارواحی که اینجا هستند میخواهمازطریق این قلم بامن صحبت کنید بلند بگم یا نه سلامو چی بلند بگم رفع اشکال کن دیگه
۱۶-۱-۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ عصر

نویسنده پیام
کاربر جدید بدون ستاره
*
آفلاین
سپاس ها 11
سپاس شده 12 بار در 7 ارسال
ارسال: #8

این کارا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماها طاقت دیدن جن رو دارید که به فکر احضارش هستید؟
که آیا بشه یا نه.........هه....
۷-۳-۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ صبح

نویسنده پیام
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ عصر، توسط best_mimi2006.)
*
آفلاین
سپاس ها 0
ارسال: #9

سلام من تازه عضو شدم من چند ماه قبل این کارو کردم و این سایتو هم ندیده بودم الان از تنم بیرون نمیره واقعا کمک میخوام
۱۱-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ عصر

نویسنده پیام
*
آفلاین
سپاس ها 2
ارسال: #10
Sad RE: یک روش ساده برای احضار جن

Aسلام من دوست دارم تجربه کنم ولی میترسم
۱۴-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ عصر

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تجسد ارواح در جاده ها kadmyn 4 1,103 ۶-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ صبح
آخرین ارسال: شکیبا57
  من در تسخیر ارواح(سرگذشت یه آدم) DeViL 3 1,649 ۶-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ صبح
  چطور موکل داشته باشيم؟؟؟!!!!!!!!!!!!! yaprak 3 1,236 ۶-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ صبح
  چاکرا چیست ؟ ** sh@di ** 11 793 ۶-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ صبح
  چطور می توانید با روح خود ارتباط برقرارکنید ؟ ** sh@di ** 1 420 ۶-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ صبح

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 750.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

جستجو در انجمن