درود مهمان گرامی!   ورود   )^(   ثبت نام زمان کنونی: ۳۰-۱۱-۱۳۹۶, ۰۸:۱۱ صبح

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالت موضوعی | حالت خطی
فروشنده - طنز
نویسنده پیام
کاربر جدید بدون ستاره
*
آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
فروشنده - طنز

nload=NcodeImageResizer.createOn(this);>
يك پسر تگزاسي براي پيدا كردن كار از خانه به راه افتاده و به يكي از اين فروشگاه هاي بزرگ كه همه چيز ميفروشند (Everything Under a Roof) در ايالت كاليفرنيا ميرود. مدير فروشگاه به او مي گويد يك روز فرصت داري تا به طور آزمايشي كار كرده و در پايان روز با توجه به نتيجه كار در مورد استخدام تو تصميم مي گيريم.

در پايان اولين روز كاري مدير به سراغ پسر رفت و از او پرسيد كه چند فروش داشته است؟

پسر پاسخ داد كه يك فروش!

مدير با تعجب گفت: تنها يك فروش؟ متقاضيان بي تجربه در اينجا حدقل 10 تا 20 فروش در روز دارند. حالا مبلغ فروشت چقدر بوده است؟

پسر گفت: 134999.50 دلار.

مدير تقريبا فرياد كشيد: 134999.50 دلار؟ مگه چي فروختي؟

پسر گفت:اول يك قلاب ماهيگيري كوچك فروختم، بعد يك قلاب ماهيگيري بزرگ، بعد يك چوب ماهيگيري گرافيت به همراه يك چرخ ماهيگيري 4 بلبرينگه. بعد پرسيدم كجا ميريد ماهيگيري؟ گفت: خليج پشتي.من هم گفتم پس به قايق هم احتياج داريد و يك قايق توربوي دو موتوره به او فروختم.بعد پرسيدم ماشينتان چيست و آيا ميتواند اين قايق را بكشد؟ كه گفت هوندا سيويك.پس منهم يك بليزي 4WD به او پيشنهاد دادم كه او هم خريد.

مدير با تعجب پرسيد:او آمده بود كه يك قلاب ماهيگيري بخرد و تو به او قايق و بليزر فروختي؟

پسر به آرامي گفت: نه، او آمده بود يك بسته نوار بهداشتي بخرد كه من گفتم پس ر..ه شده به آخر هفته ات. بيا يك برنامه ماهيگيري ترتيب بدهيم!!!!!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
استخدام فروشنده یا مانکن متحرک
مهربانی را وقتی دیدم که کودکی میخواست آب شور دریا را با آبنبات کوچک خود شیرین کند[b]
۱۷-۶-۱۳۸۹ ۱۲:۰۲ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
پرش به انجمن:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شوخی جنجالی علی ضیا در برنامه «فرمول یک» Yağmur. 0 4,503 ۲۷-۱۱-۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: Yağmur.
  خط قرمزهای پوشش مجریان صداوسیما در گفته‌های یک مجری جوان Yağmur. 0 4,479 ۲۷-۱۱-۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ عصر
  موتور تولید تلویزیون روشن شده است! Yağmur. 0 6,691 ۱۵-۸-۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ عصر
  22 انیمیشن بلند وارد رقابت اسکار شدند Yağmur. 0 5,428 ۱۵-۸-۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ عصر
  سنگی که برد پیت پیش پای آنجلینا جولی انداخت Yağmur. 0 5,492 ۱۵-۸-۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ عصر

درباره ایران فروم

تالار گفتگوی ایرانیان از سال 1387 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با بیش از 850.000 کاربر ثابت بزرگ ترین تالار گفتگوی فارسی زبان در جهان می باشد.

برای سفارش تبلیغات در ایران فروم کلیک کنید

لینک دوستان

لینک دوستان

لینک دوستان